Vysočina Arena Tour České spořitelny

MTB
DATUM :10 - 11.8.2019 MÍSTO :Vysočina Arena, NMNM

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
1 7537 detail závodníka RINALDONI David ITA 2004 POLIsportina morrovallese 1. /  Žáci 14-16 let 0:41:40.4 0:00:00.0
2 7506 detail závodníka PROCHÁZKA Tomáš CZE 2003 BIKE TEAM NOVÉ MĚSTO NA MORAVĚ 2. /  Žáci 14-16 let 0:42:00.9 0:00:20.5
3 3673 detail závodníka KOMÁREK Tomáš CZE 2004 ACT leraK Blansko 3. /  Žáci 14-16 let 0:42:01.0 0:00:20.5
4 7450 detail závodníka SMEJKAL Adam CZE 2006 IVAR CS - AUTHOR TEAM 1. /  Žáci 12-13 let 0:42:13.9 0:00:33.5
5 7528 detail závodníka PIVNIČKA Jakub CZE 2005 GIANT Pítrs bikes 4. /  Žáci 14-16 let 0:44:18.2 0:02:37.8
6 7532 detail závodníka SRNSKÁ Patricie CZE 2004 Cyklo-Ski klub Polička 1. /  Žákyně 14-16 let 0:45:42.4 0:04:02.0
7 7557 detail závodníka HOŠEK Adam CZE 2006 ADASTRA Cycling Team 2. /  Žáci 12-13 let 0:45:47.6 0:04:07.1
8 7476 detail závodníka SVOBODA David CZE 2008 ADASTRA Cycling Team 1. /  Žáci 10-11 let 0:45:47.9 0:04:07.5
9 3663 detail závodníka BĚLKA Lukáš CZE 2004 AKTIVIT Nový Bor 5. /  Žáci 14-16 let 0:45:48.4 0:04:08.0
10 7509 detail závodníka HOFMAN Eliáš CZE 2007 IVAR CS - AUTHOR TEAM 3. /  Žáci 12-13 let 0:45:51.1 0:04:10.7
11 7507 detail závodníka BRUCKNER Filip CZE 2006 RAJEC 100% TREK 4. /  Žáci 12-13 let 0:45:55.9 0:04:15.5
12 7501 detail závodníka KUBA TOMÁŠ CZE 2005 KILPI racing team 6. /  Žáci 14-16 let 0:46:15.1 0:04:34.7
13 3675 detail závodníka KOUDELKA Matyáš CZE 2006 MORAVEC TEAM 5. /  Žáci 12-13 let 0:46:16.9 0:04:36.5
14 7526 detail závodníka KWAŠNÝ Šimon CZE 2003 KILPI KIDS RACING TEAM 7. /  Žáci 14-16 let 0:46:47.6 0:05:07.2
15 7502 detail závodníka PULKRABOVÁ Marika CZE 2006 BSK - Cyklomarket 1. /  Žákyně 12-13 let 0:48:07.1 0:06:26.6
16 3664 detail závodníka ŠIMEK Marek Emanuel CZE 2005 Sportovní Akademie Špindlerův Mlýn 8. /  Žáci 14-16 let 0:48:08.1 0:06:27.7
17 7521 detail závodníka HRADISKÝ Zdeněk CZE 2006 IVAR CS - AUTHOR TEAM 6. /  Žáci 12-13 let 0:48:22.1 0:06:41.7
18 3674 detail závodníka KUCHAŘ Filip CZE 2004 ACT leraK Blansko 9. /  Žáci 14-16 let 0:48:37.4 0:06:57.0
19 7520 detail závodníka HÁJEK Tomáš CZE 2007 IVAR CS - AUTHOR TEAM 7. /  Žáci 12-13 let 0:48:37.9 0:06:57.5
20 7503 detail závodníka RINALDONI Giulia ITA 2006 Vorrovalle Montelupone 2. /  Žákyně 12-13 let 0:48:38.4 0:06:58.0
21 7460 detail závodníka BLAŽEK Aleš CZE 2007 Jaroslav Kulhavý cycling team 8. /  Žáci 12-13 let 0:48:40.1 0:06:59.7
22 7569 detail závodníka PŘENOSIL Marek CZE 2007 Bicykl Team Ústí nad Labem 9. /  Žáci 12-13 let 0:48:43.1 0:07:02.7
23 7505 detail závodníka ZOUHAR Tadeáš CZE 2005 ACT leraK Blansko 10. /  Žáci 14-16 let 0:48:43.4 0:07:03.0
24 7584 detail závodníka HENDRYCHOVÁ Lucka CZE 2003 BIKE FREAKS HOLICE 2. /  Žákyně 14-16 let 0:49:32.9 0:07:52.5
25 3678 detail závodníka LUKAŠÍK Pavel CZE 2006 BIKE FREAKS HOLICE 10. /  Žáci 12-13 let 0:49:33.1 0:07:52.7
26 7523 detail závodníka LÁCHA Filip CZE 2005 --- 11. /  Žáci 14-16 let 0:50:05.3 0:08:24.9
27 7593 detail závodníka KUDLÁČKOVÁ Anna CZE 2004 GHOST Team 3. /  Žákyně 14-16 let 0:50:25.1 0:08:44.7
28 7555 detail závodníka HANUŠ František CZE 2008 POCTA - BikeGallery 2. /  Žáci 10-11 let 0:50:51.1 0:09:10.7
29 7453 detail závodníka PANUŠOVÁ Anna CZE 2006 BIKE FREAKS HOLICE 3. /  Žákyně 12-13 let 0:51:31.9 0:09:51.5
30 7562 detail závodníka LOPOUR Šimon CZE 2006 --- 11. /  Žáci 12-13 let 0:51:32.9 0:09:52.5
31 7459 detail závodníka PŇOVSKÝ Sebastian CZE 2011 Silvini team 1. /  Žáci 8-9 let 0:52:03.9 0:10:23.5
32 7544 detail závodníka HENDRICH Daniel Maximus CZE 2008 Expres CZ - Tufo Team Kolín 3. /  Žáci 10-11 let 0:52:32.4 0:10:51.9
33 7470 detail závodníka LISÝ Vít CZE 2008 Expres CZ - Tufo Team Kolín 4. /  Žáci 10-11 let 0:52:33.9 0:10:53.5
34 7511 detail závodníka FELZMANN David CZE 2006 SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA 12. /  Žáci 12-13 let 0:52:34.9 0:10:54.5
35 7530 detail závodníka VEDRAL Max CZE 2008 Bikeclinic Junior Team 5. /  Žáci 10-11 let 0:52:35.2 0:10:54.7
36 7513 detail závodníka JANÍČKOVÁ Adriana CZE 2005 Sršáni Ostrava 4. /  Žákyně 14-16 let 0:53:14.3 0:11:33.9
37 7471 detail závodníka DINGOVÁ Anna CZE 2006 BSK Juniors 4. /  Žákyně 12-13 let 0:53:14.3 0:11:33.9
38 7516 detail závodníka FOLDYNA David CZE 2005 KILPI KIDS RACING TEAM 12. /  Žáci 14-16 let 0:53:14.6 0:11:34.2
39 7510 detail závodníka ŠALANDA Adam CZE 2010 PATRY CYCLING TEAM Třešť 2. /  Žáci 8-9 let 0:53:15.9 0:11:35.5
40 7475 detail závodníka TABULKA Štěpán CZE 2007 --- 13. /  Žáci 12-13 let 0:53:19.6 0:11:39.2
41 7519 detail závodníka MATĚJEK Šimon CZE 2007 TJ Favorit Brno 14. /  Žáci 12-13 let 0:53:59.4 0:12:19.0
42 7548 detail závodníka NĚMCOVÁ Michaela CZE 2003 --- 5. /  Žákyně 14-16 let 0:54:44.4 0:13:04.0
43 7477 detail závodníka PAVELKOVÁ Barbora CZE 2007 BIKE SPORT SERVIS OPAVA 5. /  Žákyně 12-13 let 0:55:09.4 0:13:29.0
44 7452 detail závodníka STRÁNSKÁ Adéla CZE 2008 IVAR CS - AUTHOR TEAM 1. /  Žákyně 10-11 let 0:55:17.4 0:13:37.0
45 7487 detail závodníka NEJEDLÝ Lukáš CZE 2008 HOUNYK MTB TEAM 6. /  Žáci 10-11 let 0:55:18.4 0:13:38.0
46 7539 detail závodníka NEJEDLÝ Jaroslav CZE 1978 HOUNYK 1. /  JTM Doprovod 0:55:19.9 0:13:39.5
47 7591 detail závodníka LÁCHA Jaromír CZE 1972 --- 2. /  JTM Doprovod 0:55:45.6 0:14:05.2
48 7492 detail závodníka JIROUT Filip CZE 2009 KILPI KIDS RACING TEAM 7. /  Žáci 10-11 let 0:55:46.9 0:14:06.5
49 7497 detail závodníka LORENC Adam CZE 2009 HOUNYK MTB TEAM 8. /  Žáci 10-11 let 0:55:47.7 0:14:07.2
50 7462 detail závodníka SVOBODOVÁ Laura CZE 2010 ADASTRA Cycling Team 1. /  Žákyně 8-9 let 0:55:48.9 0:14:08.5
51 7540 detail závodníka LORENC Petr CZE 1978 HOUNYK MTB TEAM 3. /  JTM Doprovod 0:55:52.6 0:14:12.1
52 7482 detail závodníka JIRÁSKOVÁ Ema CZE 2009 Mitas Mercedes-Benz Praha Trek 2. /  Žákyně 10-11 let 0:56:02.6 0:14:22.2
53 7488 detail závodníka HATAŠ Tomáš CZE 2010 --- 3. /  Žáci 8-9 let 0:56:06.8 0:14:26.4
54 7585 detail závodníka JANŮ Tomáš CZE 2009 Bikeclinic Junior Team 9. /  Žáci 10-11 let 0:56:11.2 0:14:30.7
55 7472 detail závodníka KAMENÍK Jan CZE 2008 Bikeclinic Junior Team 10. /  Žáci 10-11 let 0:56:11.6 0:14:31.2
56 7483 detail závodníka NOVOTNA Justyna CZE 2009 Moravecteam 3. /  Žákyně 10-11 let 0:56:12.4 0:14:32.0
57 3671 detail závodníka KUCHAŘ Jáchym CZE 2009 ACT leraK Blansko 11. /  Žáci 10-11 let 0:56:51.7 0:15:11.2
58 7486 detail závodníka JANOVSKÁ Barbora CZE 2008 MORAVEC TEAM 4. /  Žákyně 10-11 let 0:56:52.1 0:15:11.7
59 7451 detail závodníka DRHOVÁ Eva CZE 2008 Bike Klub Špindl 5. /  Žákyně 10-11 let 0:56:53.7 0:15:13.2
60 7552 detail závodníka DRHOVÁ Kateřina CZE 1985 Česká spořitelna - Accolade cycling team 1. /  JTM Doprovod 0:57:02.1 0:15:21.7
61 7568 detail závodníka STRÁNSKÝ Daniel CZE 2010 Active Tour Cycling Team 4. /  Žáci 8-9 let 0:57:41.2 0:16:00.7
62 7598 detail závodníka GRANZER Lukáš CZE 2005 --- 13. /  Žáci 14-16 let 0:57:53.1 0:16:12.6
63 7589 detail závodníka DRÁBEK Daniel CZE 1977 BB racing čerčany 4. /  JTM Doprovod 0:57:54.4 0:16:14.0
64 7588 detail závodníka DRÁBKOVÁ Nela CZE 2011 BB racing čerčany 2. /  Žákyně 8-9 let 0:57:55.4 0:16:15.0
65 7469 detail závodníka LESAGE Radek CZE 2008 Transbrody 12. /  Žáci 10-11 let 0:58:29.2 0:16:48.7
66 7522 detail závodníka LODR Oliver CZE 2012 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 5. /  Žáci 8-9 let 0:58:30.1 0:16:49.7
67 7529 detail závodníka BONDY Štěpán CZE 2011 TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 6. /  Žáci 8-9 let 0:58:30.4 0:16:50.0
68 7508 detail závodníka BRUCKNER Jakub CZE 2009 Bikeclinic Junior Team 13. /  Žáci 10-11 let 0:58:30.9 0:16:50.5
69 7499 detail závodníka BERKA Tadeáš CZE 2009 Bitters Superior cyklolive 14. /  Žáci 10-11 let 0:59:23.2 0:17:42.7
70 7524 detail závodníka KUBINOVÁ Adéla CZE 2004 Elite sport Boskovice 6. /  Žákyně 14-16 let 0:59:32.8 0:17:52.3
71 7565 detail závodníka KUNC Tomáš CZE 2009 GHOST Junior team 15. /  Žáci 10-11 let 0:59:50.7 0:18:10.2
72 7571 detail závodníka TRLLOVÁ Šárka CZE 2007 BAKAKO Nová Paka 6. /  Žákyně 12-13 let 1:00:02.1 0:18:21.7
73 7566 detail závodníka STRÁNSKÁ Sofie CZE 2008 Active Tour Cycling Team 6. /  Žákyně 10-11 let 1:00:04.9 0:18:24.5
74 7553 detail závodníka DRONGOVÁ Eliška CZE 2010 --- 3. /  Žákyně 8-9 let 1:00:08.2 0:18:27.7
75 7448 detail závodníka BOHÁNSKÁ Vanesa CZE 2010 ROHOZEC AMULET TEAM 4. /  Žákyně 8-9 let 1:00:56.0 0:19:15.5
76 7493 detail závodníka ŠPERL Václav CZE 2009 Bikeclinic Junior Team 16. /  Žáci 10-11 let 1:01:06.1 0:19:25.7
77 7489 detail závodníka KOMINAK Michael AUT 2010 ENDEKA BASSTA team 7. /  Žáci 8-9 let 1:01:26.4 0:19:46.0
78 7531 detail závodníka ČERNÍN Lukáš CZE 2009 TJ SOKOL SMOLKOV - HUPNAKOLO.CZ 17. /  Žáci 10-11 let 1:01:35.2 0:19:54.7
79 3676 detail závodníka KOUDELKOVÁ Lucie CZE 2008 MORAVEC TEAM 7. /  Žákyně 10-11 let 1:01:49.9 0:20:09.5
80 7577 detail závodníka SANTAMARIA Daniele CZE 2008 --- 18. /  Žáci 10-11 let 1:02:15.2 0:20:34.7
81 7455 detail závodníka FAMFULÍKOVÁ Barbora CZE 2010 BAKAKO Nová Paka 5. /  Žákyně 8-9 let 1:02:16.9 0:20:36.5
82 7582 detail závodníka FAMFULÍK Tomáš CZE 1980 --- 5. /  JTM Doprovod 1:02:16.9 0:20:36.5
83 7496 detail závodníka HORÁČEK Jakub CZE 2007 --- 15. /  Žáci 12-13 let 1:02:23.9 0:20:43.5
84 7546 detail závodníka HORÁČEK Vít CZE 1978 --- 6. /  JTM Doprovod 1:02:55.4 0:21:15.0
85 7494 detail závodníka HORÁČEK adam CZE 2008 --- 19. /  Žáci 10-11 let 1:02:55.7 0:21:15.2
86 7567 detail závodníka KUNCOVÁ Simona CZE 2006 GHOST Junior team 7. /  Žákyně 12-13 let 1:03:03.4 0:21:23.0
87 3690 detail závodníka BĚLOUŠEK David CZE 2005 --- 14. /  Žáci 14-16 let 1:03:03.9 0:21:23.5
88 7554 detail závodníka DINGA Jan CZE 2010 BSK racing 8. /  Žáci 8-9 let 1:03:20.0 0:21:39.5
89 7534 detail závodníka ČERNÍN Ondřej CZE 2008 TJ SOKOL SMOLKOV HUPNAKOLO.CZ 20. /  Žáci 10-11 let 1:03:30.4 0:21:50.0
90 7547 detail závodníka LANG Robert CZE 2008 --- 21. /  Žáci 10-11 let 1:03:45.4 0:22:05.0
91 7463 detail závodníka KOHOUT Jindřich CZE 2011 VELO Akademie Kladno 9. /  Žáci 8-9 let 1:03:59.3 0:22:18.9
92 7533 detail závodníka KOHOUT Jindřich CZE 1976 --- 7. /  JTM Doprovod 1:04:03.7 0:22:23.2
93 7515 detail závodníka KULIHA Michal CZE 2009 KILPI KIDS RACING TEAM 22. /  Žáci 10-11 let 1:04:28.7 0:22:48.2
94 7465 detail závodníka GAMBA Filip CZE 2011 BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 10. /  Žáci 8-9 let 1:04:32.7 0:22:52.2
95 7572 detail závodníka TRLLO Lukáš CZE 2010 BAKAKO Nová Paka 11. /  Žáci 8-9 let 1:04:41.0 0:23:00.5
96 7561 detail závodníka KŘUPALA Jakub CZE 2009 KOLOKROUŽEK Zlín 23. /  Žáci 10-11 let 1:04:52.2 0:23:11.7
97 7580 detail závodníka KUČERA Vojtěch CZE 2010 Laguna Cycles Team 12. /  Žáci 8-9 let 1:05:11.4 0:23:31.0
98 7581 detail závodníka KUČERA Jiří CZE 1981 Laguna Cycles Team 8. /  JTM Doprovod 1:05:11.7 0:23:31.2
99 7549 detail závodníka DUBEN Štěpán CZE 2011 AGROFERT cyklo tým 13. /  Žáci 8-9 let 1:05:34.9 0:23:54.5
100 7456 detail závodníka HALÁS Václav CZE 2007 Cykloteam KOLARNA Olomouc 16. /  Žáci 12-13 let 1:06:13.7 0:24:33.2