Štrbské bežky - Štrbské bežky - Cross šprint

Běžecké lyžování
DATUM :20.1.2019 MÍSTO :Štrbské Pleso

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Čistý čas
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Čistý čas
1 51 detail závodníka ŠTRBA Pavol 1999 ŠKP B.Bystrica 1. /  Muži cross šprint 0:02:23.1 0:00:00.0 0:02:23.1
2 95 detail závodníka MICHALECH Branko 1974 ŠKP B.Bystrica 2. /  Muži cross šprint 0:02:25.6 0:00:02.5 0:02:25.6
3 50 detail závodníka RÓBERT Štrbák 1985 ŠKP B.Bystrica 3. /  Muži cross šprint 0:02:27.2 0:00:04.0 0:02:27.2
4 9 detail závodníka KLEMENTOVÁ Barbora 1994 Klub lyžiarov Nováky 1. /  Ženy cross šprint 0:02:28.8 0:00:05.7 0:02:28.8
5 48 detail závodníka ŠURGAN Štefan 1979 ŠKP B.Bystrica 4. /  Muži cross šprint 0:02:29.2 0:00:06.1 0:02:29.2
6 111 detail závodníka PLACHÝ Oliver 1992 Klub Lyžiarov Novaky 5. /  Muži cross šprint 0:02:32.5 0:00:09.4 0:02:32.5
7 82 detail závodníka VRÁBEL Oliver 2005 TJ Vysoké Tatry 1. /  Starší žiaci 0:02:35.8 0:00:12.7 0:02:35.8
8 37 detail závodníka KLEMENT František 1973 Klub lyžiarov Nováky 6. /  Muži cross šprint 0:02:36.0 0:00:12.9 0:02:36.0
9 53 detail závodníka SLOBODA Matúš 2004 ŠKP B.Bystrica 7. /  Muži cross šprint 0:02:47.0 0:00:23.9 0:02:47.0
10 88 detail závodníka STANKOVIANSKY Martin 2005 KBL Jasná L. Mikuláš 2. /  Starší žiaci 0:02:47.9 0:00:24.8 0:02:47.9
11 151 detail závodníka DURAČINSKÝ Peter 1982 Poprad 8. /  Muži cross šprint 0:02:48.4 0:00:25.3 0:02:48.4
12 311 detail závodníka CIENIK Martin 2005 SKP Martin 3. /  Starší žiaci 0:02:50.5 0:00:27.4 0:02:50.5
13 120 detail závodníka ŠKVARENINA Ivan 1968 SportRysy CLUB 9. /  Muži cross šprint 0:02:51.2 0:00:28.1 0:02:51.2
14 89 detail závodníka MRÁZ Peter 2002 KBL Jasná L. Mikuláš 10. /  Muži cross šprint 0:02:51.6 0:00:28.5 0:02:51.6
15 116 detail závodníka OMÁMIK Peter 2003 SportRysy CLUB 11. /  Muži cross šprint 0:02:51.7 0:00:28.6 0:02:51.7
16 107 detail závodníka ŠKERDA Matúš 2006 TJ Tatran Hybe 4. /  Starší žiaci 0:02:54.8 0:00:31.7 0:02:54.8
17 100 detail závodníka RUSKOVÁ Vanesa 2005 ŠKP B.Bystrica 1. /  Staršie žiačky 0:02:57.0 0:00:33.9 0:02:57.0
18 5 detail závodníka STAROŇ Vladimir 1951 Skiveterán 12. /  Muži cross šprint 0:02:58.5 0:00:35.4 0:02:58.5
19 129 detail závodníka PASTRNÁK Ľubomír 2004 ŠK Štrba / Predajná 13. /  Muži cross šprint 0:02:59.8 0:00:36.7 0:02:59.8
20 118 detail závodníka CHUDÍKOVÁ Paulína 2003 SportRysy CLUB 2. /  Ženy cross šprint 0:03:00.1 0:00:37.0 0:03:00.1
21 52 detail závodníka HOLMIKOVÁ Veronika 2002 ŠKP B.Bystrica 3. /  Ženy cross šprint 0:03:04.5 0:00:41.4 0:03:04.5
22 134 detail závodníka STRAKA Michal 1973 ŠKP B.Bystrica 14. /  Muži cross šprint 0:03:05.0 0:00:41.9 0:03:05.0
23 99 detail závodníka MICHALECHOVÁ Veronika 2005 ŠKP B.Bystrica 2. /  Staršie žiačky 0:03:05.3 0:00:42.2 0:03:05.3
24 119 detail závodníka KOLEKOVÁ Lenka 2004 SportRysy CLUB 4. /  Ženy cross šprint 0:03:07.1 0:00:43.9 0:03:07.1
25 320 detail závodníka KVÁŠOVÁ Barbora 2007 BH Ski team 1. /  Mladšie žiačky 0:03:09.9 0:00:46.8 0:03:09.9
26 81 detail závodníka CHUDIKOVA Hana 2005 TJ Vysoké Tatry 3. /  Staršie žiačky 0:03:10.3 0:00:47.2 0:03:10.3
27 80 detail závodníka POLORECKÁ Tímea 2004 TJ Vysoké Tatry 5. /  Ženy cross šprint 0:03:11.5 0:00:48.4 0:03:11.5
28 97 detail závodníka BACULÍKOVÁ Liliana 2005 ŠKP B.Bystrica 4. /  Staršie žiačky 0:03:13.8 0:00:50.7 0:03:13.8
29 112 detail závodníka LICHÁ Henrieta 2001 SportRysy CLUB 6. /  Ženy cross šprint 0:03:15.6 0:00:52.5 0:03:15.6
30 304 detail závodníka MIHALEC Juraj 2006 ŠKP Žilina 5. /  Starší žiaci 0:03:16.2 0:00:53.1 0:03:16.2
31 317 detail závodníka BRABEC Andreas 2005 TJ Vysoké Tatry 6. /  Starší žiaci 0:03:16.4 0:00:53.3 0:03:16.4
32 105 detail závodníka ŠUCHTÁR Kristián 2006 TJ Tatran Hybe 7. /  Starší žiaci 0:03:17.1 0:00:54.0 0:03:17.1
33 96 detail závodníka BALOGOVÁ Alexandra 1997 ŠKP B.Bystrica 7. /  Ženy cross šprint 0:03:17.3 0:00:54.2 0:03:17.3
34 102 detail závodníka ŠKARVADOVÁ Nina 2006 ŠKP B.Bystrica 5. /  Staršie žiačky 0:03:18.8 0:00:55.7 0:03:18.8
35 117 detail závodníka POLAKOVIČOVÁ Ema 2004 SportRysy CLUB 8. /  Ženy cross šprint 0:03:19.0 0:00:55.9 0:03:19.0
36 101 detail závodníka GARGULÁKOVÁ AlŽbeta 2006 ŠKP B.Bystrica 6. /  Staršie žiačky 0:03:19.6 0:00:56.5 0:03:19.6
37 309 detail závodníka RUSINA Tomas 2006 TJ Druzstevnik Vychodna 8. /  Starší žiaci 0:03:21.7 0:00:58.6 0:03:21.7
38 104 detail závodníka MELICH Lucas 2006 TJ Tatran Hybe 9. /  Starší žiaci 0:03:22.0 0:00:58.9 0:03:22.0
39 39 detail závodníka BALOGA Štefan 2004 Biatlon šk Prešov 15. /  Muži cross šprint 0:03:22.7 0:00:59.6 0:03:22.7
40 98 detail závodníka KÁNOVÁ Diana 2005 ŠKP B.Bystrica 7. /  Staršie žiačky 0:03:23.6 0:01:00.5 0:03:23.6
41 103 detail závodníka STRAKOVÁ Michaela 2007 ŠKP B.Bystrica 2. /  Mladšie žiačky 0:03:26.1 0:01:03.0 0:03:26.1
42 19 detail závodníka SLÁMOVÁ Janka 1972 Klub orientačného behu ATU Košice 9. /  Ženy cross šprint 0:03:26.5 0:01:03.4 0:03:26.5
43 308 detail závodníka RUSINOVA Laura 2006 TJ Druzstevnik Vychodna 8. /  Staršie žiačky 0:03:27.4 0:01:04.3 0:03:27.4
44 110 detail závodníka MONDLOVÁ Dagmar 1985 Brezno 10. /  Ženy cross šprint 0:03:29.7 0:01:06.6 0:03:29.7
45 68 detail závodníka KOVÁCSOVÁ Anna 1980 Batizovce 11. /  Ženy cross šprint 0:03:34.7 0:01:11.6 0:03:34.7
46 128 detail závodníka KAŠPRÁKOVÁ Júlia 2004 Šk Štrba 12. /  Ženy cross šprint 0:03:36.2 0:01:13.1 0:03:36.2
47 307 detail závodníka LEHOTSKA Martina 2005 TJ Druzstevnik Vychodna 9. /  Staršie žiačky 0:03:39.1 0:01:16.0 0:03:39.1
48 34 detail závodníka LEITNER Matej 1991 Klub orientačného behu ATU Košice 16. /  Muži cross šprint 0:03:39.3 0:01:16.2 0:03:39.3
49 20 detail závodníka TYSZOVÁ Natália 1988 Klub orientačného behu ATU Košice 13. /  Ženy cross šprint 0:03:40.5 0:01:17.4 0:03:40.5
50 321 detail závodníka MICHALIČKOVÁ Alexandra 2006 KBL Jasná L. Mikuláš 10. /  Staršie žiačky 0:03:40.9 0:01:17.8 0:03:40.9
51 1 detail závodníka TIMKO Igor 1978 No Name 17. /  Muži cross šprint 0:03:42.8 0:01:19.7 0:03:42.8
52 59 detail závodníka KRAVČÁKOVÁ Lucia 1977 Vyšné Hágy 14. /  Ženy cross šprint 0:03:46.4 0:01:23.3 0:03:46.4
53 322 detail závodníka BORSÍK Martin 2007 KBL Jasná L. Mikuláš 1. /  Mladší žiaci 0:03:48.6 0:01:25.5 0:03:48.6
54 137 detail závodníka PASTRNÁK Peter 1976 LK SLOVAN ŠTÔLA 18. /  Muži cross šprint 0:03:52.1 0:01:29.0 0:03:52.1
55 2 detail závodníka TIMKO Ivan 1980 No Name 19. /  Muži cross šprint 0:03:54.9 0:01:31.8 0:03:54.9
56 106 detail závodníka ŠUCHTÁROVÁ Emma 2009 TJ Tatran Hybe 3. /  Mladšie žiačky 0:03:54.9 0:01:31.8 0:03:54.9
57 313 detail závodníka JUHÁS Matej 2008 Šk Štrba 2. /  Mladší žiaci 0:03:57.8 0:01:34.7 0:03:57.8
58 323 detail závodníka BALOGOVA Bibiána 2007 Biatlon šk Prešov 4. /  Mladšie žiačky 0:03:58.9 0:01:35.8 0:03:58.9
59 315 detail závodníka KAŠŠOVÁ Mária Viktória 2007 Šk Štrba 5. /  Mladšie žiačky 0:04:06.7 0:01:43.6 0:04:06.7
60 318 detail závodníka GERBOVÁ Ema 2006 BŠK Prešov 11. /  Staršie žiačky 0:04:09.0 0:01:45.9 0:04:09.0
61 36 detail závodníka LUNTER Martin 1959 Šk Telgárt 20. /  Muži cross šprint 0:04:10.3 0:01:47.2 0:04:10.3
62 310 detail závodníka RAFFAJOVÁ Ninka 2010 CK MŠK Kežmarok 6. /  Mladšie žiačky 0:04:13.6 0:01:50.5 0:04:13.6
63 314 detail závodníka SORGER Vratko 2008 Šk Štrba 3. /  Mladší žiaci 0:04:17.0 0:01:53.9 0:04:17.0
64 316 detail závodníka KAŠŠA Dávid 2009 Šk Štrba 4. /  Mladší žiaci 0:04:23.2 0:02:00.1 0:04:23.2
65 312 detail závodníka CIENIKOVA Radoslava 2009 SKP Martin 7. /  Mladšie žiačky 0:04:23.9 0:02:00.7 0:04:23.9
66 23 detail závodníka POLÁK Martin 1990 Prešov 21. /  Muži cross šprint 0:04:24.1 0:02:01.0 0:04:24.1
67 149 detail závodníka MARALOVÁ Eliška 2004 ŠKP BB 15. /  Ženy cross šprint 0:04:32.8 0:02:09.7 0:04:32.8
68 327 detail závodníka FILADELFI Nina 2007 ŠKP B.Bystrica 8. /  Mladšie žiačky 0:04:38.0 0:02:14.9 0:04:38.0
69 319 detail závodníka MIHALCOVÁ Júlia 2005 ŠKP Žilina 12. /  Staršie žiačky 0:04:39.6 0:02:16.5 0:04:39.6
70 341 detail závodníka ILIAŠOVÁ Emma 2009 KLINO 9. /  Mladšie žiačky 0:04:43.5 0:02:20.4 0:04:43.5
71 338 detail závodníka RYSUĽOVÁ Natália 2016 KRVA 10. /  Mladšie žiačky 0:04:49.9 0:02:26.8 0:04:49.9
72 301 detail závodníka MISTRÍKOVÁ Mária 2009 Trenčín 11. /  Mladšie žiačky 0:04:52.5 0:02:29.4 0:04:52.5
73 29 detail závodníka SLADKÝ Juraj 1961 Deltaklub Košice 22. /  Muži cross šprint 0:05:02.5 0:02:39.4 0:05:02.5
74 328 detail závodníka ZÁTROCHOVÁ Gabriela 2007 ŠKP B.Bystrica 12. /  Mladšie žiačky 0:05:04.3 0:02:41.2 0:05:04.3
75 302 detail závodníka MISTRÍKOVÁ Monika 2011 Trenčín 13. /  Mladšie žiačky 0:05:10.9 0:02:47.8 0:05:10.9
76 150 detail závodníka MAZALOVÁ Adela 2006 ŠKPBB 13. /  Staršie žiačky 0:05:11.1 0:02:48.0 0:05:11.1
77 329 detail závodníka MATEJ Boháčik 2007 ŠKP B.Bystrica 5. /  Mladší žiaci 0:05:11.3 0:02:48.2 0:05:11.3
78 4 detail závodníka ZÁLOHA Miroslav 1980 Štěpánkovice 23. /  Muži cross šprint 0:05:28.9 0:03:05.8 0:05:28.9
79 337 detail závodníka MICHALKO Adrián 2011 KRVA 6. /  Mladší žiaci 0:05:50.9 0:03:27.8 0:05:50.9
80 61 detail závodníka MARAS Ladislav 1963 MARAS team 24. /  Muži cross šprint 0:05:53.2 0:03:30.1 0:05:53.2
81 334 detail závodníka STRAKOVÁ Simona 2011 ŠKP B.Bystrica 14. /  Mladšie žiačky 0:06:10.4 0:03:47.3 0:06:10.4
82 325 detail závodníka RYBKOVÁ Klaudia 2007 Kysak 15. /  Mladšie žiačky 0:06:22.2 0:03:59.1 0:06:22.2
83 65 detail závodníka RINGER Oliver 1999 MARAS team 25. /  Muži cross šprint 0:06:22.7 0:03:59.6 0:06:22.7
84 306 detail závodníka KAZIMIROVA Paula 2007 Kosice 16. /  Mladšie žiačky 0:06:26.2 0:04:03.1 0:06:26.2
85 324 detail závodníka MURÁNSKA Veronika 2011 Brezno 17. /  Mladšie žiačky 0:07:56.4 0:05:33.3 0:07:56.4
86 303 detail závodníka BALOGOVA Tamara 2012 BIATLONSKPRESOV 18. /  Mladšie žiačky 0:08:51.8 0:06:28.7 0:08:51.8
87 343 detail závodníka HRUŠKA Martin 1981 ŠKP B.Bystrica 26. /  Muži cross šprint 0:11:34.8 0:09:11.7 0:11:34.8
88 342 detail závodníka HRUŠKOVÁ Lada 2013 ŠKP BB 19. /  Mladšie žiačky 0:11:45.0 0:09:21.9 0:11:45.0

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru