Cannondale Koloshop Krušnoton 2018

MTB
DATUM :11.8.2018 MÍSTO :Teplice

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta 130 km # 171 km #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta 130 km # 171 km #
1 103 detail závodníka KOŠ Michal CZE 1976 AC Sparta Praha cycling akademie 7:36:31.1 0:00:00.0 4:31:53.3 3 5:47:02.4 1
2 207 detail závodníka SVOBODA Jakub CZE 1975 KOLOKRAM.CZ 7:44:42.1 0:08:11.0 4:31:52.3 1 5:51:28.6 2
3 129 detail závodníka ACKERMANN Nino GER 1977 Winax foot-artist 8:06:11.9 0:29:40.8 4:46:57.6 10 6:11:48.7 5
4 203 detail závodníka FADRNY Ondrej CZE 1978 --- 8:06:45.7 0:30:14.5 4:40:25.1 4 6:10:51.9 4
5 151 detail závodníka ZÁRYBNICKÝ Jiří CZE 1976 CK Vinohradské šlapky 8:08:27.4 0:31:56.2 4:40:26.1 5 6:09:47.6 3
6 188 detail závodníka HRABĚTA Miroslav CZE 1974 Roudnice nad Labem 8:09:40.9 0:33:09.8 4:51:37.4 12 6:15:43.4 10
7 192 detail závodníka BARTHOLOME Thomas GER 1969 --- 8:09:43.4 0:33:12.3 4:45:56.4 6 6:15:20.4 8
8 79 detail závodníka LING Chris AUS 1973 Dulwich Hill Bicycle Club 8:10:51.4 0:34:20.3 4:31:53.1 2 6:11:50.7 6
9 51 detail závodníka TONEK Maik CZE 1973 Radclub Bremen 8:14:12.4 0:37:41.3 4:53:19.1 14 6:20:36.9 13
10 227 detail závodníka BELÁK Roman SVK 1977 Top Sport Team 8:17:20.2 0:40:49.0 4:46:55.8 8 6:15:42.7 9
11 98 detail závodníka SÝKORA Robert CZE 1972 CK Vinohradské šlapky 8:17:39.9 0:41:08.8 4:51:36.4 11 6:20:35.4 11
12 150 detail závodníka SOUŠEK Karel CZE 1978 CK Vinohradské šlapky 8:19:18.7 0:42:47.5 4:46:56.8 9 6:11:50.9 7
13 212 detail závodníka RESS Tomas CZE 1977 SportRaces Isaac team 8:21:40.4 0:45:09.3 4:51:37.8 13 6:20:36.9 12
14 44 detail závodníka JANDA Marek CZE 1972 --- 8:35:01.4 0:58:30.3 5:01:37.6 18 6:33:57.6 15
15 161 detail závodníka PRŮCHA Bedřich CZE 1973 SportRaces-Isaac Team 8:36:22.7 0:59:51.5 4:45:57.3 7 6:27:05.2 14
16 242 detail závodníka ŠAFAŘOVSKÝ Jiří CZE 1973 --- 8:39:39.7 1:03:08.5 5:04:15.9 20 6:35:52.9 17
17 185 detail závodníka ŠÍP Zdislav CZE 1978 --- 8:39:44.4 1:03:13.3 5:01:37.1 16 6:35:52.9 18
18 181 detail závodníka ACKERMANN Kamil CZE 1975 AXON SPORT TEAM 8:41:33.2 1:05:02.0 4:56:08.9 15 6:34:06.2 16
19 200 detail závodníka ČAPEK Lubomír CZE 1974 KÚC Bikesport Ústí n/L 8:41:33.9 1:05:02.8 5:01:37.3 17 6:38:45.2 19
20 91 detail závodníka KÖNIG Radek CZE 1976 NormalieCzech 8:43:17.5 1:06:46.3 5:04:34.9 23 6:41:48.9 21
21 12 detail závodníka KÜHN Hendrik GER 1978 --- 8:46:59.4 1:10:28.2 5:09:04.9 25 6:40:06.1 20
22 14 detail závodníka DÜHNEN Andre GER 1977 RSG Steinbeck 8:48:00.7 1:11:29.5 5:13:59.4 29 6:47:41.6 25
23 22 detail závodníka DENZOL Frank GER 1972 THC Westerkappeln 8:48:32.7 1:12:01.5 5:04:01.1 19 6:44:12.9 23
24 132 detail závodníka ŠROLL Marek CZE 1978 VELOCENTRUM - STRATOS 8:49:29.1 1:12:58.0 5:04:17.4 21 6:42:18.1 22
25 136 detail závodníka POHLE Christian GER 1978 --- 8:52:47.0 1:16:15.8 5:13:54.1 28 6:48:28.9 26
26 93 detail závodníka DEMUTH Roberto GER 1977 RK Endspurt 09 Cottbus 8:52:50.5 1:16:19.3 5:07:24.4 24 6:44:39.1 24
27 220 detail závodníka SUCHARDA Pavel CZE 1970 Cycling Brno 8:55:11.2 1:18:40.1 5:12:46.6 26 6:48:30.6 27
28 65 detail závodníka UHLIG Uli GER 1971 --- 8:59:46.5 1:23:15.3 5:15:11.1 30 6:50:25.6 28
29 96 detail závodníka RAJNIŠ Vlastimil CZE 1976 Velemín 9:03:41.2 1:27:10.1 5:12:47.4 27 6:51:54.4 29
30 143 detail závodníka KANIA Markus GER 1970 RSV-Blankenfelde e.v 9:04:39.2 1:28:08.1 5:17:41.1 31 6:56:03.1 30
31 229 detail závodníka LEUPOLD Jörg GER 1970 VfA endLOS Dresden 9:07:00.2 1:30:29.1 5:17:42.4 32 6:58:22.6 31
32 248 detail závodníka HEJNA Pavel CZE 1969 Velké Poříčí 9:07:46.2 1:31:15.1 5:26:42.1 36 7:07:51.4 36
33 88 detail závodníka SCHULTZ Rigo GER 1969 RSV Speiche Leipzig 9:10:53.2 1:34:22.1 5:26:40.4 35 7:05:52.9 34
34 97 detail závodníka KRATKAI Stefan GER 1970 --- 9:13:32.2 1:37:01.1 5:24:24.6 34 7:05:02.1 33
35 45 detail závodníka KARVAY Drahomír CZE 1974 Koloshop Team 9:14:24.7 1:37:53.6 5:29:41.9 37 7:07:48.6 35
36 240 detail závodníka NOVÝ Josef CZE 1977 MTB NEVIX TEAM 9:17:36.5 1:41:05.3 5:22:50.1 33 7:02:40.6 32
37 37 detail závodníka ROTTLUFF Mike GER 1970 --- 9:27:33.0 1:51:01.8 5:30:34.7 42 7:10:03.1 37
38 110 detail závodníka GIRGAL Tomáš CZE 1974 Brdští kanci 9:27:41.5 1:51:10.3 5:30:29.9 39 7:13:46.1 38
39 41 detail závodníka HUBENÝ Radek CZE 1978 --- 9:30:27.5 1:53:56.3 5:29:43.1 38 7:22:34.1 42
40 46 detail závodníka ROTTLUFF Dirk GER 1978 VFB Kipfenberg 9:33:51.0 1:57:19.8 5:30:33.4 41 7:14:39.4 39
41 178 detail závodníka PŘIDAL Jiří CZE 1976 OCA Brno 9:34:15.0 1:57:43.8 5:30:33.1 40 7:19:37.9 41
42 226 detail závodníka LEITERMANN David CZE 1975 RegalBike 9:34:18.2 1:57:47.1 5:42:50.2 52 7:23:19.9 44
43 116 detail závodníka SYTAŘ Tomáš CZE 1974 Koloshop Team 9:36:41.0 2:00:09.8 5:35:51.4 44 7:19:21.4 40
44 15 detail závodníka NEJEDLÝ Roman CZE 1974 Koloshop Team 9:39:28.8 2:02:57.6 5:35:49.9 43 7:23:17.6 43
45 114 detail závodníka POERNER Gernot GER 1976 LG eXa 9:41:38.8 2:05:07.6 5:37:38.4 46 7:24:46.9 47
46 251 detail závodníka RUNT Josef CZE 1972 --- 9:46:01.5 2:09:30.3 5:36:35.1 45 7:23:20.1 45
47 102 detail závodníka PAVLÍK Josef CZE 1972 SK DNF 9:50:32.3 2:14:01.1 5:54:26.7 57 7:41:50.6 56
48 140 detail závodníka ZINKE Ingmar GER 1971 --- 9:53:55.0 2:17:23.9 5:42:53.4 53 7:28:43.6 49
49 71 detail závodníka ONDEČKO Jiří CZE 1976 Pekařství u Onďase 9:54:34.8 2:18:03.6 5:42:38.1 49 7:36:46.1 54
50 119 detail závodníka OPLATEK Eduard CZE 1975 KTP Tábor 9:54:34.8 2:18:03.6 5:41:04.9 48 7:32:27.9 51
51 179 detail závodníka ŘEHÁK Marcel CZE 1970 OCA Brno 9:54:41.0 2:18:09.9 5:42:47.6 50 7:27:42.6 48
52 218 detail závodníka RÖTHIG Anton GER 1978 BSV Chemie Tschernitz 9:57:08.0 2:20:36.9 5:48:19.1 56 7:40:47.9 55
53 230 detail závodníka MÜLLER Andreas GER 1970 VfA endLOS Dresden 9:58:22.0 2:21:50.9 5:42:49.9 51 7:30:48.4 50
54 234 detail závodníka KUBIS Daniel GER 1977 KV-Schwerelos 9:59:13.5 2:22:42.4 5:43:56.7 54 7:33:39.4 52
55 235 detail závodníka LATTNER Tobias GER 1975 KV-Schwerelos 9:59:21.5 2:22:50.4 5:43:57.6 55 7:33:39.9 53
56 169 detail závodníka GIRSTL Aleš CZE 1975 Čistý Sport 10:00:14.3 2:23:43.1 5:38:53.9 47 7:23:20.9 46
57 111 detail závodníka CZERVONIAK Josef CZE 1974 AVZO Raná 10:09:49.0 2:33:17.9 5:59:13.4 58 7:45:57.1 57
58 217 detail závodníka LA DOUS Mike GER 1973 Mountain Killers 10:12:01.0 2:35:29.9 6:03:15.4 62 7:49:26.6 58
59 109 detail závodníka OWORUSZKO Jaroslaw POL 1971 SidorTeam 10:20:42.6 2:44:11.4 6:07:08.7 63 7:59:08.1 62
60 173 detail závodníka FEIX Ivo CZE 1974 Teplice 10:24:58.8 2:48:27.6 6:00:21.2 59 7:55:07.9 59
61 16 detail závodníka SUBTIL Joachim GER 1975 Besi & Friends / Rad statt Rollstuhl 10:28:36.3 2:52:05.1 6:02:42.1 61 7:56:53.1 61
62 13 detail závodníka NEUMANN Mike GER 1974 --- 10:32:02.3 2:55:31.1 6:01:07.9 60 7:56:02.4 60
63 39 detail závodníka POLNAR Stanislav CZE 1976 Vítkov 10:35:02.1 2:58:30.9 6:18:47.6 68 8:11:34.4 64
64 87 detail závodníka DRUSKA Frank GER 1970 TV 06 Thalmässing 10:39:12.3 3:02:41.2 6:36:06.9 74 8:22:03.9 66
65 1 detail závodníka MARŠÍK Jaroslav CZE 1971 Koloshop Team 10:44:59.8 3:08:28.7 6:11:14.4 64 8:11:30.6 63
66 239 detail závodníka OKRUHLICA Petr CZE 1969 CKKV Praha 10:45:52.6 3:09:21.4 6:18:46.9 67 8:17:07.1 65
67 202 detail závodníka LUTTER Robin GER 1973 Dresdner SC 1898 11:00:52.8 3:24:21.7 6:11:28.6 66 8:36:05.4 70
68 43 detail závodníka ATHANASSIADIS Lasaro GER 1970 --- 11:02:03.6 3:25:32.4 6:22:57.9 69 8:22:40.1 67
69 243 detail závodníka KOERBER Jens GER 1976 --- 11:12:27.1 3:35:55.9 6:31:09.9 72 8:41:07.1 71
70 112 detail závodníka BUROW Torsten GER 1970 --- 11:13:02.1 3:36:30.9 6:33:47.9 73 8:33:36.9 69
71 252 detail závodníka MÁTL Martin CZE 1975 Koloshop Team 11:20:10.9 3:43:39.7 6:26:00.4 70 8:29:36.9 68
72 11 detail závodníka LAUVEN Andreas GER 1971 RSC Oldenburg von 1965 e.V. 11:48:16.9 4:11:45.7 6:42:02.4 75 8:57:42.4 72
73 175 detail závodníka KÖHLER Michael GER 1971 Highlandteam Dresden 12:03:56.4 4:27:25.2 7:23:22.1 76 9:34:25.4 73
--- 31 detail závodníka CHARUZA Jiří CZE 1969 KCL Kooperativa-Svijany Running --- 6:27:31.9 71 --- ---
--- 42 detail závodníka KLAUCK Jörn GER 1969 team marabu Running --- --- --- --- ---
--- 66 detail závodníka PÖCHE Mario GER 1975 Petz Racing Running --- 5:04:17.9 22 --- ---
--- 146 detail závodníka KOVAŘÍK Vít CZE 1978 --- Running --- --- --- --- ---
--- 154 detail závodníka KUNZ Daniel CZE 1969 --- Running --- --- --- --- ---
--- 198 detail závodníka SEKOT Jaroslav CZE 1978 Kola Ledeč Running --- --- --- --- ---
--- 249 detail závodníka KLEINERT Frank GER 1969 --- Running --- 6:11:27.7 65 --- ---
--- 138 detail závodníka PŘIKRYL Jan CZE 1972 Cyklo City s.r.o. Lovosice DNF --- --- --- --- ---
--- 214 detail závodníka HEBESTREIT Denis GER 1973 ESV Bitterfeld e.V. DNF --- --- --- --- ---
--- 232 detail závodníka WEISS Andre GER 1970 --- DNF --- --- --- --- ---
--- 7 detail závodníka STARICK Frank GER 1969 RSC Cottbus Veloteam DNS --- --- --- --- ---
--- 33 detail závodníka ROTTLUFF Dirk GER 1978 VFB Kipfenberg DNS --- --- --- --- ---
--- 40 detail závodníka KOUDELKA Drahomír CZE 1971 Meixner Consulting DNS --- --- --- --- ---
--- 48 detail závodníka NEUMANN Mike GER 1974 Strava Sachsen DNS --- --- --- --- ---
--- 59 detail závodníka DROP David USA 1971 --- DNS --- --- --- --- ---
--- 63 detail závodníka HERBST Robert GER 1971 --- DNS --- --- --- --- ---
--- 72 detail závodníka SCHÄDIG Marcus GER 1976 --- DNS --- --- --- --- ---
--- 76 detail závodníka BABBE Sven GER 1970 BMW Radsport DNS --- --- --- --- ---
--- 90 detail závodníka ZORN René GER 1971 RSV Speiche Leipzig DNS --- --- --- --- ---
--- 144 detail závodníka BEHRING Christian GER 1977 RC Sprintax Bielefeld DNS --- --- --- --- ---
--- 166 detail závodníka VOPÁLENSKÝ Tomáš CZE 1972 Cykloservis Pankrác DNS --- --- --- --- ---
--- 247 detail závodníka ARNHOLD Tilo GER 1972 Petz Racing DNS --- --- --- --- ---
--- 2106 detail závodníka NOVÝ Josef CZE 1977 MTB NEVIX TEAM DNS --- --- --- --- ---
--- 2142 detail závodníka RESS Tomáš CZE 1977 Sport Races Isaac team DNS --- --- --- --- ---
--- 2151 detail závodníka GIRSTL Ales CZE 1975 Cisty sport DNS --- --- --- --- ---
--- 2158 detail závodníka BUROW Torsten GER 1970 --- DNS --- --- --- --- ---
--- 2161 detail závodníka TÄUBRICH Rajko GER 1971 --- DNS --- --- --- --- ---