CARDION Karlův běh - Karlův běh - memoriál Jana Pravečka + dětské závody

Běžecké lyžování
DATUM :16.2.2019 MÍSTO :Boží Dar

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Výsledky - | Do aktualizace výsledků zbývá :
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
1 5239 detail závodníka GAŠEK Šimon 2007 LK Slovan K.Vary 1. /  M12 0:07:42.3 0:00:00.0
2 5238 detail závodníka BAUER David 2007 LK Slovan K.Vary 2. /  M12 0:07:57.8 0:00:15.5
3 5369 detail závodníka ŠVARC Michal 2007 Ekonom - Žižkovský Tygři 3. /  M12 0:08:02.0 0:00:19.7
4 5295 detail závodníka ROZKOŠNÝ Jakub 2009 KB Blansko 1. /  M10 0:08:22.3 0:00:40.0
5 5207 detail závodníka TUREK  Jakub 2008 LK Slovan Karlovy Vary 4. /  M12 0:08:25.1 0:00:42.7
6 5310 detail závodníka BRŠŤÁK Tomáš 2007 TJ RADON Vysoká Pec 5. /  M12 0:08:42.6 0:01:00.2
7 5370 detail závodníka VEJVODA Lukáš 2008 Biatlon Klecany 6. /  M12 0:08:55.3 0:01:13.0
8 5245 detail závodníka ŠTĚRBA Lukáš 2010 LK Slovan Karlovy Vary 2. /  M10 0:09:06.6 0:01:24.2
9 5212 detail závodníka BLAHOUT  Jonáš  2008 LK Slovan Karlovy Vary 7. /  M12 0:09:14.8 0:01:32.5
10 5206 detail závodníka WITNEY Samuel 2007 LK Slovan Karlovy Vary 8. /  M12 0:09:17.6 0:01:35.2
11 5183 detail závodníka VODRÁŽKA Štěpán 2008 USK CS Plzeň 9. /  M12 0:09:40.6 0:01:58.2
12 5182 detail závodníka FRÝDEK Lukáš 2008 biatlon blansko 10. /  M12 0:09:49.1 0:02:06.7
13 5218 detail závodníka ŠMEJKAL Štěpán 2009 LK Slovan Karlovy Vary 3. /  M10 0:09:55.3 0:02:13.0
14 5179 detail závodníka TOBRMAN Filip Albert 2008 USK CS Plzeň 11. /  M12 0:09:58.3 0:02:16.0
15 5216 detail závodníka KUNEŠ  Petr 2008 LK Slovan Karlovy Vary 12. /  M12 0:10:08.6 0:02:26.2
16 5318 detail závodníka SOUKUP Ondřej 2009 TJ RADON Vysoká Pec 4. /  M10 0:10:15.3 0:02:33.0
17 5219 detail závodníka KOLLÁR  Lubor 2009 LK Slovan Karlovy Vary 5. /  M10 0:10:17.3 0:02:35.0
18 5296 detail závodníka RICHTER Maximilian 2010 SV Neudorf e.V. 6. /  M10 0:10:17.6 0:02:35.2
19 5319 detail závodníka ANDERSÍK Matyáš 2010 TJ RADON Vysoká Pec 7. /  M10 0:10:23.6 0:02:41.2
20 5383 detail závodníka BENÍŠEK Kryštof 2008 --- 13. /  M12 0:10:28.8 0:02:46.5
21 5311 detail závodníka SOUKUP Pavel 2007 TJ RADON Vysoká Pec 14. /  M12 0:10:46.6 0:03:04.2
22 5252 detail závodníka CHALUPA Šimon 2009 Biatlon Klub Ostrov 8. /  M10 0:10:49.1 0:03:06.7
23 5315 detail závodníka KRAUS Christian 2008 TJ RADON Vysoká Pec 15. /  M12 0:10:57.3 0:03:15.0
24 5213 detail závodníka DVOŘÁK Jan 2008 LK Slovan Karlovy Vary 16. /  M12 0:11:10.3 0:03:28.0
25 5201 detail závodníka ELLEDER Jan 2010 Humanita Praha 9. /  M10 0:11:21.6 0:03:39.2
26 5258 detail závodníka MYSLIK Antonín 2008 Biatlon Klub Ostrov 17. /  M12 0:11:33.8 0:03:51.5
27 5253 detail závodníka NOVÁK Filip 2010 Biatlon Klub Ostrov 10. /  M10 0:11:47.6 0:04:05.2
28 5339 detail závodníka PRŮCHA Jan 2009 BTT Libohovice 11. /  M10 0:11:59.8 0:04:17.5
29 5344 detail závodníka KUPEC Kryštof 2009 --- 12. /  M10 0:12:07.6 0:04:25.2
30 5356 detail závodníka LAZUR šimon 2008 --- 18. /  M12 0:12:16.6 0:04:34.2
31 5335 detail závodníka BĚLINA Štěpán 2009 --- 13. /  M10 0:12:22.3 0:04:40.0
32 5250 detail závodníka TOTH Filip 2008 Biatlon Klub Ostrov 19. /  M12 0:12:40.8 0:04:58.5
33 5191 detail závodníka KORELLUS Lukáš 2009 Ski klub Karlovy Vary 14. /  M10 0:12:41.3 0:04:59.0
34 5186 detail závodníka RITTER Jakub 2010 Ski klub Karlovy Vary 15. /  M10 0:13:08.6 0:05:26.2
35 5181 detail závodníka PÍCL Kryštof 2008 USK CS Plzeň 20. /  M12 0:13:17.1 0:05:34.7
36 5365 detail závodníka ZEMAN Josef 2007 --- 21. /  M12 0:13:28.6 0:05:46.2
37 5364 detail závodníka JIRKOVSKÝ Lukáš 2009 Ski klub Karlovy Vary 16. /  M10 0:13:47.8 0:06:05.5
38 5367 detail závodníka MARTIN Adam 2008 --- 22. /  M12 0:14:21.3 0:06:39.0
39 5327 detail závodníka KVAPIL Matěj 2009 SKI K. Vary 17. /  M10 0:14:47.8 0:07:05.5
40 5304 detail závodníka PERGLER Jakub 2009 --- 18. /  M10 0:15:36.1 0:07:53.7
41 5358 detail závodníka BARBIER Mikuláš 2009 --- 19. /  M10 0:16:54.6 0:09:12.2
42 5340 detail závodníka SITARČÍK Jakub 2009 Síťovci 20. /  M10 0:17:55.8 0:10:13.5
43 5284 detail závodníka SVOBODA Tomáš 2009 --- 21. /  M10 0:22:20.9 0:14:38.5
--- 5214 detail závodníka HOLÝ Tobiáš 2008 LK Slovan Karlovy Vary . /  M12 DNS ---
--- 5215 detail závodníka MOHRMANN Jonáš 2008 LK Slovan Karlovy Vary . /  M12 DNS ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru