Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | Finish | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 261 | BALSER Benedikt | 2009 | FV-LA München | 1. / U10 - männlich | 0:03:54.1 | 0:00:00.0 | 03:54.1 [1] | 1 | |
2 | diplom | 218 | LACHNER Ludwig | 2010 | Tsv Altenau | 2. / U10 - männlich | 0:03:54.6 | 0:00:00.4 | 03:54.6 [2] | 2 | |
3 | diplom | 210 | BÜHNER Matteo | 2010 | Ski Club Oberammergau | 3. / U10 - männlich | 0:04:05.9 | 0:00:11.8 | 04:05.9 [3] | 3 | |
4 | diplom | 217 | ANNABERGER Korbinian | 2009 | SC Böbing | 4. / U10 - männlich | 0:04:06.2 | 0:00:12.0 | 04:06.2 [4] | 4 | |
5 | diplom | 239 | VOITH David | 2010 | SC Partenkirchen | 5. / U10 - männlich | 0:04:09.3 | 0:00:15.1 | 04:09.3 [5] | 5 | |
6 | diplom | 229 | VOGT Vanessa | 2010 | TSV Rottenbuch | 1. / U10-weiblich | 0:04:11.9 | 0:00:17.7 | 04:11.9 [6] | 6 | |
7 | diplom | 236 | WACKERLE Hannes | 2010 | SC Partenkirchen | 6. / U10 - männlich | 0:04:11.9 | 0:00:17.8 | 04:11.9 [7] | 7 | |
8 | diplom | 242 | STROBEL Luis | 2009 | SC Partenkirchen | 7. / U10 - männlich | 0:04:14.9 | 0:00:20.8 | 04:14.9 [8] | 8 | |
9 | diplom | 241 | KIESE Paula | 2010 | SC Partenkirchen | 2. / U10-weiblich | 0:04:18.4 | 0:00:24.2 | 04:18.4 [9] | 9 | |
10 | diplom | 234 | GRÄTZ Anderl | 2010 | SC Partenkirchen | 8. / U10 - männlich | 0:04:19.4 | 0:00:25.3 | 04:19.4 [10] | 10 | |
11 | diplom | 231 | LEX Magadalena | 2010 | TSV Rottenbuch | 3. / U10-weiblich | 0:04:20.6 | 0:00:26.5 | 04:20.6 [11] | 11 | |
12 | diplom | 263 | TAKAC Alexander | 2010 | TSV Murnau | 9. / U10 - männlich | 0:04:20.9 | 0:00:26.8 | 04:20.9 [12] | 12 | |
13 | diplom | 253 | JAHN Caroline | 2009 | VfL Murnau | 4. / U10-weiblich | 0:04:22.1 | 0:00:28.0 | 04:22.1 [13] | 13 | |
14 | diplom | 230 | STÜCKL Sophia | 2009 | TSV Rottenbuch | 5. / U10-weiblich | 0:04:22.6 | 0:00:28.5 | 04:22.6 [14] | 14 | |
15 | diplom | 225 | SCHUSTER Lorenz | 2010 | Tsv Altenau | 10. / U10 - männlich | 0:04:23.7 | 0:00:29.5 | 04:23.7 [15] | 15 | |
16 | diplom | 220 | GERUM Emilia | 2009 | Ski Club Oberammergau | 6. / U10-weiblich | 0:04:25.4 | 0:00:31.2 | 04:25.4 [16] | 16 | |
17 | diplom | 201 | FREUND Louis | 2010 | SV Wildsteig | 11. / U10 - männlich | 0:04:25.8 | 0:00:31.7 | 04:25.8 [17] | 17 | |
18 | diplom | 245 | WAGNER Norah | 2009 | SC Partenkirchen | 7. / U10-weiblich | 0:04:28.1 | 0:00:34.0 | 04:28.1 [18] | 18 | |
19 | diplom | 265 | GERUM Luis | 2009 | TSV Oberammergau | 12. / U10 - männlich | 0:04:32.2 | 0:00:38.0 | 04:32.2 [19] | 19 | |
20 | diplom | 235 | REHM Antonia | 2009 | SC Partenkirchen | 8. / U10-weiblich | 0:04:32.4 | 0:00:38.2 | 04:32.4 [20] | 20 | |
21 | diplom | 264 | HOLUB Korbinian | 2009 | RBC Radebeul | 13. / U10 - männlich | 0:04:33.7 | 0:00:39.5 | 04:33.7 [21] | 21 | |
22 | diplom | 246 | LADSTÄTTER Annika | 2009 | SC Partenkirchen | 9. / U10-weiblich | 0:04:34.9 | 0:00:40.7 | 04:34.9 [22] | 22 | |
23 | diplom | 205 | WEINGAND Theresa | 2009 | Ski Club Oberammergau | 10. / U10-weiblich | 0:04:35.8 | 0:00:41.6 | 04:35.8 [23] | 23 | |
24 | diplom | 258 | GRASEGGER Theresa | 2010 | SC Partenpartenkirchen | 11. / U10-weiblich | 0:04:35.9 | 0:00:41.7 | 04:35.9 [24] | 24 | |
25 | diplom | 203 | SCHWARZ Raphael | 2010 | SC Krün | 14. / U10 - männlich | 0:04:35.9 | 0:00:41.8 | 04:35.9 [25] | 25 | |
26 | diplom | 248 | ALBL Tobias | 2010 | SC Partenkirchen | 15. / U10 - männlich | 0:04:37.2 | 0:00:43.0 | 04:37.2 [26] | 26 | |
27 | diplom | 204 | RIJPKEMA Danijel | 2009 | Ski Club Oberammergau | 16. / U10 - männlich | 0:04:40.2 | 0:00:46.0 | 04:40.2 [27] | 27 | |
28 | diplom | 211 | CULLAN Paddy | 2010 | Ski Club Oberammergau | 17. / U10 - männlich | 0:04:41.4 | 0:00:47.3 | 04:41.4 [28] | 28 | |
29 | diplom | 208 | BOCK Vitus | 2010 | TSV Rottenbuch | 18. / U10 - männlich | 0:04:42.3 | 0:00:48.2 | 04:42.3 [29] | 29 | |
30 | diplom | 250 | LINZ Kaldi Konstantin | 2009 | ohne | 19. / U10 - männlich | 0:04:42.8 | 0:00:48.7 | 04:42.8 [30] | 30 | |
31 | diplom | 252 | JAHN Amelie | 2009 | VfL Murnau | 12. / U10-weiblich | 0:04:42.9 | 0:00:48.7 | 04:42.9 [31] | 31 | |
32 | diplom | 251 | NITZSCHE Linus | 2010 | Race Team Wiedeck | 20. / U10 - männlich | 0:04:43.4 | 0:00:49.3 | 04:43.4 [32] | 32 | |
33 | diplom | 233 | HIBLER Sonja | 2010 | SC Partenkirchen | 13. / U10-weiblich | 0:04:44.4 | 0:00:50.2 | 04:44.4 [33] | 33 | |
34 | diplom | 244 | BECK Tobias | 2010 | SC Partenkirchen | 21. / U10 - männlich | 0:04:44.9 | 0:00:50.8 | 04:44.9 [34] | 34 | |
35 | diplom | 243 | GRUNDMANN Janik | 2010 | SC Partenkirchen | 22. / U10 - männlich | 0:04:45.7 | 0:00:51.5 | 04:45.7 [35] | 35 | |
36 | diplom | 219 | KUSCHMIERZ Leonhard | 2010 | Tsv Altenau | 23. / U10 - männlich | 0:04:45.9 | 0:00:51.8 | 04:45.9 [36] | 36 | |
37 | diplom | 212 | DAVIES Leo | 2010 | Ski Club Oberammergau | 24. / U10 - männlich | 0:04:47.9 | 0:00:53.8 | 04:47.9 [37] | 37 | |
38 | diplom | 224 | LAMPL Luis | 2010 | Ski Club Oberammergau | 25. / U10 - männlich | 0:04:49.2 | 0:00:55.0 | 04:49.2 [38] | 38 | |
39 | diplom | 209 | SCHWEIGER Simon | 2010 | TSV Rottenbuch | 26. / U10 - männlich | 0:04:49.9 | 0:00:55.8 | 04:49.9 [39] | 39 | |
40 | diplom | 254 | STÜCKL Madalena | 2010 | TSV Benediktbeuern-Bichl | 14. / U10-weiblich | 0:04:50.4 | 0:00:56.2 | 04:50.4 [40] | 40 | |
41 | diplom | 237 | EICK Jonas | 2009 | SC Partenkirchen | 27. / U10 - männlich | 0:04:50.7 | 0:00:56.5 | 04:50.7 [41] | 41 | |
42 | diplom | 249 | SIMON Tobias | 2010 | LAG Garmisch | 28. / U10 - männlich | 0:04:51.9 | 0:00:57.8 | 04:51.9 [42] | 42 | |
43 | diplom | 227 | BACH Magadalena | 2010 | TSV Rottenbuch | 15. / U10-weiblich | 0:04:54.2 | 0:01:00.0 | 04:54.2 [43] | 43 | |
44 | diplom | 216 | MENHART Lena | 2010 | SC Böbing | 16. / U10-weiblich | 0:04:54.3 | 0:01:00.1 | 04:54.3 [44] | 44 | |
45 | diplom | 215 | LOSERTH Lisa | 2009 | SC Böbing | 17. / U10-weiblich | 0:04:54.7 | 0:01:00.5 | 04:54.7 [45] | 45 | |
46 | diplom | 247 | LADSTÄTTER Madita | 2010 | SC Partenkirchen | 18. / U10-weiblich | 0:05:01.1 | 0:01:07.0 | 05:01.1 [46] | 46 | |
47 | diplom | 206 | GÜLDENPFENNIG Solveig | 2009 | SC Partenkirchen | 19. / U10-weiblich | 0:05:04.9 | 0:01:10.7 | 05:04.9 [47] | 47 | |
48 | diplom | 255 | WALDHERR Samuel | 2010 | TSV Benediktbeuern-Bichl | 29. / U10 - männlich | 0:05:05.7 | 0:01:11.5 | 05:05.7 [48] | 48 | |
49 | diplom | 207 | WAAIJER Daan | 2009 | Ski Club Oberammergau | 30. / U10 - männlich | 0:05:05.9 | 0:01:11.8 | 05:05.9 [49] | 49 | |
50 | diplom | 262 | SCHRÖDER Emil | 2009 | --- | 31. / U10 - männlich | 0:05:09.2 | 0:01:15.0 | 05:09.2 [50] | 50 | |
51 | diplom | 257 | SALVESON Cody | 2010 | --- | 32. / U10 - männlich | 0:05:09.9 | 0:01:15.8 | 05:09.9 [51] | 51 | |
52 | diplom | 256 | SALVESON Caden | 2010 | TSV Oberammergau | 33. / U10 - männlich | 0:05:10.7 | 0:01:16.5 | 05:10.7 [52] | 52 | |
53 | diplom | 121 | SCHNEIDER Pia | 2010 | SC Partenkirchen | 20. / U10-weiblich | 0:05:10.9 | 0:01:16.7 | 05:10.9 [53] | 53 | |
54 | diplom | 260 | FLEISCHMANN Maximilian | 2010 | TSV Murnau | 34. / U10 - männlich | 0:05:11.4 | 0:01:17.3 | 05:11.4 [54] | 54 | |
55 | diplom | 259 | KLAEHN Leo | 2010 | SC Eibsee-Grainau | 35. / U10 - männlich | 0:05:11.7 | 0:01:17.5 | 05:11.7 [55] | 55 | |
56 | diplom | 266 | FELDMEIER Luis | 2009 | TSV Oberammergau | 36. / U10 - männlich | 0:05:19.9 | 0:01:25.8 | 05:19.9 [56] | 56 | |
57 | diplom | 228 | KÖPF Annika | 2010 | TSV Rottenbuch | 21. / U10-weiblich | 0:05:21.4 | 0:01:27.2 | 05:21.4 [57] | 57 | |
58 | diplom | 240 | DOLL Magdalena | 2009 | SC Partenkirchen | 22. / U10-weiblich | 0:05:26.2 | 0:01:32.0 | 05:26.2 [58] | 58 | |
59 | diplom | 226 | CHRISTOPH Elias | 2009 | TSV Oberammergau | 37. / U10 - männlich | 0:05:33.9 | 0:01:39.8 | 05:33.9 [59] | 59 | |
60 | diplom | 221 | ABERLE Marit | 2010 | --- | 23. / U10-weiblich | 0:05:36.9 | 0:01:42.7 | 05:36.9 [60] | 60 | |
61 | diplom | 223 | ENDERS Matti | 2009 | Ski Club Oberammergau | 38. / U10 - männlich | 0:05:38.9 | 0:01:44.8 | 05:38.9 [61] | 61 | |
62 | diplom | 238 | ERLER Jenny | 2010 | SC Partenkirchen | 24. / U10-weiblich | 0:05:39.1 | 0:01:45.0 | 05:39.1 [62] | 62 | |
63 | diplom | 222 | MEYENDORF Moritz | 2009 | Kindergarten Kunterbunt | 39. / U10 - männlich | 0:05:41.7 | 0:01:47.5 | 05:41.7 [63] | 63 | |
64 | diplom | 202 | ZIGON Anna | 2009 | --- | 25. / U10-weiblich | 0:05:51.1 | 0:01:57.0 | 05:51.1 [64] | 64 |