ČSOB Zimná séria 2019 - 2. kolo

Běh
DATUM :12.1.2019 MÍSTO :Bratislava - Železná studnička

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
1 174 detail závodníka SZIKORA Dávid SVK 2009 --- 1. /  Chlapci 7-10 rokov 0:02:30 0:00:00
2 332 detail závodníka STRETAVSKÝ Radovan SVK 2009 --- 2. /  Chlapci 7-10 rokov 0:02:31 0:00:01
3 182 detail závodníka PETRO Maximilián SVK 2010 --- 3. /  Chlapci 7-10 rokov 0:02:37 0:00:07
4 335 detail závodníka TEŠOVIČ Oliver SVK 2009 --- 4. /  Chlapci 7-10 rokov 0:02:39 0:00:09
5 156 detail závodníka PROŇUK Tomáš SVK 2009 --- 5. /  Chlapci 7-10 rokov 0:02:40 0:00:10
6 330 detail závodníka STRETAVSKÝ Oliver SVK 2010 --- 6. /  Chlapci 7-10 rokov 0:02:46 0:00:16
7 304 detail závodníka RICHTEROVA Lea Carmen SVK 2010 Hraj na tie nohy 1. /  Dievčatá 7-10 rokov 0:02:47 0:00:17
8 331 detail závodníka HUJO Oliver SVK 2009 --- 7. /  Chlapci 7-10 rokov 0:02:51 0:00:21
9 317 detail závodníka BARTOVA Zofia SVK 2009 PrestigioRealizTeam 2. /  Dievčatá 7-10 rokov 0:02:52 0:00:22
10 190 detail závodníka GREGOROVIČ Peter SVK 2010 Billa Kids 8. /  Chlapci 7-10 rokov 0:02:53 0:00:23
11 188 detail závodníka GRMANOVÁ Nelly SVK 2011 Chlpaté Gazely 3. /  Dievčatá 7-10 rokov 0:02:55 0:00:25
12 305 detail závodníka KOŠARIŠŤAN David SVK 2011 --- 9. /  Chlapci 7-10 rokov 0:02:56 0:00:26
13 173 detail závodníka MASNÝ Miško SVK 2011 BILLA 10. /  Chlapci 7-10 rokov 0:02:59 0:00:29
14 307 detail závodníka DINUŠ Filipko SVK 2010 Langsam Runners 11. /  Chlapci 7-10 rokov 0:02:59 0:00:29
15 337 detail závodníka ORAVEC Oliver SVK 2009 --- 12. /  Chlapci 7-10 rokov 0:03:08 0:00:38
16 189 detail závodníka GREGOROVIČOVÁ Nelka SVK 2010 Billa Kids 4. /  Dievčatá 7-10 rokov 0:03:09 0:00:39
17 312 detail závodníka CVIK Matej SVK 2009 Hraj na tie nohy 13. /  Chlapci 7-10 rokov 0:03:12 0:00:42
18 157 detail závodníka BÚZEKOVÁ Laura SVK 2010 3NT 5. /  Dievčatá 7-10 rokov 0:03:13 0:00:43
19 309 detail závodníka KUBÍČEK Oliver SVK 2010 Dúbravka 14. /  Chlapci 7-10 rokov 0:03:16 0:00:46
20 177 detail závodníka SLOVÁK Tomáš SVK 2010 Billa Kids 15. /  Chlapci 7-10 rokov 0:03:27 0:00:57
21 313 detail závodníka CVIKOVÁ Alexandra SVK 2012 Hraj na tie nohy 6. /  Dievčatá 7-10 rokov 0:03:29 0:00:59
22 168 detail závodníka DOUBRAVOVÁ Alica SVK 2011 --- 7. /  Dievčatá 7-10 rokov 0:03:36 0:01:06
23 179 detail závodníka KRÁLIKOVÁ Natália SVK 2011 Billa Kids 8. /  Dievčatá 7-10 rokov 0:03:36 0:01:06
24 171 detail závodníka FORNADEĽOVÁ Ninka SVK 2012 --- 9. /  Dievčatá 7-10 rokov 0:03:36 0:01:06
25 158 detail závodníka BÚZEKOVÁ Lucia SVK 2011 3NT 10. /  Dievčatá 7-10 rokov 0:03:39 0:01:09
26 329 detail závodníka CSAPÁK Oliver SVK 2010 --- 16. /  Chlapci 7-10 rokov 0:03:41 0:01:11
27 178 detail závodníka SLOVÁK Lukáš SVK 2012 Billa Kids 17. /  Chlapci 7-10 rokov 0:03:42 0:01:12
28 323 detail závodníka ŠOLTÝS Michael SVK 2012 --- 18. /  Chlapci 7-10 rokov 0:03:44 0:01:14
29 172 detail závodníka FLIMELOVA Petra SVK 2011 3NT Bratislava 11. /  Dievčatá 7-10 rokov 0:03:46 0:01:16
30 310 detail závodníka DANIELOVÁ Petra SVK 2010 MTB Kolečko 12. /  Dievčatá 7-10 rokov 0:03:52 0:01:22
--- 175 detail závodníka VAVRÁK Damián SVK 2011 Okinawan.sk . /  Chlapci 7-10 rokov DNS ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru