Slovakman 226

Triatlon
DATUM :4.8.2018 MÍSTO :Piešťany

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Plavání # D1 # Cyklistika # D2 # Běh #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Plavání # D1 # Cyklistika # D2 # Běh #
1 2 detail závodníka ŘENČ Tomáš CZE 1990 VANAMAN 1. /  ELITE - muži 8:23:23.6 0:00:00.0 0:44:30.8 [1] 1 0:01:23.7 [10] 1 4:36:39.5 [2] 1 0:01:02.2 [4] 1 2:59:47.4 [1] 1
2 3 detail závodníka OPPOLZER Jan CZE 1984 Kerberos 2. /  ELITE - muži 8:38:45.7 0:15:22.1 0:50:45.6 [5] 5 0:01:16.4 [5] 4 4:40:43.7 [4] 4 0:01:37.2 [20] 5 3:04:22.8 [2] 2
3 1 detail závodníka VABROUŠEK Petr CZE 1973 TITAN TRILIFE 3. /  ELITE - muži 8:54:04.4 0:30:40.8 0:51:21.7 [6] 6 0:01:03.6 [3] 5 4:40:14.8 [3] 3 0:01:23.4 [10] 3 3:20:00.9 [3] 3
4 7 detail závodníka KŘIVÁNEK Josef CZE 1979 ROCKTECHNIK TRIATLON 4. /  ELITE - muži 8:54:52.5 0:31:28.9 0:53:25.9 [8] 8 0:01:19.6 [6] 7 4:36:05.4 [1] 2 0:00:58.9 [2] 2 3:23:02.7 [6] 4
5 4 detail závodníka SLATINSKÝ Lukáš CZE 1983 HISPORT Team 5. /  ELITE - muži 8:56:33.9 0:33:10.3 0:48:22.7 [3] 3 0:00:50.9 [1] 3 4:43:35.1 [5] 5 0:01:17.7 [6] 4 3:22:27.5 [5] 5
6 14 detail závodníka HOLUB Michal SVK 1985 Triatlon team Dolný Kubín 6. /  ELITE - muži 9:09:27.7 0:46:04.1 0:54:44.0 [12] 12 0:01:36.6 [16] 10 4:49:42.0 [8] 7 0:00:59.1 [3] 6 3:22:26.0 [4] 6
7 8 detail závodníka EKL Tomas CZE 1983 IRON STARS BEROUN 7. /  ELITE - muži 9:23:56.3 1:00:32.7 0:57:00.7 [18] 18 0:00:57.1 [2] 16 4:48:02.1 [7] 6 0:01:19.1 [7] 7 3:36:37.3 [13] 7
8 84 detail závodníka KORELC Matej SLO 1979 ŠD Akson 1. /  M35 muži 35 - 39 r. 9:38:56.8 1:15:33.2 0:58:32.5 [26] 26 0:02:03.3 [31] 23 4:55:25.8 [10] 10 0:04:02.5 [129] 10 3:38:52.7 [17] 8
9 80 detail závodníka KNÍŽ Peter SVK 1974 Triax Bratislava 1. /  M40 muži 40 - 44 r. 9:42:54.6 1:19:31.0 0:50:39.6 [4] 4 0:01:46.7 [20] 6 5:13:15.0 [30] 16 0:01:34.5 [18] 16 3:35:38.8 [11] 9
10 132 detail závodníka ŘÍDKÝ Vladimír CZE 1979 Kosmosbikes 2. /  M35 muži 35 - 39 r. 9:46:56.7 1:23:33.1 1:02:10.9 [48] 48 0:02:21.9 [52] 44 5:08:55.8 [21] 21 0:01:53.7 [30] 21 3:31:34.4 [10] 10
11 122 detail závodníka POLAK Radek CZE 1979 AD team 8. /  ELITE - muži 9:49:17.9 1:25:54.3 1:01:25.3 [38] 38 0:02:04.2 [33] 34 4:46:03.2 [6] 8 0:00:48.0 [1] 8 3:58:57.2 [31] 11
12 108 detail závodníka NOSEK Dalibor SVK 1977 Triatlon Team Trnava 2. /  M40 muži 40 - 44 r. 9:50:11.3 1:26:47.7 1:02:02.0 [47] 47 0:01:53.1 [23] 39 5:12:42.0 [28] 27 0:02:08.3 [42] 28 3:31:25.9 [9] 12
13 10 detail závodníka TEPLÝ Ondřej CZE 1978 HISPORT Team 9. /  ELITE - muži 9:50:28.3 1:27:04.7 0:53:40.9 [9] 9 0:01:36.6 [16] 9 5:00:32.1 [13] 9 0:01:36.9 [19] 9 3:53:01.8 [24] 13
14 29 detail závodníka BILSKÝ Branislav SVK 1990 Triatlon Team Trnava 1. /  M25 muži 25 - 29 r. 9:50:32.0 1:27:08.4 0:47:30.6 [2] 2 0:01:20.2 [7] 2 5:21:16.6 [47] 19 0:01:38.6 [22] 19 3:38:46.0 [16] 14
15 181 detail závodníka KOŠŤAN Tomáš SVK 1992 KPŠ Nereus Žilina 2. /  M25 muži 25 - 29 r. 9:53:43.6 1:30:20.0 0:55:35.8 [13] 13 0:02:00.7 [28] 14 5:03:57.8 [16] 13 0:01:19.7 [8] 12 3:50:49.6 [23] 15
16 201 detail závodníka KOTOPULU Helena CZE 1980 TITAN TRILIFE 1. /  ELITE - ženy 9:54:23.8 1:31:00.2 1:03:01.8 [53] 53 0:02:14.7 [39] 50 5:16:50.4 [36] 39 0:01:24.5 [12] 38 3:30:52.4 [8] 16
17 18 detail závodníka BAK Roman SVK 1986 Generali team 1. /  M30 muži 30 - 34 r. 9:56:39.4 1:33:15.8 1:08:06.4 [85] 85 0:02:05.0 [34] 78 5:03:23.9 [15] 22 0:02:27.3 [62] 22 3:40:36.8 [19] 17
18 31 detail závodníka BUJDOŠ Radoslav SVK 1974 KPŠ Nereus Žilina 3. /  M40 muži 40 - 44 r. 9:56:42.5 1:33:18.9 1:02:26.2 [51] 51 0:01:20.7 [8] 38 5:12:56.6 [29] 28 0:02:00.6 [35] 27 3:37:58.4 [15] 18
19 125 detail závodníka PRAŽAN Jan CZE 1978 TITAN TRILIFE 4. /  M40 muži 40 - 44 r. 10:03:10.5 1:39:46.9 1:05:12.7 [70] 70 0:02:18.7 [47] 64 5:13:37.4 [31] 37 0:02:07.1 [41] 37 3:39:54.6 [18] 19
20 114 detail závodníka PAVELKA Libor CZE 1977 SK Oceláci Ostrava 5. /  M40 muži 40 - 44 r. 10:08:12.7 1:44:49.1 0:58:39.0 [27] 27 0:03:24.2 [98] 25 5:26:44.1 [54] 46 0:02:05.9 [40] 45 3:37:19.5 [14] 20
21 78 detail závodníka KLEMENT Jiří CZE 1988 Individuální 2. /  M30 muži 30 - 34 r. 10:09:41.6 1:46:18.0 1:08:50.4 [99] 99 0:02:30.8 [55] 93 5:30:39.1 [59] 62 0:02:36.9 [68] 61 3:25:04.4 [7] 21
22 61 detail závodníka HAVRLANT Jiří CZE 1976 Café racers 6. /  M40 muži 40 - 44 r. 10:11:45.5 1:48:21.9 0:58:05.6 [22] 22 0:01:55.5 [24] 20 4:59:54.1 [12] 12 0:02:59.4 [85] 13 4:08:50.9 [45] 22
23 76 detail závodníka KARABINOŠ Tomáš SVK 1983 Café racers 3. /  M35 muži 35 - 39 r. 10:15:43.8 1:52:20.2 1:00:31.3 [30] 30 0:01:49.1 [22] 26 4:56:04.7 [11] 11 0:03:12.3 [107] 11 4:14:06.4 [50] 23
24 90 detail závodníka KROHLÁK Milan CZE 1981 Kosmosbike 4. /  M35 muži 35 - 39 r. 10:15:44.9 1:52:21.3 0:55:46.5 [15] 15 0:01:33.7 [15] 13 5:10:45.7 [25] 18 0:02:01.7 [36] 17 4:05:37.3 [39] 24
25 176 detail závodníka NERAD Primoz SLO 1978 OLIMPIJA TRIATLON KLUB 7. /  M40 muži 40 - 44 r. 10:17:04.4 1:53:40.8 1:09:20.9 [102] 102 0:02:37.5 [59] 97 5:04:11.4 [17] 26 0:03:04.4 [95] 30 3:57:50.2 [29] 25
26 110 detail závodníka OBERREITER Martin CZE 1988 --- 3. /  M30 muži 30 - 34 r. 10:19:10.2 1:55:46.6 1:01:49.3 [45] 45 0:04:52.8 [134] 57 5:33:18.6 [66] 59 0:03:25.3 [111] 59 3:35:44.2 [12] 26
27 47 detail závodníka DVONČ Miroslav SVK 1975 Nereus Žilina 8. /  M40 muži 40 - 44 r. 10:19:55.7 1:56:32.1 1:08:21.0 [94] 94 0:02:01.7 [30] 80 4:54:45.7 [9] 15 0:01:37.3 [21] 15 4:13:10.0 [49] 27
28 62 detail závodníka HLAVÁČ Lumír CZE 1974 SK FUGA 9. /  M40 muži 40 - 44 r. 10:21:08.3 1:57:44.7 0:55:41.9 [14] 14 0:02:10.3 [37] 15 5:19:11.5 [41] 30 0:02:24.8 [59] 32 4:01:39.8 [33] 28
29 39 detail závodníka ČAJDA Michal CZE 1989 --- 10. /  ELITE - muži 10:24:46.4 2:01:22.8 0:53:44.6 [11] 11 0:02:54.5 [74] 12 5:19:15.3 [42] 24 0:01:56.1 [33] 24 4:06:55.9 [40] 29
30 185 detail závodníka HANZLÍK Ivo CZE 1985 Moolbike Olomouc 4. /  M30 muži 30 - 34 r. 10:25:28.4 2:02:04.8 1:05:02.5 [67] 67 0:01:47.6 [21] 58 5:18:13.6 [39] 41 0:01:51.4 [29] 40 3:58:33.3 [30] 30
31 190 detail závodníka VASKO Ondrej SVK 1968 3athletic Prievidza 1. /  M50 muži 50 - 54 r. 10:26:34.3 2:03:10.7 1:03:12.6 [59] 59 0:01:31.2 [12] 46 5:10:52.0 [26] 23 0:02:44.2 [72] 25 4:08:14.3 [42] 31
32 129 detail závodníka REBRO Juraj SVK 1970 --- 1. /  M45 muži 45 - 49 r. 10:26:54.9 2:03:31.3 1:01:23.8 [37] 37 0:01:56.4 [26] 33 5:34:37.8 [68] 54 0:02:12.4 [48] 55 3:46:44.5 [22] 32
33 94 detail závodníka KURZVEIL Jiří CZE 1981 Triatlon Mladá Boleslav 5. /  M35 muži 35 - 39 r. 10:27:23.2 2:03:59.6 1:06:24.8 [77] 77 0:03:09.6 [87] 72 5:07:33.9 [19] 32 0:01:45.4 [27] 29 4:08:29.5 [44] 33
34 56 detail závodníka FRANC Petr CZE 1974 Triatlon Mladá Boleslav 10. /  M40 muži 40 - 44 r. 10:28:01.5 2:04:37.9 1:08:18.0 [92] 92 0:04:17.6 [126] 99 5:30:46.7 [61] 64 0:02:36.8 [67] 64 3:42:02.4 [20] 34
35 121 detail závodníka POKORNÝ Martin CZE 1965 SKI CLUB Brandýs n.L., z.s. 2. /  M50 muži 50 - 54 r. 10:29:25.3 2:06:01.7 0:58:29.2 [25] 25 0:01:09.6 [4] 19 5:11:20.5 [27] 20 0:01:19.9 [9] 20 4:17:06.1 [54] 35
36 148 detail závodníka SZMOLNIK Zoltan HUN 1971 GYÖTRI 2. /  M45 muži 45 - 49 r. 10:31:53.3 2:08:29.7 1:07:53.5 [82] 82 0:03:26.4 [99] 92 5:20:31.6 [45] 51 0:03:39.5 [115] 50 3:56:22.3 [28] 36
37 87 detail závodníka KOZÁK Martin SVK 1988 --- 5. /  M30 muži 30 - 34 r. 10:35:17.7 2:11:54.1 1:01:38.0 [41] 41 0:05:14.0 [142] 59 5:21:33.7 [48] 44 0:03:04.4 [95] 46 4:03:47.6 [37] 37
38 66 detail závodníka HRČKA Michal SVK 1984 --- 6. /  M30 muži 30 - 34 r. 10:35:53.8 2:12:30.2 0:58:16.6 [24] 24 0:05:14.4 [143] 35 5:43:47.2 [83] 70 0:02:26.5 [61] 70 3:46:09.1 [21] 38
39 16 detail závodníka BALÁŽ Martin SVK 1979 X3me 11. /  ELITE - muži 10:36:30.8 2:13:07.2 0:57:47.5 [19] 19 0:01:29.4 [11] 18 5:17:44.0 [38] 29 0:02:20.1 [57] 31 4:17:09.8 [55] 39
40 52 detail závodníka FERENCZ Jakub SVK 1988 Minimon Team (Kellys Bikes) 7. /  M30 muži 30 - 34 r. 10:37:04.6 2:13:41.0 1:03:02.6 [54] 54 0:05:20.5 [145] 68 5:15:01.6 [32] 40 0:05:11.4 [154] 41 4:08:28.5 [43] 40
41 77 detail závodníka KARLÍK Petr CZE 1982 TriSki klub Márovky - Blansko 6. /  M35 muži 35 - 39 r. 10:41:49.0 2:18:25.4 1:07:02.6 [80] 80 0:03:45.9 [112] 86 5:09:17.9 [23] 36 0:02:41.7 [70] 36 4:19:00.9 [58] 41
42 43 detail závodníka DOBROLIUBOV Konstantin RUS 1986 --- 8. /  M30 muži 30 - 34 r. 10:42:44.4 2:19:20.8 1:17:45.7 [139] 139 0:04:43.8 [132] 139 5:18:23.0 [40] 60 0:02:44.8 [73] 60 3:59:07.1 [32] 42
43 215 detail závodníka PAVLÍČKOVÁ Silvie CZE 1987 ASPOT Hulín 2. /  ELITE - ženy 10:44:06.9 2:20:43.3 1:08:12.2 [87] 87 0:02:03.5 [32] 79 5:28:06.6 [55] 55 0:01:29.5 [16] 54 4:04:15.1 [38] 43
44 9 detail závodníka IVANČO Michal SVK 1970 pro-body triatlon team Košice 12. /  ELITE - muži 10:44:48.4 2:21:24.8 1:08:05.4 [84] 84 0:01:33.6 [14] 74 5:07:27.3 [18] 31 0:01:29.2 [14] 26 4:26:12.9 [71] 44
45 69 detail závodníka CHUDÝ Michal SVK 1980 ZELEZNI ZOCHARI 7. /  M35 muži 35 - 39 r. 10:46:10.6 2:22:47.0 1:01:05.5 [34] 34 0:02:39.0 [60] 37 5:16:02.1 [34] 34 0:01:30.1 [17] 34 4:24:53.9 [68] 45
46 65 detail závodníka HORNÁK Martin CZE 1975 ACES TEAM KARLOVY VARY 11. /  M40 muži 40 - 44 r. 10:46:54.4 2:23:30.8 1:01:48.6 [44] 44 0:02:46.9 [65] 45 5:44:12.0 [84] 73 0:04:28.8 [139] 76 3:53:38.1 [26] 46
47 81 detail závodníka KOLPEK Vaclav CZE 1976 bytzdravy.cz 12. /  M40 muži 40 - 44 r. 10:49:06.5 2:25:42.9 0:57:58.2 [21] 21 0:03:03.2 [81] 24 5:24:15.9 [51] 42 0:04:43.5 [146] 42 4:19:05.7 [60] 47
48 59 detail závodníka HALAJ Dušan SVK 1986 Aquapark - triatlon Turčianske Teplice 9. /  M30 muži 30 - 34 r. 10:49:27.0 2:26:03.4 1:03:26.5 [62] 62 0:02:53.3 [72] 54 5:09:38.1 [24] 25 0:01:15.4 [5] 23 4:32:13.7 [77] 48
49 169 detail závodníka DARMOVZAL Jan CZE 1990 --- 3. /  M25 muži 25 - 29 r. 10:53:11.4 2:29:47.8 1:11:04.8 [113] 113 0:02:18.6 [46] 103 5:44:30.5 [85] 91 0:02:10.4 [44] 86 3:53:07.1 [25] 49
50 42 detail závodníka DINŽÍK Viliam SVK 1987 Triax Ba 10. /  M30 muži 30 - 34 r. 10:53:22.7 2:29:59.1 1:08:16.5 [91] 91 0:02:16.1 [44] 82 5:37:51.2 [72] 72 0:01:24.1 [11] 71 4:03:34.8 [36] 50
51 119 detail závodníka PLHOŇ Patrik CZE 1980 Elite Sport Boskovice 8. /  M35 muži 35 - 39 r. 10:53:45.2 2:30:21.6 1:14:28.3 [125] 125 0:03:34.7 [104] 123 5:29:34.7 [57] 71 0:02:43.0 [71] 72 4:03:24.5 [35] 51
52 183 detail závodníka WIEBAUER Tomaš SVK 1977 PREMIUMSPORT.SK 13. /  M40 muži 40 - 44 r. 10:55:03.5 2:31:39.9 1:01:11.9 [36] 36 0:02:48.3 [66] 41 5:30:45.2 [60] 52 0:02:18.5 [56] 52 4:17:59.6 [56] 52
53 166 detail závodníka ŽAJDLÍK Robert SVK 1971 ZKA SLOVNAFT Bratislava 3. /  M45 muži 45 - 49 r. 10:56:05.4 2:32:41.8 1:04:33.2 [66] 66 0:03:26.5 [100] 66 5:20:16.5 [44] 43 0:02:05.6 [39] 43 4:25:43.6 [70] 53
54 160 detail závodníka VOPÁLENSKÝ Tomáš CZE 1972 Individuální 4. /  M45 muži 45 - 49 r. 10:56:31.1 2:33:07.5 1:34:27.8 [165] 165 0:01:23.1 [9] 163 5:09:00.3 [22] 67 0:01:54.3 [31] 66 4:09:45.6 [46] 54
55 49 detail závodníka DVOŘÁK Tomáš CZE 1985 Individuální 11. /  M30 muži 30 - 34 r. 10:57:54.2 2:34:30.6 1:02:16.4 [49] 49 0:02:52.0 [68] 48 5:16:17.8 [35] 38 0:02:10.5 [45] 39 4:34:17.5 [84] 55
56 150 detail závodníka ŠIMA Miloš SVK 1973 TRIAX 5. /  M45 muži 45 - 49 r. 11:00:00.4 2:36:36.8 1:03:40.2 [64] 64 0:03:15.6 [91] 60 5:21:43.0 [49] 45 0:03:47.6 [118] 47 4:27:34.0 [73] 56
57 71 detail závodníka JEŠKO Karol SVK 1989 --- 4. /  M25 muži 25 - 29 r. 11:00:38.8 2:37:15.2 1:02:30.3 [52] 52 0:04:26.8 [128] 61 5:24:46.0 [52] 50 0:03:49.4 [119] 51 4:25:06.3 [69] 57
58 131 detail závodníka ŘEZNÍČEK Vladislav CZE 1964 Sokol Bouzov 3. /  M50 muži 50 - 54 r. 11:01:19.6 2:37:56.0 1:03:25.9 [61] 61 0:02:36.6 [58] 52 5:33:13.5 [65] 57 0:02:12.5 [49] 56 4:19:51.1 [62] 58
59 159 detail závodníka VLČEK Petr CZE 1978 Etriatlon Team 14. /  M40 muži 40 - 44 r. 11:02:11.6 2:38:48.0 1:11:31.8 [117] 117 0:03:44.3 [111] 118 5:29:01.4 [56] 66 0:02:58.2 [82] 68 4:14:55.9 [51] 59
60 203 detail závodníka CIBULKOVÁ Markéta CZE 1983 IRON STARS BEROUN 1. /  W35 ženy 35 - 39 r. 11:02:17.6 2:38:54.0 0:53:41.3 [10] 10 0:02:53.1 [71] 11 5:56:27.4 [112] 82 0:01:48.8 [28] 80 4:07:27.0 [41] 60
61 36 detail závodníka CIBULKA Stanislav CZE 1981 IRON STARS BEROUN 9. /  M35 muži 35 - 39 r. 11:02:22.8 2:38:59.2 0:56:55.3 [17] 17 0:01:36.8 [18] 17 5:03:04.2 [14] 14 0:02:54.4 [78] 14 4:57:52.1 [113] 61
62 89 detail závodníka KRIVOSUDSKY Peter SVK 1983 3NT Bratislava 10. /  M35 muži 35 - 39 r. 11:06:05.4 2:42:41.8 1:02:20.1 [50] 50 0:02:00.9 [29] 43 5:24:46.3 [53] 47 0:01:40.6 [23] 44 4:35:17.5 [87] 62
63 126 detail závodníka PROCHÁZKA Zdeněk CZE 1967 ACES TEAM KARLOVY VARY 4. /  M50 muži 50 - 54 r. 11:07:21.7 2:43:58.1 1:06:40.8 [79] 79 0:03:24.0 [97] 76 5:40:20.9 [75] 77 0:01:27.4 [13] 73 4:15:28.6 [53] 63
64 135 detail závodníka SIKORAI Vladimír SVK 1983 ŠK Comenium Michalovce 11. /  M35 muži 35 - 39 r. 11:07:30.5 2:44:06.9 1:17:48.4 [140] 140 0:04:29.4 [130] 138 5:44:53.9 [87] 105 0:05:38.9 [160] 110 3:54:39.9 [27] 64
65 182 detail závodníka ŠPIČÁK Roman CZE 1993 Moolbike / Sbet Behu 5. /  M25 muži 25 - 29 r. 11:08:13.3 2:44:49.7 1:03:06.3 [56] 56 0:02:45.8 [64] 51 5:40:58.4 [76] 69 0:02:02.8 [37] 69 4:19:20.0 [61] 65
66 151 detail závodníka ŠIMALČÍK Ľubomír SVK 1984 Triatlon Team Trnava 12. /  M30 muži 30 - 34 r. 11:11:07.0 2:47:43.4 1:04:22.5 [65] 65 0:03:23.5 [96] 65 5:51:40.5 [95] 95 0:01:54.4 [32] 91 4:09:46.1 [47] 66
67 155 detail závodníka VAVRIK Tomas SVK 1989 Chlpate Gazely 6. /  M25 muži 25 - 29 r. 11:11:11.4 2:47:47.8 1:00:34.9 [31] 31 0:02:21.3 [50] 31 5:17:07.2 [37] 35 0:02:17.0 [53] 35 4:48:51.0 [102] 67
68 99 detail závodníka MASARYK Tomas SVK 1988 Triatlon Team Trnava 13. /  M30 muži 30 - 34 r. 11:17:08.0 2:53:44.4 1:07:16.6 [81] 81 0:03:34.4 [103] 87 5:20:13.4 [43] 48 0:02:37.9 [69] 48 4:43:25.7 [95] 68
69 73 detail závodníka KALOUS Jiří CZE 1975 Café racers 15. /  M40 muži 40 - 44 r. 11:19:42.6 2:56:19.0 1:00:21.7 [29] 29 0:02:32.2 [56] 28 5:15:20.2 [33] 33 0:02:48.5 [75] 33 4:58:40.0 [114] 69
70 162 detail závodníka ZACHAR Vladimir SVK 1979 Sportservis Bratislava 12. /  M35 muži 35 - 39 r. 11:20:16.2 2:56:52.6 1:09:09.9 [100] 100 0:04:02.1 [119] 101 5:43:13.9 [80] 87 0:04:44.9 [147] 89 4:19:05.4 [59] 70
71 85 detail závodníka KORMANEC Vladimír SVK 1984 TJ TATRAN KRÁSNO NAD KYSUCOU 14. /  M30 muži 30 - 34 r. 11:21:04.5 2:57:40.9 1:02:00.2 [46] 46 0:05:01.6 [141] 62 5:32:12.3 [63] 56 0:02:17.5 [54] 57 4:39:32.9 [90] 71
72 35 detail závodníka BUTORAC Dušan SVK 1978 MTC Vyšná Šebastová 16. /  M40 muži 40 - 44 r. 11:22:50.0 2:59:26.4 1:10:38.6 [109] 109 0:04:28.3 [129] 115 5:43:37.7 [82] 92 0:04:10.3 [133] 95 4:19:55.1 [63] 72
73 133 detail závodníka SEDLÁČEK Roman CZE 1964 ACTIVITY LANŠKROUN 5. /  M50 muži 50 - 54 r. 11:23:17.3 2:59:53.7 1:05:06.7 [68] 68 0:02:15.5 [40] 63 5:43:20.7 [81] 78 0:03:05.0 [97] 77 4:29:29.4 [75] 73
74 168 detail závodníka ŽIVOTSKÝ Lukáš SVK 1987 Faux pas agency 15. /  M30 muži 30 - 34 r. 11:24:16.1 3:00:52.5 0:56:15.7 [16] 16 0:06:06.6 [155] 27 5:47:41.7 [92] 75 0:05:34.4 [158] 82 4:28:37.7 [74] 74
75 123 detail závodníka POMPURA Tomáš SVK 1983 Športova hala Lamač 13. /  M35 muži 35 - 39 r. 11:31:24.5 3:08:00.9 1:03:30.4 [63] 63 0:04:49.8 [133] 67 6:00:12.9 [119] 108 0:02:24.9 [60] 105 4:20:26.5 [64] 75
76 145 detail závodníka SZABOLCS Kis HUN 1975 GYÖTRI 17. /  M40 muži 40 - 44 r. 11:34:06.4 3:10:42.8 1:08:14.1 [88] 88 0:03:09.7 [88] 95 5:38:58.8 [74] 76 0:02:53.2 [77] 75 4:40:50.6 [91] 76
77 26 detail závodníka BEŇO Milan SVK 1980 Slovnaft 14. /  M35 muži 35 - 39 r. 11:34:11.3 3:10:47.7 1:08:00.2 [83] 83 0:07:05.1 [162] 114 5:37:41.8 [71] 81 0:08:24.3 [167] 90 4:32:59.9 [79] 77
78 212 detail závodníka VAŠÍŘOVÁ Šárka CZE 1979 TITAN TRILIFE 2. /  W35 ženy 35 - 39 r. 11:34:44.4 3:11:20.8 0:59:45.7 [28] 28 0:03:09.2 [86] 30 5:41:59.4 [78] 68 0:02:14.1 [52] 67 4:47:36.0 [100] 78
79 117 detail závodníka PETLACH Richard CZE 1978 Bike triatlon Morkovice 18. /  M40 muži 40 - 44 r. 11:36:12.7 3:12:49.1 1:20:41.5 [149] 149 0:02:36.2 [57] 143 5:57:44.4 [115] 124 0:02:18.4 [55] 123 4:12:52.2 [48] 79
80 30 detail závodníka BRET Tomáš CZE 1975 Run4Fun 19. /  M40 muži 40 - 44 r. 11:36:15.9 3:12:52.3 1:00:38.8 [32] 32 0:02:16.0 [43] 29 5:54:29.5 [106] 89 0:03:36.2 [114] 88 4:35:15.4 [86] 80
81 152 detail závodníka ŠINDELÁŘ Ondřej CZE 1988 Elite Sport Boskovice 16. /  M30 muži 30 - 34 r. 11:37:15.6 3:13:52.0 1:08:14.8 [90] 90 0:02:26.5 [54] 85 5:51:17.9 [94] 98 0:01:40.9 [24] 96 4:33:35.5 [81] 81
82 165 detail závodníka ZELENÁK Ivan SVK 1969 TO Dvory nad Žitavou 6. /  M45 muži 45 - 49 r. 11:38:56.5 3:15:32.9 1:06:29.5 [78] 78 0:02:21.8 [51] 70 5:30:53.3 [62] 58 0:02:13.2 [50] 58 4:56:58.7 [111] 82
83 41 detail závodníka DEMETER Radovan SVK 1988 --- 17. /  M30 muži 30 - 34 r. 11:39:46.2 3:16:22.6 1:14:55.3 [129] 129 0:03:21.2 [93] 125 5:59:58.8 [118] 119 0:02:59.7 [86] 119 4:18:31.2 [57] 83
84 177 detail závodníka ŠUBRT Michal CZE 1971 FIVEMAN 7. /  M45 muži 45 - 49 r. 11:41:22.4 3:17:58.8 0:57:52.1 [20] 20 0:02:26.1 [53] 22 5:07:42.6 [20] 17 0:02:32.9 [64] 18 5:30:48.7 [141] 84
85 91 detail závodníka KUBITA Viktor CZE 1981 Individuální 15. /  M35 muži 35 - 39 r. 11:41:40.8 3:18:17.2 1:03:10.1 [57] 57 0:01:59.3 [27] 49 5:51:48.5 [97] 88 0:01:41.9 [25] 84 4:43:01.0 [94] 85
86 211 detail závodníka STOLARČÍKOVÁ Julie Sandra CZE 1980 USK Akademik Cheb 3. /  W35 ženy 35 - 39 r. 11:41:43.8 3:18:20.2 1:08:26.6 [96] 96 0:02:55.9 [75] 94 5:41:44.6 [77] 83 0:01:59.1 [34] 81 4:46:37.6 [99] 86
87 79 detail závodníka KLUCIK Daniel SVK 1981 3NITY Triathlon team Bratislava 16. /  M35 muži 35 - 39 r. 11:42:11.0 3:18:47.4 1:18:23.6 [142] 142 0:03:38.2 [109] 137 5:21:47.2 [50] 65 0:02:30.2 [63] 65 4:55:51.8 [107] 87
88 34 detail závodníka BURDA Rostislav CZE 1976 ASPOT Hulín 20. /  M40 muži 40 - 44 r. 11:42:46.1 3:19:22.5 1:11:36.4 [118] 118 0:01:56.1 [25] 104 5:38:03.6 [73] 80 0:02:59.0 [83] 79 4:48:11.0 [101] 88
89 86 detail závodníka KOZÁK Ondřej CZE 1988 --- 18. /  M30 muži 30 - 34 r. 11:43:42.4 3:20:18.8 1:03:04.1 [55] 55 0:03:36.2 [106] 56 5:52:59.6 [101] 96 0:03:02.8 [90] 94 4:40:59.7 [92] 89
90 139 detail závodníka STÁREK Miloslav CZE 1963 ASPOT Hulín 1. /  M55 muži 55 -59 r. 11:44:09.1 3:20:45.5 1:09:30.4 [104] 104 0:03:32.7 [102] 100 5:44:46.4 [86] 90 0:03:57.2 [125] 92 4:42:22.4 [93] 90
91 21 detail závodníka BANDŽUCH Martin SVK 1975 SK Kdyně 21. /  M40 muži 40 - 44 r. 11:46:39.5 3:23:15.9 1:14:35.5 [126] 126 0:02:18.7 [47] 121 5:42:22.4 [79] 94 0:03:04.3 [93] 93 4:44:18.6 [96] 91
92 153 detail závodníka ŠKABLA Peter SVK 1990 CFDsupport 7. /  M25 muži 25 - 29 r. 11:47:52.3 3:24:28.7 1:08:22.4 [95] 95 0:02:54.1 [73] 91 5:56:01.4 [109] 106 0:02:13.2 [50] 102 4:38:21.2 [89] 92
93 187 detail závodníka ŤAŽKÝ Miloš SVK 1984 Chlpaté Gazely 19. /  M30 muži 30 - 34 r. 11:48:09.8 3:24:46.2 1:20:32.7 [147] 147 0:03:40.1 [110] 147 5:30:03.4 [58] 84 0:03:01.5 [88] 83 4:50:52.1 [104] 93
94 157 detail závodníka VESELOVSKÝ Daniel SVK 1977 NFB 22. /  M40 muži 40 - 44 r. 11:48:31.7 3:25:08.1 1:00:44.8 [33] 33 0:02:52.1 [70] 36 6:06:02.2 [126] 110 0:06:01.7 [161] 113 4:32:50.9 [78] 94
95 33 detail závodníka BULEJ Peter SVK 1975 Triatlon Team Nereus Zlina 23. /  M40 muži 40 - 44 r. 11:49:04.6 3:25:41.0 1:06:22.3 [76] 76 0:03:15.5 [90] 73 5:32:14.5 [64] 61 0:03:03.8 [92] 63 5:04:08.5 [115] 95
96 174 detail závodníka MAKÓ Kristián SVK 1982 Triax Bratislava 17. /  M35 muži 35 - 39 r. 11:51:37.5 3:28:13.9 1:13:29.1 [121] 121 0:07:55.1 [167] 135 5:53:04.2 [102] 116 0:03:06.6 [99] 116 4:34:02.5 [83] 96
97 204 detail závodníka DOKOUPILOVÁ Markéta CZE 1977 Kalda Team 1. /  W40 ženy 40 - 44 r. 11:52:31.2 3:29:07.6 1:14:42.8 [127] 127 0:02:05.5 [35] 120 6:09:53.0 [131] 128 0:01:29.2 [14] 127 4:24:20.7 [67] 97
98 134 detail závodníka SIEGEL Josef CZE 1986 AC Choceň 20. /  M30 muži 30 - 34 r. 11:53:51.2 3:30:27.6 1:17:19.5 [137] 137 0:02:58.9 [78] 131 5:59:21.5 [116] 120 0:02:57.1 [81] 120 4:31:14.2 [76] 98
99 128 detail závodníka RACEK Luboš CZE 1968 ACES Team K. Vary 6. /  M50 muži 50 - 54 r. 11:54:34.8 3:31:11.2 1:23:21.8 [155] 155 0:03:09.1 [85] 154 6:05:14.1 [123] 135 0:02:10.0 [43] 132 4:20:39.8 [65] 99
100 105 detail závodníka MITOŠINKA Ivan SVK 1982 Chlpate Gazely 18. /  M35 muži 35 - 39 r. 11:54:57.2 3:31:33.6 1:15:54.6 [134] 134 0:04:30.5 [131] 132 5:34:00.7 [67] 85 0:04:34.4 [143] 85 4:55:57.0 [108] 100

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru