Jilemnická 50 ZP MV ČR - Jilemnická 50 ZP MV ČR - neděle

Běžecké lyžování
DATUM :27.1.2019 MÍSTO :Roudnice
POŘADATEL : ČKS SKI Jilemnice

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.Mezičas # 2.Mezičas # 3.Mezičas #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.Mezičas # 2.Mezičas # 3.Mezičas #
1 4 detail závodníka SAJDL Martin CZE 1981 Žižkovský tygři 1. /  M30-39 2:19:46.6 0:00:00.0 0:43:43.4 1 1:08:39.1 1 1:54:25.1 1
2 1 detail závodníka KUBRIČAN Lukáš CZE 1984 Rossignol racing team 2. /  M30-39 2:22:58.9 0:03:12.2 0:44:35.1 2 1:10:15.9 3 1:57:40.3 2
3 3 detail závodníka VEBER Tomáš CZE 1974 Kasper-Swix Team 1. /  M40-49 2:25:04.6 0:05:18.0 0:44:38.6 3 1:10:15.1 2 1:58:38.3 3
4 14 detail závodníka EHL Jaroslav CZE 1981 SKI Skuhrov nad Bělou 3. /  M30-39 2:28:41.4 0:08:54.7 0:46:32.4 6 1:12:59.7 5 2:01:57.4 4
5 162 detail závodníka ENDRŠT Pavel CZE 1976 Slavia Pojišťovna Sport Team 2. /  M40-49 2:31:55.2 0:12:08.5 0:47:33.6 8 1:14:02.7 7 2:05:03.6 6
6 61 detail závodníka KUBINA Matěj CZE 1992 HSK BENECKO 1. /  M18-29 2:32:27.9 0:12:41.3 0:45:00.6 4 1:11:40.4 4 2:03:28.4 5
7 102 detail závodníka ZHUKOV Dmitrii RUS 1986 Medera 4. /  M30-39 2:32:53.7 0:13:07.0 0:47:56.1 9 1:15:33.2 10 2:05:46.6 9
8 65 detail závodníka PAULŮ Jan CZE 1974 sokol H.Branná 3. /  M40-49 2:33:00.4 0:13:13.8 0:48:20.6 11 1:15:30.7 9 2:05:44.6 7
9 19 detail závodníka OTTO Steffen GER 1959 BERTSDORFER SV 1. /  M60+ 2:33:02.7 0:13:16.0 0:48:36.4 12 1:16:07.2 12 2:05:45.6 8
10 18 detail závodníka ŠVARC Petr CZE 1966 Žižkovský tygři 1. /  M50-59 2:34:03.4 0:14:16.8 0:49:11.6 15 1:16:43.9 14 2:06:48.1 11
11 58 detail závodníka TEPLY Robin CZE 1967 Rolnici 2. /  M50-59 2:34:20.9 0:14:34.3 0:48:42.9 13 1:16:19.7 13 2:06:57.1 12
12 113 detail závodníka NOVOTNÝ Daniel CZE 1974 Cykloservis Mor. Krumlov 4. /  M40-49 2:35:16.2 0:15:29.5 0:48:13.1 10 1:15:35.2 11 2:06:47.6 10
13 6 detail závodníka KOHOUT Milan CZE 1981 Silvini Madhus team 5. /  M30-39 2:35:49.2 0:16:02.5 0:51:14.6 25 1:18:48.9 22 2:08:43.6 13
14 27 detail závodníka SUCHÝ Jiří CZE 1976 FEL Praha 5. /  M40-49 2:37:45.7 0:17:59.0 0:49:17.6 16 1:17:30.2 15 2:09:15.4 15
15 5 detail závodníka JANATA Karel CZE 1992 HSK BENECKO 2. /  M18-29 2:37:50.4 0:18:03.8 0:49:06.6 14 1:18:26.4 18 2:11:12.6 22
16 12 detail závodníka GROßE Ralf GER 1973 PSV ZITTAU 6. /  M40-49 2:38:24.8 0:18:38.2 0:50:08.6 21 1:18:36.4 21 2:09:43.1 16
17 25 detail závodníka KOLÍN Jan CZE 1977 vsk Humanita 7. /  M40-49 2:38:25.4 0:18:38.8 0:49:46.9 20 1:18:27.2 19 2:09:55.6 17
18 30 detail závodníka ŠLAJS Petr CZE 1990 Sport Club Plzeň 3. /  M18-29 2:39:02.2 0:19:15.5 0:51:11.4 24 1:19:20.4 24 2:10:26.6 19
19 72 detail závodníka MOLVA František CZE 1994 SKI team VYSOČINA 4. /  M18-29 2:39:30.2 0:19:43.5 0:46:22.1 5 1:13:29.2 6 2:09:01.1 14
20 9 detail závodníka FIALA Václav CZE 1982 Silvini Madshus team 6. /  M30-39 2:40:16.2 0:20:29.5 0:49:39.1 18 1:18:27.9 20 2:11:04.4 21
21 8 detail závodníka TUČEK Martin CZE 1975 Silvini Madshus team 8. /  M40-49 2:40:17.7 0:20:31.0 0:47:24.1 7 1:15:16.7 8 2:10:02.9 18
22 35 detail závodníka BENÁK Jan CZE 1982 Team Šerlich 8.30 7. /  M30-39 2:40:32.4 0:20:45.8 0:49:24.1 17 1:17:41.7 16 2:10:50.9 20
23 16 detail závodníka VEJNAR Josef CZE 1957 --- 2. /  M60+ 2:41:33.7 0:21:47.0 0:49:44.6 19 1:18:02.2 17 2:11:47.6 23
24 79 detail závodníka GROMUS Tomáš CZE 1976 Kolečkové lyže TOMSKI.cz 9. /  M40-49 2:44:56.2 0:25:09.5 0:50:47.4 22 1:19:18.2 23 2:14:35.7 24
25 47 detail závodníka KOŽNAR Aleš CZE 1966 ČKS SKI Jilemnice 3. /  M50-59 2:45:26.0 0:25:39.3 0:51:41.1 27 1:20:11.7 26 2:15:30.4 25
26 29 detail závodníka KŘOUSTEK Martin CZE 1978 SKI Skuhrov n.B 10. /  M40-49 2:46:11.2 0:26:24.6 0:52:29.4 30 1:21:42.9 29 2:16:25.4 27
27 40 detail závodníka KOUCKÝ Roman CZE 1963 ČKS SKI Jilemnice 4. /  M50-59 2:46:32.7 0:26:46.1 0:51:07.4 23 1:19:59.4 25 2:15:37.7 26
28 66 detail závodníka TEPLÝ Ondřej CZE 1978 HISPORT Team 11. /  M40-49 2:46:45.7 0:26:59.1 0:51:18.1 26 1:20:42.7 27 2:16:51.4 28
29 36 detail závodníka ŠOUREK Libor CZE 1966 Olympic 5. /  M50-59 2:47:40.7 0:27:54.1 0:52:33.9 31 1:21:49.2 30 2:17:20.4 29
30 73 detail závodníka ČAPEK Lubomír CZE 1974 KÚC Bikesport Ústí n/L 12. /  M40-49 2:49:08.7 0:29:22.1 0:52:51.1 35 1:22:59.2 35 2:18:29.9 30
31 28 detail závodníka ZÁSTĚRA Tomáš CZE 1964 Sokol Písek 6. /  M50-59 2:49:27.5 0:29:40.8 0:53:41.9 39 1:23:29.7 38 2:18:50.2 32
32 34 detail závodníka ŠIMEK Pavel CZE 1971 PRAHA 3 13. /  M40-49 2:49:35.0 0:29:48.3 0:51:51.4 29 1:21:24.4 28 2:18:39.4 31
33 41 detail závodníka MICHÁLEK Martin CZE 1975 Žižkovský tygři 14. /  M40-49 2:49:43.0 0:29:56.3 0:52:38.1 32 1:22:36.2 33 2:18:57.9 33
34 20 detail závodníka PACHOLÍK Jan CZE 1980 Roprachtice 8. /  M30-39 2:51:27.2 0:31:40.6 0:55:00.9 45 1:25:11.5 42 2:20:27.3 37
35 46 detail závodníka ZELENKA Petr CZE 1968 Roprachtice 7. /  M50-59 2:51:31.2 0:31:44.6 0:52:49.9 34 1:22:27.7 32 2:19:07.4 34
36 103 detail závodníka FILGAS Jan CZE 1973 --- 15. /  M40-49 2:52:06.7 0:32:20.1 0:52:54.0 36 1:23:04.9 37 2:20:37.4 38
37 115 detail závodníka TÁBORSKÝ Michal CZE 1987 TJ Magla 9. /  M30-39 2:52:27.5 0:32:40.8 0:52:44.4 33 1:22:51.9 34 2:20:22.2 36
38 87 detail závodníka PROCHÁZKA Pavel CZE 1970 SKI team VYSOČINA 16. /  M40-49 2:53:16.2 0:33:29.6 0:53:20.4 37 1:23:00.2 36 2:20:46.4 39
39 26 detail závodníka KEJMAR Martin CZE 1977 --- 17. /  M40-49 2:54:17.5 0:34:30.8 0:53:46.4 40 1:24:13.4 39 2:21:44.9 40
40 38 detail závodníka MALEČEK Martin CZE 1975 Žižkovský tygři 18. /  M40-49 2:54:44.5 0:34:57.8 0:51:46.4 28 1:22:12.9 31 2:19:52.9 35
41 120 detail závodníka LIBRE Kuba CZE 1974 SK Lajdaček 19. /  M40-49 2:55:13.2 0:35:26.6 0:54:43.6 43 1:25:32.2 44 2:23:41.4 41
42 31 detail závodníka ŠKODA Aleš CZE 1975 Olfin Car Ski Team Trutnov 20. /  M40-49 2:56:09.7 0:36:23.1 0:54:09.9 42 1:25:00.2 40 2:23:52.4 42
43 146 detail závodníka PÁNEK Tomáš CZE 1985 SK STARÁ PAKA 10. /  M30-39 2:56:23.8 0:36:37.1 0:54:58.6 44 1:26:56.2 47 2:25:07.2 43
44 71 detail závodníka DVOŘÁK Jiří CZE 1958 --- 3. /  M60+ 2:56:33.2 0:36:46.6 0:55:35.4 47 1:26:30.5 46 2:25:13.4 44
45 80 detail závodníka HÁJEK Jan CZE 1980 AC Čimelice 11. /  M30-39 2:57:13.0 0:37:26.4 0:59:52.2 76 1:30:40.0 59 2:26:09.4 48
46 33 detail závodníka MACHÁČ Karel CZE 1968 ČKS SKI Jilemnice 8. /  M50-59 2:58:22.5 0:38:35.9 0:55:30.9 46 1:26:26.2 45 2:25:42.4 45
47 154 detail závodníka ŠIMEČEK Tomáš CZE 1966 --- 9. /  M50-59 2:58:37.5 0:38:50.8 0:56:25.4 50 1:27:00.0 49 2:25:55.7 46
48 50 detail závodníka HNÁTKOVÁ Tereza CZE 1992 SPORTICUS team 1. /  W18-29 3:00:19.8 0:40:33.1 0:57:19.9 58 1:29:23.2 53 2:28:32.7 52
49 22 detail závodníka HORNYCH Vena CZE 1978 Kupkolo MtbTrilogy stage race 21. /  M40-49 3:00:41.8 0:40:55.1 0:53:33.9 38 1:25:10.4 41 2:27:28.4 49
50 134 detail závodníka VESELÝ Jiří CZE 1964 Skaut Mustang Liberec 10. /  M50-59 3:00:44.0 0:40:57.4 0:56:06.6 48 1:26:58.0 48 2:28:05.4 50
51 55 detail závodníka JANÁČEK Tomáš CZE 1967 SKP Maják Jablonec 11. /  M50-59 3:00:46.3 0:40:59.6 0:57:10.2 55 1:28:21.7 51 2:28:33.2 53
52 155 detail závodníka KLAŠKA Daniel CZE 1969 --- 12. /  M50-59 3:01:13.0 0:41:26.4 0:56:32.9 51 1:28:57.0 52 2:28:09.5 51
53 32 detail závodníka GROMUS Daniel CZE 1978 Kolečkové lyže TOMSKI.cz 22. /  M40-49 3:01:16.3 0:41:29.6 0:56:39.6 52 1:29:41.2 57 2:29:20.7 56
54 89 detail závodníka HOMOLKA Pavel CZE 1973 --- 23. /  M40-49 3:01:43.0 0:41:56.4 0:53:55.4 41 1:25:13.4 43 2:25:57.9 47
55 11 detail závodníka GROßE Frank GER 1962 PSV ZITTAU 13. /  M50-59 3:01:45.5 0:41:58.9 0:58:54.9 66 1:31:05.5 61 2:30:22.5 57
56 37 detail závodníka VOLDŘICH Petr CZE 1978 Ski klub Šumava 24. /  M40-49 3:02:00.3 0:42:13.6 0:57:14.7 56 1:29:27.0 54 2:28:43.6 54
57 23 detail závodníka MAŠEK Petr CZE 1979 AO Spartak Vrchlabí 25. /  M40-49 3:03:00.3 0:43:13.6 0:59:01.2 68 1:31:21.2 67 2:31:03.0 58
58 138 detail závodníka FULKA Jiří CZE 1960 REDPOINT TEAM 14. /  M50-59 3:03:31.3 0:43:44.6 0:56:17.1 49 1:28:00.0 50 2:28:45.5 55
59 159 detail závodníka HEJNÁ Anna-marie CZE 1999 Silvini Madshus Race Team 2. /  W18-29 3:03:45.5 0:43:58.9 0:58:30.1 63 1:31:18.7 66 2:31:27.5 60
60 44 detail závodníka HEJNÝ Martin CZE 1968 Silvini Madshus team 15. /  M50-59 3:03:47.0 0:44:00.4 0:58:21.4 62 1:31:16.5 65 2:31:19.2 59
61 142 detail závodníka DUMEK Václav CZE 1987 HO Tanvald 12. /  M30-39 3:05:42.8 0:45:56.1 0:58:40.4 65 1:31:12.7 64 2:31:58.2 61
62 116 detail závodníka MICHALIČKA David CZE 1980 TK Radošovice 13. /  M30-39 3:05:57.5 0:46:10.9 0:58:35.2 64 1:32:24.7 70 2:33:30.2 67
63 15 detail závodníka HEJNA Jan CZE 1984 Rumový express 14. /  M30-39 3:06:03.0 0:46:16.4 0:59:22.9 70 1:31:45.7 68 2:33:49.7 71
64 57 detail závodníka TIŠER Robert CZE 1962 BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 16. /  M50-59 3:06:20.3 0:46:33.6 0:57:41.9 60 1:30:10.0 58 2:32:28.7 62
65 49 detail závodníka KOVÁŘ Miroslav CZE 1981 SC Jičín - BT 15. /  M30-39 3:06:30.3 0:46:43.6 0:57:14.9 57 1:29:32.5 56 2:32:31.7 63
66 127 detail závodníka NOVOTNÝ Jan CZE 1978 TTT 26. /  M40-49 3:06:44.0 0:46:57.4 0:57:36.9 59 1:30:40.2 60 2:33:14.0 66
67 39 detail závodníka ŘÍČAN Daniel CZE 1987 --- 16. /  M30-39 3:07:09.3 0:47:22.6 1:00:28.9 81 1:32:37.7 73 2:33:42.5 70
67 129 detail závodníka MRÁZ Pavel CZE 1976 TJ Slovan Praha Zdravotník 27. /  M40-49 3:07:09.3 0:47:22.6 0:56:56.4 53 1:29:29.0 55 2:33:11.0 65
69 42 detail závodníka SUCHÝ Jiří CZE 1970 --- 28. /  M40-49 3:07:43.5 0:47:56.9 0:58:10.4 61 1:31:09.2 62 2:33:02.7 64
70 74 detail závodníka SUCHARDA Jiří CZE 1972 Jablonecké Mattonky 29. /  M40-49 3:08:40.3 0:48:53.6 1:00:33.7 82 1:33:50.5 77 2:35:28.5 73
71 111 detail závodníka FILGAS Ondřej CZE 1981 --- 17. /  M30-39 3:08:58.3 0:49:11.6 0:57:05.9 54 1:31:10.2 63 2:33:32.7 68
72 143 detail závodníka MATRAS Tomáš CZE 1980 SKI team VYSOČINA 18. /  M30-39 3:09:10.5 0:49:23.9 1:00:09.2 78 1:33:30.0 76 2:34:42.0 72
73 123 detail závodníka ŠÍR Václav CZE 1948 Spartak Rokytnice 4. /  M60+ 3:09:45.5 0:49:58.9 0:59:41.2 73 1:33:03.7 75 2:36:04.7 75
74 156 detail závodníka VAVRUŠKOVÁ Lucie CZE 1984 Jablonecké Paseky 1. /  W30-39 3:09:51.5 0:50:04.9 1:02:37.2 92 1:35:29.7 84 2:35:43.0 74
75 140 detail závodníka KUČERA Jiří CZE 1998 --- 5. /  M18-29 3:10:24.1 0:50:37.4 0:59:51.7 75 1:31:57.2 69 2:33:38.0 69
76 51 detail závodníka HONZÍK Tomáš CZE 1970 Slavia Liberec oreinteering 30. /  M40-49 3:10:56.5 0:51:09.9 0:59:11.2 69 1:32:27.0 71 2:36:50.7 76
77 43 detail závodníka STUCHLÍK Zdeněk CZE 1950 Šerlich 8.30 5. /  M60+ 3:11:13.6 0:51:26.9 0:59:59.4 77 1:33:55.2 78 2:37:55.2 78
78 99 detail závodníka ŠRÁMEK Jaromír CZE 1958 KVS Šumperk 6. /  M60+ 3:11:37.1 0:51:50.4 1:00:28.1 80 1:34:23.7 82 2:37:58.0 79
79 83 detail závodníka JANATA Milan CZE 1986 TJ Roprachtice 19. /  M30-39 3:12:45.6 0:52:58.9 0:59:27.7 71 1:32:36.7 72 2:37:09.5 77
80 59 detail závodníka VRBATA Jan CZE 1986 Nadšenci z Posázaví 20. /  M30-39 3:13:36.1 0:53:49.4 0:59:00.4 67 1:32:49.7 74 2:38:22.2 80
81 88 detail závodníka KLÍMA Pavel CZE 1977 SK Peřimov 31. /  M40-49 3:15:47.3 0:56:00.7 0:59:45.9 74 1:33:58.5 79 2:39:18.0 81
82 147 detail závodníka SEMÍK Luboš CZE 1962 OK Kamenice 17. /  M50-59 3:15:51.8 0:56:05.2 1:00:44.7 85 1:35:28.2 83 2:40:59.5 83
83 95 detail závodníka TOMEŠ Alexej CZE 1966 SPRO 18. /  M50-59 3:16:20.6 0:56:33.9 1:00:26.2 79 1:34:08.2 80 2:40:36.2 82
84 124 detail závodníka SEEMAN Tomáš CZE 1968 Medicína Praha 19. /  M50-59 3:16:22.6 0:56:35.9 1:02:42.2 95 1:37:46.5 95 2:41:24.2 85
85 53 detail závodníka SEVERÝN Otto CZE 1974 --- 32. /  M40-49 3:16:36.1 0:56:49.4 1:02:25.4 91 1:36:23.7 86 2:41:05.2 84
86 64 detail závodníka HOJAČ Mojmír CZE 1958 HO Tanvald 7. /  M60+ 3:18:45.3 0:58:58.7 1:02:42.9 96 1:36:58.2 92 2:42:51.0 87
87 77 detail závodníka ŠTEFEK Richard CZE 1974 Šerlich 8.30 33. /  M40-49 3:19:08.1 0:59:21.4 1:01:25.9 87 1:36:25.0 87 2:42:19.5 86
88 131 detail závodníka KŘOUSTEK Karel CZE 1948 SKI Skuhrov n.B 8. /  M60+ 3:19:27.3 0:59:40.7 1:02:51.7 97 1:37:33.7 94 2:44:20.5 91
89 45 detail závodníka JIRÁSEK Pavel CZE 1962 Šerlich 8.30 20. /  M50-59 3:19:52.1 1:00:05.4 1:01:54.2 89 1:36:41.0 90 2:43:36.2 89
90 139 detail závodníka RULÍŠEK Lubomír CZE 1972 VSK Přírodní vědy Praha 34. /  M40-49 3:21:10.1 1:01:23.4 1:03:55.9 100 1:38:30.2 97 2:45:20.8 94
91 56 detail závodníka KUBEŠ Petr CZE 1964 SOKOL VRÁT 21. /  M50-59 3:21:35.1 1:01:48.4 1:01:09.7 86 1:36:03.2 85 2:45:01.3 93
92 137 detail závodníka ROZSYPAL Vladislav CZE 1970 STS Chvojkovice Brod 35. /  M40-49 3:22:38.8 1:02:52.2 1:02:41.4 94 1:39:08.3 98 2:45:50.8 95
93 96 detail závodníka ŠÍR Vladimír CZE 1976 KJB Jilemnice 36. /  M40-49 3:22:41.8 1:02:55.2 0:59:31.7 72 1:34:19.7 81 2:43:34.8 88
94 108 detail závodníka ČERNOHORSKÝ Miroslav CZE 1970 KČP Josefův Důl 37. /  M40-49 3:23:06.1 1:03:19.5 1:01:32.1 88 1:36:27.5 88 2:44:50.0 92
95 13 detail závodníka SROVNAL Otakar CZE 1942 Lokomotiva Zábřeh 9. /  M60+ 3:23:06.6 1:03:19.9 1:05:49.7 107 1:41:19.3 103 2:46:39.8 97
96 144 detail závodníka ZUZÁNEK Miroslav CZE 1947 SOKOL VALTEŘICE 10. /  M60+ 3:23:23.3 1:03:36.7 1:04:07.2 101 1:39:32.0 99 2:48:02.5 98
97 145 detail závodníka VÁVRA Jaroslav CZE 1973 SK Spojil 38. /  M40-49 3:24:32.1 1:04:45.4 1:07:42.2 113 1:43:30.5 111 2:50:14.0 100
98 86 detail závodníka PEKÁREK Jan CZE 1973 HK Excentric 39. /  M40-49 3:24:55.9 1:05:09.2 1:00:38.7 83 1:36:39.7 89 2:45:52.5 96
99 153 detail závodníka MEINEL Andreas GER 1959 --- 11. /  M60+ 3:24:59.6 1:05:13.0 1:06:49.4 112 1:42:14.5 106 2:50:05.0 99
100 141 detail závodníka JAKSCH Jan CZE 1975 Ex TJ Ještěd 40. /  M40-49 3:28:55.9 1:09:09.2 1:02:18.4 90 1:37:54.0 96 2:50:29.5 101

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru