Pressburg Triathlon

Triatlon
DATUM :9.6.2018 MÍSTO :Bratislava

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Plávanie # D1 # Bicykel # D2 # Beh #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Plávanie # D1 # Bicykel # D2 # Beh #
1 399 detail závodníka VRÁBLOVÁ Margaréta 2005 Slovenská triatlonová akadémia 1. /  Mladšie žiačky 0:17:34.7 0:00:00.0 02:19.5 [1] 1 00:37.5 [5] 1 11:00.1 [2] 1 03:02.9 [1] 1 00:34.7 [6] 1
2 379 detail závodníka HAULÍKOVÁ Paulína 2005 ŠK Atóm Levice 2. /  Mladšie žiačky 0:18:07.1 0:00:32.4 02:28.9 [3] 3 00:30.1 [1] 2 11:08.1 [3] 2 03:24.6 [9] 2 00:35.4 [9] 2
3 396 detail závodníka ŠTANCEĽ Félix 2005 Aquapark Triatlon Turčianske Teplice 1. /  Mladší žiaci 0:18:18.4 0:00:43.7 02:49.8 [11] 11 00:42.2 [9] 8 10:48.5 [1] 4 03:15.8 [5] 3 00:42.1 [22] 3
4 395 detail závodníka ŠČEVLÍK Jakub 2005 Tk Nové Zámky 2. /  Mladší žiaci 0:18:22.7 0:00:48.0 02:25.9 [2] 2 00:37.7 [6] 3 11:14.9 [4] 3 03:25.9 [10] 4 00:38.3 [19] 4
5 374 detail závodníka BÁTOVSKÝ Boris 2005 ŠK Atóm Levice 3. /  Mladší žiaci 0:18:41.4 0:01:06.7 02:37.6 [4] 4 00:38.0 [7] 5 11:41.4 [5] 5 03:07.7 [2] 5 00:36.7 [11] 5
6 387 detail závodníka PIVARČIOVÁ Nikol 2005 ŠK Atóm Levice 3. /  Mladšie žiačky 0:19:12.2 0:01:37.5 02:38.3 [5] 5 00:33.2 [2] 4 12:12.7 [8] 6 03:10.6 [4] 6 00:37.4 [13] 6
7 390 detail závodníka SELECKÁ Tereza 2005 TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 4. /  Mladšie žiačky 0:19:19.4 0:01:44.7 02:46.2 [7] 7 00:35.0 [3] 6 12:13.5 [9] 7 03:08.3 [3] 7 00:36.4 [10] 7
8 382 detail závodníka KOVÁČ Adam 2006 Prestigio Realiz Team BA 4. /  Mladší žiaci 0:19:53.6 0:02:18.9 03:07.7 [15] 15 00:38.3 [8] 12 12:06.8 [7] 8 03:23.8 [8] 8 00:37.0 [12] 8
9 389 detail závodníka SALAZAR Francesco 2006 3NITY Triathlon team Bratislava 5. /  Mladší žiaci 0:20:05.9 0:02:31.2 02:46.6 [9] 9 00:46.9 [12] 9 12:41.8 [16] 11 03:16.0 [6] 9 00:34.6 [5] 9
10 386 detail závodníka NAŇOVÁ Sofia 2006 TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 5. /  Mladšie žiačky 0:20:10.4 0:02:35.7 02:59.6 [13] 13 00:36.2 [4] 10 12:38.4 [15] 10 03:21.4 [7] 10 00:34.8 [7] 10
11 376 detail závodníka DANIELOVÁ Táňa 2005 3NITY Triathlon team Bratislava 6. /  Mladšie žiačky 0:20:31.4 0:02:56.7 03:21.1 [19] 19 00:46.0 [11] 16 12:15.6 [10] 15 03:30.9 [12] 11 00:37.8 [16] 11
12 375 detail závodníka BEKE Eva 2006 Prestigio Realiz Team BA 7. /  Mladšie žiačky 0:20:47.5 0:03:12.8 02:46.5 [8] 8 00:52.3 [15] 11 12:23.4 [13] 9 04:02.7 [17] 13 00:42.6 [23] 12
13 394 detail závodníka ŠČERBÍKOVÁ Kristína 2006 Mestský plavecký klub Dolný Kubín 8. /  Mladšie žiačky 0:20:54.7 0:03:20.0 03:15.8 [17] 17 00:52.2 [14] 17 12:22.0 [12] 17 03:46.8 [16] 14 00:37.9 [18] 13
14 392 detail závodníka STRETAVSKÁ Natália 2005 3NITY Triathlon team Bratislava 9. /  Mladšie žiačky 0:20:56.9 0:03:22.2 02:47.4 [10] 10 00:44.1 [10] 7 12:44.6 [17] 12 04:03.1 [18] 15 00:37.7 [15] 14
15 378 detail závodníka GRMANOVÁ Laura 2006 Chlpaté Gazely 10. /  Mladšie žiačky 0:21:11.4 0:03:36.7 03:21.9 [20] 20 00:53.1 [16] 18 12:05.0 [6] 13 03:44.6 [15] 12 01:06.8 [29] 15
16 381 detail závodníka JÁNOŠÍK Jakub 2005 Športový Triatlonový Klub Pezinok 6. /  Mladší žiaci 0:21:39.8 0:04:05.1 02:42.5 [6] 6 01:07.9 [23] 13 12:34.6 [14] 16 04:34.8 [24] 16 00:40.0 [21] 16
17 397 detail závodníka UHLÁR Martin 2006 Športový Triatlonový Klub Pezinok 7. /  Mladší žiaci 0:22:20.2 0:04:45.5 02:57.3 [12] 12 01:07.8 [22] 14 12:16.2 [11] 14 05:11.9 [27] 17 00:47.0 [28] 17
18 400 detail závodníka WILLEMS Nolan 2006 --- 8. /  Mladší žiaci 0:22:41.5 0:05:06.8 03:22.9 [21] 21 01:33.1 [28] 22 13:41.8 [19] 20 03:31.1 [13] 18 00:32.6 [3] 18
19 393 detail závodníka ŠABO Michal 2006 Prestigio Realiz Team BA 9. /  Mladší žiaci 0:23:10.8 0:05:36.1 03:05.3 [14] 14 01:01.1 [18] 15 13:54.2 [21] 18 04:30.5 [22] 19 00:39.7 [20] 19
20 398 detail závodníka VALKO Ján 2005 Prestigio Realiz Team BA 10. /  Mladší žiaci 0:23:39.7 0:06:05.0 03:50.2 [25] 25 01:06.9 [19] 23 13:41.9 [20] 21 04:30.4 [21] 21 00:30.3 [2] 20
21 490 detail závodníka ŽOLDÁK Adam 2005 Mercury school ,Slov. triatlonová akadémia 11. /  Mladší žiaci 0:23:44.5 0:06:09.8 03:20.1 [18] 18 01:44.5 [29] 26 14:18.5 [24] 24 03:43.6 [14] 20 00:37.8 [16] 21
22 385 detail závodníka MIKLENČIČ Jakub 2006 Športový Triatlonový Klub Pezinok 12. /  Mladší žiaci 0:23:49.0 0:06:14.3 03:09.1 [16] 16 01:18.3 [24] 19 14:12.6 [23] 22 04:34.6 [23] 22 00:34.4 [4] 22
23 383 detail závodníka KUPCOVÁ Adriana 2006 Prestigio Realiz Team BA 11. /  Mladšie žiačky 0:23:58.8 0:06:24.1 04:15.5 [28] 28 00:48.4 [13] 25 13:33.2 [18] 19 04:46.6 [26] 23 00:35.1 [8] 23
24 85 detail závodníka FENDEK Matej 2006 --- 13. /  Mladší žiaci 0:25:21.3 0:07:46.6 03:27.6 [22] 22 01:22.0 [25] 21 15:24.7 [26] 25 04:29.5 [20] 25 00:37.5 [14] 24
25 391 detail závodníka SLÁDEKOVÁ Veronika 2006 Chlpaté Gazely 12. /  Mladšie žiačky 0:25:22.4 0:07:47.7 04:20.8 [29] 29 01:00.2 [17] 28 13:57.0 [22] 23 05:18.1 [28] 24 00:46.3 [27] 25
26 89 detail závodníka JENČO David 2006 --- 14. /  Mladší žiaci 0:25:45.8 0:08:11.1 04:04.2 [27] 27 01:26.1 [26] 29 16:16.3 [28] 28 03:29.8 [11] 27 00:29.4 [1] 26
27 93 detail závodníka NOVÁKOVÁ Natália 2005 Mercury school ,Slov. triatlonová akadémia 15. /  Mladší žiaci 0:25:52.0 0:08:17.3 03:31.0 [23] 23 01:28.6 [27] 24 15:51.2 [27] 27 04:17.5 [19] 26 00:43.7 [24] 27
28 542 detail závodníka SOVÁK Martin 2006 Mercury school ,Slov. triatlonová akadémia 16. /  Mladší žiaci 0:26:02.6 0:08:27.9 04:01.9 [26] 26 01:07.5 [20] 27 15:23.4 [25] 26 04:44.1 [25] 28 00:45.7 [26] 28
29 524 detail závodníka KOLENÍKOVÁ Nina 2006 STK Pezinok 13. /  Mladšie žiačky 0:30:27.5 0:12:52.8 03:41.4 [24] 24 01:07.6 [21] 20 19:23.3 [29] 29 05:29.6 [29] 29 00:45.6 [25] 29

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru