Jilemnická 50 ZP MV ČR - Jilemnická 50 ZP MV ČR - sobota

Běžecké lyžování
DATUM :26.1.2019 MÍSTO :Roudnice
POŘADATEL : ČKS SKI Jilemnice

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Mezičas #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Mezičas #
1 636 detail závodníka MATOUŠ Adam CZE 1998 ČKS SKI Jilemnice 1. /  M15-29K 1:05:45.6 0:00:00.0 0:42:41.3 1
2 701 detail závodníka ČECH Jan CZE 1993 --- 2. /  M15-29K 1:06:34.4 0:00:48.7 0:43:34.5 2
3 501 detail závodníka KUBRIČAN Lukáš CZE 1984 Rossignol racing team 1. /  M30-39K 1:06:42.6 0:00:57.0 0:43:37.8 5
4 536 detail závodníka KRISTEJN Lukáš CZE 1989 Rossignol racing team 2. /  M30-39K 1:06:57.1 0:01:11.5 0:43:36.3 4
5 637 detail závodníka SCHÜTZ Michael CZE 2000 ČKS SKI Jilemnice 3. /  M15-29K 1:07:06.6 0:01:21.0 0:43:34.8 3
6 507 detail závodníka NOVOTNÝ Viktor CZE 1982 Rossignol racing team 3. /  M30-39K 1:08:14.7 0:02:29.0 0:44:11.8 8
7 565 detail závodníka KUBINA Matěj CZE 1992 HSK BENECKO 4. /  M15-29K 1:08:15.1 0:02:29.5 0:43:38.3 6
8 502 detail závodníka JAVŮREK Petr CZE 1977 Kasper-Swix Team 1. /  M40-49K 1:08:16.4 0:02:30.7 0:44:05.5 7
9 503 detail závodníka PETR Pavel CZE 1969 CKS SKI Jilemnice 1. /  M50-59K 1:09:41.9 0:03:56.2 0:45:27.0 9
10 505 detail závodníka ŠRŮTEK David CZE 1980 Rossignol racing team 4. /  M30-39K 1:10:05.2 0:04:19.5 0:45:27.6 10
11 570 detail závodníka PAULŮ Jan CZE 1974 sokol H.Branná 2. /  M40-49K 1:10:27.2 0:04:41.5 0:45:38.5 12
12 515 detail závodníka HOLUB Petr CZE 1966 Kasper Swix Team 2. /  M50-59K 1:11:17.2 0:05:31.5 0:45:53.1 13
13 526 detail závodníka PLECHÁČ Petr CZE 1994 ČKS SKI Jilemnice 5. /  M15-29K 1:12:23.9 0:06:38.2 0:45:28.3 11
14 506 detail závodníka ZAJÍC Václav CZE 1979 Rossignol racing team 3. /  M40-49K 1:12:41.7 0:06:56.0 0:47:11.3 14
15 639 detail závodníka PROVAZNÍK Josef CZE 1999 ČKS SKI Jilemnice 6. /  M15-29K 1:13:35.2 0:07:49.5 0:48:32.8 15
16 648 detail závodníka ŽÍŽALA Josef CZE 1999 Žižkovský tygři 7. /  M15-29K 1:14:20.2 0:08:34.5 0:49:09.1 19
17 605 detail závodníka KOHOUT Milan CZE 1981 Silvini Madhus team 5. /  M30-39K 1:14:20.9 0:08:35.3 0:49:06.3 18
18 510 detail závodníka GROßE Ralf GER 1973 PSV ZITTAU 4. /  M40-49K 1:14:43.9 0:08:58.2 0:48:39.6 16
19 521 detail závodníka ŠIMEK Pavel CZE 1980 OLFIN-CAR SKI TEAM 6. /  M30-39K 1:15:06.2 0:09:20.5 0:48:51.8 17
20 514 detail závodníka VEJNAR Josef CZE 1957 --- 1. /  M60+K 1:15:57.7 0:10:12.0 0:49:17.8 20
21 528 detail závodníka TIBITANZL Michal CZE 1974 --- 5. /  M40-49K 1:16:07.4 0:10:21.7 0:49:58.3 23
22 509 detail závodníka BRABEC Miroslav CZE 1967 --- 3. /  M50-59K 1:16:07.7 0:10:22.0 0:49:56.3 22
23 638 detail závodníka HOLMAN Tomáš CZE 2001 ČKS SKI Jilemnice 8. /  M15-29K 1:16:31.9 0:10:46.2 0:49:50.0 21
24 640 detail závodníka VOŇKA Martin CZE 2002 ČKS SKI Jilemnice 9. /  M15-29K 1:16:39.4 0:10:53.7 0:50:36.1 28
25 544 detail závodníka KŘOUSTEK Martin CZE 1978 SKI Skuhrov nad Bělou 6. /  M40-49K 1:16:40.2 0:10:54.5 0:50:20.0 24
26 644 detail závodníka RYSULOVÁ Marie CZE 2002 ČKS SKI Jilemnice 1. /  W15-29K 1:16:46.2 0:11:00.5 0:50:21.0 25
27 516 detail závodníka MRÁZ Antonín CZE 1972 VSK Elektro 7. /  M40-49K 1:17:00.7 0:11:15.0 0:50:23.0 26
28 546 detail závodníka KOLÍNOVÁ Kristýna CZE 1984 vsk Humanita 1. /  W30-39K 1:17:27.7 0:11:42.0 0:50:41.3 29
29 537 detail závodníka HORNYCH Miroslav CZE 1980 Ski Police 7. /  M30-39K 1:17:56.9 0:12:11.2 0:50:35.6 27
30 533 detail závodníka JETMAROVÁ Jana CZE 1978 Ski klub Jablonec 1. /  W40-49K 1:18:04.0 0:12:18.3 0:51:00.3 30
31 504 detail závodníka GROMUS Daniel CZE 1978 Kolečkové lyže TOMSKI 8. /  M40-49K 1:18:15.7 0:12:30.0 0:51:28.6 34
32 534 detail závodníka LUKEŠ Jiří CZE 1975 BIKESTARS VRCHLABÍ 9. /  M40-49K 1:18:24.2 0:12:38.5 0:51:26.0 32
33 519 detail závodníka ZAVŘEL Jakub CZE 1996 USK Praha kanoistika 10. /  M15-29K 1:18:32.7 0:12:47.0 0:51:28.3 33
34 610 detail závodníka IGNACZAK Rafał POL 1978 Interferie Optyk Okular 10. /  M40-49K 1:18:39.7 0:12:54.0 0:52:40.3 44
35 556 detail závodníka POSTOLKA Štěpán CZE 1992 Hulvát Team 11. /  M15-29K 1:19:04.7 0:13:19.0 0:51:52.6 35
36 538 detail závodníka BALATKA Miroslav CZE 1982 ČKS SKI Jilemnice 8. /  M30-39K 1:19:19.4 0:13:33.8 0:51:01.1 31
37 646 detail závodníka KUBINA Filip CZE 1990 --- 12. /  M15-29K 1:19:24.9 0:13:39.3 0:52:15.8 38
38 527 detail závodníka VOJTA Pavel CZE 1975 Žižkovský tygři 11. /  M40-49K 1:19:31.9 0:13:46.3 0:52:08.8 36
39 517 detail závodníka STEJSKAL Jakub CZE 1998 USK Praha kanoistika 13. /  M15-29K 1:19:36.4 0:13:50.8 0:52:21.1 41
40 643 detail závodníka TŮMOVÁ Kateřina CZE 2001 ČKS SKI Jilemnice 2. /  W15-29K 1:19:45.2 0:13:59.5 0:52:44.8 45
41 693 detail závodníka NOHMEIER Hanna GER 1983 Xc-Ski Team 2. /  W30-39K 1:19:53.2 0:14:07.5 0:52:12.6 37
42 520 detail závodníka CIBULKA Stanislav CZE 1981 IRON STARS Beroun 9. /  M30-39K 1:20:30.7 0:14:45.0 0:52:55.6 48
43 696 detail závodníka BRADA Ondřej CZE 1973 Svépravice 12. /  M40-49K 1:20:34.0 0:14:48.3 0:52:37.3 43
44 618 detail závodníka BLAŽEK Jan CZE 1976 SC Veliš 13. /  M40-49K 1:20:45.0 0:14:59.3 0:52:31.6 42
45 657 detail závodníka LISIČAN Petr CZE 1990 GAPP System - Cabtech 14. /  M15-29K 1:20:45.2 0:14:59.5 0:52:51.3 47
46 508 detail závodníka HEJNÁ Anna-marie CZE 1999 Silvini Madshus Race Team 3. /  W15-29K 1:20:47.9 0:15:02.3 0:52:20.0 40
47 687 detail závodníka FIALA Tomáš CZE 1995 GAPP System - Cabtech 15. /  M15-29K 1:20:49.4 0:15:03.8 0:52:19.1 39
48 513 detail závodníka KOVÁŘ Miroslav CZE 1981 SC Jičín - BT 10. /  M30-39K 1:21:36.7 0:15:51.0 0:53:37.6 51
49 641 detail závodníka SUCHÁNEK Vladimír CZE 2001 ČKS SKI Jilemnice 16. /  M15-29K 1:21:53.4 0:16:07.8 0:52:47.1 46
50 540 detail závodníka KUBEČEK Ladislav CZE 1962 Kasper Swix Team 4. /  M50-59K 1:21:55.5 0:16:09.8 0:53:30.0 50
51 523 detail závodníka STOKLASOVÁ Eva CZE 1975 Kasper-Swix Team 2. /  W40-49K 1:21:57.7 0:16:12.0 0:53:47.8 52
52 532 detail závodníka HNÁTKOVÁ Tereza CZE 1992 SPORTICUS team 4. /  W15-29K 1:22:05.7 0:16:20.0 0:54:00.8 56
53 522 detail závodníka KARLÍK Michal CZE 1964 Olfin Car Ski Team Trutnov 5. /  M50-59K 1:22:13.7 0:16:28.0 0:53:48.3 53
54 564 detail závodníka MACEK Tomáš CZE 1995 TJ Lokomotiva Nymburk 17. /  M15-29K 1:22:14.2 0:16:28.5 0:54:10.8 57
55 681 detail závodníka ZNAMENÁČEK Milan CZE 1971 RK Šestka 14. /  M40-49K 1:22:16.7 0:16:31.0 0:53:50.8 55
56 626 detail závodníka KRÁTKÝ Tomáš CZE 1967 SK LOS LOBOS 6. /  M50-59K 1:22:31.2 0:16:45.5 0:54:13.3 58
57 541 detail závodníka MAŠEK Petr CZE 1979 AO Spartak Vrchlabí 15. /  M40-49K 1:22:57.5 0:17:11.8 0:53:50.0 54
58 543 detail závodníka HORNYCH Vena CZE 1978 Kupkolo MtbTrilogy stage race 16. /  M40-49K 1:23:09.2 0:17:23.5 0:53:24.8 49
59 512 detail závodníka PRUNER Petr CZE 1982 SPORTICUS team 11. /  M30-39K 1:23:37.7 0:17:52.0 0:54:44.6 60
60 665 detail závodníka MRÁZ Pavel CZE 1976 TJ Slovan Praha Zdravotník 17. /  M40-49K 1:24:05.7 0:18:20.0 0:54:19.8 59
61 560 detail závodníka JANÁČEK Tomáš CZE 1967 SKP Maják Jablonec 7. /  M50-59K 1:24:35.7 0:18:50.0 0:56:26.8 68
62 524 detail závodníka ZIKMUND Zdeněk CZE 1967 GLEDE Team 8. /  M50-59K 1:24:37.7 0:18:52.0 0:55:24.3 61
63 518 detail závodníka PETRŽELA Pavel CZE 1963 Kasper Swix Team 9. /  M50-59K 1:24:38.0 0:18:52.3 0:55:37.6 62
64 547 detail závodníka NOVOTNÝ Jiří CZE 1960 FEL Praha 10. /  M50-59K 1:24:44.0 0:18:58.3 0:55:43.1 64
65 557 detail závodníka HROUDA Štěpán CZE 1985 Žižkovský tygři 12. /  M30-39K 1:24:52.0 0:19:06.3 0:55:49.8 65
66 567 detail závodníka KODR Ondřej CZE 1985 Ouki Douki 13. /  M30-39K 1:25:00.0 0:19:14.3 0:56:08.1 66
67 529 detail závodníka KUBEČEK Ladislav CZE 1991 Kasper Swix Team 18. /  M15-29K 1:25:08.5 0:19:22.8 0:55:40.3 63
68 688 detail závodníka HAAS Jan CZE 1984 Kasper Swix Team Trutnov 14. /  M30-39K 1:25:09.2 0:19:23.5 0:56:22.1 67
69 666 detail závodníka HOFMAN Daniel CZE 1991 Kanoistika Poděbrady 19. /  M15-29K 1:26:01.5 0:20:15.8 0:56:28.1 69
70 597 detail závodníka PACHOLÍK Jan CZE 1980 Roprachtice 15. /  M30-39K 1:26:07.2 0:20:21.5 0:56:40.0 70
71 673 detail závodníka URBÁNEK Jiří CZE 1987 --- 16. /  M30-39K 1:27:03.0 0:21:17.3 0:57:09.3 73
72 550 detail závodníka JANDA David CZE 1987 Harfa sport team 17. /  M30-39K 1:27:27.0 0:21:41.3 0:59:36.6 91
73 525 detail závodníka JEŽEK Tomáš CZE 1973 USK Praha kanoistika 18. /  M40-49K 1:27:36.2 0:21:50.5 0:57:23.3 75
74 561 detail závodníka ČIPERA Radek CZE 1964 Radvanice 11. /  M50-59K 1:27:48.5 0:22:02.8 0:57:26.8 76
75 535 detail závodníka KŘOUSTKOVÁ Vendula CZE 1976 ROLNÍCI TJ ČZU 3. /  W40-49K 1:28:01.0 0:22:15.3 0:57:50.3 77
76 694 detail závodníka MIKULA Miroslav CZE 1968 IRON STARS Beroun 12. /  M50-59K 1:28:21.5 0:22:35.8 0:58:14.6 81
77 549 detail závodníka PAULŮ Blanka CZE 1954 Maratonstav Úpice 1. /  W50+K 1:28:30.7 0:22:45.0 0:57:17.3 74
78 672 detail závodníka VALENTA Michal CZE 1962 SKI Tužín 13. /  M50-59K 1:28:42.2 0:22:56.5 0:57:03.3 72
79 632 detail závodníka JANOUŠEK Jiří CZE 1976 HONAHOR team 19. /  M40-49K 1:28:44.7 0:22:59.1 0:58:03.3 80
80 628 detail závodníka DROBNÍK Miroslav CZE 1976 HONAHOR team 20. /  M40-49K 1:28:45.0 0:22:59.3 0:58:02.6 79
81 654 detail závodníka VOKROUHLÍK Michal CZE 1983 --- 18. /  M30-39K 1:28:54.5 0:23:08.8 0:57:56.6 78
82 580 detail závodníka KUPR Jan CZE 1985 Mercedes-Benz Salomon Team 19. /  M30-39K 1:29:03.5 0:23:17.8 0:58:45.6 86
83 612 detail závodníka SZLENDAK Łukasz POL 1983 Kowary Biegają 20. /  M30-39K 1:29:37.7 0:23:52.0 0:56:50.6 71
84 670 detail závodníka ŠUBRT Jan CZE 1968 Sokol Horní Sytová 14. /  M50-59K 1:29:44.2 0:23:58.5 0:58:31.1 83
85 614 detail závodníka GROßE Frank GER 1962 PSV ZITTAU 15. /  M50-59K 1:29:52.3 0:24:06.6 0:58:25.8 82
86 613 detail závodníka ZELENKA Tomáš CZE 1995 Roprachtice 20. /  M15-29K 1:29:59.2 0:24:13.5 0:59:22.6 90
87 700 detail závodníka POLÁK David CZE 1981 PRAHA 4. Libuš 21. /  M30-39K 1:30:01.5 0:24:15.8 0:59:40.8 93
88 660 detail závodníka KAHOUN Filip CZE 1968 HC dobříš 16. /  M50-59K 1:30:05.0 0:24:19.3 0:59:40.3 92
89 601 detail závodníka HAVEL David CZE 1981 RadyneBike.cz 22. /  M30-39K 1:30:13.7 0:24:28.0 0:59:18.3 89
90 667 detail závodníka KRÁČMAR Vlastimil CZE 1974 Kupkolo MTB Trilogy 21. /  M40-49K 1:30:28.7 0:24:43.0 0:58:39.8 85
91 558 detail závodníka KUŽEL Aleš CZE 1974 Rybnicek 22. /  M40-49K 1:30:38.7 0:24:53.0 0:59:57.8 94
92 669 detail závodníka ŠÍPEK Jan CZE 1983 Trutnov 23. /  M30-39K 1:30:52.7 0:25:07.1 0:59:01.8 87
93 594 detail závodníka KOS Michal CZE 1968 OB SRK 17. /  M50-59K 1:31:24.0 0:25:38.3 1:00:08.8 95
94 649 detail závodníka FARÁŘ Martin CZE 1977 --- 23. /  M40-49K 1:31:24.5 0:25:38.8 0:59:17.6 88
95 635 detail závodníka ANTOŠ Jiří CZE 1957 ČKS SKI Jilemnice 2. /  M60+K 1:32:06.5 0:26:20.8 1:00:45.8 98
96 575 detail závodníka ZAPADLO Jiří CZE 1993 Mrejčná 21. /  M15-29K 1:32:21.2 0:26:35.6 1:01:11.1 101
97 616 detail závodníka OBERMANN Jan CZE 1984 Kajak Děčín 24. /  M30-39K 1:32:37.0 0:26:51.3 1:02:08.8 112
98 676 detail závodníka VINDUŠKA Vladimír CZE 1957 PRAHA 3. /  M60+K 1:32:37.7 0:26:52.1 1:01:29.4 106
99 595 detail závodníka VÁVRA Martin CZE 1997 ČZU Praha 22. /  M15-29K 1:32:45.0 0:26:59.3 1:00:30.3 97
100 539 detail závodníka PETR Tomáš CZE 1970 OMT 24. /  M40-49K 1:32:54.5 0:27:08.8 1:00:23.6 96

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru