Jilemnická 50 ZP MV ČR - Jilemnická 50 ZP MV ČR - sobota

Běžecké lyžování
DATUM :26.1.2019 MÍSTO :Roudnice
POŘADATEL : ČKS SKI Jilemnice

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Mezičas #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Mezičas #
1 5153 detail závodníka LEPKA Martin CZE 1985 Yellow House 1. /  MHF 0:34:06.8 0:00:00.0 06:55.7 1
2 5064 detail závodníka TRISKA Jaroslav CZE 1976 VSK Humanita Praha 2. /  MHF 0:34:25.8 0:00:19.0 06:57.5 2
3 5030 detail závodníka VYTLAČIL Jiří CZE 1981 Rossignol racing team 3. /  MHF 0:34:57.6 0:00:50.7 07:06.7 3
4 5149 detail závodníka ŠIMEK Pavel CZE 1971 --- 4. /  MHF 0:36:03.1 0:01:56.2 07:20.2 4
5 5148 detail závodníka BOHATÁ Nela CZE 2004 --- 1. /  WHF 0:36:52.3 0:02:45.5 07:52.0 9
6 5056 detail závodníka CHLUM Matyáš CZE 2004 Jesenný 5. /  MHF 0:37:34.6 0:03:27.7 07:25.7 5
7 5065 detail závodníka LUDVÍK Petr CZE 1972 ROLNÍCI TJ ČZU 6. /  MHF 0:37:46.8 0:03:40.0 07:52.0 8
8 5154 detail závodníka FAISTAVER Tomáš CZE 1986 MX Moto 7. /  MHF 0:38:14.3 0:04:07.5 07:36.2 6
9 5158 detail závodníka DVOŘÁKOVÁ Marcela CZE 1985 VSK Medik 2. /  WHF 0:38:40.1 0:04:33.2 08:01.7 10
10 5011 detail závodníka FAISTAVER Jaroslav CZE 1989 --- 8. /  MHF 0:39:10.1 0:05:03.2 07:38.5 7
11 5155 detail závodníka PRAŽÁK Jiří CZE 1970 --- 9. /  MHF 0:41:52.6 0:07:45.7 08:21.0 12
12 5031 detail závodníka MÜLLER Alexander GER 1982 --- 10. /  MHF 0:42:12.8 0:08:06.0 08:28.5 13
13 5144 detail závodníka JIČÍNSKÝ Tomáš CZE 1972 --- 11. /  MHF 0:42:59.6 0:08:52.7 08:40.0 14
14 5016 detail závodníka HLOUŠEK Ivo CZE 1995 TJ Sokol Kundratice 12. /  MHF 0:44:40.8 0:10:34.0 08:45.7 15
15 5019 detail závodníka VÍTKOVÁ Kristýna CZE 1990 --- 3. /  WHF 0:44:43.8 0:10:37.0 09:28.2 18
16 5020 detail závodníka JAŠEK Petr CZE 1993 --- 13. /  MHF 0:44:43.9 0:10:37.0 08:19.5 11
17 5150 detail závodníka ŠIMKOVÁ Jitka CZE 1982 --- 4. /  WHF 0:45:28.8 0:11:22.0 09:07.0 16
18 5156 detail závodníka HOLMANOVA Klara CZE 2002 --- 5. /  WHF 0:45:54.8 0:11:48.0 09:24.7 17
19 5055 detail závodníka VOPRŠAL Jaroslav CZE 2003 Kumburský Újezd 14. /  MHF 0:46:29.4 0:12:22.5 09:41.0 20
20 5124 detail závodníka NOHÁČ Jiří CZE 1972 Petro Canada 15. /  MHF 0:46:47.1 0:12:40.2 10:12.7 23
21 5003 detail závodníka KAŠPAR Lukáš CZE 2004 Triatlon team Trutnov 16. /  MHF 0:47:26.6 0:13:19.8 09:38.2 19
22 5027 detail závodníka PODLOUCKÝ Martin CZE 1976 Sport Zbraslav 17. /  MHF 0:49:45.1 0:15:38.3 09:49.2 21
23 5145 detail závodníka BRADOVÁ Marcela CZE 1980 KSB B/J 6. /  WHF 0:49:56.9 0:15:50.0 10:51.5 26
24 5012 detail závodníka STRÁNSKÝ Ladislav CZE 1996 TJ Sokol Kundratice 18. /  MHF 0:52:05.1 0:17:58.3 09:58.0 22
25 5157 detail závodníka HOLEC Radim CZE 1986 Roztoky 19. /  MHF 0:52:35.4 0:18:28.5 10:37.7 25
26 5047 detail závodníka MRÁZOVÁ Renáta CZE 1975 TJ Slovan Praha Zdravotník 7. /  WHF 0:53:24.1 0:19:17.3 11:15.2 28
27 5151 detail závodníka JAŠKO Martin CZE 1970 --- 20. /  MHF 0:54:02.4 0:19:55.6 11:32.5 29
28 5015 detail závodníka MACH Ondřej CZE 1995 TJ Sokol Kundratice 21. /  MHF 0:56:09.6 0:22:02.8 10:22.0 24
29 5026 detail závodníka PRAŽÁK Tobiáš CZE 2002 LOKO TRUTNOV 22. /  MHF 0:59:42.2 0:25:35.3 11:13.5 27
30 5147 detail závodníka ORLOWSKI Petr CZE 1978 Pepet 23. /  MHF 1:03:18.9 0:29:12.1 14:03.7 35
31 5152 detail závodníka JAŠKO Tobiáš CZE 2001 AMBSK Košťálov 24. /  MHF 1:03:33.2 0:29:26.3 11:53.2 30
32 5002 detail závodníka TRÁVNÍČEK Tomáš CZE 1990 SK Polar 25. /  MHF 1:04:48.5 0:30:41.6 14:31.5 37
33 5109 detail závodníka VOJTOVIČ David CZE 1990 --- 26. /  MHF 1:04:52.2 0:30:45.3 14:30.7 36
34 5054 detail závodníka JEŽEK David CZE 2005 CK DACOM PHARMA KYJOV 27. /  MHF 1:06:37.7 0:32:30.8 15:02.0 38
35 5053 detail závodníka MARHEFKA Jakub CZE 2006 CK DACOM PHARMA KYJOV 28. /  MHF 1:07:58.2 0:33:51.3 13:53.0 33
36 5052 detail závodníka JEŽEK Aleš CZE 2006 CK DACOM PHARMA KYJOV 29. /  MHF 1:08:35.7 0:34:28.8 13:54.5 34
37 5033 detail závodníka VRÁNA David CZE 2004 CK DACOM PHARMA KYJOV 30. /  MHF 1:14:02.5 0:39:55.6 13:36.0 31
38 5049 detail závodníka VRÁNA Tomáš CZE 2007 CK DACOM PHARMA KYJOV 31. /  MHF 1:18:30.7 0:44:23.9 13:47.2 32
39 5146 detail závodníka JAMAI Petra CZE 1975 Pepet 8. /  WHF 2:27:15.5 1:53:08.6 27:48.5 39
--- 5050 detail závodníka ŽUFÁNEK Antonín CZE 2007 CK DACOM PHARMA KYJOV . /  MHF DNF --- --- ---
--- 5001 detail závodníka KREJCAR Václav CZE 1997 --- . /  MHF DNS --- --- ---
--- 5048 detail závodníka NEYRINCK Markéta CZE 1970 TJ Slovan Praha Zdravotník . /  WHF DNS --- --- ---
--- 5051 detail závodníka MARHEFKA Alex CZE 2008 CK DACOM PHARMA KYJOV . /  MHF DNS --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru