46. Internationale Kammlauf - 46. Internationale Kammlauf - Samstag
DATUM : | 10.3.2018 | MÍSTO : | Klingenthal, Mühlleithen |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | Ztráta | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 2 | HAU Heinrich | 1961 | SC Lanzenhain | 1:30:43.0 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 4 | GEISSLER Roland | 1960 | SWV Lauchhammer | 1:33:00.8 | 0:02:17.7 | ||
3 | diplom | 5 | HOPPE Hermann | 1962 | SC Rosenheim | 1:33:17.1 | 0:02:34.0 | ||
4 | diplom | 232 | FREYER Gerald | 1958 | PULLschlag Neuhausen | 1:33:44.1 | 0:03:01.0 | ||
5 | diplom | 84 | FISCHER Ralf | 1966 | LATV Plauen | 1:34:26.1 | 0:03:43.0 | ||
6 | diplom | 168 | KAUFMANN Gottfried | 1965 | WSC Erzgebirge Oberwiesenthal | 1:35:27.6 | 0:04:44.5 | ||
7 | diplom | 47 | PRONIN Alexey | 1961 | --- | 1:36:48.1 | 0:06:05.0 | ||
8 | diplom | 87 | LEIBIGER Jens | 1959 | POST SV DRESDEN | 1:36:51.6 | 0:06:08.5 | ||
9 | diplom | 11 | THÜMMLER Frank | 1964 | SV Lok NO Leipzig e.V. | 1:38:48.1 | 0:08:05.0 | ||
10 | diplom | 136 | MÜLLER Frank | 1965 | SV Grün Weiß Pirna | 1:39:29.6 | 0:08:46.5 | ||
11 | diplom | 223 | LAUGER Jens | 1964 | SC Norwege Annaberg | 1:39:50.9 | 0:09:07.8 | ||
12 | diplom | 20 | HÄMÄLÄINEN Heikki | 1966 | Capgemini-Sogeti Ski Team | 1:41:02.8 | 0:10:19.7 | ||
13 | diplom | 226 | FISCHER Uwe | 1965 | Skisportverein Erfurt 02 | 1:43:44.4 | 0:13:01.3 | ||
14 | diplom | 166 | ZENS Frank | 1967 | --- | 1:46:08.4 | 0:15:25.3 | ||
15 | diplom | 34 | ROHMANN Nic | 1967 | MULTISPORT-LOS e.V. | 1:46:34.1 | 0:15:51.0 | ||
16 | diplom | 10 | SCHWABE Roy | 1967 | TSG Bau Hammerbrücke | 1:47:15.6 | 0:16:32.5 | ||
17 | diplom | 180 | KOUTANIEMI Jarmo | 1960 | Capgemini-Sogeti Ski Team | 1:49:19.9 | 0:18:36.8 | ||
18 | diplom | 178 | JYLHÄ Reijo | 1960 | Capgemini-Sogeti Ski Team | 1:49:20.4 | 0:18:37.3 | ||
19 | diplom | 41 | BELIČKA Ivan | 1960 | Biela Stopa Kremnica | 1:49:35.9 | 0:18:52.8 | ||
20 | diplom | 202 | BUSCH Andreas | 1962 | --- | 1:49:53.4 | 0:19:10.3 | ||
21 | diplom | 185 | VOLK Tino | 1966 | Triathlon Friedrichroda e.V. | 1:51:39.6 | 0:20:56.5 | ||
22 | diplom | 229 | GÜNTHER Ingo | 1967 | FC Erzgebirge Aue Abt. Ski | 1:53:09.1 | 0:22:26.0 | ||
23 | diplom | 246 | BEIER Andreas | 1960 | zschlorlau | 1:54:13.4 | 0:23:30.3 | ||
24 | diplom | 221 | ZACHAEUS Holger | 1964 | Skisport Cospuden | 1:56:16.2 | 0:25:33.1 | ||
25 | diplom | 78 | JÄGER Mario | 1961 | SV Foisch Auf Emleben | 1:57:37.4 | 0:26:54.3 | ||
26 | diplom | 175 | VEHVILÄINEN Jorma | 1967 | Capgemini-Sogeti Ski Team | 2:01:09.7 | 0:30:26.6 | ||
27 | diplom | 193 | RIEMER Steffen | 1967 | --- | 2:02:58.2 | 0:32:15.1 | ||
28 | diplom | 57 | ARDIGO Lucapaolo | 1967 | sci Nordico Varese | 2:04:04.9 | 0:33:21.8 | ||
29 | diplom | 43 | LUEDECKE Jens | 1965 | Master Rowing Club Berlin | 2:04:11.4 | 0:33:28.3 | ||
30 | diplom | 162 | BOCK Ingo | 1967 | PSV Rostock Abt. Radsport | 2:10:04.9 | 0:39:21.8 | ||
31 | diplom | 31 | SCHERZINGER Markus | 1959 | --- | 2:13:53.5 | 0:43:10.4 | ||
32 | diplom | 50 | DIRKSEN Michael | 1959 | SSV 98 Dessau | 2:20:59.0 | 0:50:15.9 | ||
33 | diplom | 59 | VIŠNAI Peter | 1964 | Košice | 2:27:54.5 | 0:57:11.4 | ||
34 | diplom | 54 | APŠ Rudi | 1966 | W.T.C. Verladi | 2:29:30.7 | 0:58:47.6 | ||
35 | diplom | 203 | PROPP Axel | 1965 | Rostocker Ski Team | 2:30:34.2 | 0:59:51.1 | ||
--- | 160 | BISTER Ilpo | 1959 | Whild John Music | DNF | --- | |||
--- | 151 | BAUMERT Torsten | 1964 | --- | DNS | --- | |||
--- | 197 | BLAZEK Jiri | 1961 | Ski nordic Marianske Lazne | DNS | --- |