Orlík Tour Kooperativy

MTB
DATUM :1.6.2019 MÍSTO :Orlík - Vystrkov
POŘADATEL : Petr Čech Sport, s.r.o. WEBOVÉ STRÁNKY :www.kolopro.cz

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.Kolo # 2.Kolo # 3.Kolo # 4.Kolo #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.Kolo # 2.Kolo # 3.Kolo # 4.Kolo #
1 6064 detail závodníka HANUŠ František CZE 2008 POCTA - BikeGallery 1. /  Žáci 10-11 let 0:11:41.0 0:00:00.0 02:54.5 [1] 1 02:56.2 [2] 1 02:55.7 [2] 1 02:54.5 [1] 1
2 6130 detail závodníka LISÝ Vít CZE 2008 Expres CZ - Tufo Team Kolín 2. /  Žáci 10-11 let 0:12:01.5 0:00:20.5 03:12.3 [12] 12 02:55.0 [1] 4 02:55.0 [1] 3 02:59.2 [2] 2
3 6066 detail závodníka KRÁTKÁ Zuzka CZE 2008 BIKE FREAKS HOLICE 1. /  Žákyně 10-11 let 0:12:03.7 0:00:22.7 02:56.2 [2] 2 03:02.2 [4] 2 03:03.5 [4] 2 03:01.7 [4] 3
4 6089 detail závodníka KŘUPALA Jakub CZE 2009 KOLOKROUŽEK Zlín 3. /  Žáci 10-11 let 0:12:21.0 0:00:40.0 03:10.3 [7] 7 03:03.7 [7] 6 03:05.5 [5] 6 03:01.4 [3] 4
5 6166 detail závodníka JELÍNKOVÁ Nicol CZE 2008 Express CZ SCOTT TEAM Kolín 2. /  Žákyně 10-11 let 0:12:21.7 0:00:40.7 03:00.7 [3] 3 03:03.5 [6] 3 03:06.2 [7] 4 03:11.2 [9] 5
6 6133 detail závodníka ČERNÝ Antonín CZE 2008 BSK Cyklo-Market juniors 4. /  Žáci 10-11 let 0:12:23.0 0:00:42.0 03:10.7 [9] 9 03:01.5 [3] 5 03:06.2 [8] 5 03:04.5 [5] 6
7 6102 detail závodníka SOUKUP Daniel CZE 2008 Author Team Stupno 5. /  Žáci 10-11 let 0:12:28.0 0:00:47.0 03:11.7 [10] 10 03:03.0 [5] 7 03:05.7 [6] 7 03:07.5 [8] 7
8 6085 detail závodníka PAPOUŠEK Adam CZE 2008 UNIKOVO MTB 6. /  Žáci 10-11 let 0:12:33.0 0:00:52.0 03:12.0 [11] 11 03:04.7 [8] 8 03:09.7 [9] 8 03:06.5 [6] 8
9 6136 detail závodníka KRYL Karol CZE 2008 --- 7. /  Žáci 10-11 let 0:12:45.0 0:01:04.0 03:29.8 [24] 24 03:04.7 [8] 18 03:03.2 [3] 12 03:07.2 [7] 9
10 6081 detail závodníka STRÁNSKÁ Adéla CZE 2008 IVAR CS - AUTHOR TEAM 3. /  Žákyně 10-11 let 0:12:47.2 0:01:06.2 03:06.5 [4] 4 03:12.2 [12] 9 03:14.0 [13] 9 03:14.5 [11] 10
11 6123 detail závodníka KUDRNA Tomáš CZE 2009 BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 8. /  Žáci 10-11 let 0:12:51.5 0:01:10.5 03:10.0 [6] 6 03:14.2 [14] 12 03:13.0 [11] 11 03:14.2 [10] 11
12 6082 detail závodníka VOBORNÍK FILIP CZE 2008 IVAR CS - AUTHOR TEAM 9. /  Žáci 10-11 let 0:12:52.3 0:01:11.2 03:17.3 [15] 15 03:05.7 [10] 11 03:13.2 [12] 10 03:16.0 [15] 12
13 6099 detail závodníka KOUDELKOVÁ Lucie CZE 2008 MORAVEC TEAM 4. /  Žákyně 10-11 let 0:13:00.7 0:01:19.7 03:10.0 [5] 5 03:11.0 [11] 10 03:19.5 [18] 13 03:20.2 [21] 13
14 6118 detail závodníka KAVALÍR Martin CZE 2008 IVAR CS - AUTHOR TEAM 10. /  Žáci 10-11 let 0:13:04.0 0:01:23.0 03:21.2 [19] 19 03:13.0 [13] 17 03:14.2 [14] 14 03:15.4 [13] 14
15 6282 detail závodníka KOUTKOVÁ Aneta CZE 2008 --- 5. /  Žákyně 10-11 let 0:13:07.0 0:01:25.9 03:17.5 [16] 16 03:15.9 [17] 16 03:16.0 [15] 15 03:17.5 [19] 15
16 6114 detail závodníka KAMENÍK Dominik CZE 2009 ADASTRA Cycling Team 11. /  Žáci 10-11 let 0:13:08.0 0:01:27.0 03:17.0 [14] 14 03:14.5 [15] 14 03:19.0 [17] 16 03:17.4 [18] 16
17 6107 detail závodníka JANŮ Tomáš CZE 2009 Bikeclinic Junior Team 12. /  Žáci 10-11 let 0:13:10.8 0:01:29.7 03:18.3 [17] 17 03:14.7 [16] 15 03:19.7 [19] 17 03:18.0 [20] 17
18 6314 detail závodníka LESAGE Radek CZE 2008 Trans brody 13. /  Žáci 10-11 let 0:13:17.0 0:01:36.0 03:32.0 [25] 25 03:18.2 [18] 23 03:11.2 [10] 19 03:15.5 [14] 18
19 6121 detail závodníka KAMENÍK Jan CZE 2008 Bikeclinic Junior Team 14. /  Žáci 10-11 let 0:13:20.0 0:01:39.0 03:20.8 [18] 18 03:20.7 [20] 20 03:21.7 [21] 20 03:16.7 [17] 19
20 6213 detail závodníka KUBÍČEK Jan CZE 2009 SK VELO PRAHA 15. /  Žáci 10-11 let 0:13:20.3 0:01:39.2 03:25.8 [22] 22 03:21.2 [21] 22 03:18.0 [16] 22 03:15.2 [12] 20
21 6097 detail závodníka BEDĚRKA Matyáš CZE 2009 BIKE FREAKS HOLICE 16. /  Žáci 10-11 let 0:13:22.3 0:01:41.2 03:24.0 [21] 21 03:21.2 [22] 21 03:21.0 [20] 23 03:16.0 [15] 21
22 6193 detail závodníka MĚCHURA Albert CZE 2008 PŘÍŠTĚ UŽ NEPOJEDU KOLO TÝM 17. /  Žáci 10-11 let 0:13:30.5 0:01:49.5 03:16.2 [13] 13 03:23.5 [23] 19 03:24.0 [23] 21 03:26.7 [24] 22
23 6087 detail závodníka KŘUPALOVÁ Kristýna CZE 2008 KOLOKROUŽEK Zlín 6. /  Žákyně 10-11 let 0:13:42.2 0:02:01.2 03:10.7 [8] 8 03:19.5 [19] 13 03:30.7 [26] 18 03:41.2 [28] 23
24 6152 detail závodníka NEJEDLÝ Lukáš CZE 2008 HOUNYK MTB TEAM 18. /  Žáci 10-11 let 0:13:49.3 0:02:08.2 03:40.7 [29] 29 03:25.5 [24] 28 03:22.0 [22] 26 03:20.9 [22] 24
25 6167 detail závodníka KROUPA Ondřej CZE 2008 little riders 19. /  Žáci 10-11 let 0:13:53.3 0:02:12.2 03:39.3 [28] 28 03:26.0 [25] 27 03:24.2 [24] 27 03:23.7 [23] 25
26 6140 detail závodníka VÝDOVÁ Thea CZE 2009 cyklokroužek Slaný 7. /  Žákyně 10-11 let 0:13:56.5 0:02:15.4 03:26.5 [23] 23 03:32.7 [29] 25 03:27.2 [25] 25 03:29.9 [25] 26
27 6158 detail závodníka KYSELOVÁ Aneta CZE 2008 IVAR CS - AUTHOR TEAM 8. /  Žákyně 10-11 let 0:14:13.2 0:02:32.2 03:22.9 [20] 20 03:30.3 [27] 24 03:31.2 [27] 24 03:48.7 [34] 27
28 6328 detail závodníka TOUŠEK Jan CZE 2009 --- 20. /  Žáci 10-11 let 0:14:27.5 0:02:46.5 03:35.5 [26] 26 03:29.2 [26] 26 03:40.4 [31] 28 03:42.2 [29] 28
29 6146 detail závodníka KOŽELUH David CZE 2008 IVAR CS - AUTHOR TEAM 21. /  Žáci 10-11 let 0:14:31.0 0:02:50.0 03:52.8 [34] 34 03:32.7 [28] 31 03:34.5 [28] 31 03:31.0 [26] 29
30 6164 detail závodníka MOULIS Ondřej CZE 2009 IVAR CS AUTHOR TEAM 22. /  Žáci 10-11 let 0:14:31.5 0:02:50.5 03:38.5 [27] 27 03:38.2 [31] 29 03:38.7 [29] 29 03:36.0 [27] 30
31 6309 detail závodníka ZAZVONIL Štěpán CZE 2008 --- 23. /  Žáci 10-11 let 0:14:50.5 0:03:09.5 03:42.5 [30] 30 03:36.5 [30] 30 03:39.2 [30] 30 03:52.2 [36] 31
32 6317 detail závodníka ALTSCHMIED Vojtěch CZE 2008 --- 24. /  Žáci 10-11 let 0:15:06.5 0:03:25.5 03:54.5 [35] 35 03:38.2 [32] 33 03:46.5 [33] 32 03:47.2 [32] 32
33 6128 detail závodníka MAŠKOVÁ Eliška CZE 2008 VELO Akademie Kladno 9. /  Žákyně 10-11 let 0:15:13.7 0:03:32.7 03:51.2 [32] 32 03:40.0 [33] 32 03:51.0 [37] 33 03:51.5 [35] 33
34 6318 detail závodníka MAREK Mikuláš CZE 2009 Dukla Praha 25. /  Žáci 10-11 let 0:15:19.3 0:03:38.2 03:50.7 [31] 31 03:48.7 [40] 34 03:52.0 [38] 35 03:47.7 [33] 34
35 6196 detail závodníka RÁKOSNÍK Tadeáš CZE 2009 --- 26. /  Žáci 10-11 let 0:15:23.5 0:03:42.5 04:01.0 [41] 41 03:48.7 [39] 40 03:47.7 [34] 40 03:46.0 [31] 35
36 6288 detail závodníka MOTEJZÍK Ondřej CZE 2009 JUNIOR CYCLING PROJEKT TEAM PÍSEK 27. /  Žáci 10-11 let 0:15:24.3 0:03:43.2 04:04.8 [44] 44 03:40.7 [34] 39 03:52.7 [41] 41 03:46.0 [30] 36
37 6143 detail závodníka VYCHYTILOVÁ Žofie CZE 2009 Penguin team 10. /  Žákyně 10-11 let 0:15:27.2 0:03:46.2 03:56.7 [38] 38 03:46.2 [36] 36 03:48.2 [35] 34 03:56.0 [38] 37
38 6303 detail závodníka DOLEŽAL Marek CZE 2008 --- 28. /  Žáci 10-11 let 0:15:27.8 0:03:46.7 03:52.0 [33] 33 03:50.5 [41] 35 03:52.0 [39] 37 03:53.2 [37] 38
39 6225 detail závodníka ONDROUŠKOVÁ Adéla CZE 2008 AZK 11. /  Žákyně 10-11 let 0:15:31.7 0:03:50.7 03:55.0 [36] 36 03:48.0 [38] 36 03:52.5 [40] 38 03:56.2 [39] 39
40 6101 detail závodníka RŮŽIČKOVÁ Šarlota CZE 2009 --- 12. /  Žákyně 10-11 let 0:15:36.0 0:03:54.9 03:57.7 [40] 40 03:53.7 [42] 42 03:44.5 [32] 39 04:00.0 [41] 40
41 6346 detail závodníka MINAŘÍK Adam CZE 2008 --- 29. /  Žáci 10-11 let 0:15:47.0 0:04:06.0 03:57.5 [39] 39 03:46.7 [37] 38 03:48.5 [36] 36 04:14.2 [42] 41
42 6321 detail závodníka ŠANTOROVÁ Eliška CZE 2009 BSK Cyklo-Market juniors 13. /  Žákyně 10-11 let 0:15:47.7 0:04:06.7 03:56.0 [37] 37 03:55.0 [43] 41 03:59.4 [44] 43 03:57.2 [40] 42
43 6240 detail závodníka NOHÁČ Matěj CZE 2009 --- 30. /  Žáci 10-11 let 0:11:49.3 - 1 Lap(s) 04:11.8 [46] 46 03:43.2 [35] 43 03:54.2 [42] 42 --- ---
44 6177 detail závodníka KRÁLÍK Adam CZE 2009 CCeX 31. /  Žáci 10-11 let 0:11:58.8 - 1 Lap(s) 04:04.2 [43] 43 03:58.2 [44] 44 03:56.2 [43] 44 --- ---
45 6265 detail závodníka BENEDIKTOVÁ Nikola CZE 2008 PŘEŠTICE 14. /  Žákyně 10-11 let 0:12:19.5 - 1 Lap(s) 04:04.0 [42] 42 04:11.5 [49] 46 04:04.0 [46] 45 --- ---
46 6287 detail závodníka VÁNĚ Šimon CZE 2009 Junior Cycling team project 32. /  Žáci 10-11 let 0:12:21.3 - 1 Lap(s) 04:11.3 [45] 45 04:03.5 [46] 45 04:06.5 [47] 46 --- ---
47 6192 detail závodníka SPÁLENKA Dominique CZE 2009 --- 33. /  Žáci 10-11 let 0:12:29.5 - 1 Lap(s) 04:27.0 [53] 53 04:02.7 [45] 49 03:59.7 [45] 47 --- ---
48 6144 detail závodníka JAKUBCOVÁ Veronika CZE 2009 --- 15. /  Žákyně 10-11 let 0:12:31.7 - 1 Lap(s) 04:12.7 [48] 48 04:07.2 [48] 47 04:11.7 [48] 48 --- ---
49 6171 detail závodníka KOPECKÝ Matyáš CZE 2008 Bikeclinic Junior Team 34. /  Žáci 10-11 let 0:12:46.8 - 1 Lap(s) 04:22.5 [49] 49 04:06.0 [47] 48 04:18.2 [49] 49 --- ---
50 6337 detail závodníka PURKRÁBKOVÁ Anna CZE 2009 --- 16. /  Žákyně 10-11 let 0:13:22.2 - 1 Lap(s) 04:12.2 [47] 47 04:29.5 [51] 50 04:40.5 [51] 50 --- ---
51 6279 detail závodníka VYSKOČIL Pavel CZE 2009 --- 35. /  Žáci 10-11 let 0:13:29.8 - 1 Lap(s) 04:26.6 [52] 52 04:25.3 [50] 51 04:37.7 [50] 51 --- ---
52 6330 detail závodníka KLEINOVÁ Adriana CZE 2009 --- 17. /  Žákyně 10-11 let 0:13:38.5 - 1 Lap(s) 04:24.2 [50] 50 04:30.2 [53] 52 04:44.0 [52] 52 --- ---
53 6219 detail závodníka MELICHAROVÁ Anna CZE 2009 --- 18. /  Žákyně 10-11 let 0:13:46.7 - 1 Lap(s) 04:25.5 [51] 51 04:34.7 [54] 54 04:46.4 [53] 53 --- ---
54 6300 detail závodníka HEDRIK Dominik CZE 2009 --- 36. /  Žáci 10-11 let 0:13:49.0 - 1 Lap(s) 04:29.8 [54] 54 04:29.7 [52] 53 04:49.5 [55] 54 --- ---
55 6249 detail závodníka KUBALOVÁ Beata CZE 2009 --- 19. /  Žákyně 10-11 let 0:14:40.2 - 1 Lap(s) 05:04.0 [55] 55 04:48.2 [55] 55 04:48.0 [54] 55 --- ---
--- 6070 detail závodníka HENDRICH Daniel Maximus CZE 2008 Expres CZ - Tufo Team Kolín . /  Žáci 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6075 detail závodníka DRHOVÁ Eva CZE 2008 Bike Klub Špindl . /  Žákyně 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6174 detail závodníka HORÁČEK Maxmilián CZE 2009 TJ Sokol Dobřichovice . /  Žáci 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6182 detail závodníka KORBEL Dominik CZE 2009 Six Monkeys . /  Žáci 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6183 detail závodníka BLÁHA Tomáš CZE 2009 --- . /  Žáci 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6230 detail závodníka POUL Michal CZE 2008 --- . /  Žáci 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6264 detail závodníka BERKA Michal CZE 2009 Bitters Superior cyklolive . /  Žáci 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6267 detail závodníka FOŘT Tomáš CZE 2009 --- . /  Žáci 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6268 detail závodníka FOŘTOVÁ Veronika CZE 2009 --- . /  Žákyně 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6292 detail závodníka HATINOVÁ Kateřina CZE 2008 --- . /  Žákyně 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6293 detail závodníka HOFMAN Michal CZE 2008 --- . /  Žáci 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6374 detail závodníka NEJEDLÍKOVÁ Aneta CZE 2009 --- . /  Žákyně 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 6424 detail závodníka SALAQUARDOVÁ Sofie CZE 2009 --- . /  Žákyně 10-11 let DNS --- --- --- --- --- --- --- --- ---