46. Biela stopa - 46. Biela stopa - CT

Běžecké lyžování
DATUM :27.1.2019 MÍSTO :Kremnica - Skalka

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Čas Ztráta
1 2008 detail závodníka GAJDOŠÍK Miroslav 1977 MKL-Kremnica 1:54:23.8 0:00:00.0
2 2007 detail závodníka PRAJ Slavomír 1974 TT VAVREČKA 1:56:55.4 0:02:31.6
3 2161 detail závodníka KARLÍK Petr 1982 TriSki klub Márovky - Blansko 1:57:16.0 0:02:52.2
4 2163 detail závodníka KRZYWICKI Stefan Kamil 1978 Team nabiegowkach.pl 1:58:40.5 0:04:16.7
5 2011 detail závodníka JARECKI Sebastian 1980 skipol.pl team 2:02:36.8 0:08:13.0
6 2314 detail závodníka NINAJ Milan 1974 BK OPALISKO 2:02:59.4 0:08:35.6
7 2020 detail závodníka KUČERA Cyprián 1981 Levoča 2:06:37.7 0:12:13.9
8 2010 detail závodníka TRNAVSKÝ Miroslav 1975 Združenie veteránov SR 2:06:41.0 0:12:17.2
9 2009 detail závodníka WEISS Michal 1981 Tulikivi SVK 2:08:25.9 0:14:02.1
10 2253 detail závodníka MAJKA Roman 1979 Team nabiegowkach.pl 2:11:33.2 0:17:09.4
11 2070 detail závodníka LIPTÁK Rastislav 1976 Hasiči Dobšiná 2:12:16.1 0:17:52.3
12 2034 detail závodníka MIHALIČ Juraj 1979 ABB Slovensko 2:12:55.4 0:18:31.6
13 2014 detail závodníka ŠKARVADA Milan 1974 Continental Sport Club Zvolen 2:13:22.2 0:18:58.4
14 2267 detail závodníka KRHUT Martin 1980 Bicykly.cz 2:14:11.8 0:19:48.0
15 2028 detail závodníka LICKO Matus 1978 Prievidza 2:14:31.7 0:20:07.9
16 2032 detail závodníka KOTLARZ Pawel 1977 Team nabiegowkach.pl 2:14:34.4 0:20:10.6
17 2033 detail závodníka KONC Ľubomír 1974 Nitra 2:16:15.2 0:21:51.4
18 2324 detail závodníka ŠUŠKA Miroslav 1982 Považská Bystrica 2:17:15.2 0:22:51.4
19 2288 detail závodníka ROLSKI Michał 1974 Team nabiegowkach.pl 2:17:19.1 0:22:55.3
20 2063 detail závodníka TAPEREK Robert 1983 Team nabiegowkach.pl 2:18:49.6 0:24:25.8
21 2094 detail závodníka PATRÁŠ Jozef 1977 Bratislava 2:19:02.6 0:24:38.8
22 2042 detail závodníka MIČUŠÍK Matej 1977 VK Tatran Karlova Ves 2:21:48.4 0:27:24.6
23 2319 detail závodníka VRICAN Boleslav 1975 KBL Turčianske Teplice 2:22:17.8 0:27:54.0
24 2040 detail závodníka TOKÁR Pavol 1981 ŠUŠKY-HRUŠKY 2:22:21.0 0:27:57.2
25 2019 detail závodníka KAĽAVSKÝ Július 1976 All4Run Margecany 2:23:14.9 0:28:51.1
26 2064 detail závodníka BABKA Miklos 1977 Triacto 2:24:27.3 0:30:03.5
27 2053 detail závodníka WIEBAUER Tomáš 1977 e-kardany.sk 2:26:52.8 0:32:29.0
28 2323 detail závodníka HYRNIK Wojciech 1981 TYCHY 2:30:48.3 0:36:24.5
29 2270 detail závodníka PLHOŇ Patrik 1980 Elite Sport Boskovice 2:32:17.0 0:37:53.2
30 2090 detail závodníka FÖLDEŠ František 1975 FTC Fiľakovo 2:32:28.0 0:38:04.2
31 2266 detail závodníka ŠTURMANKIN Juraj 1975 Revúca 2:33:24.3 0:39:00.5
32 2256 detail závodníka KAROŃ Tomasz 1976 Team nabiegowkach.pl 2:34:10.2 0:39:46.4
33 2119 detail závodníka POKOJNÝ Peter 1977 Prestigio Realiz Team 2:38:21.8 0:43:58.0
34 2092 detail závodníka BUGOŠ Marián 1975 KBLTurčianske Teplice 2:38:36.1 0:44:12.3
35 2084 detail závodníka MALOŇ Vladimír 1980 LK ValumPro 2:39:17.5 0:44:53.7
36 2311 detail závodníka KMETÍK Jozef 1974 Teplička nad Váhom 2:39:29.7 0:45:05.9
37 2302 detail závodníka PLANKA Jan 1981 Bestie Hnojnik 2:42:23.6 0:47:59.8
38 2108 detail závodníka FEJDI Vladimir 1977 3NT 2:44:03.5 0:49:39.7
39 2263 detail závodníka MAČEJNÝ Tomáš 1980 priatelia hôr a vôd 2:46:43.1 0:52:19.3
40 2300 detail závodníka ŘIHÁČEK Štěpán 1983 Brno 2:49:43.4 0:55:19.6
41 2207 detail závodníka GALAJDA Jakub 1983 Jarný Vánok 2:50:17.9 0:55:54.1
42 2136 detail závodníka BASTAK Marian 1974 Hasiči Dobšiná 2:50:33.7 0:56:09.9
43 2117 detail závodníka MIKLOŠ Roman 1981 Jasenie 2:54:44.1 1:00:20.3
44 2251 detail závodníka KLEMENT Emil 1980 BOV 2:55:11.1 1:00:47.3
45 2202 detail závodníka JACKULÍK František 1978 DRIETOMA 2:55:28.5 1:01:04.7
46 2216 detail závodníka KILJAN Hubert 1980 Team nabiegowkach.pl 2:55:56.8 1:01:33.0
47 2306 detail závodníka ROVDER Peter 1980 Levoca 2:56:32.1 1:02:08.3
48 2232 detail závodníka MARCIŠ Rastislav 1978 Hasiči Dobšiná 2:57:03.9 1:02:40.1
49 2184 detail závodníka MAJERČÁK Marek 1977 bratislava-inline 2:58:01.1 1:03:37.3
50 2285 detail závodníka OLEKSIK Roman 1975 BERNOLAKOVO 2:59:43.2 1:05:19.4
51 2145 detail závodníka ŠKVAŘIL Jiří 1974 Continental Sport Club Zvolen 3:00:43.5 1:06:19.7
52 2123 detail závodníka JAKUBEK Patrik 1975 Vranov nad Topľou 3:01:59.2 1:07:35.4
53 2211 detail závodníka MARENDIAK Peter 1980 ACT Žilina 3:05:43.0 1:11:19.2
54 2122 detail závodníka HOLECZY Pavol 1979 YNRA 3:07:54.2 1:13:30.4
55 2128 detail závodníka JAKUBČÍK Stanislav 1974 neregitrovaný 3:08:57.7 1:14:33.9
56 2150 detail závodníka RÉVAJ Jozef 1978 Slovalco 3:12:18.4 1:17:54.6
57 2140 detail závodníka ŠIMONÍK Milan 1975 Lieskovec 3:12:19.2 1:17:55.4
58 2264 detail závodníka HERTL Milan 1974 Svinná 3:13:29.0 1:19:05.2
59 2310 detail závodníka CAPÁK Miloš 1979 Melčice Lieskové 3:16:05.0 1:21:41.2
60 2151 detail závodníka PRUŽINEC Vladislav 1974 Ilava 3:16:55.0 1:22:31.2
61 2312 detail závodníka BRUCHÁČ Michal 1977 ZKA Slovnaft 3:17:41.5 1:23:17.7
62 2241 detail závodníka KOLODZIEJSKI Michal 1978 KRAKÓW 3:21:40.7 1:27:16.9
63 2120 detail závodníka SPEVÁK Rastislav 1976 AAARKO reality 3:23:53.3 1:29:29.5
64 2337 detail závodníka KÁDÁR Attila 1974 GOD 3:25:14.2 1:30:50.4
65 2099 detail závodníka MARKUS Peter 1977 Külker Rowing Club 3:25:15.4 1:30:51.6
66 2309 detail závodníka FARBULA Matej 1979 Limbach 3:26:57.3 1:32:33.5
67 2304 detail závodníka CVOLIGA Jozef 1976 Levoča 3:29:43.1 1:35:19.3
68 2124 detail závodníka HOLECZY Jergus 1983 YNRA 3:32:46.4 1:38:22.6
69 2172 detail závodníka HUKEL Branislav 1977 Hriňová 3:33:27.8 1:39:04.0
70 2221 detail závodníka VANEK Pavol 1977 CHOCHOLNÁ - VELČICE 3:40:42.1 1:46:18.3
71 2067 detail závodníka GERNÁTH Branislav 1974 Levoča nordic centrum 3:44:17.3 1:49:53.5
72 2235 detail závodníka REPASKÝ Marek 1974 nordic centrum Levoča 3:48:27.7 1:54:03.9
73 2261 detail závodníka ROVŇÁK Ján 1977 VRANOV N.T. 3:52:41.0 1:58:17.2
74 2219 detail závodníka HORŇÁK Peter 1975 FC CHocholná- Velčice 4:01:34.8 2:07:11.0
75 2252 detail závodníka LEHOTSKÝ Martin 1980 STG Prievidza 4:29:54.9 2:35:31.1
76 2186 detail závodníka KNAPÍK František 1975 Banská Bystrica 5:12:41.5 3:18:17.7