Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | 1. člen štafety | 2. člen štafety | Kategorie | Čas | Ztráta | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 628 | TRIAN BB + MPK DK | Slavomír Adam | Filip Lizák | 1. / Mužská štafeta | 0:37:47 | 0:00:00 | |
2 | 655 | RUN FOR FUN | Peter Ďurica | Nikoleta Gregáňová | 2. / Zmiešaná štafeta | 0:39:38 | 0:01:51 | |
3 | 671 | ZA RODINU | Miroslav Piliarkin | Timotej Piliarkin | 2. / Mužská štafeta | 0:39:44 | 0:01:57 | |
4 | 601 | TRIAN BB + MPK DK | Lukáš Purgát | Líza Hazuchová | 3. / Zmiešaná štafeta | 0:40:35 | 0:02:48 | |
5 | 614 | SKRINE Z TRIANU | Matej Peniak | Michal Ginič | 3. / Mužská štafeta | 0:41:35 | 0:03:48 | |
6 | 610 | BRATIA SEDINOVCI | Martin Giertl | Vladimír Giertl | 4. / Mužská štafeta | 0:41:56 | 0:04:09 | |
7 | 649 | BŠK BANSKÁ BYSTRICA | Michal Lepieš | Vítězslav Jureček | 5. / Mužská štafeta | 0:42:09 | 0:04:22 | |
8 | 650 | NEW-WAVE MULTISPORT | Michal Lubeck | Peter Lubeck | 6. / Mužská štafeta | 0:42:11 | 0:04:24 | |
9 | 673 | BEŽCI LUČENEC | Dušan Daniš | Martin Ukrop | 7. / Mužská štafeta | 0:42:20 | 0:04:33 | |
10 | 622 | BŠK BANSKÁ BYSTRICA | Lenka Tabaková | Matej Tabak | 4. / Zmiešaná štafeta | 0:42:44 | 0:04:57 | |
11 | 662 | AK ZDRAVIE V POHYBE LUČATÍN | Erik Lenhardt | Miroslava Oštromová | 6. / Zmiešaná štafeta | 0:43:58 | 0:06:11 | |
12 | 651 | VETERÁNSKA ELITA | Atilla Barus | Peter Kipta | 8. / Mužská štafeta | 0:44:36 | 0:06:49 | |
13 | 627 | HOBBY | Ján Brašeň | Marta Jasíková | 7. / Zmiešaná štafeta | 0:45:15 | 0:07:28 | |
14 | 659 | NB TEAM | Milan Staňo | Šimon Ráchela | 9. / Mužská štafeta | 0:45:39 | 0:07:52 | |
15 | 621 | TRIAN ŠK UMB BANSKÁ BYSTRICA | Martin Chladný | Matej Chladný | 10. / Mužská štafeta | 0:45:46 | 0:07:59 | |
16 | 661 | PARADOX BAR MUŽI | Michal Šperka | Michal Kantor | 11. / Mužská štafeta | 0:45:52 | 0:08:05 | |
17 | 624 | ŠK BCF DUKLA BANSKÁ BYSTRICA | Michal Duda | Jakub Duda | 12. / Mužská štafeta | 0:45:55 | 0:08:08 | |
18 | 646 | BRUSNO V AKCII | Adam Hláčik | Juraj Kočan | 13. / Mužská štafeta | 0:46:35 | 0:08:48 | |
19 | 674 | KOMÁRNO | Norbert Tureček | Patrik Mihalek | 14. / Mužská štafeta | 0:47:02 | 0:09:15 | |
20 | 679 | BALÁŽE | Robert Chaban | Richard Durec | 15. / Mužská štafeta | 0:47:18 | 0:09:31 | |
21 | 658 | SVETIELKO NÁDEJE | Peter Šúrik | Iveta Furakova | 9. / Zmiešaná štafeta | 0:47:58 | 0:10:11 | |
22 | 657 | REPRE GAS | Boris Motýľ | Simona Ridzoňová | 11. / Zmiešaná štafeta | 0:49:08 | 0:11:21 | |
23 | 665 | BEŽCI VK | Ivan Gyorgy | --- | 16. / Mužská štafeta | 0:49:16 | 0:11:29 | |
24 | 676 | AMATÉR | Andrej Dobrota | Dušan Kvasna | 17. / Mužská štafeta | 0:50:07 | 0:12:20 | |
25 | 620 | REKU OPROBUJEME | Boris Ryban | Peter Božík | 18. / Mužská štafeta | 0:51:01 | 0:13:14 | |
26 | 623 | BŠK BANSKÁ BYSTRICA | Milan Pohorelec | Andrea Holeková | 14. / Zmiešaná štafeta | 0:52:26 | 0:14:39 | |
27 | 615 | - | Miroslav Bonkalo | Martin Bonkalo | 19. / Mužská štafeta | 0:53:15 | 0:15:28 | |
28 | 678 | ZLATÁ STUDŇA | Miloš Kyseľ | Janka Bečkeiová | 15. / Zmiešaná štafeta | 0:53:38 | 0:15:51 | |
29 | 632 | FAJNÍ BEHAČI :) | Peter Mesiarik | Karol Tapfer | 20. / Mužská štafeta | 0:55:03 | 0:17:16 | |
30 | 648 | LUČATÍN KUTINA | Marek Sedliak | Slavka Sedliakova | 16. / Zmiešaná štafeta | 0:56:09 | 0:18:22 | |
31 | 635 | BORCI Z LUČATÍNA | Marian Melko | Michal Chaban | 21. / Mužská štafeta | 0:56:49 | 0:19:02 | |
32 | 641 | LALORRAINE RUNNIG DONUT | Dušan Vagáň | Monika Sofková | 20. / Zmiešaná štafeta | 0:56:53 | 0:19:06 | |
33 | 670 | TRIAN UMB BB | Radoslav Selecký | Michal Selecky | 22. / Mužská štafeta | 0:58:49 | 0:21:02 | |
34 | 652 | HIADEĽ | Katarína Simpson | Ondrej Majer | 22. / Zmiešaná štafeta | 0:59:19 | 0:21:32 | |
35 | 656 | YTCT - YOUNG TALENT CYCLING TEAM | Ján Chovanec | Katarína Kormanová | 23. / Zmiešaná štafeta | 0:59:33 | 0:21:46 | |
36 | 669 | ĽUPČA SLOVENSKA | Kristína Mišková | Marek Vaňo | 24. / Zmiešaná štafeta | 1:00:48 | 0:23:01 | |
37 | 638 | BANSKÁ BYSTRICA | Boris Brezanský | Viktória Brezanská | 26. / Zmiešaná štafeta | 1:01:23 | 0:23:36 | |
38 | 643 | ADRIM BANSKÁ BYSTRICA | Peter Mojžita | Lucia Mojžitová | 28. / Zmiešaná štafeta | 1:01:37 | 0:23:50 | |
39 | 653 | POLTÁR | Vladimír Čákovský | Monika Nedbalová | 30. / Zmiešaná štafeta | 1:03:41 | 0:25:54 | |
40 | 647 | JEUNESSE JTEAM SVK | Peter Šoltés | Miroslav Staník | 23. / Mužská štafeta | 1:08:07 | 0:30:20 |