Jilemnická 50 ZP MV ČR - Jilemnická 50 ZP MV ČR - neděle

Běžecké lyžování
DATUM :27.1.2019 MÍSTO :Roudnice
POŘADATEL : ČKS SKI Jilemnice

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Mezičas #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Mezičas #
1 1130 detail závodníka ČECH Jan CZE 1993 --- 1. /  M15-29K 1:08:30.7 0:00:00.0 0:44:37.7 1
2 1011 detail závodníka MATOUŠ Adam CZE 1998 ČKS SKI Jilemnice 2. /  M15-29K 1:08:59.7 0:00:28.9 0:44:40.2 2
3 1013 detail závodníka SCHÜTZ Michael CZE 2000 ČKS SKI Jilemnice 3. /  M15-29K 1:10:00.4 0:01:29.6 0:45:11.0 3
4 1014 detail závodníka SCHÜTZ Filip CZE 1997 ČKS SKI Jilemnice 4. /  M15-29K 1:10:08.0 0:01:37.2 0:45:35.9 4
5 1084 detail závodníka PROVAZNÍK Josef CZE 1999 ČKS SKI Jilemnice 5. /  M15-29K 1:10:15.2 0:01:44.5 0:45:41.2 5
6 1002 detail závodníka MALÍK Tomáš CZE 1984 SSC Železný Brod 1. /  M30-39K 1:11:08.5 0:02:37.7 0:46:07.5 6
7 1005 detail závodníka PLECHÁČ Petr CZE 1994 ČKS SKI Jilemnice 6. /  M15-29K 1:11:18.2 0:02:47.5 0:46:10.2 7
8 1001 detail závodníka ŠRŮTEK David CZE 1980 Rossignol racing team 2. /  M30-39K 1:11:59.2 0:03:28.5 0:46:15.2 9
9 1006 detail závodníka SILVIO Schneider GER 1969 --- 1. /  M50-59K 1:12:10.7 0:03:40.0 0:46:15.0 8
10 1008 detail závodníka KRISTEJN Lukáš CZE 1989 Rossignol racing team 3. /  M30-39K 1:13:45.5 0:05:14.7 0:47:38.0 10
11 1085 detail závodníka PAVLÍČEK Marek CZE 2002 ČKS SKI Jilemnice 7. /  M15-29K 1:13:48.5 0:05:17.7 0:47:51.5 13
12 1007 detail závodníka ŠIMŮNEK Jaromír CZE 1955 SKP Kornspitz Jablonec 1. /  M60+K 1:13:51.7 0:05:21.0 0:48:00.5 14
13 1027 detail závodníka HAVEL Lukáš CZE 1974 Olfin Car Ski Team Trutnov 1. /  M40-49K 1:13:53.0 0:05:22.2 0:47:48.0 12
14 1004 detail závodníka ŠIMEK Pavel CZE 1980 OLFIN-CAR SKI TEAM 4. /  M30-39K 1:15:00.2 0:06:29.5 0:47:43.7 11
15 1010 detail závodníka MRÁZ Antonín CZE 1972 VSK Elektro 2. /  M40-49K 1:17:12.2 0:08:41.5 0:49:27.0 15
16 1019 detail závodníka LEPKA Martin CZE 1985 Yellow House 5. /  M30-39K 1:20:00.5 0:11:29.7 0:51:09.7 17
17 1028 detail závodníka BALATKA Miroslav CZE 1982 ČKS SKI Jilemnice 6. /  M30-39K 1:20:23.5 0:11:52.7 0:50:48.7 16
18 1083 detail závodníka HOLMAN Tomáš CZE 2001 ČKS SKI Jilemnice 8. /  M15-29K 1:20:26.7 0:11:56.0 0:51:12.0 18
19 1017 detail závodníka KUBEČEK Ladislav CZE 1962 Kasper Swix Team 2. /  M50-59K 1:23:21.0 0:14:50.3 0:53:36.2 20
20 1039 detail závodníka PFOFF Jan CZE 1980 Kanoistika Poděbrady 7. /  M30-39K 1:24:07.3 0:15:36.5 0:53:31.5 19
21 1092 detail závodníka VESELÝ Jan CZE 2002 LO TJ Žďár nad Sázavou 9. /  M15-29K 1:24:14.3 0:15:43.5 0:54:03.2 21
22 1033 detail závodníka KRÁTKÝ Tomáš CZE 1967 SK LOS LOBOS 3. /  M50-59K 1:24:37.0 0:16:06.3 0:54:47.5 23
23 1049 detail závodníka PALATA Miroslav CZE 1963 VSK FEL Praha 4. /  M50-59K 1:24:56.5 0:16:25.8 0:55:11.0 24
24 1026 detail závodníka JINDŘIŠEK Martin CZE 1991 Horní Branná 10. /  M15-29K 1:26:07.8 0:17:37.0 0:54:24.7 22
25 1128 detail závodníka HAAS Jan CZE 1984 Kasper Swix Team Trutnov 8. /  M30-39K 1:26:39.5 0:18:08.8 0:55:16.3 25
26 1062 detail závodníka SVOBODA Petr CZE 1968 ČKS SKI Jilemnice 5. /  M50-59K 1:26:53.8 0:18:23.0 0:56:42.0 27
27 1037 detail závodníka KRÁKORA Petr CZE 1970 Kasper-Swix Team 3. /  M40-49K 1:27:48.0 0:19:17.3 0:56:16.0 26
28 1148 detail závodníka PRUNER Petr CZE 1982 SPORTICUS team 9. /  M30-39K 1:28:45.3 0:20:14.6 0:59:00.0 36
29 1031 detail závodníka RAKONCAJ Lukas CZE 1974 SIR JOSEPH 4. /  M40-49K 1:28:46.8 0:20:16.0 0:57:04.5 28
30 1018 detail závodníka KUPR Jan CZE 1985 Mercedes-Benz Salomon Team 10. /  M30-39K 1:29:48.0 0:21:17.3 0:57:35.2 30
31 1054 detail závodníka ČIPERA Radek CZE 1964 Radvanice 6. /  M50-59K 1:29:54.5 0:21:23.8 0:58:34.5 34
32 1115 detail závodníka KOLÁČEK Martin CZE 1977 --- 5. /  M40-49K 1:30:03.3 0:21:32.5 0:58:25.5 33
33 1132 detail závodníka KOLÁŘ Petr CZE 1972 --- 6. /  M40-49K 1:30:06.8 0:21:36.0 0:57:57.7 31
34 1047 detail závodníka VALENTA Michal CZE 1962 SKI Tužín 7. /  M50-59K 1:30:30.8 0:22:00.0 0:57:15.8 29
35 1133 detail závodníka ZELLER Zbyněk CZE 1955 ČSK VYSOKÉ NAD JIZEROU 2. /  M60+K 1:30:35.3 0:22:04.5 0:58:23.5 32
36 1112 detail závodníka NOVOSAD David CZE 1975 GHOST Team 7. /  M40-49K 1:31:19.8 0:22:49.0 0:58:54.3 35
37 1048 detail závodníka KUBEČEK Ladislav CZE 1991 Kasper Swix Team 11. /  M15-29K 1:31:22.8 0:22:52.0 0:59:11.5 38
38 1043 detail závodníka PEK Miroslav CZE 1958 TO EUROPE - PEKSPORT 3. /  M60+K 1:31:33.8 0:23:03.0 0:59:05.3 37
39 1107 detail závodníka VÁVRA Martin CZE 1997 ČZU Praha 12. /  M15-29K 1:33:07.5 0:24:36.8 1:00:05.5 39
40 1035 detail závodníka PETRŽELA Pavel CZE 1963 Kasper Swix Team 8. /  M50-59K 1:33:32.3 0:25:01.6 1:00:10.5 40
41 1025 detail závodníka KROUPA Štěpán CZE 1975 Café racers 8. /  M40-49K 1:34:16.1 0:25:45.3 1:00:34.3 42
42 1105 detail závodníka KOS Michal CZE 1968 OB SRK 9. /  M50-59K 1:34:25.8 0:25:55.1 1:00:15.3 41
43 1120 detail závodníka VAŠÍČEK Roman CZE 1974 Continental Adršpach 9. /  M40-49K 1:34:54.0 0:26:23.3 1:01:02.0 44
44 1052 detail závodníka KUŽEL Aleš CZE 1974 Rybnicek 10. /  M40-49K 1:35:10.3 0:26:39.5 1:00:49.3 43
45 1015 detail závodníka ZAPADLO Jiří CZE 1993 Mrejčná 13. /  M15-29K 1:35:29.6 0:26:58.8 1:02:30.3 48
46 1061 detail závodníka FRITZ Jaroslav CZE 1977 --- 11. /  M40-49K 1:35:29.8 0:26:59.0 1:01:55.3 47
47 1069 detail závodníka ČAJČÍK Karel CZE 1957 Yacht Pardubice 4. /  M60+K 1:36:02.1 0:27:31.3 1:01:26.3 46
48 1020 detail závodníka ZELENKA Jan CZE 1984 Kobyláci Roprachtice 11. /  M30-39K 1:36:30.6 0:27:59.8 1:02:56.6 49
49 1143 detail závodníka PETRÁK Tomáš CZE 1976 --- 12. /  M40-49K 1:36:34.6 0:28:03.8 1:01:11.5 45
50 1082 detail závodníka DULEBA Lukáš CZE 1984 Luka racing 12. /  M30-39K 1:37:55.3 0:29:24.6 1:03:03.8 50
51 1024 detail závodníka TAUCHMAN Miloš CZE 1953 SK LOB Nová Paka 5. /  M60+K 1:38:43.1 0:30:12.3 1:03:58.5 51
52 1136 detail závodníka ZVOLSKÝ Ladislav CZE 1978 Borci zdar! 13. /  M40-49K 1:39:32.1 0:31:01.3 1:04:51.0 55
53 1080 detail závodníka MARTINEC Jan CZE 1951 Sokol Semily 6. /  M60+K 1:39:33.6 0:31:02.8 1:04:08.0 52
54 1044 detail závodníka RAUCHFUSS Marek CZE 1969 REVITBUILD MTB Team 10. /  M50-59K 1:40:00.1 0:31:29.3 1:04:22.8 53
55 1063 detail závodníka LAZAR Marek CZE 1977 Novis TK Praha 14. /  M40-49K 1:40:05.6 0:31:34.8 1:05:03.8 58
56 1046 detail závodníka VÁVRA Martin CZE 1963 ČZU Praha 11. /  M50-59K 1:40:13.6 0:31:42.8 1:05:27.0 60
57 1137 detail závodníka HLAVÁČEK Zdeněk CZE 1954 SKP Rychnov 7. /  M60+K 1:40:30.8 0:32:00.1 1:05:11.3 59
58 1023 detail závodníka DLABOLA Petr CZE 1977 SK STARÁ PAKA 15. /  M40-49K 1:40:52.6 0:32:21.8 1:04:31.0 54
59 1034 detail závodníka BRUNCLÍK Ivo CZE 1958 Slovan Špindlerův Mlýn 8. /  M60+K 1:41:39.1 0:33:08.3 1:04:53.3 56
60 1016 detail závodníka MACH Jan CZE 1956 Slavoj Teplice nad Metují 9. /  M60+K 1:41:52.6 0:33:21.8 1:05:01.3 57
61 1071 detail závodníka MIKSÁNEK Miloslav CZE 1960 --- 12. /  M50-59K 1:43:30.8 0:35:00.1 1:06:30.2 61
62 1149 detail závodníka SVOBODA Lukáš CZE 1975 Yellow House Racing 16. /  M40-49K 1:43:51.3 0:35:20.6 1:06:37.0 62
63 1117 detail závodníka HRADECKÝ Jaroslav CZE 1963 OK Doksy 13. /  M50-59K 1:44:45.3 0:36:14.6 1:08:11.3 64
64 1070 detail závodníka PETERKA František CZE 1949 Sokol Troja 10. /  M60+K 1:44:49.3 0:36:18.6 1:07:21.0 63
65 1097 detail závodníka SEVERA Jakub CZE 1986 --- 13. /  M30-39K 1:48:54.9 0:40:24.1 1:10:00.3 65
66 1100 detail závodníka BLÁHA Tomáš CZE 1969 Sokol Dřevěnice 14. /  M50-59K 1:51:04.4 0:42:33.6 1:13:27.5 68
67 1126 detail závodníka KUČERA Radek CZE 1972 --- 17. /  M40-49K 1:52:03.6 0:43:32.9 1:11:46.3 66
68 1050 detail závodníka KRONIKA Miroslav CZE 1971 www.SPORTeM.info 18. /  M40-49K 1:53:28.9 0:44:58.1 1:14:52.6 73
69 1093 detail závodníka CIBULKA Lukáš CZE 1971 --- 19. /  M40-49K 1:53:51.4 0:45:20.6 1:12:12.3 67
70 1051 detail závodníka SOSNA Vlastimil CZE 1949 Pohorská jednota Radhošť 11. /  M60+K 1:54:04.6 0:45:33.9 1:13:36.3 69
71 1095 detail závodníka HORÁK Miloš CZE 1964 --- 15. /  M50-59K 1:54:13.1 0:45:42.4 1:16:01.8 75
72 1072 detail závodníka MÁLEK Roman CZE 1967 Geodézie Málek 16. /  M50-59K 1:54:29.1 0:45:58.4 1:14:48.6 72
73 1060 detail závodníka PARMA Antonín CZE 1956 SKI TEAM Praha 12. /  M60+K 1:55:42.9 0:47:12.1 1:14:31.1 70
74 1056 detail závodníka PROVAZNÍK Vladimír CZE 1983 --- 14. /  M30-39K 1:56:24.1 0:47:53.4 1:14:33.6 71
75 1106 detail závodníka ČUŘÍK Tomáš CZE 1982 Jablonecké Mattonky 15. /  M30-39K 1:56:51.4 0:48:20.6 1:15:35.1 74
76 1116 detail závodníka FORMAN Otto CZE 1967 --- 17. /  M50-59K 1:58:30.9 0:50:00.1 1:16:58.6 78
77 1064 detail závodníka ŠIML Jan CZE 1967 Novis TK Praha 18. /  M50-59K 1:59:04.9 0:50:34.1 1:17:40.3 79
78 1147 detail závodníka OUTRATA David CZE 1991 --- 14. /  M15-29K 1:59:21.1 0:50:50.4 1:16:04.1 76
79 1134 detail závodníka REK Lukáš CZE 1977 --- 20. /  M40-49K 2:00:40.1 0:52:09.4 1:18:19.8 80
80 1111 detail závodníka LAŠTOVKA Ondřej CZE 1979 --- 21. /  M40-49K 2:00:57.4 0:52:26.6 1:16:24.8 77
81 1053 detail závodníka RUDOLF David CZE 1994 SDH Malé Svatoňovice 15. /  M15-29K 2:01:32.4 0:53:01.6 1:18:31.6 81
82 1104 detail závodníka KOVÁŘ Jaroslav CZE 1951 ČKS SKI Jilemnice 13. /  M60+K 2:05:08.4 0:56:37.7 1:19:35.3 82
83 1065 detail závodníka ŘÍHA Miroslav CZE 1945 Sokol Sadská 14. /  M60+K 2:05:48.7 0:57:17.9 1:22:10.3 85
84 1113 detail závodníka DUSIL Vladimír CZE 1970 Sokol Skuhrov 22. /  M40-49K 2:08:17.7 0:59:46.9 1:22:01.3 84
85 1067 detail závodníka SEVERA Miloslav CZE 1956 --- 15. /  M60+K 2:09:46.7 1:01:15.9 1:21:54.8 83
86 1077 detail závodníka HOLAS Jaromir CZE 1952 --- 16. /  M60+K 2:16:38.7 1:08:08.0 1:28:58.3 86
87 1055 detail závodníka NOSEK Jiří CZE 1971 --- 23. /  M40-49K 2:16:53.2 1:08:22.5 1:29:38.1 87
88 1057 detail závodníka MÜLLER Miroslav CZE 1976 Kammbaude 24. /  M40-49K 2:25:58.0 1:17:27.3 1:34:42.6 90
89 1135 detail závodníka PLACHETKA Karel CZE 1962 --- 19. /  M50-59K 2:29:08.3 1:20:37.5 1:34:06.4 89
90 1141 detail závodníka MARKS Václav CZE 1981 --- 16. /  M30-39K 2:30:59.3 1:22:28.5 1:45:25.7 93
91 1079 detail závodníka RAUCHFUSS Jiří CZE 1948 REVITBUILD MTB Team 17. /  M60+K 2:31:39.8 1:23:09.0 1:36:17.6 91
92 1058 detail závodníka NEMETH Marek CZE 1981 Mufloni Kunratice 17. /  M30-39K 2:32:02.3 1:23:31.5 1:33:03.9 88
93 1145 detail závodníka KOPECKÝ Pavel CZE 1963 CHOTĚBOŘ 20. /  M50-59K 2:52:20.1 1:43:49.3 1:45:14.9 92
--- 1003 detail závodníka ZAJÍC Václav CZE 1979 Rossignol racing team . /  M40-49K DNF --- 0:52:47.2 ---
--- 1009 detail závodníka ČADA Tomáš CZE 1964 REDPOiNT Eleven team . /  M50-59K DNS --- --- ---
--- 1012 detail závodníka HÁK Michal CZE 1975 Sokol Studenec . /  M40-49K DNS --- --- ---
--- 1040 detail závodníka BLAHNA Pete CZE 1950 OlfinCar Ski team . /  M60+K DNS --- --- ---
--- 1041 detail závodníka SCHLECHTER Vojtěch CZE 1982 Žižkovský tygři . /  M30-39K DNS --- --- ---
--- 1068 detail závodníka KUBĚNA Karel CZE 1955 LK Ledeč nad Sázavou . /  M60+K DNS --- --- ---
--- 1074 detail závodníka ZDERADIČKA Petr CZE 1974 ŠKODA Auto team . /  M40-49K DNS --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru