46. Biela stopa - 46. Biela stopa - CT

Běžecké lyžování
DATUM :27.1.2019 MÍSTO :Kremnica - Skalka

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
1 27 detail závodníka HAVRAN Marko 2003 Športový klub polície Levoča 1. /  Mladší dorastenci 0:20:57.7 0:00:00.0
2 23 detail závodníka DANKO Radovan 2003 LK Ski Team JASE Látky 2. /  Mladší dorastenci 0:21:32.7 0:00:35.0
3 26 detail závodníka UHRÍN Ignác 2003 ŠK Kriváň Važec 3. /  Mladší dorastenci 0:22:13.6 0:01:15.9
4 30 detail závodníka BYSTRIANSKY Marek 2003 LK Ski Team JASE Látky 4. /  Mladší dorastenci 0:22:22.1 0:01:24.4
5 25 detail závodníka SLOBODA Matúš 2004 škp Banská Bystrica 5. /  Mladší dorastenci 0:22:23.8 0:01:26.1
6 29 detail závodníka GORDULIČ Erik 2004 MKL Kremnica 6. /  Mladší dorastenci 0:22:58.2 0:02:00.5
7 28 detail závodníka POLC Patrik 2004 ŠK Kriváň Važec 7. /  Mladší dorastenci 0:23:01.9 0:02:04.2
8 52 detail závodníka BEŤKO Samuel 2003 BK OPALISKO Závažná Poruba 8. /  Mladší dorastenci 0:23:22.6 0:02:24.9
9 31 detail závodníka ADAMOV Šimon 2004 TJ TATRAN Hybe LO 9. /  Mladší dorastenci 0:24:22.4 0:03:24.7
10 53 detail závodníka BUKASOVÁ Veronika 2003 BK OPALISKO Závažná Poruba 1. /  Mladšie dorastenky 0:24:27.7 0:03:30.0
11 40 detail závodníka CHLEBOVÁ Ivana 2003 KBL Jasná 2. /  Mladšie dorastenky 0:24:42.0 0:03:44.3
12 32 detail závodníka ANTAL Samuel 2004 Športový klub polície Levoča 10. /  Mladší dorastenci 0:24:47.1 0:03:49.4
13 37 detail závodníka KLEINOVÁ Sofia 2004 ŠK Kriváň Važec 3. /  Mladšie dorastenky 0:24:54.0 0:03:56.3
14 38 detail závodníka CHUDÍKOVÁ Paulína 2003 Sport Rysy Klub 4. /  Mladšie dorastenky 0:24:54.8 0:03:57.1
15 33 detail závodníka DOVALA Adam 2003 LK Hriňová 11. /  Mladší dorastenci 0:24:55.8 0:03:58.1
16 54 detail závodníka PIATKOVÁ Ema 2004 BK OPALISKO Závažná Poruba 5. /  Mladšie dorastenky 0:25:43.3 0:04:45.6
17 34 detail závodníka VRANSKÝ Matej 2003 ŠK Železiarne Podbrezová 12. /  Mladší dorastenci 0:26:12.8 0:05:15.1
18 42 detail závodníka KOLEKOVÁ Lenka 2004 Sport Rysy Klub 6. /  Mladšie dorastenky 0:27:11.7 0:06:14.0
19 49 detail závodníka GONDOVÁ Marína 2004 TJ TATRAN Hybe LO 7. /  Mladšie dorastenky 0:27:43.1 0:06:45.4
20 50 detail závodníka HAZUCHOVÁ Lucia 2003 LK Ski Team JASE Látky 8. /  Mladšie dorastenky 0:28:28.7 0:07:31.0
21 44 detail závodníka PIKALOVÁ Daniela 2004 KBL Jasná 9. /  Mladšie dorastenky 0:28:54.9 0:07:57.2
22 46 detail závodníka POLAKOVIČOVÁ Emma 2004 Sport Rysy Klub 10. /  Mladšie dorastenky 0:29:42.5 0:08:44.8
23 45 detail závodníka POLORECKÁ Tímea 2004 TJ Vysoké Tatry 11. /  Mladšie dorastenky 0:29:59.5 0:09:01.8
24 51 detail závodníka SMARKOŇOVÁ Eliška 2003 ŠK Železiarne Podbrezová 12. /  Mladšie dorastenky 0:32:21.3 0:11:23.6
25 47 detail závodníka HABALOVÁ Eva 2004 KLNO 13. /  Mladšie dorastenky 0:34:17.7 0:13:20.0
--- 41 detail závodníka TATÁROVÁ Viktória 2004 MKL Kremnica . /  Mladšie dorastenky DNF ---
--- 48 detail závodníka PLEVÁKOVÁ Romana 2004 ŠK Kriváň Važec . /  Mladšie dorastenky DNF ---
--- 36 detail závodníka ROGLOVÁ Laura 2005 MKL Kremnica . /  Mladšie dorastenky DNS ---
--- 39 detail závodníka ŠULEKOVÁ Sarah 2003 LK Ski Team JASE Látky . /  Mladšie dorastenky DNS ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru