Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | Plávanie | # | D1 | # | Bicykel | # | D2 | # | Beh | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 14 | VERBOVSKÝ Matúš | 1998 | ŠK Atóm Levice | 1. / AGm20-29 | 0:54:47.2 | 0:00:00.0 | 07:52.0 [3] | 3 | 00:20.1 [6] | 2 | 31:13.1 [2] | 1 | 00:22.2 [4] | 1 | 14:59.8 [1] | 1 | ||
2 | 1 | KUBO Ondrej | 1993 | 3NITY Triathlon team Bratislava | 2. / AGm20-29 | 0:55:40.7 | 0:00:53.5 | 08:34.0 [13] | 13 | 00:23.6 [23] | 14 | 30:31.5 [1] | 2 | 00:24.7 [12] | 2 | 15:46.9 [4] | 2 | ||
3 | 12 | ŽÁČIK Peter | 1999 | SMTA Nitra | 1. / Juniori | 0:55:58.5 | 0:01:11.3 | 08:23.8 [8] | 8 | 00:19.4 [3] | 7 | 31:26.0 [8] | 9 | 00:19.9 [1] | 4 | 15:29.4 [2] | 3 | ||
4 | 4 | FAZEKAŠ Tadeáš | 1996 | ŠK Atóm Levice | 3. / AGm20-29 | 0:56:16.4 | 0:01:29.2 | 08:19.3 [6] | 6 | 00:20.0 [5] | 6 | 31:22.5 [5] | 3 | 00:23.0 [6] | 3 | 15:51.6 [6] | 4 | ||
5 | 8 | OZORÁK Miroslav | 1973 | Tk Nové Zámky | 1. / AGm45-49 | 0:57:08.6 | 0:02:21.4 | 08:23.8 [8] | 8 | 00:23.4 [22] | 10 | 31:24.4 [6] | 11 | 00:27.4 [24] | 11 | 16:29.6 [7] | 5 | ||
6 | 3 | DODOK Oliver | 2000 | Prestigio Realiz Team BA | 2. / Juniori | 0:57:15.1 | 0:02:27.9 | 07:51.1 [2] | 2 | 00:23.3 [21] | 4 | 31:52.3 [9] | 6 | 00:25.5 [17] | 8 | 16:42.9 [10] | 6 | ||
7 | 18 | BARTO Aurel | 2001 | TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica | 1. / Dorastenci | 0:57:18.5 | 0:02:31.3 | 08:26.9 [11] | 11 | 00:25.5 [29] | 11 | 31:16.2 [3] | 8 | 00:22.9 [5] | 7 | 16:47.0 [11] | 7 | ||
8 | 2 | SIMONIDES Samuel | 1998 | Aquapark Triatlon Turčianske Teplice | 4. / AGm20-29 | 0:57:23.7 | 0:02:36.5 | 08:38.5 [14] | 14 | 00:21.0 [11] | 15 | 32:12.1 [14] | 12 | 00:23.1 [7] | 12 | 15:49.0 [5] | 8 | ||
9 | 5 | HETTYCH Daniel | 2000 | Prestigio Realiz Team BA | 3. / Juniori | 0:58:04.9 | 0:03:17.7 | 07:53.5 [4] | 4 | 00:20.7 [9] | 3 | 31:54.0 [10] | 7 | 00:22.1 [3] | 6 | 17:34.6 [20] | 9 | ||
10 | 32 | VRÁBEL Jozef | 1973 | TRISPORT Nová Dubnica | 2. / AGm45-49 | 0:58:18.5 | 0:03:31.3 | 08:24.5 [10] | 10 | 00:21.6 [14] | 9 | 31:16.6 [4] | 4 | 00:33.4 [51] | 10 | 17:42.4 [23] | 10 | ||
11 | 6 | OBERGRIES Boris | 2000 | New-wave multisport Banská Bystrica | 4. / Juniori | 0:58:22.7 | 0:03:35.5 | 08:48.1 [19] | 19 | 00:20.9 [10] | 19 | 32:07.3 [12] | 14 | 00:32.5 [47] | 14 | 16:33.9 [8] | 11 | ||
12 | 9 | KRAVIANSKY Daniel | 1994 | pro-body triatlon team Košice | 5. / AGm20-29 | 0:58:25.3 | 0:03:38.1 | 09:19.9 [29] | 29 | 00:20.2 [7] | 26 | 32:27.9 [15] | 16 | 00:37.8 [70] | 23 | 15:39.5 [3] | 12 | ||
13 | 7 | SMETANA Marek | 1997 | 3NITY Triathlon team Bratislava | 6. / AGm20-29 | 0:58:54.1 | 0:04:06.9 | 07:42.8 [1] | 1 | 00:21.4 [13] | 1 | 32:01.5 [11] | 5 | 00:24.3 [10] | 5 | 18:24.1 [37] | 13 | ||
14 | 20 | POLÁK Juraj | 1998 | 3NITY Triathlon team Bratislava | 7. / AGm20-29 | 0:59:24.5 | 0:04:37.3 | 09:00.0 [24] | 24 | 00:18.3 [1] | 21 | 32:50.5 [21] | 17 | 00:34.3 [58] | 20 | 16:41.4 [9] | 14 | ||
15 | 34 | HAMRÁK Richard | 1997 | Triatlonový klub Košice | 8. / AGm20-29 | 0:59:34.3 | 0:04:47.1 | 08:43.2 [18] | 18 | 00:20.5 [8] | 16 | 32:11.9 [13] | 13 | 00:26.5 [22] | 13 | 17:52.2 [26] | 15 | ||
16 | 19 | MALČEK Marek | 1999 | TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica | 5. / Juniori | 0:59:38.3 | 0:04:51.1 | 08:50.0 [20] | 20 | 00:24.0 [25] | 20 | 32:58.7 [25] | 22 | 00:31.6 [40] | 21 | 16:54.0 [12] | 16 | ||
17 | 24 | ULBRICHT Adam | 2002 | Aquapark Triatlon Turčianske Teplice | 2. / Dorastenci | 0:59:45.7 | 0:04:58.5 | 08:29.5 [12] | 12 | 00:23.9 [24] | 12 | 33:19.1 [31] | 21 | 00:24.8 [13] | 17 | 17:08.4 [14] | 17 | ||
18 | 21 | RIŠKA Dalibor | 2000 | ŠKP Triax | 6. / Juniori | 0:59:49.7 | 0:05:02.5 | 08:22.0 [7] | 7 | 00:23.1 [20] | 8 | 31:25.0 [7] | 10 | 00:25.1 [15] | 9 | 19:14.5 [51] | 18 | ||
19 | 10 | REDAJ Ľubomír | 1986 | pro-body triatlon team Košice | 1. / AGm30-34 | 0:59:52.5 | 0:05:05.3 | 08:39.8 [16] | 16 | 00:26.0 [31] | 18 | 33:19.6 [32] | 25 | 00:31.7 [42] | 26 | 16:55.4 [13] | 19 | ||
20 | 17 | VRÁBEL Jozef | 2002 | Slovenská triatlonová akadémia | 3. / Dorastenci | 1:00:21.1 | 0:05:33.9 | 08:58.2 [23] | 23 | 00:22.9 [18] | 23 | 32:52.3 [22] | 23 | 00:31.6 [40] | 22 | 17:36.1 [22] | 20 | ||
21 | 28 | BRUNOVSKÝ Simon | 1993 | ŠKP Triax | 9. / AGm20-29 | 1:00:21.3 | 0:05:34.1 | 08:39.0 [15] | 15 | 00:18.3 [1] | 13 | 33:01.1 [26] | 15 | 00:21.2 [2] | 15 | 18:01.7 [29] | 21 | ||
22 | 36 | FOTUL Gregor | 1976 | Triatlonový klub Košice | 1. / AGm40-44 | 1:00:40.5 | 0:05:53.3 | 09:15.7 [26] | 26 | 00:19.9 [4] | 25 | 32:35.4 [17] | 19 | 00:24.6 [11] | 16 | 18:04.9 [31] | 22 | ||
23 | 67 | OLEJNÍK Oliver | 1999 | TRI Tatry Triathlon Team | 7. / Juniori | 1:00:52.6 | 0:06:05.4 | 09:19.1 [27] | 27 | 00:21.6 [14] | 28 | 32:31.1 [16] | 20 | 00:31.1 [37] | 19 | 18:09.7 [32] | 23 | ||
24 | 13 | ČIČMANEC Marek | 1977 | Triatlon Team Trnava | 2. / AGm40-44 | 1:01:08.0 | 0:06:20.8 | 08:41.8 [17] | 17 | 00:22.9 [18] | 17 | 33:04.7 [28] | 18 | 00:31.0 [36] | 18 | 18:27.6 [38] | 24 | ||
25 | 74 | CÍCER Andrej | 2001 | ŠK Atóm Levice | 4. / Dorastenci | 1:01:14.6 | 0:06:27.4 | 08:02.0 [5] | 5 | 00:32.0 [45] | 5 | 33:55.0 [35] | 26 | 00:25.5 [17] | 25 | 18:20.1 [36] | 25 | ||
26 | 11 | DOBIAS Ján | 1974 | - nezistený - | 3. / AGm40-44 | 1:01:54.0 | 0:07:06.8 | 08:54.1 [21] | 21 | 00:24.3 [26] | 22 | 32:56.9 [24] | 24 | 00:34.1 [55] | 24 | 19:04.6 [48] | 26 | ||
27 | 77 | ROZIAK Ján | 1981 | 3NITY Triathlon team Bratislava | 1. / AGm35-39 | 1:02:32.9 | 0:07:45.7 | 11:09.5 [51] | 51 | 00:26.1 [33] | 49 | 32:42.5 [19] | 28 | 00:25.2 [16] | 28 | 17:49.6 [25] | 27 | ||
28 | 63 | BALUCH Ladislav | 1974 | TDMK Krompachy | 4. / AGm40-44 | 1:02:49.1 | 0:08:01.9 | 10:09.0 [34] | 34 | 00:40.5 [60] | 37 | 33:59.5 [38] | 36 | 00:39.4 [72] | 36 | 17:20.7 [18] | 28 | ||
29 | 22 | KRŠEK Matúš | 1981 | ŠKP Triax | 2. / AGm35-39 | 1:02:52.6 | 0:08:05.4 | 11:02.2 [48] | 48 | 00:26.0 [31] | 43 | 33:02.5 [27] | 32 | 00:38.4 [71] | 34 | 17:43.5 [24] | 29 | ||
30 | 16 | JÁNOŠ Slavomír | 1972 | ŠK Atóm Levice | 3. / AGm45-49 | 1:02:59.7 | 0:08:12.5 | 11:14.0 [52] | 52 | 00:32.3 [47] | 53 | 32:41.5 [18] | 29 | 00:27.9 [28] | 29 | 18:04.0 [30] | 30 | ||
31 | 259 | TROSKO Tomáš | 1986 | motigo | 2. / AGm30-34 | 1:03:01.9 | 0:08:14.7 | 11:03.8 [49] | 49 | 00:31.2 [44] | 48 | 32:53.2 [23] | 30 | 00:34.0 [54] | 31 | 17:59.7 [28] | 31 | ||
32 | 43 | ŠEBO Filip | 1984 | 3NITY Triathlon team Bratislava | 3. / AGm30-34 | 1:03:06.7 | 0:08:19.5 | 09:19.3 [28] | 28 | 00:21.3 [12] | 27 | 34:08.7 [40] | 27 | 00:37.2 [67] | 27 | 18:40.2 [39] | 32 | ||
33 | 243 | AKURATNÝ Michal | 1988 | pro-body triatlon team Košice | 4. / AGm30-34 | 1:03:11.9 | 0:08:24.7 | 10:18.1 [37] | 37 | 00:26.8 [36] | 36 | 33:46.3 [34] | 33 | 00:42.7 [82] | 35 | 17:58.0 [27] | 33 | ||
34 | 249 | BAK Roman | 1986 | - nezistený - | 5. / AGm30-34 | 1:03:26.0 | 0:08:38.8 | 11:50.1 [67] | 67 | 00:44.3 [73] | 65 | 33:07.6 [29] | 39 | 00:31.8 [43] | 39 | 17:12.2 [16] | 34 | ||
35 | 246 | PIASECKÝ Matúš | 1998 | Triatlonový klub Košice | 10. / AGm20-29 | 1:03:37.9 | 0:08:50.7 | 10:54.3 [45] | 45 | 00:26.6 [35] | 40 | 34:27.6 [45] | 45 | 00:28.9 [31] | 41 | 17:20.5 [17] | 35 | ||
36 | 257 | SUCHÝ Gabriel | 2004 | ŠK Atóm Levice | 5. / Dorastenci | 1:03:47.5 | 0:09:00.3 | 10:16.3 [36] | 36 | 00:22.7 [17] | 31 | 35:17.8 [60] | 48 | 00:25.6 [19] | 44 | 17:25.1 [19] | 36 | ||
37 | 219 | LUKÁČ Peter | 1982 | - nezistený - | 3. / AGm35-39 | 1:03:57.8 | 0:09:10.6 | 11:37.3 [61] | 61 | 00:35.3 [52] | 59 | 33:35.0 [33] | 43 | 00:34.3 [58] | 43 | 17:35.9 [21] | 37 | ||
38 | 71 | CELERIN Milan | 1965 | T.A.T. Martin | 1. / AGm50-54 | 1:04:01.3 | 0:09:14.1 | 11:14.4 [53] | 53 | 00:28.4 [38] | 51 | 32:46.6 [20] | 31 | 00:31.4 [39] | 30 | 19:00.5 [45] | 38 | ||
39 | 78 | ROJTÁŠ Peter | 2002 | Triatlonový klub Košice | 6. / Dorastenci | 1:04:07.9 | 0:09:20.7 | 09:13.2 [25] | 25 | 00:38.9 [59] | 29 | 34:41.4 [49] | 34 | 00:29.8 [34] | 32 | 19:04.6 [48] | 39 | ||
40 | 23 | KUCHARČÍK Lukáš | 1986 | Chlpaté Gazely | 6. / AGm30-34 | 1:04:46.9 | 0:09:59.7 | 09:56.6 [32] | 32 | 00:42.9 [65] | 32 | 34:00.2 [39] | 35 | 00:28.7 [29] | 33 | 19:38.5 [57] | 40 | ||
41 | 59 | VICEN Matúš | 2001 | 3NITY Triathlon team Bratislava | 7. / Dorastenci | 1:04:51.1 | 0:10:03.9 | 11:24.5 [58] | 58 | 00:21.6 [14] | 52 | 35:20.2 [61] | 53 | 00:34.1 [55] | 53 | 17:10.7 [15] | 41 | ||
42 | 236 | VIDA Tomáš | 1981 | - nezistený - | 4. / AGm35-39 | 1:05:07.4 | 0:10:20.2 | 08:56.1 [22] | 22 | 00:36.5 [54] | 24 | 35:33.3 [66] | 38 | 00:32.4 [46] | 37 | 19:29.1 [55] | 42 | ||
43 | 227 | MAXIAN Boris | 1991 | - nezistený - | 11. / AGm20-29 | 1:05:13.8 | 0:10:26.6 | 11:22.3 [56] | 56 | 00:27.1 [37] | 55 | 33:58.5 [37] | 44 | 00:27.4 [24] | 40 | 18:58.5 [43] | 43 | ||
44 | 245 | ZUSCAK Frantisek | 1989 | CNS Academy | 12. / AGm20-29 | 1:05:17.8 | 0:10:30.6 | 10:53.0 [44] | 44 | 00:57.1 [95] | 57 | 33:57.0 [36] | 42 | 00:34.2 [57] | 42 | 18:56.5 [42] | 44 | ||
45 | 213 | KOVAĽ Alexander | 1978 | - nezistený - | 5. / AGm40-44 | 1:05:21.9 | 0:10:34.7 | 09:34.8 [30] | 30 | 01:05.7 [101] | 33 | 35:15.5 [59] | 47 | 00:27.3 [23] | 45 | 18:58.6 [44] | 45 | ||
46 | 260 | VOZNÍK Ivan | 1968 | Pss A.s. | 2. / AGm50-54 | 1:05:41.0 | 0:10:53.8 | 11:41.9 [63] | 63 | 00:43.6 [68] | 63 | 33:17.9 [30] | 40 | 00:55.5 [103] | 49 | 19:02.1 [46] | 46 | ||
47 | 72 | STRETAVSKÝ Radovan | 1974 | 3NITY Triathlon team Bratislava | 6. / AGm40-44 | 1:05:43.8 | 0:10:56.6 | 12:07.8 [70] | 70 | 00:47.4 [78] | 71 | 34:11.8 [41] | 54 | 00:26.3 [21] | 51 | 18:10.5 [33] | 47 | ||
48 | 80 | LUKÁČ Radovan | 1973 | Pro Body Triatlon klub | 4. / AGm45-49 | 1:06:57.7 | 0:12:10.5 | 10:04.5 [33] | 33 | 00:38.1 [57] | 34 | 34:18.3 [42] | 37 | 00:56.5 [107] | 38 | 21:00.3 [84] | 48 | ||
49 | 50 | CHLEBOVEC Ivan | 1985 | ŠKP Triax | 7. / AGm30-34 | 1:07:02.1 | 0:12:14.9 | 11:59.7 [68] | 68 | 00:38.0 [56] | 67 | 34:29.9 [46] | 55 | 00:37.2 [67] | 55 | 19:17.3 [52] | 49 | ||
50 | 64 | MRVA Marek | 1988 | 3NITY Triathlon team Bratislava | 8. / AGm30-34 | 1:07:03.7 | 0:12:16.5 | 12:08.7 [71] | 71 | 00:43.9 [70] | 69 | 35:25.1 [64] | 62 | 00:31.9 [44] | 61 | 18:14.1 [34] | 50 | ||
51 | 76 | ČIŽMÁRIK Radovan | 1971 | Triatlonový klub Košice | 5. / AGm45-49 | 1:07:20.7 | 0:12:33.5 | 11:17.2 [54] | 54 | 00:32.0 [45] | 54 | 35:21.8 [62] | 56 | 00:29.2 [32] | 52 | 19:40.5 [59] | 51 | ||
52 | 47 | HALVOŇ Matej | 1983 | Prestigio Realiz Team BA | 5. / AGm35-39 | 1:07:29.9 | 0:12:42.7 | 11:41.0 [62] | 62 | 00:43.8 [69] | 62 | 34:41.0 [48] | 52 | 00:36.4 [66] | 54 | 19:47.7 [63] | 52 | ||
53 | 215 | KOVALANČÍK Martin | 1985 | TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica | 9. / AGm30-34 | 1:07:34.7 | 0:12:47.5 | 13:16.4 [92] | 92 | 00:31.0 [43] | 85 | 34:59.5 [52] | 65 | 00:27.8 [27] | 65 | 18:20.0 [35] | 53 | ||
54 | 60 | CIBULA Roman | 1971 | TK TRIATLON Dvory nad Žitavou | 6. / AGm45-49 | 1:08:01.6 | 0:13:14.4 | 11:43.9 [64] | 64 | 00:33.5 [49] | 60 | 35:46.7 [72] | 58 | 00:44.7 [87] | 59 | 19:12.8 [50] | 54 | ||
55 | 38 | BEKE Stefan | 1966 | Prestigio Realiz Team BA | 3. / AGm50-54 | 1:08:09.4 | 0:13:22.2 | 09:37.4 [31] | 31 | 00:26.3 [34] | 30 | 35:41.8 [68] | 41 | 00:50.8 [97] | 48 | 21:33.1 [91] | 55 | ||
56 | 62 | MARTINČÍK Roman | 1962 | TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica | 1. / AGm55-59 | 1:08:21.5 | 0:13:34.3 | 10:58.8 [47] | 47 | 00:40.9 [62] | 50 | 34:18.7 [43] | 49 | 00:32.5 [47] | 47 | 21:50.6 [96] | 56 | ||
57 | 41 | DODOK Patrik | 1973 | Prestigio Realiz Team BA | 7. / AGm45-49 | 1:08:32.3 | 0:13:45.1 | 11:24.0 [57] | 57 | 00:25.9 [30] | 56 | 35:15.1 [57] | 51 | 00:41.3 [79] | 56 | 20:46.0 [78] | 57 | ||
58 | 29 | JURAŠKO Peter | 1968 | pro-body triatlon team Košice | 4. / AGm50-54 | 1:08:46.3 | 0:13:59.1 | 10:29.5 [39] | 39 | 00:44.4 [74] | 38 | 36:03.8 [76] | 57 | 00:32.6 [49] | 57 | 20:56.0 [81] | 58 | ||
59 | 226 | WEISER Lukáš | 1986 | CNS Academy | 10. / AGm30-34 | 1:08:51.7 | 0:14:04.5 | 10:30.8 [40] | 40 | 00:57.6 [96] | 44 | 34:31.2 [47] | 50 | 00:41.5 [80] | 50 | 22:10.6 [100] | 59 | ||
60 | 26 | PURGAT Lukáš | 2000 | TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica | 8. / Juniori | 1:09:04.6 | 0:14:17.4 | 10:14.9 [35] | 35 | 00:29.0 [39] | 35 | 38:05.1 [91] | 66 | 00:23.5 [9] | 64 | 19:52.1 [64] | 60 | ||
61 | 27 | VACH Roman | 1971 | Fenix3Club | 8. / AGm45-49 | 1:09:08.0 | 0:14:20.8 | 12:36.7 [81] | 81 | 00:43.0 [66] | 79 | 34:57.3 [51] | 61 | 00:44.3 [85] | 62 | 20:06.7 [72] | 61 | ||
62 | 228 | GAJDOŠ Peter | 1974 | ŠK Atóm Levice | 7. / AGm40-44 | 1:09:12.3 | 0:14:25.1 | 12:43.8 [82] | 82 | 00:34.7 [50] | 77 | 36:23.7 [80] | 74 | 00:36.2 [64] | 75 | 18:53.9 [41] | 62 | ||
63 | 209 | DZURILLA Vladimir | 1985 | - nezistený - | 11. / AGm30-34 | 1:09:34.0 | 0:14:46.8 | 12:09.7 [72] | 72 | 00:52.6 [90] | 73 | 35:57.1 [73] | 68 | 00:48.5 [95] | 69 | 19:46.1 [62] | 63 | ||
64 | 46 | MIČÍK Ján | 1968 | Mestský plavecký klub Dolný Kubín | 5. / AGm50-54 | 1:09:34.2 | 0:14:47.0 | 12:56.9 [86] | 86 | 00:37.5 [55] | 83 | 35:22.2 [63] | 67 | 00:45.1 [89] | 68 | 19:52.5 [66] | 64 | ||
65 | 244 | ŽELASKO Ondrej | 1966 | TDMK Krompachy | 6. / AGm50-54 | 1:09:36.6 | 0:14:49.4 | 13:18.3 [94] | 94 | 00:55.2 [92] | 94 | 35:41.4 [67] | 79 | 00:23.4 [8] | 74 | 19:18.3 [53] | 65 | ||
66 | 31 | LESKOVSKÝ Milan | 1965 | 3NITY Triathlon team Bratislava | 7. / AGm50-54 | 1:09:37.9 | 0:14:50.7 | 12:17.5 [74] | 74 | 00:29.7 [40] | 68 | 36:18.0 [78] | 69 | 00:34.6 [60] | 67 | 19:58.1 [68] | 66 | ||
67 | 68 | PAGÁČ Michal | 1987 | TRI Tatry Triathlon Team | 12. / AGm30-34 | 1:09:44.6 | 0:14:57.4 | 11:44.9 [65] | 65 | 00:46.3 [77] | 64 | 35:42.7 [70] | 60 | 00:31.3 [38] | 58 | 20:59.4 [83] | 67 | ||
68 | 254 | KUVIK Jakub | 1979 | 3NITY Triathlon team Bratislava | 6. / AGm35-39 | 1:09:48.5 | 0:15:01.3 | 13:53.3 [106] | 106 | 00:50.2 [86] | 104 | 35:15.3 [58] | 83 | 00:27.6 [26] | 78 | 19:22.1 [54] | 68 | ||
69 | 205 | DŽUGAN Stanislav | 1986 | CNS Academy | 13. / AGm30-34 | 1:09:58.3 | 0:15:11.1 | 11:18.6 [55] | 55 | 00:44.5 [75] | 58 | 37:14.1 [87] | 72 | 00:48.9 [96] | 72 | 19:52.2 [65] | 69 | ||
70 | 230 | SITARČÍK Martin | 1981 | Mestský plavecký klub Dolný Kubín | 7. / AGm35-39 | 1:10:09.5 | 0:15:22.3 | 12:24.8 [78] | 78 | 01:09.2 [105] | 82 | 36:22.5 [79] | 80 | 00:41.0 [76] | 79 | 19:32.0 [56] | 70 | ||
71 | 61 | BLAŠKO Michal | 1979 | Prestigio Realiz Team BA | 8. / AGm35-39 | 1:10:15.0 | 0:15:27.8 | 12:35.9 [80] | 80 | 00:43.0 [66] | 78 | 35:04.7 [53] | 63 | 00:56.3 [106] | 66 | 20:55.1 [80] | 71 | ||
72 | 201 | BERNÁTH František | 1959 | TK TRIATLON Dvory nad Žitavou | 2. / AGm55-59 | 1:10:17.2 | 0:15:30.0 | 13:56.9 [108] | 108 | 00:48.0 [80] | 105 | 34:56.2 [50] | 73 | 00:42.2 [81] | 76 | 19:53.9 [67] | 72 | ||
73 | 218 | HUDÁK Marek | 1978 | - nezistený - | 8. / AGm40-44 | 1:10:21.2 | 0:15:34.0 | 13:17.1 [93] | 93 | 01:15.3 [111] | 98 | 35:26.2 [65] | 82 | 00:39.4 [72] | 80 | 19:43.2 [60] | 73 | ||
74 | 247 | GRMAN Branislav | 1977 | Chlpaté Gazely | 9. / AGm40-44 | 1:10:24.5 | 0:15:37.3 | 13:13.7 [91] | 91 | 00:43.9 [70] | 88 | 35:45.9 [71] | 76 | 00:40.0 [75] | 77 | 20:01.0 [69] | 74 | ||
75 | 220 | BURSIK Michal | 1960 | - nezistený - | 3. / AGm55-59 | 1:10:28.9 | 0:15:41.7 | 10:49.3 [43] | 43 | 00:42.6 [64] | 45 | 34:23.4 [44] | 46 | 00:33.7 [53] | 46 | 23:59.9 [112] | 75 | ||
76 | 33 | VANČO Michal | 2000 | ŠKP Triax | 9. / Juniori | 1:10:44.6 | 0:15:57.4 | 10:57.1 [46] | 46 | 00:25.4 [28] | 42 | 37:12.0 [86] | 64 | 00:29.9 [35] | 63 | 21:40.2 [93] | 76 | ||
77 | 225 | TAJBLIK Rastislav | 1978 | - nezistený - | 10. / AGm40-44 | 1:10:45.5 | 0:15:58.3 | 10:26.4 [38] | 38 | 00:49.5 [84] | 39 | 37:52.3 [90] | 71 | 00:55.5 [103] | 71 | 20:41.8 [77] | 77 | ||
78 | 239 | FIGURA Tomáš | 1996 | 3NITY Triathlon team Bratislava | 13. / AGm20-29 | 1:10:55.0 | 0:16:07.8 | 12:20.3 [76] | 76 | 00:33.1 [48] | 70 | 38:25.2 [93] | 90 | 00:32.8 [50] | 88 | 19:03.6 [47] | 78 | ||
79 | 232 | PRIESOL Roman | 1983 | 3NITY Triathlon team Bratislava | 9. / AGm35-39 | 1:10:56.6 | 0:16:09.4 | 12:13.3 [73] | 73 | 00:51.9 [89] | 74 | 36:01.3 [75] | 70 | 00:43.3 [83] | 70 | 21:06.8 [85] | 79 | ||
80 | 237 | FIGULA Andrej | 1981 | pro-body triatlon team Košice | 10. / AGm35-39 | 1:11:01.7 | 0:16:14.5 | 13:41.4 [103] | 103 | 01:01.5 [98] | 103 | 35:08.2 [55] | 78 | 01:07.3 [115] | 84 | 20:03.3 [71] | 80 | ||
81 | 203 | BOCAN Branislav | 1982 | TDMK Krompachy | 11. / AGm35-39 | 1:11:24.6 | 0:16:37.4 | 12:17.7 [75] | 75 | 00:53.8 [91] | 76 | 37:31.0 [88] | 85 | 00:41.1 [78] | 85 | 20:01.0 [69] | 81 | ||
82 | 204 | KRAK Kristian | 1965 | TDMK Krompachy | 8. / AGm50-54 | 1:11:49.9 | 0:17:02.7 | 13:38.4 [98] | 98 | 00:55.4 [93] | 99 | 35:13.3 [56] | 77 | 00:52.3 [98] | 82 | 21:10.5 [87] | 82 | ||
83 | 48 | FILO Lubomir | 1973 | Prestigio Realiz Team BA | 9. / AGm45-49 | 1:12:14.6 | 0:17:27.4 | 13:45.8 [105] | 105 | 00:48.6 [83] | 100 | 36:16.5 [77] | 86 | 00:44.5 [86] | 86 | 20:39.2 [76] | 83 | ||
84 | 70 | GAJDOŠ Rastislav | 1997 | Prestigio Realiz Team BA | 14. / AGm20-29 | 1:12:14.9 | 0:17:27.7 | 11:06.7 [50] | 50 | 00:25.2 [27] | 45 | 38:10.6 [92] | 75 | 00:35.6 [63] | 73 | 21:56.8 [97] | 84 | ||
85 | 241 | SIKORAI Vladimír | 1983 | - nezistený - | 12. / AGm35-39 | 1:12:22.9 | 0:17:35.7 | 13:34.6 [96] | 96 | 01:13.5 [110] | 106 | 37:02.3 [84] | 91 | 00:48.0 [94] | 93 | 19:44.5 [61] | 85 | ||
86 | 40 | ŤAŽKÝ Miloš | 1984 | Chlpaté Gazely | 14. / AGm30-34 | 1:12:27.5 | 0:17:40.3 | 13:40.6 [100] | 100 | 00:44.0 [72] | 96 | 36:32.1 [81] | 87 | 00:39.9 [74] | 87 | 20:50.9 [79] | 86 | ||
87 | 65 | PETRUŠ Pavel | 1981 | TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica | 13. / AGm35-39 | 1:12:43.4 | 0:17:56.2 | 13:41.3 [102] | 102 | 00:36.0 [53] | 95 | 36:59.3 [83] | 89 | 00:54.5 [101] | 90 | 20:32.3 [75] | 87 | ||
88 | 35 | MEJZLÍK Petr | 1959 | Tk Nové Zámky | 4. / AGm55-59 | 1:12:45.0 | 0:17:57.8 | 12:32.4 [79] | 79 | 00:34.8 [51] | 75 | 35:05.7 [54] | 59 | 00:36.3 [65] | 60 | 23:55.8 [111] | 88 | ||
89 | 256 | GRIŠČÍK František | 1959 | - nezistený - | 5. / AGm55-59 | 1:13:15.7 | 0:18:28.5 | 12:53.8 [85] | 85 | 01:05.4 [100] | 89 | 35:58.7 [74] | 81 | 00:41.0 [76] | 81 | 22:36.8 [104] | 89 | ||
90 | 250 | FILO Marian | 1984 | - nezistený - | 15. / AGm30-34 | 1:13:36.8 | 0:18:49.6 | 12:49.2 [84] | 84 | 00:38.7 [58] | 80 | 37:38.7 [89] | 88 | 00:55.4 [102] | 89 | 21:34.8 [92] | 90 | ||
91 | 214 | KESZÖCZE Jakub | 2003 | 3NITY Triathlon team Bratislava | 8. / Dorastenci | 1:14:32.5 | 0:19:45.3 | 10:33.2 [41] | 41 | 00:48.4 [82] | 41 | 40:36.8 [103] | 93 | 00:32.0 [45] | 92 | 22:02.1 [98] | 91 | ||
92 | 212 | ČARDÁŠ Adam | 1996 | ŠK Atóm Levice | 15. / AGm20-29 | 1:14:45.0 | 0:19:57.8 | 10:36.7 [42] | 42 | 00:56.0 [94] | 47 | 40:19.8 [100] | 92 | 00:33.5 [52] | 91 | 22:19.0 [102] | 92 | ||
93 | 216 | SIPKO Martin | 1979 | - nezistený - | 14. / AGm35-39 | 1:14:49.9 | 0:20:02.7 | 11:47.2 [66] | 66 | 01:11.4 [107] | 72 | 40:33.8 [102] | 99 | 00:47.5 [92] | 98 | 20:30.0 [74] | 93 | ||
94 | 235 | KOLIVOŠKO Roman | 1974 | - nezistený - | 11. / AGm40-44 | 1:15:25.5 | 0:20:38.3 | 13:37.9 [97] | 97 | 01:02.9 [99] | 102 | 38:50.3 [95] | 98 | 00:47.6 [93] | 97 | 21:06.8 [85] | 94 | ||
95 | 54 | ŠINTAL Marián | 1970 | Športový Triatlonový Klub Pezinok | 10. / AGm45-49 | 1:15:33.2 | 0:20:46.0 | 11:33.2 [60] | 60 | 00:48.3 [81] | 61 | 40:55.6 [105] | 96 | 00:44.8 [88] | 96 | 21:31.3 [90] | 95 | ||
96 | 258 | JENČO Michal | 1992 | Ck Fpm Vrnov - Čemerné | 16. / AGm20-29 | 1:15:58.1 | 0:21:10.9 | 16:15.9 [115] | 115 | 01:08.1 [103] | 116 | 36:35.7 [82] | 100 | 00:44.1 [84] | 100 | 21:14.3 [88] | 96 | ||
97 | 221 | JURČOVIČ Michal | 1987 | Športový Triatlonový Klub Pezinok | 16. / AGm30-34 | 1:16:07.6 | 0:21:20.4 | 17:33.6 [117] | 117 | 00:41.2 [63] | 117 | 37:11.6 [85] | 107 | 01:02.0 [111] | 107 | 19:39.2 [58] | 97 | ||
98 | 44 | JANKÓ Alojz | 1982 | ROYAL plavecký klub o.z., | 15. / AGm35-39 | 1:16:22.5 | 0:21:35.3 | 11:26.4 [59] | 59 | 01:09.1 [104] | 66 | 42:02.4 [109] | 103 | 00:46.1 [91] | 103 | 20:58.5 [82] | 98 | ||
99 | 51 | HOLEČKO Imrich | 1956 | TDMK Krompachy | 1. / AGm60+ | 1:16:25.3 | 0:21:38.1 | 12:58.3 [87] | 87 | 00:58.3 [97] | 87 | 38:42.4 [94] | 94 | 01:04.9 [113] | 94 | 22:41.4 [105] | 99 | ||
100 | 238 | HUDEC Erich | 1973 | - nezistený - | 11. / AGm45-49 | 1:16:28.9 | 0:21:41.7 | 12:06.5 [69] | 69 | 01:43.2 [116] | 86 | 39:15.3 [96] | 95 | 01:17.2 [118] | 99 | 22:06.7 [99] | 100 |