Specialized Enduro Race Kouty

MTB
DATUM :19 - 20.5.2018 MÍSTO :Kouty nad Desnou

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta Čistý čas RZ1 # RZ2 # RZ3 # RZ4 # RZ5 #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta Čistý čas RZ1 # RZ2 # RZ3 # RZ4 # RZ5 #
1 7 VANER Jan CZE 1983 CANNONDALE KUR ENDURO 0:25:15.1 0:00:00.0 0:25:15.1 02:12.6 2 06:03.6 1 03:24.2 4 08:35.8 4 04:58.7 1
2 153 FRENK Petr CZE 1984 Protocycles 0:25:36.3 0:00:21.1 0:25:36.3 02:16.4 5 06:15.5 5 03:27.7 7 08:37.6 6 04:58.8 2
3 15 HNIDÁK Jakub CZE 1980 KrabCycles 0:25:36.3 0:00:21.1 0:25:36.3 02:14.1 3 06:21.3 7 03:21.7 1 08:36.3 5 05:02.6 3
4 4 KUTIN Tomáš CZE 1984 SingleBe Bikes 0:25:42.8 0:00:27.6 0:25:42.8 02:14.5 4 06:09.4 3 03:25.4 5 08:40.8 7 05:12.5 7
5 16 ŠVÁN Vojtěch CZE 1988 Bike Team sportovní kurzy 0:25:48.1 0:00:33.0 0:25:48.1 02:24.4 18 06:23.8 12 03:30.7 11 08:26.4 1 05:02.6 4
6 8 ZELENÝ Ondřej CZE 1982 ELEVEN MERCEDES MITAS 0:25:58.7 0:00:43.5 0:25:58.7 02:22.6 16 06:15.2 4 03:24.0 3 08:32.3 3 05:24.4 13
7 151 SZABÓ Jiří CZE 1988 SPOKE.cz 0:26:01.5 0:00:46.3 0:26:01.5 02:34.6 57 06:23.0 11 03:23.7 2 08:28.2 2 05:11.7 6
8 84 KLANICA Tomáš CZE 1982 Pales riders 0:26:13.1 0:00:57.9 0:26:13.1 02:16.8 6 06:22.1 8 03:29.3 8 08:44.2 8 05:20.4 11
9 21 PAVLAS Jakub CZE 1987 Canyon Amateur Enduro Team 0:26:28.3 0:01:13.1 0:26:28.3 02:27.0 28 06:19.2 6 03:30.9 13 08:53.5 16 05:17.4 10
10 269 MACKOVIČ Matej SVK 1986 C.K. Life4Ride 0:26:32.6 0:01:17.4 0:26:32.6 02:17.0 7 06:22.7 9 03:30.8 12 08:56.5 17 05:25.6 15
11 17 PAPRSTKA Radim CZE 1987 CRAFT ROCKY MOUNTAIN Factory Team 0:26:37.6 0:01:22.4 0:26:37.6 02:17.3 8 06:22.9 10 03:35.6 17 09:08.2 23 05:13.4 8
12 186 TRZCIŃSKI Karol POL 1982 Kross Staff Team 0:26:43.0 0:01:27.8 0:26:43.0 02:21.9 15 06:29.1 17 03:42.9 36 08:47.8 11 05:21.1 12
13 252 FRANCIS Dan GBR 1985 --- 0:26:44.3 0:01:29.1 0:26:44.3 02:19.0 10 06:44.4 30 03:36.1 19 08:50.1 13 05:14.5 9
14 81 KOREŇ Martin SVK 1984 Bike Pro 0:26:45.7 0:01:30.5 0:26:45.7 02:25.2 21 06:34.7 21 03:33.5 15 08:45.7 9 05:26.4 16
15 272 MAKOWSKI Michał POL 1986 QUEST TEAM 0:26:47.9 0:01:32.7 0:26:47.9 02:20.1 13 06:26.3 13 03:30.4 10 08:57.4 18 05:33.7 23
16 66 VAVŘINEC Jan CZE 1983 FRP Freeride Pyčo 0:26:56.1 0:01:40.9 0:26:56.1 02:21.3 14 06:28.8 16 03:33.5 16 09:07.0 22 05:25.3 14
17 223 NEUMANN Marcus GER 1987 --- 0:26:59.8 0:01:44.6 0:26:59.8 02:19.5 12 06:29.4 18 03:32.9 14 08:58.7 19 05:39.0 29
18 214 KISZALA Bartlomiej POL 1984 --- 0:27:01.2 0:01:46.0 0:27:01.2 02:26.6 25 06:40.8 27 03:35.8 18 08:48.9 12 05:28.9 18
19 219 CSER Mate AUT 1983 Fro Racing 0:27:04.8 0:01:49.6 0:27:04.8 02:34.4 55 06:31.8 19 03:37.2 20 08:47.0 10 05:34.1 24
20 33 HÁJEK Hynek CZE 1980 KRAB CYCLES 0:27:07.2 0:01:52.0 0:27:07.2 02:27.9 29 06:39.3 24 03:38.1 25 08:52.6 15 05:29.0 19
21 32 PAVLÍČEK Ondřej CZE 1980 iceknet.cz 0:27:21.2 0:02:06.0 0:27:21.2 02:25.5 22 06:32.2 20 03:30.3 9 08:50.8 14 06:02.2 56
22 54 MOUREK Ondřej CZE 1983 --- 0:27:24.2 0:02:09.0 0:27:24.2 02:31.2 41 06:28.4 15 03:38.0 24 09:16.9 38 05:29.4 20
23 917 PODRAZIL Tomáš CZE 1985 --- 0:27:24.4 0:02:09.2 0:27:24.4 02:17.8 9 06:40.3 26 03:44.7 45 09:14.0 34 05:27.6 17
24 78 SPALEK Michal SVK 1983 Sportservis Bratislava 0:27:24.9 0:02:09.7 0:27:24.9 02:19.5 11 06:27.7 14 03:37.3 21 09:05.0 20 05:55.1 43
25 67 ŽILÁK František CZE 1981 Rock Machine Cyklomax enduro team 0:27:34.2 0:02:19.0 0:27:34.2 02:09.4 1 06:06.2 2 03:26.5 6 10:43.5 117 05:08.4 5
26 73 MICHÁLEK Viktor SVK 1980 Cyklistický klub Stupava 0:27:38.5 0:02:23.4 0:27:38.5 02:24.5 19 06:37.2 23 03:38.2 26 09:12.9 32 05:45.5 34
27 239 MOSON Tomasz POL 1982 --- 0:27:41.0 0:02:25.9 0:27:41.0 02:29.7 35 06:46.5 32 03:42.7 35 09:06.4 21 05:35.5 25
28 206 POSA Peter HUN 1984 Fro Racing 0:27:42.1 0:02:27.0 0:27:42.1 02:26.3 24 06:46.6 33 03:41.4 31 09:08.2 24 05:39.4 30
29 69 RICHMOND James CZE 1986 Richmond Cycles Praha 0:27:53.4 0:02:38.3 0:27:53.4 02:31.4 44 06:43.1 28 03:46.6 49 09:12.6 30 05:39.5 31
30 41 VÍTEK Milan CZE 1983 Gigantic Racing Team 0:28:00.0 0:02:44.9 0:28:00.0 02:30.4 37 06:49.6 37 03:37.5 22 09:11.2 27 05:51.2 41
31 967 WASZUT David CZE 1985 --- 0:28:00.5 0:02:45.3 0:28:00.5 02:37.9 71 06:44.0 29 03:38.4 27 09:26.6 48 05:33.4 21
32 203 SÝKORA Richard CZE 1987 aspire sports 0:28:00.6 0:02:45.4 0:28:00.6 02:32.6 48 06:56.8 46 03:42.6 33 09:11.5 28 05:36.8 27
33 55 SVOBODA David CZE 1988 Pink Unicorn Enduro Nomads 0:28:00.8 0:02:45.6 0:28:00.8 02:33.0 50 06:50.4 40 03:44.0 42 09:14.5 35 05:38.6 28
34 167 PŁONKA Mateusz POL 1987 Trek fabrykarowerów.com 0:28:03.3 0:02:48.1 0:28:03.3 02:37.7 69 06:47.3 35 03:43.7 40 09:10.0 26 05:44.4 33
35 62 ŠVRČEK Filip CZE 1980 D:key Gravity Warriors 0:28:03.6 0:02:48.4 0:28:03.6 02:31.5 46 06:50.4 39 03:39.5 30 09:15.5 37 05:46.6 35
36 964 MOKROVICS Martin CZE 1986 Mokybike.cz 0:28:03.9 0:02:48.7 0:28:03.9 02:23.8 17 06:40.1 25 03:38.9 29 09:38.0 64 05:43.1 32
37 61 NOVÁK Petr CZE 1982 FRP - Freeride Pyčo 0:28:06.0 0:02:50.8 0:28:06.0 02:26.8 26 06:35.4 22 04:15.1 113 09:15.1 36 05:33.5 22
38 225 SEBESTYÉN Krisztián HUN 1984 Fro Racing 0:28:09.8 0:02:54.6 0:28:09.8 02:28.1 30 06:49.7 38 03:47.4 50 09:12.7 31 05:51.8 42
39 46 BARTOŠEK Lukáš CZE 1988 BIKE CAJK 0:28:14.6 0:02:59.4 0:28:14.6 02:34.3 52 06:49.1 36 03:42.6 34 09:31.6 54 05:36.8 26
40 247 BÍLEK Ondra CZE 1985 Bikenotoric 0:28:14.8 0:02:59.6 0:28:14.8 02:28.1 31 06:55.6 45 03:43.4 39 09:18.8 40 05:48.7 38
41 44 STADTHERR Jaroslav CZE 1979 Bikeservis.eu 0:28:23.8 0:03:08.6 0:28:23.8 02:35.0 58 07:02.1 50 03:43.1 38 09:13.5 33 05:49.9 40
42 134 DIBLIK Lukas CZE 1988 --- 0:28:26.5 0:03:11.3 0:28:26.5 02:31.2 42 06:50.6 41 03:38.7 28 09:24.7 45 06:01.0 51
43 228 SEKOWSKI Artur POL 1985 Domat Race & Rally 0:28:35.9 0:03:20.8 0:28:35.9 02:36.5 63 06:58.6 47 03:43.0 37 09:29.9 51 05:47.8 37
44 141 HUBÁČEK Petr CZE 1984 --- 0:28:36.8 0:03:21.6 0:28:36.8 02:26.8 27 06:54.0 42 03:45.2 46 09:30.7 53 06:00.0 50
45 56 SADIL Petr CZE 1980 --- 0:28:37.3 0:03:22.1 0:28:37.3 02:29.5 34 07:00.1 48 03:46.5 48 09:22.5 43 05:58.5 45
46 297 KOTRBA Michal CZE 1980 --- 0:28:40.0 0:03:24.8 0:28:40.0 02:35.8 60 07:06.1 54 03:44.0 41 09:12.0 29 06:02.1 54
47 127 HASAL Radek CZE 1984 YT MOB 0:28:42.1 0:03:26.9 0:28:42.1 02:37.7 70 06:54.8 43 03:46.4 47 09:21.1 41 06:01.9 53
48 233 MACKO Pavol SVK 1980 TUKAN RACING 0:28:44.7 0:03:29.5 0:28:44.7 02:28.2 32 07:00.7 49 03:48.3 52 09:25.4 46 06:01.9 52
49 266 PRIB Michal CZE 1982 --- 0:28:51.3 0:03:36.1 0:28:51.3 02:26.2 23 07:09.4 61 03:49.2 56 09:36.8 61 05:49.7 39
50 298 PONÁHLÝ Miloš CZE 1987 --- 0:28:53.8 0:03:38.6 0:28:53.8 02:29.2 33 07:08.9 59 03:44.5 44 09:29.1 50 06:02.1 54
51 45 GRABMÜLLER Jan CZE 1981 Bikefactory Strakonice 0:28:57.9 0:03:42.7 0:28:57.9 02:34.5 56 06:47.0 34 03:44.3 43 09:18.2 39 06:33.7 94
52 90 VONDRÁČEK Radek CZE 1987 --- 0:28:59.9 0:03:44.7 0:28:59.9 02:35.3 59 07:09.0 60 03:42.1 32 09:26.5 47 06:06.8 62
53 59 HERMANN Oskar CZE 1982 Trail-guide.cz 0:29:00.1 0:03:44.9 0:29:00.1 02:32.9 49 07:10.4 62 03:54.2 69 09:23.9 44 05:58.6 46
54 249 KREJČÍ Zdenek CZE 1982 Buroklub 0:29:06.8 0:03:51.7 0:29:06.8 02:32.1 47 07:08.8 58 03:51.0 61 09:37.2 62 05:57.5 44
55 278 FRONTCZAK Jakub POL 1980 Freaky Rippers 0:29:07.0 0:03:51.8 0:29:07.0 02:34.4 53 07:13.9 66 03:48.9 54 09:30.3 52 05:59.5 48
56 287 CÍSAŘ Adam CZE 1981 Avast Cyklo Šauer MTB team 0:29:15.7 0:04:00.5 0:29:15.7 02:37.7 68 07:12.5 65 03:58.1 79 09:27.5 49 05:59.9 49
57 110 UHNIL Emil CZE 1986 Cykloturistický klub Opava 0:29:18.0 0:04:02.8 0:29:18.0 02:38.6 74 07:11.2 64 03:50.5 60 09:33.2 55 06:04.3 59
58 261 TOUŠEK Pavel CZE 1985 ekonom praha outdoor 0:29:21.5 0:04:06.4 0:29:21.5 02:46.4 93 07:10.9 63 03:54.4 70 09:22.4 42 06:07.3 63
59 130 TEJKAL Zbyněk CZE 1983 AMOKbikers 0:29:23.0 0:04:07.8 0:29:23.0 02:30.9 38 07:06.6 56 03:48.4 53 09:41.3 68 06:15.6 72
60 92 JURIŠ Dominik SVK 1988 --- 0:29:25.4 0:04:10.3 0:29:25.4 02:41.3 75 07:07.3 57 03:58.6 81 09:34.9 56 06:03.1 57
61 71 MITKOV Božan CZE 1980 Staffie team 0:29:32.8 0:04:17.6 0:29:32.8 02:36.6 64 07:24.4 78 03:51.5 63 09:36.7 59 06:03.5 58
62 262 PAPEŽ Ondřej CZE 1987 Preciseshape 0:29:35.0 0:04:19.9 0:29:35.0 02:31.4 45 07:20.6 72 03:50.1 58 09:48.3 73 06:04.4 60
63 124 ČERNÝ Jaroslav CZE 1983 --- 0:29:35.3 0:04:20.1 0:29:35.3 02:31.0 40 07:14.4 68 03:47.9 51 09:53.9 82 06:07.9 64
64 64 PROVOD Stanislav CZE 1985 --- 0:29:46.8 0:04:31.7 0:29:46.8 02:36.8 65 07:25.4 81 03:54.9 71 09:37.9 63 06:11.6 67
65 154 DUDIK Kristian SVK 1985 --- 0:29:48.7 0:04:33.5 0:29:48.7 02:36.0 62 07:04.5 52 04:00.1 86 09:39.7 67 06:28.3 86
66 75 BRYCHTA Pavel CZE 1987 --- 0:29:56.5 0:04:41.3 0:29:56.5 02:43.3 81 07:23.6 76 03:56.4 74 09:46.4 71 06:06.7 61
67 85 RAJDL Jakub CZE 1987 GIANT cycling team 0:30:00.5 0:04:45.3 0:30:00.5 02:45.3 92 07:26.1 83 03:59.1 83 09:50.8 78 05:59.0 47
68 155 KADLEC Bedřich CZE 1982 --- 0:30:04.5 0:04:49.4 0:30:04.5 02:41.4 76 07:14.8 69 03:57.8 77 09:55.3 85 06:15.1 71
69 63 MOŠNIČKA Lubomír CZE 1980 Galaxy Cyklošvec Stevens 0:30:04.8 0:04:49.6 0:30:04.8 02:38.0 72 07:18.0 71 03:51.2 62 09:54.7 83 06:22.7 81
70 93 GAYER Tomáš CZE 1983 --- 0:30:06.7 0:04:51.6 0:30:06.7 02:31.3 43 06:44.4 31 03:52.0 64 10:39.0 113 06:20.0 77
71 472 POKORNÝ Lukáš CZE 1986 --- 0:30:12.8 0:04:57.6 0:30:12.8 02:50.7 105 07:14.4 67 03:59.4 85 09:50.8 77 06:17.5 75
72 188 LANDA Štěpán CZE 1981 SKIBIKECENTRUM.CZ - LightCore 0:30:13.1 0:04:57.9 0:30:13.1 02:49.7 102 07:24.7 79 03:57.2 76 09:48.8 74 06:12.6 69
73 245 DUNDYCH Jan CZE 1985 Veloservis Team 0:30:15.1 0:04:59.9 0:30:15.1 02:43.8 83 07:22.0 73 03:58.6 82 09:39.5 65 06:31.0 92
74 296 PAŁKA Marcin POL 1979 BIKEBOARD 0:30:16.2 0:05:01.0 0:30:16.2 02:48.4 96 07:24.1 77 03:52.9 66 09:35.6 58 06:35.2 96
75 176 ŠIŠKA Jiří CZE 1987 Cyklo-Market.cz 0:30:16.4 0:05:01.2 0:30:16.4 02:44.5 87 07:23.5 75 04:01.0 89 09:56.8 87 06:10.4 66
76 88 HLADÍLEK Jiří CZE 1981 AMOKbikers 0:30:21.5 0:05:06.3 0:30:21.5 02:45.1 91 07:25.0 80 03:58.0 78 09:49.4 75 06:23.8 82
77 259 KRAMPERA Milan CZE 1981 --- 0:30:22.7 0:05:07.5 0:30:22.7 02:34.4 54 07:02.9 51 03:50.2 59 11:07.9 123 05:47.2 36
78 265 MAJ Darek POL 1985 FlownRoll 0:30:23.2 0:05:08.0 0:30:23.2 02:49.6 100 07:15.9 70 04:02.4 92 09:48.3 72 06:27.0 84
79 137 RAUCH Jiří CZE 1983 --- 0:30:25.7 0:05:10.6 0:30:25.7 02:38.1 73 07:25.9 82 03:56.2 73 10:11.1 100 06:14.1 70
80 189 HERON Simon GBR 1982 --- 0:30:26.2 0:05:11.0 0:30:26.2 02:37.3 66 07:27.1 84 04:00.3 87 10:00.8 91 06:20.5 78
81 199 CHLUP Ondrej CZE 1988 --- 0:30:27.0 0:05:11.8 0:30:27.0 02:49.5 99 07:30.5 88 03:55.8 72 09:49.6 76 06:21.3 79
82 230 HOLÍK Karel CZE 1980 KUBASPORT 0:30:38.8 0:05:23.6 0:30:38.8 02:45.0 90 07:36.5 94 03:59.3 84 09:43.3 69 06:34.5 95
83 947 ČEPELKA Jakub CZE 1987 --- 0:30:41.5 0:05:26.3 0:30:41.5 02:45.0 89 07:46.8 104 04:05.3 96 09:56.4 86 06:08.0 65
84 236 BABIJ Michał POL 1984 WATAHA Enduro Team 0:30:42.0 0:05:26.8 0:30:42.0 02:44.1 86 07:27.7 86 04:04.5 95 09:55.1 84 06:30.5 90
85 208 JARZYNKA Robert CZE 1980 Rowerem 0:30:44.4 0:05:29.2 0:30:44.4 02:56.2 116 07:33.7 91 04:04.0 94 09:39.6 66 06:30.8 91
86 202 ČERNÝ Petr CZE 1981 FRP - Freeride Pyčo 0:30:55.8 0:05:40.6 0:30:55.8 02:42.5 79 07:44.9 102 03:58.4 80 10:00.0 89 06:29.9 88
87 109 VLČEK Tomáš CZE 1982 Bikefactory Strakonice 0:30:55.9 0:05:40.7 0:30:55.9 02:35.8 61 07:45.0 103 03:52.4 65 09:44.8 70 06:57.7 106
88 99 VALA Jakub CZE 1980 CK Stara Ves 0:30:59.5 0:05:44.4 0:30:59.5 02:53.3 113 07:28.5 87 04:09.2 104 10:00.7 90 06:27.6 85
89 138 HEIDENREICH Filip CZE 1988 SPOKE.cz 0:31:08.0 0:05:52.8 0:31:08.0 02:42.4 78 07:48.0 105 04:01.8 91 10:03.1 92 06:32.4 93
90 235 TRUNEČKA Karel CZE 1985 --- 0:31:08.3 0:05:53.1 0:31:08.3 02:49.1 98 07:49.5 106 04:23.5 123 09:53.6 80 06:12.3 68
91 941 TRÁVNÍČEK Aleš CZE 1980 SPECIALIZED 0:31:13.9 0:05:58.7 0:31:13.9 02:41.7 77 07:36.0 93 04:01.8 90 10:06.3 94 06:48.1 103
92 74 POVÝŠIL Jan CZE 1985 2NP 0:31:17.3 0:06:02.1 0:31:17.3 02:49.6 101 07:52.6 109 04:07.0 101 09:58.8 88 06:29.0 87
93 117 ŽEMBA Zdeněk CZE 1984 --- 0:31:17.9 0:06:02.8 0:31:17.9 02:59.5 122 07:41.6 97 04:06.7 100 10:03.5 93 06:26.5 83
94 241 MELUZIN Ondra CZE 1988 Kingss cycles 0:31:22.3 0:06:07.2 0:31:22.3 02:50.8 106 07:42.5 99 04:08.6 103 10:23.4 105 06:16.9 73
95 250 VONDRÁČEK Roman CZE 1986 B.B. BIKES - KSMSM - NADNYX 0:31:27.8 0:06:12.6 0:31:27.8 02:25.1 20 07:06.4 55 03:49.0 55 09:35.1 57 08:32.0 127
96 34 URBANEC Zdeněk CZE 1979 --- 0:31:40.5 0:06:25.4 0:31:40.5 02:30.9 39 06:55.2 44 03:37.9 23 09:08.9 25 09:27.4 131
97 220 JANEČEK Jakub CZE 1987 --- 0:31:43.9 0:06:28.8 0:31:43.9 02:37.5 67 07:22.8 74 03:53.7 68 09:52.0 79 07:57.7 123
98 295 WILHELM Ivan CZE 1982 HAMBA 0:31:46.0 0:06:30.8 0:31:46.0 02:49.8 103 08:01.2 114 04:11.1 110 10:07.2 95 06:36.7 97
99 143 DUCHÁČEK Petr CZE 1983 Pink Unicorn Enduro Nomads 0:31:47.5 0:06:32.3 0:31:47.5 02:52.5 112 07:52.9 110 04:06.0 98 10:10.6 99 06:45.3 101
100 113 KAŠPAR Pavel CZE 1985 --- 0:31:49.9 0:06:34.7 0:31:49.9 02:51.5 107 07:33.0 89 04:19.7 122 10:20.8 104 06:44.6 100