KRAKONOŠŮV CYKLOMARATON

Silniční cyklistika
DATUM :15.6.2019 MÍSTO :Trutnov

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta Pomezní boudy # Pražská bouda #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Čas Ztráta Pomezní boudy # Pražská bouda #
1 1283 detail závodníka KUKRLE Michael CZE 1994 Elkov Author cycling team 4:46:55.2 0:00:00.0 2:30:36.0 3 3:07:50.9 2
2 1282 detail závodníka SCHLEGEL Michal CZE 1995 Elkov Author cycling team 4:46:58.7 0:00:03.4 2:30:35.3 2 3:07:49.4 1
3 1269 detail závodníka BITTNER Jakub CZE 1994 Team Forman Cinelli 4:53:25.4 0:06:30.1 2:30:32.3 1 3:09:13.7 3
4 1153 detail závodníka VANÍČEK Šimon CZE 1999 ČEZ Cyklo Team Tábor 4:54:36.2 0:07:40.9 2:30:57.3 4 3:11:21.9 4
5 1252 detail závodníka HRADECKÝ Jaroslav CZE 1996 SportRaces Isaac Team 4:54:45.1 0:07:49.9 2:31:24.8 5 3:11:44.7 5
6 1231 detail závodníka KOLUMBER Kristian CZE 2000 SportRaces Isaac Team 4:57:55.1 0:10:59.8 2:31:51.0 6 3:12:24.4 6
7 1284 detail závodníka CZYZ Bartlomiej POL 1990 --- 4:59:13.5 0:12:18.3 2:32:20.6 7 3:13:53.9 7
8 1198 detail závodníka ČECH Martin CZE 2000 SportRaces-Isaac Team 5:05:34.6 0:18:39.3 2:33:27.8 9 3:16:45.4 8
9 1256 detail závodníka LAJCNA Juraj CZE 1994 --- 5:06:39.3 0:19:44.0 2:33:53.3 10 3:17:03.4 9
10 1271 detail závodníka HRACHOVINA Eduard CZE 1995 Team Forman Cinelli 5:14:57.7 0:28:02.4 2:33:05.3 8 3:19:30.4 10
11 1242 detail závodníka PÁV Tadeáš CZE 2001 TJ Kovo Praha 5:25:19.1 0:38:23.8 2:34:09.3 12 3:23:46.7 12
12 1172 detail závodníka MIROVSKÝ Petr CZE 1995 LAWI Stars - GIANT 5:25:24.9 0:38:29.6 2:34:00.8 11 3:20:33.4 11
13 1167 detail závodníka SIEDLACZEK Kamil POL 1996 HUZAR BIKE ACADEMY 5:33:05.1 0:46:09.8 2:39:40.5 13 3:28:55.4 14
14 1094 detail závodníka PROKOP Pavel CZE 1996 Veloservis Team 5:33:16.3 0:46:21.0 2:41:37.3 14 3:27:59.4 13
15 1008 detail závodníka BURGET Jan CZE 1992 Tempari 5:37:23.6 0:50:28.3 2:44:41.0 15 3:35:44.2 15
16 1055 detail závodníka KUBÍK Tomáš CZE 1992 Cykloklub Prštice 5:40:08.3 0:53:13.0 2:50:30.3 20 3:39:14.7 19
17 1192 detail závodníka TICHÝ Martin CZE 1999 --- 5:44:34.8 0:57:39.5 2:48:33.6 18 3:37:29.9 18
18 1261 detail závodníka KUKLA Piotr CZE 1992 Jas kotka cycling team 5:44:50.0 0:57:54.7 2:49:15.8 19 3:37:17.4 17
19 1154 detail závodníka KUMPE Clemens GER 1993 RSV Bautzen 5:48:03.2 1:01:08.0 2:53:59.5 22 3:48:23.4 22
20 1158 detail závodníka TOMAN Lukáš CZE 1991 CARLA. KUPKOLO.CZ 5:48:08.0 1:01:12.7 2:51:14.3 21 3:42:23.4 20
21 1005 detail závodníka BERGER Stanislav CZE 1996 Havlíčkův Brod Pleas a.s. 5:49:17.4 1:02:22.1 2:44:44.3 16 3:36:15.7 16
22 1202 detail závodníka SWÁROVSKÝ Pavel CZE 1994 ZPcyklo PROOFY Corratec team 6:05:14.9 1:18:19.6 2:45:58.4 17 3:44:43.9 21
23 1274 detail závodníka KOMKA Pavol SVK 1995 --- 6:18:39.2 1:31:43.9 2:54:31.3 23 3:52:15.9 23
24 1117 detail závodníka SVOBODA Václav CZE 1990 --- 6:38:54.0 1:51:58.7 3:10:58.6 25 4:18:04.5 25
25 1132 detail závodníka TREJTNAR Ladislav CZE 1992 Tempari 6:52:49.4 2:05:54.1 3:12:07.3 26 4:17:08.7 24
26 1050 detail závodníka KRALIK Dominik CZE 1993 Profijezdec.cz 6:54:42.4 2:07:47.1 3:02:08.5 24 4:21:04.9 26
27 1047 detail závodníka KOPECKÝ Václav CZE 1991 Tempari 8:06:38.0 3:19:42.7 3:44:28.3 27 5:20:32.4 27
--- 1049 detail závodníka KOZÁK Matouš CZE 1998 Rohozec Amulet Team DNF --- 2:36:00.5 --- --- ---
--- 1058 detail závodníka KUNC Jan CZE 1991 KUPKOLO.CZ DNF --- 2:48:46.3 --- 3:48:55.2 ---
--- 1168 detail závodníka THUMA Miroslav CZE 1992 SportRaces Isaac Team DNF --- 2:42:01.8 --- --- ---
--- 1286 detail závodníka BORKOVEC Matyáš CZE 2003 TJ Kovo Praha DNF --- 3:06:38.5 --- --- ---
--- 1065 detail závodníka LNĚNIČKA Tomáš CZE 1996 --- DNS --- --- --- --- ---