Štrbské bežky

Běžecké lyžování
DATUM :20.1.2019 MÍSTO :Štrbské Pleso

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
1 93 detail závodníka DUTKO Marek 1984 Bkl Lipa 1. /  Muži 21-39 rokov 0:06:10.6 0:00:00.0
2 89 detail závodníka MRÁZ Peter 2002 KBL Jasná L. Mikuláš 1. /  Muži do 20 rokov 0:06:13.3 0:00:02.6
3 154 detail závodníka MYDLIAR Miloš 1976 MB - Liptov Team 1. /  Muži 40-49 rokov 0:06:15.1 0:00:04.4
4 88 detail závodníka STANKOVIANSKY Martin 2005 KBL Jasná L. Mikuláš 2. /  Muži do 20 rokov 0:06:35.3 0:00:24.6
5 146 detail závodníka BARTKO Tomáš 1986 ŠK Kriváň Važec 2. /  Muži 21-39 rokov 0:06:39.3 0:00:28.7
6 94 detail závodníka DUTKO Michal 1955 Bike klub LIPA 1. /  Muži 60 rokov a viac 0:06:50.6 0:00:39.9
7 144 detail závodníka POLC Patrik 2004 ŠK Kriváň Važec 3. /  Muži do 20 rokov 0:06:52.7 0:00:42.0
8 75 detail závodníka MELICH Ivan 1975 TJ Tatran Hybe 2. /  Muži 40-49 rokov 0:06:53.5 0:00:42.9
9 82 detail závodníka VRÁBEL Oliver 2005 TJ Vysoké Tatry 4. /  Muži do 20 rokov 0:06:53.6 0:00:42.9
10 95 detail závodníka MICHALECH Branko 1974 ŠKP B.Bystrica 3. /  Muži 40-49 rokov 0:06:57.1 0:00:46.4
11 97 detail závodníka BACULÍKOVÁ Liliana 2005 ŠKP B.Bystrica 1. /  Ženy do 20 rokov 0:06:59.9 0:00:49.2
12 123 detail závodníka FELTOVIČ Ľubomír 1978 Bike klub LIPA 4. /  Muži 40-49 rokov 0:07:02.4 0:00:51.8
13 107 detail závodníka ŠKERDA Matúš 2006 TJ Tatran Hybe 5. /  Muži do 20 rokov 0:07:04.2 0:00:53.6
14 118 detail závodníka CHUDÍKOVÁ Paulína 2003 SportRysy CLUB 2. /  Ženy do 20 rokov 0:07:07.3 0:00:56.7
15 129 detail závodníka PASTRNÁK Ľubomír 2004 ŠK Štrba / Predajná 6. /  Muži do 20 rokov 0:07:09.1 0:00:58.5
16 100 detail závodníka RUSKOVÁ Vanesa 2005 ŠKP B.Bystrica 3. /  Ženy do 20 rokov 0:07:15.7 0:01:05.0
17 99 detail závodníka MICHALECHOVÁ Veronika 2005 ŠKP B.Bystrica 4. /  Ženy do 20 rokov 0:07:21.3 0:01:10.6
18 60 detail závodníka LENGYEL Stefan 1972 Svit 5. /  Muži 40-49 rokov 0:07:21.9 0:01:11.3
19 102 detail závodníka ŠKARVADOVÁ Nina 2006 ŠKP B.Bystrica 5. /  Ženy do 20 rokov 0:07:27.5 0:01:16.9
20 101 detail závodníka GARGULÁKOVÁ AlŽbeta 2006 ŠKP B.Bystrica 6. /  Ženy do 20 rokov 0:07:27.6 0:01:17.0
21 119 detail závodníka KOLEKOVÁ Lenka 2004 SportRysy CLUB 7. /  Ženy do 20 rokov 0:07:28.3 0:01:17.6
22 143 detail závodníka KLEINOVÁ Sofia 2004 ŠK Kriváň Važec 8. /  Ženy do 20 rokov 0:07:31.2 0:01:20.6
23 78 detail závodníka GONDA Pavol 1973 TJ Tatran Hybe 6. /  Muži 40-49 rokov 0:07:34.8 0:01:24.1
24 92 detail závodníka KALINA Martin 1964 Prešov 1. /  Muži 50-59 rokov 0:07:35.3 0:01:24.6
25 163 detail závodníka MRÁZ Dávid 1998 Prešov 3. /  Muži 21-39 rokov 0:07:42.7 0:01:32.0
26 141 detail závodníka KLEIN Tobiás 2006 ŠK Kriváň Važec 7. /  Muži do 20 rokov 0:07:51.7 0:01:41.0
27 104 detail závodníka MELICH Lucas 2006 TJ Tatran Hybe 8. /  Muži do 20 rokov 0:07:53.1 0:01:42.4
28 81 detail závodníka CHUDIKOVA Hana 2005 TJ Vysoké Tatry 9. /  Ženy do 20 rokov 0:07:55.9 0:01:45.3
29 130 detail závodníka GONDOVÁ Marina 2004 TJ Tatran Hybe 10. /  Ženy do 20 rokov 0:07:56.2 0:01:45.5
30 105 detail závodníka ŠUCHTÁR Kristián 2006 TJ Tatran Hybe 9. /  Muži do 20 rokov 0:08:06.7 0:01:56.0
31 156 detail závodníka CVANIGA Ján 1964 CK Energia Svit 2. /  Muži 50-59 rokov 0:08:36.9 0:02:26.2
32 98 detail závodníka KÁNOVÁ Diana 2005 ŠKP B.Bystrica 11. /  Ženy do 20 rokov 0:08:39.7 0:02:29.0
33 80 detail závodníka POLORECKÁ Tímea 2004 TJ Vysoké Tatry 12. /  Ženy do 20 rokov 0:08:39.8 0:02:29.2
34 61 detail závodníka MARAS Ladislav 1963 MARAS team 3. /  Muži 50-59 rokov 0:08:41.4 0:02:30.8
35 103 detail závodníka STRAKOVÁ Michaela 2007 ŠKP B.Bystrica 13. /  Ženy do 20 rokov 0:08:44.4 0:02:33.7
36 68 detail závodníka KOVÁCSOVÁ Anna 1980 Batizovce 1. /  Ženy 21-39 rokov 0:08:56.8 0:02:46.1
37 117 detail závodníka POLAKOVIČOVÁ Ema 2004 SportRysy CLUB 14. /  Ženy do 20 rokov 0:09:16.7 0:03:06.1
38 59 detail závodníka KRAVČÁKOVÁ Lucia 1977 Vyšné Hágy 1. /  Ženy 40-49 rokov 0:09:23.8 0:03:13.1
39 128 detail závodníka KAŠPRÁKOVÁ Júlia 2004 Šk Štrba 15. /  Ženy do 20 rokov 0:09:24.2 0:03:13.5
40 142 detail závodníka JACKOVÁ Simona 2006 ŠK Kriváň Važec 16. /  Ženy do 20 rokov 0:09:24.4 0:03:13.8
41 139 detail závodníka JACKOVÁ Nina 2009 ŠK Kriváň Važec 17. /  Ženy do 20 rokov 0:09:25.7 0:03:15.1
42 74 detail závodníka ŠUCHTÁROVÁ Andrea 1983 TJ Tatran Hybe 2. /  Ženy 21-39 rokov 0:09:28.9 0:03:18.2
43 110 detail závodníka MONDLOVÁ Dagmar 1985 Brezno 3. /  Ženy 21-39 rokov 0:09:30.8 0:03:20.1
44 76 detail závodníka ŠKERDOVÁ Martina 1977 TJ Tatran Hybe 2. /  Ženy 40-49 rokov 0:09:46.0 0:03:35.3
45 140 detail závodníka RENKO Dávid 2007 ŠK Kriváň Važec 10. /  Muži do 20 rokov 0:09:55.2 0:03:44.6
46 86 detail závodníka SOMOGYIOVÁ Alexandra 1996 ŠKP Vysoké Tatry 4. /  Ženy 21-39 rokov 0:09:57.0 0:03:46.4
47 147 detail závodníka KLEINOVÁ Martina 1974 ŠK Kriváň Važec 3. /  Ženy 40-49 rokov 0:10:11.6 0:04:00.9
48 137 detail závodníka PASTRNÁK Peter 1976 LK SLOVAN ŠTÔLA 7. /  Muži 40-49 rokov 0:10:12.5 0:04:01.8
49 131 detail závodníka HABALOVA Eva 2004 KLNO 18. /  Ženy do 20 rokov 0:10:12.7 0:04:02.1
50 40 detail závodníka BROŠKO Marek 1979 Poprad 8. /  Muži 40-49 rokov 0:10:19.1 0:04:08.5
51 84 detail závodníka REPEĽ Peter 1979 Košice 9. /  Muži 40-49 rokov 0:10:21.1 0:04:10.5
52 106 detail závodníka ŠUCHTÁROVÁ Emma 2009 TJ Tatran Hybe 19. /  Ženy do 20 rokov 0:10:43.0 0:04:32.3
53 165 detail závodníka LUPTÁK Július 1942 Šk Štrba 2. /  Muži 60 rokov a viac 0:10:43.1 0:04:32.4
54 160 detail závodníka BRIESTENSKÁ Tamara 2009 KLNO 20. /  Ženy do 20 rokov 0:11:03.1 0:04:52.5
55 145 detail závodníka JACKO Peter 1979 ŠK Kriváň Važec 10. /  Muži 40-49 rokov 0:11:08.9 0:04:58.2
56 79 detail závodníka ŠOLTÉS Jozef 1966 Rokycany 4. /  Muži 50-59 rokov 0:11:13.6 0:05:02.9
57 132 detail závodníka HABALOVA Eva 1975 KLNO 4. /  Ženy 40-49 rokov 0:11:22.9 0:05:12.3
58 148 detail závodníka REPÁK Tristan 2005 Košice 11. /  Muži do 20 rokov 0:11:29.0 0:05:18.4
59 159 detail závodníka BRIESTENSKÁ Veronika 2006 KLNO 21. /  Ženy do 20 rokov 0:11:40.1 0:05:29.5
60 83 detail závodníka ŠČURKA Samuel 1998 ALFA Poprad 4. /  Muži 21-39 rokov 0:11:48.7 0:05:38.1
61 70 detail závodníka LÚČANSKÝ Dušan 1949 SVET 3. /  Muži 60 rokov a viac 0:11:55.8 0:05:45.1
62 54 detail závodníka HALÁSOVÁ Viera 1964 sportTATRY.sk 1. /  Ženy 50 rokov a viac 0:12:02.8 0:05:52.2
63 152 detail závodníka KLEMENTOVÁ Slavomíra 1970 --- 5. /  Ženy 40-49 rokov 0:12:33.0 0:06:22.3
64 164 detail závodníka NOVOTNÁ Darina 1959 AC - Lokomotíva SNV 2. /  Ženy 50 rokov a viac 0:12:46.0 0:06:35.4
65 85 detail závodníka ILLÉŠ Martin 1998 Vranov nad Topľou 5. /  Muži 21-39 rokov 0:13:02.2 0:06:51.5
66 64 detail závodníka LEVOCKA Zuzana 1963 Šk Štrba 3. /  Ženy 50 rokov a viac 0:13:07.1 0:06:56.4
67 77 detail závodníka MICHALIDESOVÁ Dana 1980 TJ Tatran Hybe 5. /  Ženy 21-39 rokov 0:13:08.1 0:06:57.4
68 161 detail závodníka BRIESTENSKÝ Dušan 1978 KLNO 11. /  Muži 40-49 rokov 0:13:17.8 0:07:07.1
69 335 detail závodníka HABALOVÁ Ivana 2010 KLNO 22. /  Ženy do 20 rokov 0:13:30.2 0:07:19.5
70 153 detail závodníka HABALA Ivan 1980 KLNO 6. /  Muži 21-39 rokov 0:13:31.0 0:07:20.3
71 121 detail závodníka CHOVANOVÁ Otilia 1962 Banská Bystrica 4. /  Ženy 50 rokov a viac 0:13:35.2 0:07:24.5
72 55 detail závodníka GAVALIEROVÁ Zuzana 1976 Štrba 6. /  Ženy 40-49 rokov 0:13:39.1 0:07:28.4
73 58 detail závodníka GREGUŠ Dušan 1954 Nordic Walking Ružomberok 4. /  Muži 60 rokov a viac 0:13:48.7 0:07:38.1
74 63 detail závodníka CHOVANOVÁ Lucia 1993 Banská Bystrica 6. /  Ženy 21-39 rokov 0:13:51.5 0:07:40.8
75 73 detail závodníka KAŠICKÝ Rudolf 1958 Poprad 5. /  Muži 60 rokov a viac 0:14:04.7 0:07:54.1
76 67 detail závodníka SPORKA Tomáš 1987 Martin 7. /  Muži 21-39 rokov 0:14:12.8 0:08:02.1
77 65 detail závodníka RINGER Oliver 1999 MARAS team 12. /  Muži do 20 rokov 0:14:20.8 0:08:10.1
78 56 detail závodníka GAVALIER Rastislav 1969 Štrba 5. /  Muži 50-59 rokov 0:14:22.7 0:08:12.0
79 62 detail závodníka ŠEFARA Tomáš 1977 ATU Košice 12. /  Muži 40-49 rokov 0:15:28.4 0:09:17.8
80 72 detail závodníka ROHEL Miroslav 1947 ChC Brno 6. /  Muži 60 rokov a viac 0:16:23.2 0:10:12.5
81 158 detail závodníka ROTHOVÁ Iveta 1962 --- 5. /  Ženy 50 rokov a viac 0:19:22.1 0:13:11.5
82 133 detail závodníka POLOVKA Frantisek 1953 elbatizpolo 7. /  Muži 60 rokov a viac 0:21:37.2 0:15:26.5
83 87 detail závodníka BOJŇANSKÝ Augustín 1955 ŠKP Vysoké Tatry 8. /  Muži 60 rokov a viac 0:22:55.2 0:16:44.5
84 71 detail závodníka POLLÁKOVÁ Denisa 1973 Deltaklub Košice 7. /  Ženy 40-49 rokov 0:29:52.7 0:23:42.0
85 69 detail závodníka SLADKÁ Lívia 1975 Deltaklub Košice 8. /  Ženy 40-49 rokov 0:29:52.9 0:23:42.2
--- 57 detail závodníka GAVALIER Rastislav 1999 Štrba . /  Muži do 20 rokov DNS ---
--- 66 detail závodníka ZORIČÁK Jozef 1968 AV Ždiar . /  Muži 50-59 rokov DNS ---
--- 90 detail závodníka MOLNÁROVÁ Eliška 2006 KBL Jasná L. Mikuláš . /  Ženy do 20 rokov DNS ---
--- 91 detail závodníka BRUŇOVÁ Lenka 2000 KBL Jasná L. Mikuláš . /  Ženy do 20 rokov DNS ---
--- 122 detail závodníka TVAROŽNÁ Ivana 1986 Fabory . /  Ženy 21-39 rokov DNS ---
--- 149 detail závodníka MAZALOVÁ Eliška 2004 ŠKP BB . /  Ženy do 20 rokov DNS ---
--- 150 detail závodníka MAZALOVÁ Adela 2006 ŠKP BB . /  Ženy do 20 rokov DNS ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru