46. Internationale Kammlauf - 46. Internationale Kammlauf - Samstag
DATUM : | 10.3.2018 | MÍSTO : | Klingenthal, Mühlleithen |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 75 | NOVÁK Petr | 1982 | Boží Dar | 1. / Männer 31-40 Jahre | 1:24:33.3 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 79 | HOFFMANN Peter | 1989 | sportcollection racing team | 1. / Männer 19-30 Jahre | 1:25:11.5 | 0:00:38.2 | ||
3 | diplom | 83 | WALTHER Jakob | 1999 | SSV Erfurt 02 | 2. / Männer 19-30 Jahre | 1:25:16.8 | 0:00:43.5 | ||
4 | diplom | 21 | DEGTYAREV Sergey | 1971 | --- | 1. / Männer 41-50 Jahre | 1:27:32.0 | 0:02:58.7 | ||
5 | diplom | 46 | KALIBA Štěpán | 1993 | Mercedes Benz Salomon team | 3. / Männer 19-30 Jahre | 1:27:32.8 | 0:02:59.4 | ||
6 | diplom | 22 | DOTZAUER Lisa | 1997 | VSC Klingenthal | 1. / Frauen 19-30 Jahre | 1:27:55.3 | 0:03:21.9 | ||
7 | diplom | 89 | DIETZE Anna-Maria | 1999 | Dulsschalg Neuhausen | 2. / Frauen 19-30 Jahre | 1:28:09.8 | 0:03:36.5 | ||
8 | diplom | 91 | SEIDEL Thomas | 1983 | VSC Klingenthal | 2. / Männer 31-40 Jahre | 1:28:10.3 | 0:03:37.0 | ||
9 | diplom | 1 | RIEP Oleksandr | 1968 | SG Einheit Berliner Bär | 2. / Männer 41-50 Jahre | 1:29:10.6 | 0:04:37.2 | ||
10 | diplom | 61 | FLADE Matthias | 1979 | SC Münchberg | 3. / Männer 31-40 Jahre | 1:29:39.8 | 0:05:06.5 | ||
11 | diplom | 74 | SCHREIER Michel | 1997 | fischer racing team | 4. / Männer 19-30 Jahre | 1:30:00.8 | 0:05:27.5 | ||
12 | diplom | 131 | OETTEL Patrick | 1983 | SC Norweger 1896 Annaberg e.V. | 4. / Männer 31-40 Jahre | 1:30:34.3 | 0:06:01.0 | ||
13 | diplom | 236 | BERTHOLD Ponny | 1977 | ATSV - Gebirge Gelobt | 3. / Männer 41-50 Jahre | 1:30:40.3 | 0:06:07.0 | ||
14 | diplom | 2 | HAU Heinrich | 1961 | SC Lanzenhain | 1. / Männer 51-60 Jahre | 1:30:43.0 | 0:06:09.7 | ||
15 | diplom | 68 | HENNING Michael | 1985 | Team Zipps | 5. / Männer 31-40 Jahre | 1:31:28.8 | 0:06:55.5 | ||
16 | diplom | 82 | HARTIG Fabiau | 1996 | Eleven Eintracht Braunschweig Skimarathon Team | 5. / Männer 19-30 Jahre | 1:32:45.6 | 0:08:12.2 | ||
17 | diplom | 134 | DEGENHARDT Justus | 2000 | SSV Erfurt 02 | 1. / Jugend männlich | 1:32:50.6 | 0:08:17.2 | ||
18 | diplom | 4 | GEISSLER Roland | 1960 | SWV Lauchhammer | 2. / Männer 51-60 Jahre | 1:33:00.8 | 0:08:27.5 | ||
19 | diplom | 70 | HAUS Neubert | 1997 | WSV 08 Johanngeorgenstadt | 6. / Männer 19-30 Jahre | 1:33:08.1 | 0:08:34.7 | ||
20 | diplom | 3 | VOIGT Sebastian | 1996 | TSV 1861 Spitzkunnersdorf | 7. / Männer 19-30 Jahre | 1:33:11.8 | 0:08:38.5 | ||
21 | diplom | 6 | VORBERG Jörg | 1974 | SSV-Geyer | 4. / Männer 41-50 Jahre | 1:33:14.6 | 0:08:41.2 | ||
22 | diplom | 5 | HOPPE Hermann | 1962 | SC Rosenheim | 3. / Männer 51-60 Jahre | 1:33:17.1 | 0:08:43.7 | ||
23 | diplom | 66 | SCHMID Thomas | 1981 | SPVGG Lam Germany | 6. / Männer 31-40 Jahre | 1:33:25.8 | 0:08:52.5 | ||
24 | diplom | 232 | FREYER Gerald | 1958 | PULLschlag Neuhausen | 4. / Männer 51-60 Jahre | 1:33:44.1 | 0:09:10.7 | ||
25 | diplom | 73 | UUGER Sina | 2000 | SV Stützengrün | 1. / Jugend weiblich | 1:34:04.6 | 0:09:31.2 | ||
26 | diplom | 133 | ALBRECHT Dietze | 1968 | PULLschlag | 5. / Männer 41-50 Jahre | 1:34:09.3 | 0:09:36.0 | ||
27 | diplom | 55 | REIDELT Nico | 1976 | --- | 6. / Männer 41-50 Jahre | 1:34:10.6 | 0:09:37.2 | ||
28 | diplom | 53 | KRETZSCHMAR Denis | 1981 | VSC Klingenthal | 7. / Männer 31-40 Jahre | 1:34:18.1 | 0:09:44.7 | ||
29 | diplom | 65 | BEGERL Ludwig | 1957 | SPVGG Lam Germany | 1. / Männer über 60 Jahre | 1:34:18.6 | 0:09:45.2 | ||
30 | diplom | 13 | MEISCHNER Rene | 1975 | Dorfchemnitzer SV | 7. / Männer 41-50 Jahre | 1:34:19.6 | 0:09:46.2 | ||
31 | diplom | 84 | FISCHER Ralf | 1966 | LATV Plauen | 5. / Männer 51-60 Jahre | 1:34:26.1 | 0:09:52.7 | ||
32 | diplom | 245 | SEMMLER Georg | 1993 | SV GrOSSWALTERSDORFF | 8. / Männer 19-30 Jahre | 1:35:09.3 | 0:10:36.0 | ||
33 | diplom | 168 | KAUFMANN Gottfried | 1965 | WSC Erzgebirge Oberwiesenthal | 6. / Männer 51-60 Jahre | 1:35:27.6 | 0:10:54.2 | ||
34 | diplom | 9 | MÜNZBERG Uwe | 1968 | SV Grün-Weiß Pirna | 8. / Männer 41-50 Jahre | 1:35:59.8 | 0:11:26.5 | ||
35 | diplom | 93 | BAUER Gerhard | 1968 | DJK Falkenberg | 9. / Männer 41-50 Jahre | 1:36:32.1 | 0:11:58.7 | ||
36 | diplom | 15 | BARTLOG Nikos | 1974 | tri2b A/N triathlonteam /WSV Bad Tölz | 10. / Männer 41-50 Jahre | 1:36:38.6 | 0:12:05.2 | ||
37 | diplom | 85 | FRANKE Angelina | 1999 | WSC Oberwiesenthal | 3. / Frauen 19-30 Jahre | 1:36:44.3 | 0:12:11.0 | ||
38 | diplom | 47 | PRONIN Alexey | 1961 | --- | 7. / Männer 51-60 Jahre | 1:36:48.1 | 0:12:14.7 | ||
39 | diplom | 87 | LEIBIGER Jens | 1959 | POST SV DRESDEN | 8. / Männer 51-60 Jahre | 1:36:51.6 | 0:12:18.2 | ||
40 | diplom | 80 | GRIT Otto | 1990 | sportcollection racing team | 4. / Frauen 19-30 Jahre | 1:36:59.3 | 0:12:26.0 | ||
41 | diplom | 198 | LEMCKE Julius | 2003 | VSC Klingenthal | 2. / Jugend männlich | 1:37:22.3 | 0:12:49.0 | ||
42 | diplom | 94 | STROBLE Norbert | 1972 | SC Norwege Annaberg | 11. / Männer 41-50 Jahre | 1:38:03.8 | 0:13:30.5 | ||
43 | diplom | 234 | WINKLER Benjamin | 1997 | Rettenberg | 9. / Männer 19-30 Jahre | 1:38:09.3 | 0:13:36.0 | ||
44 | diplom | 215 | WETZEL Tom | 1997 | Elterleiner Sportverein | 10. / Männer 19-30 Jahre | 1:38:43.8 | 0:14:10.5 | ||
45 | diplom | 11 | THÜMMLER Frank | 1964 | SV Lok NO Leipzig e.V. | 9. / Männer 51-60 Jahre | 1:38:48.1 | 0:14:14.8 | ||
46 | diplom | 235 | PENZEL Florian | 1993 | TNV Oberlandbach | 11. / Männer 19-30 Jahre | 1:38:51.1 | 0:14:17.8 | ||
47 | diplom | 14 | SELTMANN Jens | 1974 | SV Tanne Thalheim | 12. / Männer 41-50 Jahre | 1:39:09.1 | 0:14:35.8 | ||
48 | diplom | 40 | MÜLLER Marcus | 1989 | WSV Schmiedefeld | 12. / Männer 19-30 Jahre | 1:39:16.8 | 0:14:43.5 | ||
49 | diplom | 200 | SCHRÖDER Tim | 1989 | VSC Klingenthal | 13. / Männer 19-30 Jahre | 1:39:26.6 | 0:14:53.3 | ||
50 | diplom | 132 | TRÖGER Nicole | 1983 | SC Grossbers | 1. / Frauen 31-40 Jahre | 1:39:27.6 | 0:14:54.3 | ||
51 | diplom | 136 | MÜLLER Frank | 1965 | SV Grün Weiß Pirna | 10. / Männer 51-60 Jahre | 1:39:29.6 | 0:14:56.3 | ||
52 | diplom | 7 | DUBA Peter | 1954 | SV Tanne Thalheim | 2. / Männer über 60 Jahre | 1:39:46.6 | 0:15:13.3 | ||
53 | diplom | 223 | LAUGER Jens | 1964 | SC Norwege Annaberg | 11. / Männer 51-60 Jahre | 1:39:50.9 | 0:15:17.5 | ||
54 | diplom | 17 | KOTHER Sven | 1976 | --- | 13. / Männer 41-50 Jahre | 1:40:27.6 | 0:15:54.3 | ||
55 | diplom | 35 | TROSHIN Denis | 1976 | ABST | 14. / Männer 41-50 Jahre | 1:40:45.3 | 0:16:12.0 | ||
56 | diplom | 135 | MÜLLER Katrin | 1969 | SV Grün Weiß Pirna | 1. / Frauen 41-50 Jahre | 1:40:46.4 | 0:16:13.0 | ||
57 | diplom | 216 | HIPPLER Wili | 1997 | SV Tautenhain | 14. / Männer 19-30 Jahre | 1:40:50.6 | 0:16:17.2 | ||
58 | diplom | 192 | KÖNIG Stefan | 1982 | SV TU Ilmenau | 8. / Männer 31-40 Jahre | 1:40:52.8 | 0:16:19.5 | ||
59 | diplom | 227 | GÖRLACH Sebastian | 1978 | SSCT | 9. / Männer 31-40 Jahre | 1:40:54.6 | 0:16:21.3 | ||
60 | diplom | 20 | HÄMÄLÄINEN Heikki | 1966 | Capgemini-Sogeti Ski Team | 12. / Männer 51-60 Jahre | 1:41:02.8 | 0:16:29.5 | ||
61 | diplom | 24 | THEILER Patrick | 1995 | --- | 15. / Männer 19-30 Jahre | 1:41:20.9 | 0:16:47.5 | ||
62 | diplom | 81 | MÄDLER Johanna | 1999 | TSV Retterode | 5. / Frauen 19-30 Jahre | 1:42:25.4 | 0:17:52.0 | ||
63 | diplom | 159 | KRAUß Marie | 2000 | Dorfchemnitzer SV | 2. / Jugend weiblich | 1:42:25.9 | 0:17:52.5 | ||
64 | diplom | 220 | MAUERSBERGER Ronny | 1977 | --- | 15. / Männer 41-50 Jahre | 1:42:37.4 | 0:18:04.0 | ||
65 | diplom | 18 | FORNER Ulf | 1969 | --- | 16. / Männer 41-50 Jahre | 1:43:34.6 | 0:19:01.3 | ||
66 | diplom | 240 | HUSTER Mark | 1977 | SV Sachsen | 17. / Männer 41-50 Jahre | 1:43:39.6 | 0:19:06.3 | ||
67 | diplom | 226 | FISCHER Uwe | 1965 | Skisportverein Erfurt 02 | 13. / Männer 51-60 Jahre | 1:43:44.4 | 0:19:11.0 | ||
68 | diplom | 39 | STARKOV Oleg | 1970 | ABST | 18. / Männer 41-50 Jahre | 1:44:03.9 | 0:19:30.5 | ||
69 | diplom | 248 | GEORGI Torsten | 1974 | CLUB LARLSFELD | 19. / Männer 41-50 Jahre | 1:44:13.9 | 0:19:40.5 | ||
70 | diplom | 204 | ULLMANN Timo | 2005 | SV Stützengrün | 3. / Jugend männlich | 1:44:33.1 | 0:19:59.8 | ||
71 | diplom | 51 | WERNER Rico | 1985 | SV Grün-Weiß Pirna | 10. / Männer 31-40 Jahre | 1:45:06.1 | 0:20:32.7 | ||
72 | diplom | 86 | MAKOSEH Jeus | 1970 | ATSV - Gebirge Gelobt | 20. / Männer 41-50 Jahre | 1:45:15.9 | 0:20:42.5 | ||
73 | diplom | 58 | VIŠNAI Matěj | 1988 | Košice | 16. / Männer 19-30 Jahre | 1:46:04.4 | 0:21:31.0 | ||
74 | diplom | 166 | ZENS Frank | 1967 | --- | 14. / Männer 51-60 Jahre | 1:46:08.4 | 0:21:35.0 | ||
75 | diplom | 212 | KREBS Florian | 2000 | POST SV DRESDEN | 4. / Jugend männlich | 1:46:09.8 | 0:21:36.5 | ||
76 | diplom | 230 | STIER Markus | 1989 | Team Radschlag Annaberg | 17. / Männer 19-30 Jahre | 1:46:13.9 | 0:21:40.5 | ||
77 | diplom | 64 | BICKL Juliane | 1986 | SPVGG Lam Germany | 2. / Frauen 31-40 Jahre | 1:46:21.6 | 0:21:48.3 | ||
78 | diplom | 34 | ROHMANN Nic | 1967 | MULTISPORT-LOS e.V. | 15. / Männer 51-60 Jahre | 1:46:34.1 | 0:22:00.8 | ||
79 | diplom | 157 | GAWRISCH Simon | 2001 | SV Grün-Weiß Pirna | 5. / Jugend männlich | 1:46:43.9 | 0:22:10.5 | ||
80 | diplom | 12 | KASCHEL Oliver | 2000 | SV Grün-Weiß Pirna | 6. / Jugend männlich | 1:46:44.1 | 0:22:10.8 | ||
81 | diplom | 243 | BRÖMEL Volkmar | 1955 | SV TU Ilmenau | 3. / Männer über 60 Jahre | 1:47:04.1 | 0:22:30.8 | ||
82 | diplom | 10 | SCHWABE Roy | 1967 | TSG Bau Hammerbrücke | 16. / Männer 51-60 Jahre | 1:47:15.6 | 0:22:42.3 | ||
83 | diplom | 218 | GÖBEL Gunter | 1972 | SSV Erfurt 02 | 21. / Männer 41-50 Jahre | 1:48:02.1 | 0:23:28.8 | ||
84 | diplom | 30 | SCHREIB Franz | 1946 | schulz sportreisen | 4. / Männer über 60 Jahre | 1:48:07.1 | 0:23:33.8 | ||
85 | diplom | 174 | HEIKKINEN Antti | 1974 | Capgemini-Sogeti Ski Team | 22. / Männer 41-50 Jahre | 1:49:19.9 | 0:24:46.5 | ||
86 | diplom | 180 | KOUTANIEMI Jarmo | 1960 | Capgemini-Sogeti Ski Team | 17. / Männer 51-60 Jahre | 1:49:19.9 | 0:24:46.5 | ||
87 | diplom | 178 | JYLHÄ Reijo | 1960 | Capgemini-Sogeti Ski Team | 18. / Männer 51-60 Jahre | 1:49:20.4 | 0:24:47.0 | ||
88 | diplom | 41 | BELIČKA Ivan | 1960 | Biela Stopa Kremnica | 19. / Männer 51-60 Jahre | 1:49:35.9 | 0:25:02.6 | ||
89 | diplom | 202 | BUSCH Andreas | 1962 | --- | 20. / Männer 51-60 Jahre | 1:49:53.4 | 0:25:20.0 | ||
90 | diplom | 49 | GROßE Annett | 1973 | VSC Klingenthal | 2. / Frauen 41-50 Jahre | 1:49:54.1 | 0:25:20.8 | ||
91 | diplom | 205 | RANSCHT Leou | 1999 | Tsv Leuna | 18. / Männer 19-30 Jahre | 1:50:07.4 | 0:25:34.0 | ||
92 | diplom | 189 | VASILEV Artem | 1988 | --- | 19. / Männer 19-30 Jahre | 1:50:21.1 | 0:25:47.8 | ||
93 | diplom | 69 | ZEISEL Viktor | 1985 | Prag | 11. / Männer 31-40 Jahre | 1:50:52.4 | 0:26:19.0 | ||
94 | diplom | 92 | OERTEL Cornelius | 1984 | SV Großwaltersdorf | 12. / Männer 31-40 Jahre | 1:50:54.6 | 0:26:21.3 | ||
95 | diplom | 244 | WILKE Michael | 1985 | POLIZEI SACHSEN | 13. / Männer 31-40 Jahre | 1:51:28.6 | 0:26:55.3 | ||
96 | diplom | 185 | VOLK Tino | 1966 | Triathlon Friedrichroda e.V. | 21. / Männer 51-60 Jahre | 1:51:39.6 | 0:27:06.3 | ||
97 | diplom | 191 | SEYFFERTH Denise | 1994 | VSC Klingenthal | 6. / Frauen 19-30 Jahre | 1:51:53.9 | 0:27:20.5 | ||
98 | diplom | 153 | GABRIEL Carl | 1997 | SSV 1863 Sayda | 20. / Männer 19-30 Jahre | 1:52:19.9 | 0:27:46.5 | ||
99 | diplom | 72 | VOGLER Barbara | 1982 | SG Einheit Berliner Bär | 3. / Frauen 31-40 Jahre | 1:52:26.6 | 0:27:53.3 | ||
100 | diplom | 156 | STEINBACH Daniel | 1973 | Team FangtDasGnu e.V. | 23. / Männer 41-50 Jahre | 1:52:37.2 | 0:28:03.8 |