Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | Ztráta | 2.3 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 716 | ČEREP Vladimír | 2001 | Obal servis Košice | 0:18:09 | 0:00:00 | 07:41 | 1 | ||
2 | diplom | 720 | TÓTH Nikolas | 2000 | --- | 0:21:13 | 0:03:04 | 08:43 | 3 | ||
3 | diplom | 541 | LACHVAJDER Tomáš | 2002 | GymTV | 0:21:36 | 0:03:27 | 08:47 | 4 | ||
4 | diplom | 220 | MADAR Patrik | 2002 | Sečovská Polianka | 0:21:41 | 0:03:32 | 08:35 | 2 | ||
5 | diplom | 150 | HORŇÁK Marek | 2001 | Michaľany | 0:21:52 | 0:03:43 | 09:19 | 6 | ||
6 | diplom | 637 | PUCI Max | 2003 | --- | 0:22:19 | 0:04:10 | 09:20 | 7 | ||
7 | diplom | 44 | CHYLA Samuel | 2002 | GymTV | 0:22:27 | 0:04:18 | 08:53 | 5 | ||
8 | diplom | 260 | REICHER Kristian | 2002 | Trebišov | 0:23:27 | 0:05:18 | 09:23 | 9 | ||
9 | diplom | 651 | GIRMAN Rastislav | 2004 | Mesto TV | 0:23:40 | 0:05:31 | 10:40 | 20 | ||
10 | diplom | 676 | DANKO Samuel | 2002 | --- | 0:23:51 | 0:05:42 | 10:40 | 21 | ||
11 | diplom | 148 | MAGYAR Michal | 2003 | Team Anakonda Sečovce | 0:24:23 | 0:06:14 | 10:37 | 18 | ||
12 | diplom | 307 | KOLÁŘ Dávid | 2001 | Trebišov | 0:24:23 | 0:06:14 | 09:22 | 8 | ||
13 | diplom | 456 | POLÁK Jakub | 1999 | GymTV | 0:24:27 | 0:06:18 | 10:43 | 22 | ||
14 | diplom | 80 | BRINDA Jozef | 2002 | Plechotice | 0:24:40 | 0:06:31 | 10:21 | 14 | ||
15 | diplom | 404 | KUDRNA Alan | 2002 | MŠKM TREBIŠOV | 0:24:45 | 0:06:36 | 10:19 | 11 | ||
16 | diplom | 393 | ČOPÁK Ján | 2002 | MŠKM TREBIŠOV | 0:24:46 | 0:06:37 | 10:19 | 13 | ||
17 | diplom | 129 | SIRAK Radoslav | 2001 | Bedmintonovy klub Victory Trebisov | 0:24:48 | 0:06:39 | 10:39 | 19 | ||
18 | diplom | 678 | DŽURDZIA Patrik | 2002 | --- | 0:24:53 | 0:06:44 | --- | --- | ||
19 | diplom | 528 | URBANIEK Erik | 2005 | --- | 0:25:02 | 0:06:53 | 10:56 | 25 | ||
20 | diplom | 569 | DRINKA Ján | 2003 | Hokejový klub Mládež Michalovce | 0:25:04 | 0:06:55 | 10:09 | 10 | ||
21 | diplom | 225 | DRÁĽ Samuel | 2003 | svet zdravia | 0:25:20 | 0:07:11 | 10:29 | 15 | ||
22 | diplom | 241 | ŠOLTÉS Matúš | 2000 | Trebišov | 0:25:21 | 0:07:12 | --- | --- | ||
23 | diplom | 524 | GARANSKÝ Vratko | 2002 | Zemplínske Hradište | 0:25:28 | 0:07:19 | 11:13 | 27 | ||
24 | diplom | 403 | DOMANIČ Jakub | 2002 | MŠKM TREBIŠOV | 0:25:42 | 0:07:33 | 10:35 | 17 | ||
25 | diplom | 341 | JOŽIOV Maroš | 1999 | DeutschMann | 0:25:46 | 0:07:37 | 11:33 | 31 | ||
26 | diplom | 392 | ŠIKORA Jakub | 2002 | MŠKM TREBIŠOV | 0:25:57 | 0:07:48 | 10:51 | 24 | ||
27 | diplom | 387 | DÁLNOKI Ľuboš | 2002 | MŠKM TREBIŠOV | 0:25:58 | 0:07:49 | 10:19 | 12 | ||
28 | diplom | 687 | SIDOR Tomáš | 1999 | --- | 0:27:01 | 0:08:52 | 12:51 | 43 | ||
29 | diplom | 400 | ZÁMBORSKY Rasťo | 2002 | MŠKM TREBIŠOV | 0:27:04 | 0:08:55 | 12:12 | 38 | ||
30 | diplom | 685 | DRAGULA Adam | 1999 | --- | 0:27:06 | 0:08:57 | 12:51 | 44 | ||
31 | diplom | 300 | JANOK Jakub | 2002 | GymTV | 0:27:08 | 0:08:59 | 10:35 | 16 | ||
32 | diplom | 559 | TÓTH Miroslav | 1999 | --- | 0:27:08 | 0:08:59 | 10:47 | 23 | ||
33 | diplom | 394 | ČINTALA Matej | 2002 | MŠKM TREBIŠOV | 0:27:13 | 0:09:04 | 11:47 | 35 | ||
34 | diplom | 484 | CHROMY Denis | 2002 | Sečovce | 0:27:23 | 0:09:14 | 11:01 | 26 | ||
35 | diplom | 448 | SEMKO Natanael | 2003 | Trebišov | 0:27:39 | 0:09:30 | 12:37 | 42 | ||
36 | diplom | 316 | JANOK Matej | 2005 | Unicorny | 0:27:47 | 0:09:38 | 11:18 | 29 | ||
37 | diplom | 388 | VAJDA Marko | 2002 | MŠKM TREBIŠOV | 0:27:57 | 0:09:48 | 11:42 | 33 | ||
38 | diplom | 214 | HADARI Matej | 2001 | Trebišov | 0:28:16 | 0:10:07 | 11:14 | 28 | ||
39 | diplom | 402 | MIKLOŠ Dávid | 2002 | MŠKM TREBIŠOV | 0:28:16 | 0:10:07 | 11:51 | 37 | ||
40 | diplom | 58 | BOGDÁNYI Martin | 1999 | HbK Adler Trebišov | 0:28:32 | 0:10:23 | 11:48 | 36 | ||
41 | diplom | 229 | LUCAS Olah | 2003 | svet zdravia | 0:28:50 | 0:10:41 | 11:44 | 34 | ||
42 | diplom | 543 | FENDRICH Samuel | 2000 | Sečovce | 0:29:36 | 0:11:27 | 11:20 | 30 | ||
43 | diplom | 353 | LINER Miroslav | 2000 | DeutschMann | 0:30:14 | 0:12:05 | 12:13 | 39 | ||
44 | diplom | 492 | JACKO Matúš | 1999 | Vranov n. Topľou | 0:31:51 | 0:13:42 | 13:05 | 45 | ||
45 | diplom | 53 | EPERJEŠI Erik | 2000 | Trebišov | 0:31:52 | 0:13:43 | 12:26 | 41 | ||
46 | diplom | 315 | TIRPÁK Miroslav | 2003 | Unicorny | 0:31:55 | 0:13:46 | 11:33 | 32 | ||
47 | diplom | 686 | ŠANTA Radovan | 1999 | Srak | 0:33:11 | 0:15:02 | --- | --- | ||
48 | diplom | 261 | NECKÁR Tobias | 2000 | Stanča | 0:33:12 | 0:15:03 | 12:18 | 40 | ||
49 | diplom | 679 | SZOKE Lukáš | 1999 | --- | 0:33:22 | 0:15:13 | 14:29 | 50 | ||
50 | diplom | 591 | PIPA Matej | 2000 | Trebišov | 0:33:31 | 0:15:22 | 13:38 | 49 | ||
51 | diplom | 396 | KÁROLYI Adián | 2002 | MŠKM TREBIŠOV | 0:33:58 | 0:15:49 | 13:30 | 48 | ||
52 | diplom | 206 | JUHAS Jakub | 2002 | PRO-ART | 0:34:31 | 0:16:22 | 13:21 | 46 | ||
53 | diplom | 354 | ČARŇANSKÝ David | 2000 | DeutschMann | 0:34:54 | 0:16:45 | 13:24 | 47 | ||
54 | diplom | 395 | KÁROLYI Samuel | 2002 | MŠKM TREBIŠOV | 0:38:02 | 0:19:53 | 16:21 | 51 | ||
55 | diplom | 529 | RINGER Oliver | 1999 | BMSC | 0:41:27 | 0:23:18 | --- | --- | ||
56 | diplom | 334 | KORN Jakub | 2002 | DeutschMann | 0:45:36 | 0:27:27 | 19:14 | 52 |