Jilemnická 50 ZP MV ČR - Jilemnická 50 ZP MV ČR - sobota

Běžecké lyžování
DATUM :26.1.2019 MÍSTO :Roudnice
POŘADATEL : ČKS SKI Jilemnice

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
1 5082 detail závodníka PLECHÁČOVÁ Nikola CZE 2009 ČKS SKI Jilemnice 1. /  W10 0:04:17.3 0:00:00.0
2 5081 detail závodníka SALABOVÁ Pavlína CZE 2009 ČKS SKI Jilemnice 2. /  W10 0:04:22.1 0:00:04.7
3 5017 detail závodníka JELÍNEK Antonín CZE 2009 KB Trefa Kosmonosy 1. /  M10 0:04:27.8 0:00:10.4
4 5085 detail závodníka SUCHARDOVÁ Ella CZE 2009 ČKS SKI Jilemnice 3. /  W10 0:04:41.1 0:00:23.7
5 5089 detail závodníka KORBELÁŘ Jan CZE 2009 ČKS SKI Jilemnice 2. /  M10 0:04:49.1 0:00:31.7
6 5128 detail závodníka ČERVENKA Hynek CZE 2009 --- 3. /  M10 0:04:52.8 0:00:35.5
7 5083 detail závodníka PROKEŠOVÁ Adéla CZE 2009 ČKS SKI Jilemnice 4. /  W10 0:05:01.1 0:00:43.7
8 5079 detail závodníka MAREČKOVÁ Olívie CZE 2009 ČKS SKI Jilemnice 5. /  W10 0:05:05.1 0:00:47.7
9 5084 detail závodníka LUKEŠOVÁ Natálie CZE 2009 ČKS SKI Jilemnice 6. /  W10 0:05:05.8 0:00:48.5
10 5088 detail závodníka BÁRTA Matyáš CZE 2009 ČKS SKI Jilemnice 4. /  M10 0:05:08.6 0:00:51.2
11 5096 detail závodníka HADAČ Jakub CZE 2010 ČKS SKI Jilemnice 5. /  M10 0:05:09.6 0:00:52.2
12 5086 detail závodníka KAREL Filip CZE 2009 ČKS SKI Jilemnice 6. /  M10 0:05:09.8 0:00:52.4
13 5024 detail závodníka DLOUHÁ Daniela CZE 2009 LSK Lomnice nad Popelkou 7. /  W10 0:05:23.1 0:01:05.7
14 5087 detail závodníka MATĚÁSKOVÁ Anděla CZE 2009 ČKS SKI Jilemnice 8. /  W10 0:05:30.6 0:01:13.2
15 5097 detail závodníka MADEROVÁ Pavlína CZE 2010 ČKS SKI Jilemnice 9. /  W10 0:05:42.6 0:01:25.2
16 5131 detail závodníka ŠRŮTKOVÁ Vendula CZE 2009 --- 10. /  W10 0:05:44.6 0:01:27.2
17 5010 detail závodníka HOFFMANN Simon CZE 2010 MOVS Smrzovka 7. /  M10 0:05:47.9 0:01:30.5
18 5094 detail závodníka MAREČEK Mikuláš CZE 2010 ČKS SKI Jilemnice 8. /  M10 0:05:50.1 0:01:32.7
19 5114 detail závodníka CIPRA Antonín CZE 2009 KB Trefa Kosmonosy 9. /  M10 0:05:53.3 0:01:36.0
20 5013 detail závodníka ČIHÁK Jakub CZE 2009 --- 10. /  M10 0:05:53.8 0:01:36.4
21 5093 detail závodníka KUČERA Cyril CZE 2010 ČKS SKI Jilemnice 11. /  M10 0:05:55.1 0:01:37.7
22 5022 detail závodníka ZELENKA Matěj CZE 2010 Olfin Car Ski Team Trutnov/Roprachtice 12. /  M10 0:06:00.6 0:01:43.2
23 5102 detail závodníka KUKLÍKOVÁ Sofie CZE 2011 ČKS SKI Jilemnice 1. /  W8 0:06:07.3 0:01:50.0
24 5103 detail závodníka HORÁK Mikuláš CZE 2012 ČKS SKI Jilemnice 1. /  M8 0:06:16.8 0:01:59.5
25 5095 detail závodníka SLOUKA Václav CZE 2010 ČKS SKI Jilemnice 13. /  M10 0:06:22.6 0:02:05.2
26 5080 detail závodníka POSPÍCHALOVÁ Aneta CZE 2009 ČKS SKI Jilemnice 11. /  W10 0:06:26.3 0:02:09.0
26 5100 detail závodníka LAŠTOVKOVÁ Zuzana CZE 2010 ČKS SKI Jilemnice 11. /  W10 0:06:26.3 0:02:09.0
28 5108 detail závodníka FIKKER Jaroslav CZE 2010 KB Trefa Kosmonosy 14. /  M10 0:06:32.1 0:02:14.7
29 5101 detail závodníka LUKEŠ Jakub CZE 2011 ČKS SKI Jilemnice 2. /  M8 0:06:36.3 0:02:19.0
30 5037 detail závodníka MRÁZOVÁ Ema CZE 2009 TJ Slovan Praha Zdravotník 13. /  W10 0:06:38.1 0:02:20.7
31 5099 detail závodníka VALDMANOVÁ Anna CZE 2010 ČKS SKI Jilemnice 14. /  W10 0:06:43.8 0:02:26.5
32 5023 detail závodníka KOŠŤÁKOVÁ Tereza CZE 2009 KB Trefa Kosmonosy 15. /  W10 0:06:49.3 0:02:32.0
33 5092 detail závodníka PREISSLEROVÁ Karolína CZE 2010 ČKS SKI Jilemnice 16. /  W10 0:07:04.6 0:02:47.2
34 5143 detail závodníka KOHOUT Michael CZE 2012 --- 3. /  M8 0:07:11.1 0:02:53.7
35 5091 detail závodníka KRTIČKOVÁ Johana CZE 2010 ČKS SKI Jilemnice 17. /  W10 0:07:13.6 0:02:56.2
36 5117 detail závodníka FAMFULÍKOVÁ Barbora CZE 2010 --- 18. /  W10 0:07:17.8 0:03:00.5
37 5116 detail závodníka HAMPLOVÁ Jindřiška CZE 2009 --- 19. /  W10 0:07:21.6 0:03:04.2
38 5090 detail závodníka KUKLÍK Tobiáš CZE 2009 ČKS SKI Jilemnice 15. /  M10 0:07:27.1 0:03:09.7
39 5122 detail závodníka BEKR Matyáš CZE 2009 --- 16. /  M10 0:07:29.1 0:03:11.7
40 5113 detail závodníka WOLFOVÁ Amálie CZE 2012 Beany 2. /  W8 0:07:37.1 0:03:19.7
41 5098 detail závodníka NOSKOVÁ Magdaléna CZE 2010 ČKS SKI Jilemnice 20. /  W10 0:07:37.8 0:03:20.5
42 5142 detail závodníka KOHOUTOVÁ Edite CZE 2011 --- 3. /  W8 0:07:38.3 0:03:21.0
43 5139 detail závodníka BRADA Michal CZE 2011 --- 4. /  M8 0:07:57.6 0:03:40.2
44 5025 detail závodníka DLOUHÁ Lucie CZE 2012 LSK Lomnice nad Popelkou 4. /  W8 0:08:12.3 0:03:55.0
45 5123 detail závodníka RESSL Michael CZE 2009 --- 17. /  M10 0:08:16.0 0:03:58.7
46 5134 detail závodníka ORLOWSKÁ Pavlína CZE 2011 --- 5. /  W8 0:08:20.8 0:04:03.5
47 5036 detail závodníka MRÁZOVÁ Lucie CZE 2012 TJ Slovan Praha Zdravotník 6. /  W8 0:08:33.3 0:04:16.0
48 5120 detail závodníka RESSLOVÁ Kateřina CZE 2011 --- 7. /  W8 0:08:35.6 0:04:18.2
49 5121 detail závodníka BEKROVÁ Eliška CZE 2011 --- 8. /  W8 0:08:43.4 0:04:26.0
50 5141 detail závodníka BLÁHOVÁ Viola CZE 2009 --- 21. /  W10 0:08:55.6 0:04:38.2
51 5118 detail závodníka FAMFULÍKOVÁ Elena CZE 2013 --- 9. /  W8 0:10:27.3 0:06:10.0
52 5104 detail závodníka BÁRTA Šimon CZE 2012 ČKS SKI Jilemnice 5. /  M8 0:10:53.8 0:06:36.5
53 5140 detail závodníka PODLOUCKÝ Viktor CZE 2013 --- 6. /  M8 0:11:21.8 0:07:04.5
54 5028 detail závodníka PODLOUCKÁ Nela CZE 2011 Sport Zbraslav 10. /  W8 0:11:46.1 0:07:28.7
--- 5035 detail závodníka NEYRINCK Nina CZE 2013 TJ Slovan Praha Zdravotník . /  W8 DNS ---
--- 5105 detail závodníka MATĚÁSKO Vojtěch CZE 2012 ČKS SKI Jilemnice . /  M8 DNS ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru