Jilemnická 50 ZP MV ČR - Jilemnická 50 ZP MV ČR - neděle

Běžecké lyžování
DATUM :27.1.2019 MÍSTO :Roudnice
POŘADATEL : ČKS SKI Jilemnice

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Mezičas #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Mezičas #
1 1130 detail závodníka ČECH Jan CZE 1993 --- 1. /  M15-29K 1:08:30.7 0:00:00.0 0:44:37.7 1
2 1011 detail závodníka MATOUŠ Adam CZE 1998 ČKS SKI Jilemnice 2. /  M15-29K 1:08:59.7 0:00:28.9 0:44:40.2 2
3 1013 detail závodníka SCHÜTZ Michael CZE 2000 ČKS SKI Jilemnice 3. /  M15-29K 1:10:00.4 0:01:29.6 0:45:11.0 3
4 1014 detail závodníka SCHÜTZ Filip CZE 1997 ČKS SKI Jilemnice 4. /  M15-29K 1:10:08.0 0:01:37.2 0:45:35.9 4
5 1084 detail závodníka PROVAZNÍK Josef CZE 1999 ČKS SKI Jilemnice 5. /  M15-29K 1:10:15.2 0:01:44.5 0:45:41.2 5
6 1002 detail závodníka MALÍK Tomáš CZE 1984 SSC Železný Brod 1. /  M30-39K 1:11:08.5 0:02:37.7 0:46:07.5 6
7 1005 detail závodníka PLECHÁČ Petr CZE 1994 ČKS SKI Jilemnice 6. /  M15-29K 1:11:18.2 0:02:47.5 0:46:10.2 7
8 1001 detail závodníka ŠRŮTEK David CZE 1980 Rossignol racing team 2. /  M30-39K 1:11:59.2 0:03:28.5 0:46:15.2 9
9 1006 detail závodníka SILVIO Schneider GER 1969 --- 1. /  M50-59K 1:12:10.7 0:03:40.0 0:46:15.0 8
10 1008 detail závodníka KRISTEJN Lukáš CZE 1989 Rossignol racing team 3. /  M30-39K 1:13:45.5 0:05:14.7 0:47:38.0 10
11 1085 detail závodníka PAVLÍČEK Marek CZE 2002 ČKS SKI Jilemnice 7. /  M15-29K 1:13:48.5 0:05:17.7 0:47:51.5 13
12 1007 detail závodníka ŠIMŮNEK Jaromír CZE 1955 SKP Kornspitz Jablonec 1. /  M60+K 1:13:51.7 0:05:21.0 0:48:00.5 14
13 1027 detail závodníka HAVEL Lukáš CZE 1974 Olfin Car Ski Team Trutnov 1. /  M40-49K 1:13:53.0 0:05:22.2 0:47:48.0 12
14 1004 detail závodníka ŠIMEK Pavel CZE 1980 OLFIN-CAR SKI TEAM 4. /  M30-39K 1:15:00.2 0:06:29.5 0:47:43.7 11
15 1010 detail závodníka MRÁZ Antonín CZE 1972 VSK Elektro 2. /  M40-49K 1:17:12.2 0:08:41.5 0:49:27.0 15
16 1081 detail závodníka MORAVCOVÁ Kateřina CZE 1984 Silvini Madshus team 1. /  W30-39K 1:18:16.5 0:09:45.7 0:49:56.2 16
17 1019 detail závodníka LEPKA Martin CZE 1985 Yellow House 5. /  M30-39K 1:20:00.5 0:11:29.7 0:51:09.7 18
18 1028 detail závodníka BALATKA Miroslav CZE 1982 ČKS SKI Jilemnice 6. /  M30-39K 1:20:23.5 0:11:52.7 0:50:48.7 17
19 1083 detail závodníka HOLMAN Tomáš CZE 2001 ČKS SKI Jilemnice 8. /  M15-29K 1:20:26.7 0:11:56.0 0:51:12.0 19
20 1144 detail závodníka BLAŽKOVÁ Lenka CZE 1988 --- 2. /  W30-39K 1:20:27.2 0:11:56.5 0:52:01.0 21
21 1086 detail závodníka TROJANOVÁ Hana CZE 2000 ČKS SKI Jilemnice 1. /  W15-29K 1:20:36.0 0:12:05.2 0:51:59.2 20
22 1087 detail závodníka SVOBODOVÁ Kateřina CZE 2002 ČKS SKI Jilemnice 2. /  W15-29K 1:22:10.0 0:13:39.2 0:53:31.2 22
23 1017 detail závodníka KUBEČEK Ladislav CZE 1962 Kasper Swix Team 2. /  M50-59K 1:23:21.0 0:14:50.3 0:53:36.2 24
24 1039 detail závodníka PFOFF Jan CZE 1980 Kanoistika Poděbrady 7. /  M30-39K 1:24:07.3 0:15:36.5 0:53:31.5 23
25 1092 detail závodníka VESELÝ Jan CZE 2002 LO TJ Žďár nad Sázavou 9. /  M15-29K 1:24:14.3 0:15:43.5 0:54:03.2 25
26 1033 detail závodníka KRÁTKÝ Tomáš CZE 1967 SK LOS LOBOS 3. /  M50-59K 1:24:37.0 0:16:06.3 0:54:47.5 27
27 1049 detail závodníka PALATA Miroslav CZE 1963 VSK FEL Praha 4. /  M50-59K 1:24:56.5 0:16:25.8 0:55:11.0 28
28 1026 detail závodníka JINDŘIŠEK Martin CZE 1991 Horní Branná 10. /  M15-29K 1:26:07.8 0:17:37.0 0:54:24.7 26
29 1128 detail závodníka HAAS Jan CZE 1984 Kasper Swix Team Trutnov 8. /  M30-39K 1:26:39.5 0:18:08.8 0:55:16.3 29
30 1062 detail závodníka SVOBODA Petr CZE 1968 ČKS SKI Jilemnice 5. /  M50-59K 1:26:53.8 0:18:23.0 0:56:42.0 32
31 1030 detail závodníka FRANCKE Pavla CZE 1988 Žižkovský tygři 3. /  W30-39K 1:27:38.5 0:19:07.8 0:55:54.8 30
32 1037 detail závodníka KRÁKORA Petr CZE 1970 Kasper-Swix Team 3. /  M40-49K 1:27:48.0 0:19:17.3 0:56:16.0 31
33 1076 detail závodníka SAJDLOVÁ Jana CZE 1983 Žižkovský tygři 4. /  W30-39K 1:28:37.3 0:20:06.5 0:57:30.2 35
34 1148 detail závodníka PRUNER Petr CZE 1982 SPORTICUS team 9. /  M30-39K 1:28:45.3 0:20:14.6 0:59:00.0 42
35 1031 detail závodníka RAKONCAJ Lukas CZE 1974 SIR JOSEPH 4. /  M40-49K 1:28:46.8 0:20:16.0 0:57:04.5 33
36 1018 detail závodníka KUPR Jan CZE 1985 Mercedes-Benz Salomon Team 10. /  M30-39K 1:29:48.0 0:21:17.3 0:57:35.2 36
37 1054 detail závodníka ČIPERA Radek CZE 1964 Radvanice 6. /  M50-59K 1:29:54.5 0:21:23.8 0:58:34.5 40
38 1115 detail závodníka KOLÁČEK Martin CZE 1977 --- 5. /  M40-49K 1:30:03.3 0:21:32.5 0:58:25.5 39
39 1132 detail závodníka KOLÁŘ Petr CZE 1972 --- 6. /  M40-49K 1:30:06.8 0:21:36.0 0:57:57.7 37
40 1047 detail závodníka VALENTA Michal CZE 1962 SKI Tužín 7. /  M50-59K 1:30:30.8 0:22:00.0 0:57:15.8 34
41 1133 detail závodníka ZELLER Zbyněk CZE 1955 ČSK VYSOKÉ NAD JIZEROU 2. /  M60+K 1:30:35.3 0:22:04.5 0:58:23.5 38
42 1088 detail závodníka JAKOUBĚOVÁ Kateřina CZE 2003 ČKS SKI Jilemnice 3. /  W15-29K 1:30:55.8 0:22:25.0 0:59:16.8 45
43 1112 detail závodníka NOVOSAD David CZE 1975 GHOST Team 7. /  M40-49K 1:31:19.8 0:22:49.0 0:58:54.3 41
44 1048 detail závodníka KUBEČEK Ladislav CZE 1991 Kasper Swix Team 11. /  M15-29K 1:31:22.8 0:22:52.0 0:59:11.5 44
45 1090 detail závodníka POKORNÁ Emma CZE 2001 ČKS SKI Jilemnice 4. /  W15-29K 1:31:25.3 0:22:54.5 0:59:17.0 46
46 1043 detail závodníka PEK Miroslav CZE 1958 TO EUROPE - PEKSPORT 3. /  M60+K 1:31:33.8 0:23:03.0 0:59:05.3 43
47 1107 detail závodníka VÁVRA Martin CZE 1997 ČZU Praha 12. /  M15-29K 1:33:07.5 0:24:36.8 1:00:05.5 48
48 1035 detail závodníka PETRŽELA Pavel CZE 1963 Kasper Swix Team 8. /  M50-59K 1:33:32.3 0:25:01.6 1:00:10.5 49
49 1089 detail závodníka ZATLOUKALOVÁ Barbora CZE 2003 ČKS SKI Jilemnice 5. /  W15-29K 1:33:41.8 0:25:11.0 0:59:54.3 47
50 1025 detail závodníka KROUPA Štěpán CZE 1975 Café racers 8. /  M40-49K 1:34:16.1 0:25:45.3 1:00:34.3 52
51 1105 detail závodníka KOS Michal CZE 1968 OB SRK 9. /  M50-59K 1:34:25.8 0:25:55.1 1:00:15.3 51
52 1029 detail závodníka KNOPOVÁ Kamila CZE 1992 Rossignol racing team 6. /  W15-29K 1:34:31.5 0:26:00.8 1:00:14.5 50
53 1120 detail závodníka VAŠÍČEK Roman CZE 1974 Continental Adršpach 9. /  M40-49K 1:34:54.0 0:26:23.3 1:01:02.0 54
54 1052 detail závodníka KUŽEL Aleš CZE 1974 Rybnicek 10. /  M40-49K 1:35:10.3 0:26:39.5 1:00:49.3 53
55 1021 detail závodníka ČECHOVÁ Anna CZE 1993 ČKS SKI Jilemnice 7. /  W15-29K 1:35:24.8 0:26:54.1 1:01:03.3 55
56 1109 detail závodníka ŠKOPKOVÁ Markéta CZE 1990 SPŠN 8. /  W15-29K 1:35:28.0 0:26:57.3 1:01:46.0 58
57 1015 detail závodníka ZAPADLO Jiří CZE 1993 Mrejčná 13. /  M15-29K 1:35:29.6 0:26:58.8 1:02:30.3 60
58 1061 detail závodníka FRITZ Jaroslav CZE 1977 --- 11. /  M40-49K 1:35:29.8 0:26:59.0 1:01:55.3 59
59 1069 detail závodníka ČAJČÍK Karel CZE 1957 Yacht Pardubice 4. /  M60+K 1:36:02.1 0:27:31.3 1:01:26.3 57
60 1119 detail závodníka HÁJKOVÁ Eliška CZE 1982 AC Čimelice 5. /  W30-39K 1:36:25.6 0:27:54.8 1:02:51.8 61
61 1020 detail závodníka ZELENKA Jan CZE 1984 Kobyláci Roprachtice 11. /  M30-39K 1:36:30.6 0:27:59.8 1:02:56.6 62
62 1143 detail závodníka PETRÁK Tomáš CZE 1976 --- 12. /  M40-49K 1:36:34.6 0:28:03.8 1:01:11.5 56
63 1082 detail závodníka DULEBA Lukáš CZE 1984 Luka racing 12. /  M30-39K 1:37:55.3 0:29:24.6 1:03:03.8 63
64 1024 detail závodníka TAUCHMAN Miloš CZE 1953 SK LOB Nová Paka 5. /  M60+K 1:38:43.1 0:30:12.3 1:03:58.5 65
65 1094 detail závodníka LEPKOVÁ Zuzana CZE 1987 --- 6. /  W30-39K 1:39:01.6 0:30:30.8 1:03:09.8 64
66 1136 detail závodníka ZVOLSKÝ Ladislav CZE 1978 Borci zdar! 13. /  M40-49K 1:39:32.1 0:31:01.3 1:04:51.0 70
67 1080 detail závodníka MARTINEC Jan CZE 1951 Sokol Semily 6. /  M60+K 1:39:33.6 0:31:02.8 1:04:08.0 66
68 1045 detail závodníka BENEŠOVÁ Jolana CZE 1969 REDPOINT TEAM 1. /  W50+K 1:39:43.3 0:31:12.6 1:04:33.3 69
69 1044 detail závodníka RAUCHFUSS Marek CZE 1969 REVITBUILD MTB Team 10. /  M50-59K 1:40:00.1 0:31:29.3 1:04:22.8 67
70 1063 detail závodníka LAZAR Marek CZE 1977 Novis TK Praha 14. /  M40-49K 1:40:05.6 0:31:34.8 1:05:03.8 73
71 1046 detail závodníka VÁVRA Martin CZE 1963 ČZU Praha 11. /  M50-59K 1:40:13.6 0:31:42.8 1:05:27.0 75
72 1137 detail závodníka HLAVÁČEK Zdeněk CZE 1954 SKP Rychnov 7. /  M60+K 1:40:30.8 0:32:00.1 1:05:11.3 74
73 1023 detail závodníka DLABOLA Petr CZE 1977 SK STARÁ PAKA 15. /  M40-49K 1:40:52.6 0:32:21.8 1:04:31.0 68
74 1034 detail závodníka BRUNCLÍK Ivo CZE 1958 Slovan Špindlerův Mlýn 8. /  M60+K 1:41:39.1 0:33:08.3 1:04:53.3 71
75 1016 detail závodníka MACH Jan CZE 1956 Slavoj Teplice nad Metují 9. /  M60+K 1:41:52.6 0:33:21.8 1:05:01.3 72
76 1038 detail závodníka JIŘIŠTOVÁ Zuzana CZE 1982 SK Peřimov 7. /  W30-39K 1:41:59.6 0:33:28.8 1:06:08.5 77
77 1146 detail závodníka JINDŘIŠKOVÁ Alena CZE 1961 Sokol Horní Branná 2. /  W50+K 1:42:28.1 0:33:57.3 1:05:51.8 76
78 1071 detail závodníka MIKSÁNEK Miloslav CZE 1960 --- 12. /  M50-59K 1:43:30.8 0:35:00.1 1:06:30.2 78
79 1149 detail závodníka SVOBODA Lukáš CZE 1975 Yellow House Racing 16. /  M40-49K 1:43:51.3 0:35:20.6 1:06:37.0 79
80 1118 detail závodníka HRADECKÁ Petra CZE 1968 OK Doksy 3. /  W50+K 1:44:43.8 0:36:13.1 1:08:17.5 83
81 1117 detail závodníka HRADECKÝ Jaroslav CZE 1963 OK Doksy 13. /  M50-59K 1:44:45.3 0:36:14.6 1:08:11.3 82
82 1070 detail závodníka PETERKA František CZE 1949 Sokol Troja 10. /  M60+K 1:44:49.3 0:36:18.6 1:07:21.0 81
83 1142 detail závodníka MALÍŘOVÁ Tereza CZE 1982 --- 8. /  W30-39K 1:45:43.6 0:37:12.8 1:07:00.5 80
84 1059 detail závodníka TEPLÁ Jana CZE 1979 TTT / ŠSK Újezd nad Lesy 1. /  W40-49K 1:46:00.3 0:37:29.6 1:09:56.0 85
85 1114 detail závodníka DUSILOVÁ Hedvika CZE 1969 Sokol Skuhrov 4. /  W50+K 1:47:33.8 0:39:03.1 1:09:47.8 84
86 1097 detail závodníka SEVERA Jakub CZE 1986 --- 13. /  M30-39K 1:48:54.9 0:40:24.1 1:10:00.3 86
87 1131 detail závodníka SVOBODOVÁ Kateřina CZE 1973 ČKS SKI Jilemnice 2. /  W40-49K 1:50:54.4 0:42:23.6 1:11:56.0 88
88 1100 detail závodníka BLÁHA Tomáš CZE 1969 Sokol Dřevěnice 14. /  M50-59K 1:51:04.4 0:42:33.6 1:13:27.5 91
89 1126 detail závodníka KUČERA Radek CZE 1972 --- 17. /  M40-49K 1:52:03.6 0:43:32.9 1:11:46.3 87
90 1050 detail závodníka KRONIKA Miroslav CZE 1971 www.SPORTeM.info 18. /  M40-49K 1:53:28.9 0:44:58.1 1:14:52.6 97
91 1139 detail závodníka POKORNÁ Iveta CZE 1974 ČS Bike team 3. /  W40-49K 1:53:42.1 0:45:11.4 1:12:50.0 90
92 1093 detail závodníka CIBULKA Lukáš CZE 1971 --- 19. /  M40-49K 1:53:51.4 0:45:20.6 1:12:12.3 89
93 1051 detail závodníka SOSNA Vlastimil CZE 1949 Pohorská jednota Radhošť 11. /  M60+K 1:54:04.6 0:45:33.9 1:13:36.3 92
94 1095 detail závodníka HORÁK Miloš CZE 1964 --- 15. /  M50-59K 1:54:13.1 0:45:42.4 1:16:01.8 99
95 1072 detail závodníka MÁLEK Roman CZE 1967 Geodézie Málek 16. /  M50-59K 1:54:29.1 0:45:58.4 1:14:48.6 96
96 1060 detail závodníka PARMA Antonín CZE 1956 SKI TEAM Praha 12. /  M60+K 1:55:42.9 0:47:12.1 1:14:31.1 94
97 1056 detail závodníka PROVAZNÍK Vladimír CZE 1983 --- 14. /  M30-39K 1:56:24.1 0:47:53.4 1:14:33.6 95
98 1106 detail závodníka ČUŘÍK Tomáš CZE 1982 Jablonecké Mattonky 15. /  M30-39K 1:56:51.4 0:48:20.6 1:15:35.1 98
99 1103 detail závodníka MOTYČKOVÁ Stanislava CZE 1971 FEL Praha 4. /  W40-49K 1:57:20.1 0:48:49.4 1:14:30.8 93
100 1116 detail závodníka FORMAN Otto CZE 1967 --- 17. /  M50-59K 1:58:30.9 0:50:00.1 1:16:58.6 102

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru