AUTHOR Král Šumavy MTB 2019 - memoriál Františka Šraita

MTB
DATUM :25.5.2019 MÍSTO :Klatovy

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta
1 2358 detail závodníka HAMANN Lutz GER 1963 MTB Team Bertsdorfer SV 2:29:38.6 0:00:00.0
2 2041 detail závodníka ZVOLSKÝ Roman CZE 1965 KROSS Bikeranch Team 2:33:41.0 0:04:02.3
3 2008 detail závodníka HOUDEK Vratislav CZE 1964 2V BIKERS BLOVICE 2:35:18.7 0:05:40.0
4 2020 detail závodníka MÁCHA Jiří CZE 1969 GHOST Team 2:40:22.9 0:10:44.2
5 2026 detail závodníka PRITZL Vladimír CZE 1964 copr přeštice 2:43:25.3 0:13:46.6
6 3028 detail závodníka VLČEK Pavel CZE 1963 --- 2:47:28.9 0:17:50.2
7 2786 detail závodníka TUHÁČEK Vladimír CZE 1963 sport bike Skála 2:54:48.7 0:25:10.0
8 2028 detail závodníka SMÁHA Karel CZE 1967 Cykloservis Malát 2:56:15.4 0:26:36.7
9 2025 detail závodníka PILNAJ Leoš CZE 1967 ONE CYCLING TEAM 2:56:50.9 0:27:12.3
10 2040 detail závodníka ZÁSTAVA Karel CZE 1969 AISIN Písek 2:59:43.9 0:30:05.3
11 2920 detail závodníka LÍSKOVEC Ed CZE 1963 JIKO Čácha Sušice 3:01:33.5 0:31:54.8
12 2035 detail závodníka VANĚK Igor CZE 1967 --- 3:02:04.5 0:32:25.8
13 2574 detail závodníka MRNÁK Karel CZE 1960 Cyklosport pit - stop Klatovy 3:05:44.2 0:36:05.5
14 2372 detail závodníka HLADÍK Petr CZE 1969 skc velovis švihov 3:10:24.2 0:40:45.5
15 2919 detail závodníka KŘÍŽ František CZE 1963 JIKO Čácha Sušice 3:11:27.7 0:41:49.0
16 2529 detail závodníka LEIßNER Ralf GER 1965 --- 3:19:44.7 0:50:06.0
17 2368 detail závodníka HEIDLBERGER Josef CZE 1965 HONPE BIKE TEAM 3:19:56.2 0:50:17.5
18 2968 detail závodníka ONDRÁČEK Libor CZE 1964 Bike team KOLÁRNA 3:20:28.4 0:50:49.7
19 2848 detail závodníka WIENDL Jan CZE 1969 --- 3:27:26.5 0:57:47.8
20 2219 detail závodníka BÁRTA Radek CZE 1967 --- 3:28:54.5 0:59:15.8
21 2472 detail závodníka KOMÍNEK Stanislav CZE 1961 BBC Zaječov 3:29:19.0 0:59:40.3
22 2954 detail závodníka ŠIMŮNEK Petr CZE 1960 BBC Zaječov 3:32:08.5 1:02:29.8
23 2790 detail závodníka TVRDÍK Pavel CZE 1964 SK KOVO LEDEČ 3:33:13.3 1:03:34.6
24 2875 detail závodníka BÓHM Vlastimil CZE 1966 Team Kraken Dobříš 3:33:40.3 1:04:01.6
25 2656 detail závodníka RAINDL Stanislav CZE 1962 --- 3:33:51.3 1:04:12.6
26 2659 detail závodníka RAMBOUSEK Richard CZE 1967 OTIS 3:34:38.5 1:04:59.8
27 2752 detail závodníka ŠNEBERG Petr CZE 1969 Velovis Švihov 3:36:36.0 1:06:57.3
28 2688 detail závodníka SCHLÜTER Marc GER 1967 MTB Team Bertsdorfer SV 3:37:24.5 1:07:45.8
29 2332 detail závodníka FRÁNA Zdeněk CZE 1961 --- 3:37:38.3 1:07:59.6
30 2879 detail závodníka DUBSKÝ Petr CZE 1968 bajk68 3:37:58.0 1:08:19.3
31 2878 detail závodníka DUBSKÝ Pavel CZE 1965 --- 3:38:58.5 1:09:19.8
32 2962 detail závodníka FERUS František CZE 1968 ETK Klatovy 3:39:09.5 1:09:30.8
33 2216 detail závodníka BÁRTA Jaroslav CZE 1960 --- 3:39:56.3 1:10:17.6
34 2412 detail závodníka CHVOSTA Stanislav CZE 1965 --- 3:43:29.8 1:13:51.1
35 2691 detail závodníka SKALICKÝ Ivan CZE 1966 OTIS 3:48:16.0 1:18:37.3
36 2631 detail závodníka PODANÝ Ivo CZE 1961 KLATOVY 3:48:22.0 1:18:43.3
37 2300 detail závodníka DEINHARD Hans GER 1964 Faurecia seating 3:48:48.7 1:19:10.0
38 2520 detail závodníka KYBIKÁS Zdeněk CZE 1960 Amálka 3:50:13.5 1:20:34.8
39 2744 detail závodníka ŠITINA Vlastimil CZE 1963 LITVÍNOV 3:51:38.5 1:21:59.8
40 2777 detail závodníka TOBRMAN Jiří CZE 1967 --- 3:53:38.0 1:23:59.3
41 2967 detail závodníka HRUBOŠ Milan CZE 1967 České dráhy 3:56:28.3 1:26:49.6
42 3046 detail závodníka KUŠIČKA Milan CZE 1963 Pacifik Team 3:57:07.5 1:27:28.8
43 2859 detail závodníka ZAŇKA Roman CZE 1968 freeoneshop.com 3:58:31.8 1:28:53.1
44 2504 detail závodníka KUBÁČ Jiří CZE 1964 --- 3:59:24.2 1:29:45.5
45 2365 detail závodníka HAVEL Jiří CZE 1960 --- 3:59:32.3 1:29:53.6
46 2383 detail závodníka HOMOLKA Jiří CZE 1969 --- 4:02:18.8 1:32:40.1
47 2555 detail závodníka MATEJČÍK Pavel CZE 1968 --- 4:03:18.6 1:33:39.9
48 2706 detail závodníka STARÝ Milan CZE 1964 Goofy Sokolov 4:04:20.6 1:34:41.9
49 2493 detail závodníka KRIEGELSTEIN Jaroslav CZE 1963 Pohořko Přeštice 4:05:18.6 1:35:39.9
50 2494 detail závodníka KRIEGELSTEIN Zdeněk CZE 1966 --- 4:08:50.1 1:39:11.4
51 2397 detail závodníka HRUBÝ Jaroslav CZE 1960 Racing Team Jičín 4:10:10.8 1:40:32.1
52 2845 detail závodníka WALTER Standa CZE 1966 The Expendables 4:10:32.5 1:40:53.8
53 3044 detail závodníka PURKART Martin CZE 1966 --- 4:13:37.8 1:43:59.1
54 2822 detail závodníka VLČEK Jiří CZE 1969 --- 4:15:58.1 1:46:19.4
55 2613 detail závodníka OUŘADA Josef CZE 1963 --- 4:16:40.1 1:47:01.4
56 2262 detail závodníka BREBURDA Jiří CZE 1966 Ski team Šumava 4:16:51.2 1:47:12.5
57 2278 detail závodníka CIBULKA Zdeněk CZE 1968 SK Klatovy 4:19:57.1 1:50:18.4
58 2505 detail závodníka KUBEC Roman CZE 1967 --- 4:24:45.8 1:55:07.1
59 2865 detail závodníka ZEMAN Pavel CZE 1969 Louda Team 4:25:16.3 1:55:37.6
60 2805 detail závodníka VALENTA Roman CZE 1964 --- 4:28:33.8 1:58:55.1
61 2863 detail závodníka ZELENÝ Ivoš CZE 1965 --- 4:29:38.6 1:59:59.9
62 2718 detail závodníka SVOBODA Leoš CZE 1964 Louda Team 4:30:55.6 2:01:16.9
63 3041 detail závodníka KREJČIŘÍK Zdeněk CZE 1965 --- 4:36:19.6 2:06:40.9
64 2969 detail závodníka DOPIRÁK Roman CZE 1962 AUTHOR TEAM PRAHA 4:36:34.5 2:06:55.8
65 2667 detail závodníka ROKUSEK Jaromír CZE 1966 --- 4:37:27.6 2:07:48.9
66 2778 detail závodníka TOMÁŠEK Stanislav CZE 1967 --- 4:43:16.4 2:13:37.7
67 2913 detail závodníka BOHÁČ Robert CZE 1967 --- 4:44:35.4 2:14:56.7
68 2548 detail závodníka MARTINKA Petr CZE 1969 --- 4:49:10.4 2:19:31.7
69 2573 detail závodníka MOULIS Jiří CZE 1968 CGI 4:50:44.9 2:21:06.2
70 2353 detail závodníka HAIS Petr CZE 1962 --- 4:52:19.1 2:22:40.4
71 2940 detail závodníka FUČÍK Martin CZE 1966 AUTHOR TEAM PRAHA 4:52:23.9 2:22:45.2
72 2522 detail závodníka KYSLÍK Martin CZE 1964 --- 4:53:29.5 2:23:50.9
73 2566 detail závodníka MOC Ladislav CZE 1966 CINK Hydro-Energy 4:54:41.4 2:25:02.7
74 2420 detail závodníka JÁNSKÝ Ladislav CZE 1964 Trafo Bike Team 4:55:33.4 2:25:54.7
75 2768 detail závodníka ŠVEC Stanislav CZE 1967 Stafex 4:55:37.6 2:25:58.9
76 2749 detail závodníka ŠLECHTA Libor CZE 1963 --- 4:55:48.9 2:26:10.2
77 2807 detail závodníka VALOVÝ Boris CZE 1962 --- 5:10:06.9 2:40:28.2
78 2857 detail závodníka ZAJAC Josef CZE 1964 --- 5:10:42.6 2:41:04.0
79 2253 detail závodníka BOSNEŽKI Rumen CZE 1967 FM LOGISTIC 5:11:10.6 2:41:31.9
80 3043 detail závodníka KOBLEN Daniel CZE 1961 --- 5:12:39.9 2:43:01.2
81 2679 detail závodníka ŘEZNÍČEK Zdeněk CZE 1968 --- 5:14:10.7 2:44:32.0
82 2539 detail závodníka MAKRLÍK Petr CZE 1969 OP kolo Sušice 5:18:05.7 2:48:27.0
83 2704 detail závodníka SPLICHAL Milan CZE 1962 Pepek Bikers 5:18:22.9 2:48:44.2
84 2577 detail závodníka MÜLLER Jan CZE 1968 Hostivice - orientační sporty 5:32:24.9 3:02:46.2
85 2868 detail závodníka ZÍMA Jaroslav CZE 1966 Severni ledovec 5:39:31.7 3:09:53.0
86 2696 detail závodníka SLADKOVSKÝ Radim CZE 1967 CGI 5:42:15.7 3:12:37.0
87 2526 detail závodníka LANDR Jiří CZE 1964 Tomíno 5:43:57.9 3:14:19.2
88 2874 detail závodníka ŽENKL David CZE 1969 TRCZ Lovosice 5:56:57.5 3:27:18.8
89 2580 detail závodníka MUSIL Roman CZE 1963 --- 5:58:58.5 3:29:19.8
90 2941 detail závodníka NOVÁK Michal CZE 1968 AUTHOR TEAM PRAHA 6:00:51.5 3:31:12.8
91 2894 detail závodníka RIDZOŇ Ján CZE 1961 --- 6:02:31.0 3:32:52.3
92 2981 detail závodníka TRACHTA Jiří CZE 1969 --- 6:05:05.0 3:35:26.3
93 2390 detail závodníka HOUDEK Luboš CZE 1969 --- 6:09:26.7 3:39:48.0
94 2343 detail závodníka GEMELA Marek CZE 1969 --- 6:09:26.7 3:39:48.1
95 2425 detail závodníka JEŘÁBEK Kamil CZE 1968 --- 6:09:27.0 3:39:48.3
95 2747 detail závodníka ŠKŮREK František CZE 1968 --- 6:09:27.0 3:39:48.3
97 2250 detail závodníka BÖHM Josef CZE 1964 --- 6:10:33.5 3:40:54.8
98 2287 detail závodníka ČERNOCH Martin CZE 1967 --- 6:14:25.3 3:44:46.6
99 2244 detail závodníka BÍLÝ Roman CZE 1967 --- 6:59:37.4 4:29:58.7
100 2380 detail závodníka HOLOUBEK Vladislav CZE 1969 --- 7:16:23.4 4:46:44.7