Šumavský MTB maraton České spořitelny
DATUM : | 27.7.2019 | MÍSTO : | Zadov |
---|
POŘADATEL : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 7401 | VACEK Bertil | 2005 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 1. / Žáci 14-16 let | 0:46:39.7 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 7365 | SMEJKAL Adam | 2006 | IVAR CS - AUTHOR TEAM | 1. / Žáci 12-13 let | 0:46:40.1 | 0:00:00.3 | ||
3 | diplom | 7439 | NOVÁK Vojtěch | 2007 | BIKE FREAKS HOLICE | 2. / Žáci 12-13 let | 0:47:49.7 | 0:01:09.9 | ||
4 | diplom | 7396 | STEINBACH Hynek | 2007 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 3. / Žáci 12-13 let | 0:48:01.0 | 0:01:21.2 | ||
5 | diplom | 7368 | HALÁS Václav | 2007 | Cykloteam KOLARNA Olomouc | 4. / Žáci 12-13 let | 0:49:46.2 | 0:03:06.4 | ||
6 | diplom | 7384 | SVOBODA David | 2008 | ADASTRA Cycling Team | 1. / Žáci 10-11 let | 0:49:46.5 | 0:03:06.7 | ||
7 | diplom | 7371 | PŇOVSKÝ Sebastian | 2011 | Silvini team | 1. / Žáci 8-9 let | 0:50:12.9 | 0:03:33.1 | ||
8 | diplom | 7431 | PŇOVSKÝ Martin | 1980 | Silvini team | 1. / JTM Doprovod | 0:50:16.2 | 0:03:36.4 | ||
9 | diplom | 7397 | MÄNNER Adam | 2004 | --- | 2. / Žáci 14-16 let | 0:50:24.7 | 0:03:44.9 | ||
10 | diplom | 7417 | HENDRICH Daniel Maximus | 2008 | Expres CZ - Tufo Team Kolín | 2. / Žáci 10-11 let | 0:50:34.7 | 0:03:54.9 | ||
11 | diplom | 7375 | LISÝ Vít | 2008 | Expres CZ - Tufo Team Kolín | 3. / Žáci 10-11 let | 0:50:47.0 | 0:04:07.2 | ||
12 | diplom | 7392 | HOLÝ Filip | 2005 | --- | 3. / Žáci 14-16 let | 0:51:59.2 | 0:05:19.4 | ||
13 | diplom | 7443 | HANUŠ František | 2008 | POCTA - BikeGallery | 4. / Žáci 10-11 let | 0:53:07.7 | 0:06:27.9 | ||
14 | diplom | 7434 | MACH Miroslav | 2006 | --- | 5. / Žáci 12-13 let | 0:53:44.7 | 0:07:04.9 | ||
15 | diplom | 7404 | DINGOVÁ Anna | 2006 | BSK Juniors | 1. / Žákyně 12-13 let | 0:54:26.9 | 0:07:47.2 | ||
16 | diplom | 7363 | RADA Vojtěch | 2010 | Bikeclinic Junior Team | 2. / Žáci 8-9 let | 0:56:32.4 | 0:09:52.6 | ||
17 | diplom | 7420 | DRÁBKOVÁ Nela | 2011 | BB racing čerčany | 1. / Žákyně 8-9 let | 0:57:25.9 | 0:10:46.1 | ||
18 | diplom | 7435 | MAKOVEC Dominik | 2010 | --- | 3. / Žáci 8-9 let | 0:57:28.6 | 0:10:48.8 | ||
19 | diplom | 7436 | MAKOVEC Petr | 1974 | --- | 2. / JTM Doprovod | 0:57:29.2 | 0:10:49.4 | ||
20 | diplom | 7402 | VONDRAŠ Štěpán | 2004 | Fischer Ski klub Šumava | 4. / Žáci 14-16 let | 0:57:40.9 | 0:11:01.1 | ||
21 | diplom | 7429 | KAMENÍK Jan | 2008 | Bikeclinic Junior Team | 5. / Žáci 10-11 let | 0:58:16.9 | 0:11:37.1 | ||
22 | diplom | 7386 | PAVELKOVÁ Barbora | 2007 | BIKE SPORT SERVIS OPAVA | 2. / Žákyně 12-13 let | 0:58:21.2 | 0:11:41.4 | ||
23 | diplom | 7399 | RADA Tobiáš | 2007 | Fisher Ski klub Šumava Vimperk | 6. / Žáci 12-13 let | 0:58:24.2 | 0:11:44.4 | ||
24 | diplom | 7385 | VÍTKOVÁ Sára | 2008 | Bike klub Město Touškov | 1. / Žákyně 10-11 let | 0:58:28.2 | 0:11:48.4 | ||
25 | diplom | 7421 | DRÁBEK Daniel | 1977 | BB racing čerčany | 3. / JTM Doprovod | 0:58:29.7 | 0:11:49.9 | ||
26 | diplom | 7366 | HOLANOVÁ Anděla | 2006 | BIKE for LIFE bike club | 3. / Žákyně 12-13 let | 0:59:23.9 | 0:12:44.1 | ||
27 | diplom | 7395 | CHRUDIMSKÁ Victoria | 2005 | --- | 1. / Žákyně 14-16 let | 0:59:45.7 | 0:13:05.9 | ||
28 | diplom | 7376 | LESAGE Radek | 2008 | Transbrody | 6. / Žáci 10-11 let | 0:59:48.2 | 0:13:08.4 | ||
29 | diplom | 7412 | KOLAFOVÁ Karolína | 2007 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 4. / Žákyně 12-13 let | 0:59:53.4 | 0:13:13.6 | ||
30 | diplom | 7374 | SVOBODOVÁ Laura | 2010 | ADASTRA Cycling Team | 2. / Žákyně 8-9 let | 1:00:19.9 | 0:13:40.1 | ||
31 | diplom | 7362 | PETSCHOVÁ Kristýna | 2006 | vebrovyboudy.com | 5. / Žákyně 12-13 let | 1:02:19.4 | 0:15:39.6 | ||
32 | diplom | 7409 | VONDRAŠ Petr | 2007 | Fisher Ski klub Šumava Vimperk | 7. / Žáci 12-13 let | 1:02:28.1 | 0:15:48.3 | ||
33 | diplom | 7367 | HEJZEK Martin | 2010 | MS Bike Academy Racing | 4. / Žáci 8-9 let | 1:02:28.9 | 0:15:49.1 | ||
34 | diplom | 7390 | ŠPERL Václav | 2009 | Bikeclinic Junior Team | 7. / Žáci 10-11 let | 1:02:35.2 | 0:15:55.4 | ||
35 | diplom | 7418 | FAMFULÍKOVÁ Barbora | 2010 | BAKAKO Nová Paka | 3. / Žákyně 8-9 let | 1:02:39.1 | 0:15:59.3 | ||
36 | diplom | 7419 | FAMFULÍK Tomáš | 1980 | --- | 4. / JTM Doprovod | 1:02:40.1 | 0:16:00.4 | ||
37 | diplom | 7440 | JIROUŠKOVÁ Sabina | 2005 | Fischer Ski Klub Šumava Vimperk | 2. / Žákyně 14-16 let | 1:04:18.6 | 0:17:38.8 | ||
38 | diplom | 7361 | BOHÁNSKÁ Vanesa | 2010 | ROHOZEC AMULET TEAM | 4. / Žákyně 8-9 let | 1:05:21.9 | 0:18:42.1 | ||
39 | diplom | 7414 | KŘUPALA Jakub | 2009 | KOLOKROUŽEK Zlín | 8. / Žáci 10-11 let | 1:07:21.9 | 0:20:42.1 | ||
40 | diplom | 7413 | KŘUPALOVÁ Kristýna | 2008 | KOLOKROUŽEK Zlín | 2. / Žákyně 10-11 let | 1:07:23.0 | 0:20:43.2 | ||
41 | diplom | 7393 | ŠEDIVÝ Antonín | 2011 | Bicykl Team Ústí nad Labem | 5. / Žáci 8-9 let | 1:07:31.1 | 0:20:51.3 | ||
42 | diplom | 7389 | BLÁHA Tomáš | 2009 | --- | 9. / Žáci 10-11 let | 1:07:37.6 | 0:20:57.8 | ||
43 | diplom | 7381 | TRLLO Lukáš | 2010 | BAKAKO Nová Paka | 6. / Žáci 8-9 let | 1:09:58.9 | 0:23:19.1 | ||
44 | diplom | 7442 | KROUPA Petr | 1978 | --- | 5. / JTM Doprovod | 1:10:03.6 | 0:23:23.8 | ||
45 | diplom | 7441 | KROUPA Ondřej | 2008 | little riders | 10. / Žáci 10-11 let | 1:10:03.8 | 0:23:24.1 | ||
46 | diplom | 7422 | DRONGOVÁ Eliška | 2010 | --- | 5. / Žákyně 8-9 let | 1:11:08.6 | 0:24:28.8 | ||
47 | diplom | 7415 | ŠPERL Václav | 1977 | Bike Clinic Junior team | 6. / JTM Doprovod | 1:11:11.8 | 0:24:32.0 | ||
48 | diplom | 7424 | NÁGR Vít | 2010 | --- | 7. / Žáci 8-9 let | 1:12:19.1 | 0:25:39.3 | ||
49 | diplom | 7425 | NÁGR Jan | 1964 | --- | 7. / JTM Doprovod | 1:12:20.3 | 0:25:40.5 | ||
50 | diplom | 7380 | KAMENÍK Dominik | 2009 | ADASTRA Cycling Team | 11. / Žáci 10-11 let | 1:13:14.4 | 0:26:34.6 | ||
51 | diplom | 7394 | SMAŽILOVÁ Markéta | 2006 | Sanitka66 Holešov | 6. / Žákyně 12-13 let | 1:13:46.3 | 0:27:06.5 | ||
52 | diplom | 7383 | VÍTKOVÁ Nela | 2011 | Bike klub Město Touškov | 6. / Žákyně 8-9 let | 1:15:17.8 | 0:28:38.0 | ||
53 | diplom | 7432 | DINKA Miroslav | 2011 | --- | 8. / Žáci 8-9 let | 1:15:31.8 | 0:28:52.0 | ||
54 | diplom | 7433 | DINKA Miroslav | 1975 | --- | 8. / JTM Doprovod | 1:15:32.1 | 0:28:52.3 | ||
55 | diplom | 7430 | MĚCHÁČEK Viktor | 2006 | Bike team Píchači | 8. / Žáci 12-13 let | 1:16:13.2 | 0:29:33.4 | ||
56 | diplom | 7382 | ORLOWSKÁ Pavlína | 2011 | --- | 7. / Žákyně 8-9 let | 1:19:12.8 | 0:32:33.0 | ||
57 | diplom | 7373 | TRLLOVÁ Šárka | 2007 | BAKAKO Nová Paka | 7. / Žákyně 12-13 let | 1:21:21.0 | 0:34:41.2 | ||
58 | diplom | 7437 | NERUDA Matěj | 2011 | BSK Cyklo-Market juniors | 9. / Žáci 8-9 let | 1:25:03.0 | 0:38:23.2 | ||
59 | diplom | 7438 | NERUDOVÁ Kateřina | 1983 | Horolezci Dobříš | 1. / JTM Doprovod | 1:25:03.7 | 0:38:23.9 | ||
60 | diplom | 7408 | URBANOVÁ Petra | 2006 | --- | 8. / Žákyně 12-13 let | 1:26:51.7 | 0:40:11.9 | ||
61 | diplom | 7444 | PAVLÍČEK Daniel | 2008 | VK Jihostroj ČB | 12. / Žáci 10-11 let | 1:27:59.8 | 0:41:20.0 | ||
62 | diplom | 7388 | KATOLICKÝ Jan | 2007 | --- | 9. / Žáci 12-13 let | 1:29:25.5 | 0:42:45.7 | ||
63 | diplom | 7447 | KATOLICKÁ Nikola | 2001 | --- | 2. / JTM Doprovod | 1:29:33.5 | 0:42:53.7 | ||
64 | diplom | 7410 | SMOLÍK Jakub | 2007 | --- | 10. / Žáci 12-13 let | 1:29:59.7 | 0:43:19.9 | ||
65 | diplom | 7387 | KOPECKÝ Matyáš | 2008 | Bikeclinic Junior Team | 13. / Žáci 10-11 let | 1:32:36.4 | 0:45:56.6 | ||
66 | diplom | 7370 | RŮŽIČKOVÁ Šarlota | 2009 | --- | 3. / Žákyně 10-11 let | 1:38:14.9 | 0:51:35.1 | ||
67 | diplom | 7445 | PAVLÍČEK Martin | 2011 | Dynamo ČB | 10. / Žáci 8-9 let | 2:04:21.2 | 1:17:41.4 | ||
68 | diplom | 7446 | MAŘÍKOVÁ Martina | 1978 | --- | 3. / JTM Doprovod | 2:04:21.2 | 1:17:41.4 | ||
--- | 7379 | GAMBA Filip | 2011 | BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM | . / Žáci 8-9 let | DNF | --- | |||
--- | 7407 | LÁCHA Filip | 2005 | --- | . / Žáci 14-16 let | DNF | --- | |||
--- | 7411 | NÁGR Ondřej | 2007 | --- | . / Žáci 12-13 let | DNF | --- | |||
--- | 7426 | GAMBA Lukáš | 1984 | Superior Cyklofit Cycling Team | . / JTM Doprovod | DNF | --- | |||
--- | 7364 | DRHOVÁ Eva | 2008 | Bike Klub Špindl | . / Žákyně 10-11 let | DNS | --- | |||
--- | 7369 | MAŘÍK Petr | 2006 | SK BIKETIME BULLS PÍSEK | . / Žáci 12-13 let | DNS | --- | |||
--- | 7372 | KOHOUT Jindřich | 2011 | VELO Akademie Kladno | . / Žáci 8-9 let | DNS | --- | |||
--- | 7377 | KORBEL Daniel | 2006 | TJ Lokomotiva Beroun | . / Žáci 12-13 let | DNS | --- | |||
--- | 7378 | BERANOVÁ Daniela | 2010 | Velosport Domažlice | . / Žákyně 8-9 let | DNS | --- | |||
--- | 7391 | BOBEK Lukáš | 2010 | --- | . / Žáci 8-9 let | DNS | --- | |||
--- | 7398 | LANDA Jakub | 2010 | --- | . / Žáci 8-9 let | DNS | --- | |||
--- | 7400 | TUHÁČEK Pavel | 2006 | --- | . / Žáci 12-13 let | DNS | --- | |||
--- | 7403 | PŮLPÁN Matěj | 2003 | SCOTTMTB.CZ | . / Žáci 14-16 let | DNS | --- | |||
--- | 7405 | DINGA Jan | 2010 | BSK racing | . / Žáci 8-9 let | DNS | --- | |||
--- | 7406 | NOVÁ Miroslava | 2007 | Ski Sokol Stachy | . / Žákyně 12-13 let | DNS | --- | |||
--- | 7416 | KOHOUT Jindřich | 1976 | --- | . / JTM Doprovod | DNS | --- | |||
--- | 7423 | SEMIŠ Mára | 2011 | MITAS Mercedes Benz Praha Trek | . / Žáci 8-9 let | DNS | --- | |||
--- | 7427 | VĚNTUS Tadeaš | 2011 | sportovnikurzy.cz | . / Žáci 8-9 let | DNS | --- | |||
--- | 7428 | ŽIVNÁ Delfina | 1986 | --- | . / JTM Doprovod | DNS | --- |