Tour de Volcano

Silniční cyklistika
DATUM :1.7.2018 MÍSTO :Banská Bystrica

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
1 129 detail závodníka OROS Samuel 1998 Dukla Banská Bystrica 1. /  Muži ELITE 3:27:26.9 0:00:00.0
2 107 detail závodníka ČANECKÝ Marek 1988 Dukla Banská Bystrica 2. /  Muži ELITE 3:27:27.2 0:00:00.3
3 194 detail závodníka LAJCHA Juraj 1994 Cyklistický klub SPARTAK TLMAČE 3. /  Muži ELITE 3:27:51.5 0:00:24.5
4 103 detail závodníka BELLAN Juraj 1996 Dukla Banská Bystrica 4. /  Muži ELITE 3:29:15.3 0:01:48.3
5 19 detail závodníka FOLTÁN Adam 2000 Mestský športový klub Žiar n.Hronom - Cyklistický klub 1. /  Juniori 3:32:22.6 0:04:55.6
6 192 detail závodníka MALOVEC Ľuboš 1994 Cyklistický klub SPARTAK TLMAČE 5. /  Muži ELITE 3:32:31.7 0:05:04.7
7 132 detail závodníka SCHWABIK Johan 1992 SCHWABIK CYCLING CEA 6. /  Muži ELITE 3:32:31.9 0:05:04.9
8 204 detail závodníka NÔTA Štefan 1994 Cyklistický klub Rimavská Sobota 7. /  Muži ELITE 3:32:32.0 0:05:05.0
9 106 detail závodníka CULLY Andrej 1995 Dukla Banská Bystrica 8. /  Muži ELITE 3:32:32.7 0:05:05.7
10 142 detail závodníka PETRUS Lubomír 1990 Ethic Sport 9. /  Muži ELITE 3:33:19.7 0:05:52.7
11 198 detail závodníka VLČÁK Martin 1998 Dukla Banská Bystrica 10. /  Muži ELITE 3:33:20.1 0:05:53.1
12 110 detail závodníka FEJES Gábor 1989 Cyklistický klub SPARTAK TLMAČE 11. /  Muži ELITE 3:34:30.2 0:07:03.2
13 135 detail závodníka TYBOR Patrik 1987 Dukla Banská Bystrica 12. /  Muži ELITE 3:35:12.9 0:07:45.9
14 22 detail závodníka ZELINA Andrej 2001 Mestský športový klub Žiar n.Hronom - Cyklistický klub 2. /  Juniori 3:35:17.0 0:07:50.0
15 105 detail závodníka BRONIŠ Roman 1976 TJ Slávia ŠG Trenčín 13. /  Muži ELITE 3:35:17.3 0:07:50.3
16 185 detail závodníka KOSTELNIČÁK Martin 1986 Greenbike Aloha Team 14. /  Muži ELITE 3:35:17.5 0:07:50.5
17 133 detail závodníka STAŠKO Samuel 1997 SCHWABIK CYCLING CEA 15. /  Muži ELITE 3:35:19.5 0:07:52.5
18 189 detail závodníka KUŠNÍR Filip 1999 PROefekt team 16. /  Muži ELITE 3:35:35.7 0:08:08.7
19 144 detail závodníka KAŠKO Dávid 1997 CK Firefly 17. /  Muži ELITE 3:36:00.6 0:08:33.6
20 193 detail závodníka MAČAJ Ondrej 1988 Cyklistický klub SPARTAK TLMAČE 18. /  Muži ELITE 3:36:13.8 0:08:46.8
21 96 detail závodníka MIKŠANÍK Vladimír 2000 ACK Stará Ves n. O. 3. /  Juniori 3:37:33.6 0:10:06.6
22 125 detail závodníka MAHĎAR Martin 1989 Dukla Banská Bystrica 19. /  Muži ELITE 3:37:52.0 0:10:25.0
23 127 detail závodníka MELIŠ Matúš 1999 Dukla Banská Bystrica 20. /  Muži ELITE 3:38:46.3 0:11:19.3
24 43 detail závodníka NAGY Simon 2001 TJ Slávia ŠG Trenčín 4. /  Juniori 3:42:11.4 0:14:44.4
25 136 detail závodníka VANČO Filip 1996 AŠK Inter Bratislava 21. /  Muži ELITE 3:42:11.4 0:14:44.5
26 184 detail závodníka ŠMÝKAL Martin 1993 Greenbike Aloha Team 22. /  Muži ELITE 3:43:03.7 0:15:36.7
27 64 detail závodníka MIČIAN Samuel 2000 Športový klub VELODRÓM Prešov 5. /  Juniori 3:43:04.6 0:15:37.6
28 117 detail závodníka JUREČKA Matúš 1979 Športový klub ZNIEV Kláštor pod Znievom 23. /  Muži ELITE 3:43:05.2 0:15:38.2
29 47 detail závodníka HORŇÁK Jakub 2001 ŠKC Dubnica n. Váhom 6. /  Juniori 3:43:16.1 0:15:49.1
30 20 detail závodníka KAMENSKÝ Tomáš 2001 Mestský športový klub Žiar n.Hronom - Cyklistický klub 7. /  Juniori 3:43:16.5 0:15:49.5
31 63 detail závodníka ŠTEIN Adrián 2000 Športový klub VELODRÓM Prešov 8. /  Juniori 3:43:17.6 0:15:50.6
32 10 detail závodníka VOJT Dávid 2000 CyS - Akadémia Petra Sagana 9. /  Juniori 3:43:18.6 0:15:51.6
33 55 detail závodníka KRÁLOVIČ Tomáš 2000 Mládežnicky cyklistický klub - NITRA 10. /  Juniori 3:44:45.8 0:17:18.8
34 102 detail závodníka BARÉNYI Milan 1974 TREK KCK OSLANY 24. /  Muži ELITE 3:45:28.6 0:18:01.6
35 186 detail závodníka NAGY Tomáš 1989 Brigetio KerÉkpÁros SportegyesÜlet 25. /  Muži ELITE 3:45:38.8 0:18:11.8
36 191 detail závodníka WACHS Martin 1990 Cyklistický klub SPARTAK TLMAČE 26. /  Muži ELITE 3:45:46.9 0:18:19.9
37 143 detail závodníka KŘIVÁNEK Jiří 1985 Ethic Sport 27. /  Muži ELITE 3:46:42.5 0:19:15.5
38 78 detail závodníka ORLOV Artur 2001 --- 11. /  Juniori 3:47:01.0 0:19:34.0
39 95 detail závodníka VÁVRA Erik 2001 ACK Stará Ves n. O. 12. /  Juniori 3:47:01.1 0:19:34.1
40 17 detail závodníka BANIAR Matúš 2001 Mestský športový klub Žiar n.Hronom - Cyklistický klub 13. /  Juniori 3:48:23.7 0:20:56.8
--- 6 detail závodníka FOLTÁN Matúš 2000 CyS - Akadémia Petra Sagana . /  Juniori 3:53:19.6 After cutoff
--- 11 detail závodníka JANOŠTÍN Marek 2000 CyS - Akadémia Petra Sagana . /  Juniori 4:05:26.5 After cutoff
--- 18 detail závodníka ČERNEK Matúš 2001 Mestský športový klub Žiar n.Hronom - Cyklistický klub . /  Juniori 4:03:11.1 After cutoff
--- 29 detail závodníka HAVRAN Ivan 2000 Cyklistický klub SPARTAK TLMAČE . /  Juniori 3:57:28.7 After cutoff
--- 39 detail závodníka GAVENDA Martin 2000 TJ Slávia ŠG Trenčín . /  Juniori 3:53:23.3 After cutoff
--- 42 detail závodníka LÍŠKA Andrej 2000 TJ Slávia ŠG Trenčín . /  Juniori 3:53:23.2 After cutoff
--- 45 detail závodníka VRABEL Radovan 2000 TJ Slávia ŠG Trenčín . /  Juniori 3:57:34.7 After cutoff
--- 52 detail závodníka MALÍŠEK Miroslav 2000 PROefekt team . /  Juniori 3:53:20.2 After cutoff
--- 57 detail závodníka BRUYNSEELS Dries 2001 CK DUKLA Bratislava . /  Juniori 4:15:40.0 After cutoff
--- 90 detail závodníka VOLENTIER Matej 2000 Cyklistický klub Rimavská Sobota . /  Juniori 3:58:30.3 After cutoff
--- 91 detail závodníka ADAMOV Jakub 2001 CK Banská Bystrica . /  Juniori 3:58:46.4 After cutoff
--- 108 detail závodníka DUDÁK Matej 1999 TJ Slávia ŠG Trenčín . /  Muži ELITE 3:57:35.1 After cutoff
--- 109 detail závodníka DUŠKA Richard 1999 AŠK Inter Bratislava . /  Muži ELITE 3:53:20.0 After cutoff
--- 115 detail závodníka HOFERICA Cyril Ján 1999 CyS - Akadémia Petra Sagana . /  Muži ELITE 4:05:57.2 After cutoff
--- 118 detail závodníka KAPITÁN Adam 1999 CyS - Akadémia Petra Sagana . /  Muži ELITE 4:03:53.7 After cutoff
--- 119 detail závodníka KOCÁK Martin 1995 Cyklistický klub Trnava . /  Muži ELITE 4:15:52.0 After cutoff
--- 124 detail závodníka LÍŠKA Daniel 1999 Cyklistický klub SPARTAK TLMAČE . /  Muži ELITE 3:53:23.3 After cutoff
--- 187 detail závodníka BRANDÝS Michal 1986 CK DUKLA Bratislava . /  Muži ELITE 4:03:11.2 After cutoff
--- 188 detail závodníka KRÁLIK Ján 1997 CyS - Akadémia Petra Sagana . /  Muži ELITE 3:53:35.1 After cutoff
--- 190 detail závodníka ZEMAN Alex 1998 Cyklistický klub SPARTAK TLMAČE . /  Muži ELITE 3:53:23.1 After cutoff
--- 196 detail závodníka PODHRADSKÝ Michal 1988 R.C.T. Martin . /  Muži ELITE 4:07:17.8 After cutoff
--- 199 detail závodníka VARHAŇOVSKÝ Jakub 1999 Dukla Banská Bystrica . /  Muži ELITE 3:53:23.4 After cutoff
--- 79 detail závodníka BAŽÍK Tomáš 2000 Tj SlÁvia Športové Gymnázium Trenčín . /  Juniori DNF ---
--- 197 detail závodníka MIŠÍK Michal 1989 R.C.T. Martin . /  Muži ELITE DNF ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru