CARDION Karlův běh - Karlův běh - memoriál Jiřího Čáslavského

Běžecké lyžování
DATUM :17.2.2019 MÍSTO :Boží Dar

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 7 km # 21 km #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 7 km # 21 km #
1 1103 detail závodníka GNÜCHTEL Justin GER 2000 SV Stützengrün 1. /  MK15-29 0:55:38.5 0:00:00.0 17:10.4 2 0:51:50.4 2
2 1091 detail závodníka MÜLLER Niklas GER 2000 VfB Schöneck 2. /  MK15-29 0:55:47.3 0:00:08.7 17:07.9 1 0:51:50.2 1
3 1018 detail závodníka NOVOTNÝ Viktor CZE 1982 Rossignol racing team 1. /  MK30-39 0:59:53.3 0:04:14.7 18:07.1 4 0:55:36.7 3
4 1019 detail závodníka SCHREIER Michel GER 1997 Fischer Racing Team / SV Stützengrün 3. /  MK15-29 0:59:56.8 0:04:18.2 18:06.1 3 0:55:39.4 4
5 1151 detail závodníka MEYER Olaf GER 1973 SC NORWEGER Annaberg 1. /  MK40-49 1:01:21.8 0:05:43.2 18:40.1 7 0:56:56.9 5
6 1092 detail závodníka REICHELT Arvid GER 2002 SK DD Niedersedlitz 4. /  MK15-29 1:01:29.1 0:05:50.5 18:39.6 6 0:57:04.4 6
7 1118 detail závodníka PROKHOROV Segey RUS 1980 --- 2. /  MK30-39 1:02:17.1 0:06:38.5 18:44.6 8 0:57:42.0 7
8 1140 detail závodníka ŠMAUS Antonín CZE 2000 GLEDE Team 5. /  MK15-29 1:02:50.6 0:07:12.0 18:12.4 5 0:58:18.7 8
9 1016 detail závodníka PROVOD Ladislav CZE 1968 USK CS Plzeň 1. /  MK50-59 1:03:03.4 0:07:24.8 19:05.1 9 0:58:32.2 9
10 1023 detail závodníka HAVEL Lukáš CZE 1974 Olfin Car Ski Team 2. /  MK40-49 1:03:03.6 0:07:25.0 19:10.9 10 0:58:35.2 10
11 1086 detail závodníka PICURA Adam CZE 2000 LK Slovan Karlovy Vary 6. /  MK15-29 1:03:21.1 0:07:42.5 19:20.1 12 0:58:39.7 11
12 1132 detail závodníka KUNZ Ronald GER 1978 --- 3. /  MK40-49 1:04:10.1 0:08:31.5 19:11.6 11 0:59:16.4 12
13 1057 detail závodníka PEŠTA Petr CZE 1975 USK CS Plzeň 4. /  MK40-49 1:04:44.8 0:09:06.2 19:41.9 17 1:00:10.0 15
14 1042 detail závodníka ŠIMŮNEK Jaromír CZE 1955 SKP Kornspitz Jablonec 1. /  MK60+ 1:04:46.8 0:09:08.2 19:51.9 19 1:00:08.2 14
15 1020 detail závodníka SCHICKER Tim GER 1990 SV Burkhardtsgrün 7. /  MK15-29 1:04:49.6 0:09:11.0 19:23.4 13 1:00:03.7 13
16 1012 detail závodníka RICHTER Philipp GER 1999 --- 8. /  MK15-29 1:04:56.3 0:09:17.7 20:00.1 20 1:00:27.2 16
17 1025 detail závodníka HOLUB Petr CZE 1966 Kasper-Swix Team 2. /  MK50-59 1:05:29.1 0:09:50.5 19:34.1 16 1:00:37.2 17
18 1007 detail závodníka KAUFMANN Gottfried GER 1965 WSC Erzgebirge Oberwiesenthal 3. /  MK50-59 1:05:39.1 0:10:00.5 19:30.1 14 1:00:39.9 18
19 1126 detail závodníka KLÍMA Jan CZE 1982 LK Jasan Aš 3. /  MK30-39 1:07:48.1 0:12:09.5 20:09.4 22 1:02:38.5 19
20 1073 detail závodníka PRÁŠEK Adam CZE 1999 Kasper - Swix team 9. /  MK15-29 1:07:52.3 0:12:13.7 19:33.1 15 1:02:38.5 19
21 1017 detail závodníka ŠIMURDA Richard CZE 1971 USK CS Plzeň 5. /  MK40-49 1:08:17.3 0:12:38.7 19:44.1 18 1:03:01.0 21
22 1108 detail závodníka RICHTER Norman GER 1988 SV Großwaltersdorf 4. /  MK30-39 1:08:23.1 0:12:44.5 20:34.9 24 1:03:18.0 22
23 1111 detail závodníka NEUBER Jens GER 1971 --- 6. /  MK40-49 1:08:29.3 0:12:50.7 20:04.4 21 1:03:19.2 23
24 1093 detail závodníka SIKORSKI Cedric GER 2003 Tsv Leuna 10. /  MK15-29 1:08:50.3 0:13:11.7 21:07.1 31 1:03:45.5 24
25 1080 detail závodníka KITTEL Marek CZE 1990 Mercedes-Benz Atomic Salomon team 11. /  MK15-29 1:09:31.8 0:13:53.2 20:44.4 26 1:04:23.7 25
26 1134 detail závodníka SVATOŠ Václav CZE 1986 --- 5. /  MK30-39 1:09:41.6 0:14:03.0 20:32.4 23 1:04:29.0 27
27 1028 detail závodníka SEMMLER Georg GER 1993 SV Großwaltersdorf 12. /  MK15-29 1:09:59.3 0:14:20.7 20:37.1 25 1:04:27.5 26
28 1027 detail závodníka PRUNER Petr CZE 1982 SPORTICUS team 6. /  MK30-39 1:10:40.6 0:15:02.0 20:55.9 28 1:05:22.0 28
29 1113 detail závodníka LANGER Jens GER 1964 --- 4. /  MK50-59 1:10:40.8 0:15:02.2 21:00.9 30 1:05:30.7 30
30 1107 detail závodníka KÖNIG Philipp GER 1983 SV Schönheide e.V. 7. /  MK30-39 1:11:04.1 0:15:25.5 20:59.4 29 1:05:29.2 29
31 1013 detail závodníka BLAŽEK Jiří CZE 1961 Ski nordic Mariánské Lázně 5. /  MK50-59 1:11:44.8 0:16:06.2 20:53.6 27 1:06:01.5 31
32 1031 detail závodníka MALÝ Jan CZE 1973 ELEVEN RUN TEAM 7. /  MK40-49 1:11:57.9 0:16:19.3 21:07.4 32 1:06:18.5 32
33 1065 detail závodníka WITKE Thomas GER 1965 DRESDEN 6. /  MK50-59 1:12:31.1 0:16:52.5 21:12.9 33 1:06:55.0 33
34 1021 detail závodníka MAJER Jan CZE 1973 Silvini Madshus team 8. /  MK40-49 1:12:43.8 0:17:05.2 21:29.1 34 1:07:17.7 34
35 1124 detail závodníka JANSTA Josef CZE 1974 --- 9. /  MK40-49 1:12:57.6 0:17:19.0 21:38.1 38 1:07:21.7 35
36 1033 detail závodníka DUBA Peter GER 1954 SV Tanne Thalheim 2. /  MK60+ 1:13:17.1 0:17:38.5 22:32.1 54 1:07:35.5 36
37 1139 detail závodníka KOLOVRAT Jiří CZE 1969 LK Slovan K. Vary 7. /  MK50-59 1:13:21.8 0:17:43.3 22:07.9 45 1:07:52.5 37
38 1060 detail závodníka VOLDŘICH Petr CZE 1958 TJ Praga 3. /  MK60+ 1:13:29.8 0:17:51.2 21:59.7 43 1:07:56.5 38
39 1045 detail závodníka CIBULKA Petr CZE 1976 AUTHOR MASTERS 10. /  MK40-49 1:14:07.3 0:18:28.8 21:31.1 35 1:08:22.0 40
40 1145 detail závodníka KRAUS Vladislav CZE 1963 --- 8. /  MK50-59 1:14:10.1 0:18:31.5 21:33.9 37 1:08:09.7 39
41 1104 detail závodníka GAŠEK Matouš CZE 2004 LK Slovan K. Vary z.s. 13. /  MK15-29 1:14:26.3 0:18:47.8 21:43.6 39 1:08:28.7 41
42 1072 detail závodníka NOVÁK Karel CZE 1994 LK Slovan Karlovy Vary 14. /  MK15-29 1:14:32.4 0:18:53.8 22:04.4 44 1:08:58.2 42
43 1129 detail závodníka HÖFER Veit GER 1972 ATSV Gebirge-Gelobtland 11. /  MK40-49 1:14:54.3 0:19:15.8 22:08.9 46 1:09:06.5 43
44 1070 detail závodníka GRILLE Günter GER 1954 --- 4. /  MK60+ 1:15:03.6 0:19:25.0 22:31.1 53 1:09:20.8 45
45 1077 detail závodníka SCHOLZ Torsten GER 1970 Fahrrad Grille Bockau 12. /  MK40-49 1:15:05.6 0:19:27.0 22:32.7 55 1:09:19.7 44
46 1011 detail závodníka HOLÝ Vladimír CZE 1976 --- 13. /  MK40-49 1:15:32.6 0:19:54.0 21:50.9 40 1:09:56.7 47
47 1130 detail závodníka DÖHLER Uwe GER 1964 VfL Wildenfels 9. /  MK50-59 1:16:03.1 0:20:24.5 22:14.1 47 1:09:55.2 46
48 1064 detail závodníka NOVÁK Jan CZE 1983 --- 8. /  MK30-39 1:16:22.4 0:20:43.8 22:23.4 49 1:10:24.2 50
49 1008 detail závodníka KRÁKORA Petr CZE 1970 Kasper Swix Team 14. /  MK40-49 1:16:23.1 0:20:44.5 21:58.6 42 1:10:07.2 48
50 1123 detail závodníka SAJDLOVÁ Jana CZE 1983 Žižkovský tygři 1. /  WK30-39 1:16:24.1 0:20:45.5 22:54.9 56 1:10:28.2 51
51 1110 detail závodníka NEUBER Johannes GER 2001 --- 15. /  MK15-29 1:16:31.4 0:20:52.8 22:24.4 50 1:10:19.5 49
52 1097 detail závodníka MÜLLEROVÁ Barbora CZE 1996 Skimaraton team Austria 1. /  WK15-29 1:16:55.9 0:21:17.3 23:10.1 60 1:10:46.5 52
53 1122 detail závodníka KOŠINA Tobiáš CZE 2005 LK Slovan K.Vary 16. /  MK15-29 1:17:06.6 0:21:28.0 21:33.4 36 1:10:50.7 53
54 1022 detail závodníka KNOPOVÁ Kamila CZE 1992 Rossignol racing team 2. /  WK15-29 1:17:36.6 0:21:58.0 22:25.9 51 1:11:33.5 54
55 1116 detail závodníka SLAVÍČEK Jan CZE 1984 Forbidden 9. /  MK30-39 1:17:45.4 0:22:06.8 23:01.6 59 1:11:59.0 56
56 1121 detail závodníka KULHÁNEK Ondra CZE 2004 LK Slovan K.Vary 17. /  MK15-29 1:18:01.6 0:22:23.0 22:30.9 52 1:12:02.0 57
57 1078 detail závodníka PANENKA Ondřej CZE 1980 RK Trója 10. /  MK30-39 1:18:02.6 0:22:24.0 21:57.6 41 1:11:37.3 55
58 1040 detail závodníka SÝKORA Jan CZE 1975 USK CS Plzeň 15. /  MK40-49 1:18:56.6 0:23:18.0 22:15.1 48 1:12:31.7 58
59 1049 detail závodníka PAUL Roman CZE 1973 --- 16. /  MK40-49 1:19:01.9 0:23:23.3 23:28.2 62 1:13:01.5 61
60 1149 detail závodníka KULE Martin CZE 1975 Pupkani KV 17. /  MK40-49 1:19:06.9 0:23:28.3 23:28.6 63 1:12:51.0 59
61 1029 detail závodníka SMETANKA Aleš CZE 1976 Ski Team Jinočany 18. /  MK40-49 1:19:10.4 0:23:31.8 23:27.4 61 1:13:12.2 62
62 1034 detail závodníka ČAJČÍK Karel CZE 1957 Yacht Pardubice 5. /  MK60+ 1:19:28.1 0:23:49.5 23:30.1 65 1:13:24.7 63
63 1061 detail závodníka ZAYDLAR Tomáš CZE 1986 Kasper - Swix team 11. /  MK30-39 1:20:14.4 0:24:35.8 22:55.1 57 1:12:55.5 60
64 1039 detail závodníka ŠIMEK Tomáš CZE 1963 FEL Praha 10. /  MK50-59 1:20:20.6 0:24:42.0 23:29.6 64 1:14:03.0 65
65 1153 detail závodníka KAMPF Steffen GER 1963 --- 11. /  MK50-59 1:20:22.4 0:24:43.8 22:59.1 58 1:13:37.0 64
66 1036 detail závodníka LENC Jaroslav CZE 1979 --- 19. /  MK40-49 1:21:25.9 0:25:47.3 23:31.2 66 1:15:06.7 66
67 1076 detail závodníka SCHNEIDER Lydia GER 1996 Psv Schwarzenberg 3. /  WK15-29 1:21:30.9 0:25:52.3 24:31.1 74 1:15:21.5 68
68 1024 detail závodníka WÜRZOVÁ Anna CZE 1994 GLEDE Team 4. /  WK15-29 1:21:31.9 0:25:53.3 24:44.4 79 1:15:33.0 70
69 1026 detail závodníka DVOŘÁK František CZE 1947 --- 6. /  MK60+ 1:21:33.9 0:25:55.3 23:52.1 68 1:15:18.0 67
70 1117 detail závodníka JAROŠ Pavel CZE 1964 LK Slovan K. Vary 12. /  MK50-59 1:21:41.9 0:26:03.3 24:01.6 69 1:15:25.0 69
71 1037 detail závodníka DAUBNER Torsten GER 1964 LAC Erdgas Chemnitz 13. /  MK50-59 1:22:19.6 0:26:41.0 24:39.1 77 1:15:44.2 71
72 1015 detail závodníka PETRŽELA Pavel CZE 1963 Kasper Swix Team 14. /  MK50-59 1:22:30.1 0:26:51.5 24:25.9 73 1:15:57.7 72
73 1066 detail závodníka UHLIG Insa GER 2003 Skiklub Dresden Niedersedlitz 5. /  WK15-29 1:23:07.1 0:27:28.5 23:45.1 67 1:16:40.7 73
74 1135 detail závodníka MORGENSTEIN Sabine GER 1961 --- 1. /  WK50+ 1:23:23.6 0:27:45.0 24:33.4 75 1:16:48.2 74
75 1035 detail závodníka HOLÝ Luděk CZE 1977 TJ Svornost Hvozd 20. /  MK40-49 1:24:03.6 0:28:25.0 24:22.6 71 1:17:20.2 75
76 128 detail závodníka WOHLRAB Jan GER 1973 VSC Klingenthal 21. /  MK40-49 1:24:52.5 0:29:13.9 24:24.1 72 1:18:13.7 77
77 1082 detail závodníka KUJÍČEK Michal CZE 1979 BK Spořice 22. /  MK40-49 1:24:52.9 0:29:14.3 25:14.4 90 1:18:10.2 76
78 1006 detail závodníka URBAN Michael GER 1959 Team Slow 7. /  MK60+ 1:24:59.4 0:29:20.8 24:40.1 78 1:18:31.2 78
79 1032 detail závodníka GELFERT Lisa GER 1993 Skiverein Schönheide 6. /  WK15-29 1:25:04.4 0:29:25.8 26:14.4 98 1:18:46.2 80
80 1148 detail závodníka JANOVSKÝ Miloslav CZE 1974 Merklín 23. /  MK40-49 1:25:14.4 0:29:35.8 25:50.4 97 1:18:35.7 79
81 1047 detail závodníka PETERKA František CZE 1949 Sokol Troja 8. /  MK60+ 1:25:26.1 0:29:47.5 25:14.4 91 1:19:00.2 82
82 1138 detail závodníka JINDŘIŠKOVÁ Alena CZE 1961 GLEDE Team 2. /  WK50+ 1:25:37.1 0:29:58.5 24:53.1 80 1:18:57.5 81
83 1098 detail závodníka NOVÁČEK Jan CZE 1968 LK Slovan Karlovy Vary 15. /  MK50-59 1:26:29.9 0:30:51.3 24:22.1 70 1:19:01.2 83
84 1041 detail závodníka GREßMANN Wiebke GER 1995 FC Wüstenselbitz 7. /  WK15-29 1:26:47.2 0:31:08.6 25:43.1 95 1:19:59.5 84
85 1094 detail závodníka CIPRYS  František  CZE 1981 LK Slovan Karlovy Vary 12. /  MK30-39 1:27:28.9 0:31:50.3 25:06.2 87 1:20:17.7 86
86 1056 detail závodníka PĚNKAVA Milan CZE 1973 Ski nordic Mariánské Lázně 24. /  MK40-49 1:27:34.6 0:31:56.0 24:58.9 81 1:20:12.2 85
87 1146 detail závodníka HAVLOVÁ Marie CZE 1976 Olfin Car Ski Team 1. /  WK40-49 1:28:28.4 0:32:49.8 25:06.2 87 1:20:53.7 87
88 1058 detail závodníka KŘÍŽ Radim CZE 1977 Penta Sport Team 25. /  MK40-49 1:28:52.6 0:33:14.0 25:30.4 94 1:22:05.7 88
89 1131 detail závodníka SOUKUPOVÁ Petra CZE 1978 LK Slovan K. Vary 2. /  WK40-49 1:29:52.4 0:34:13.8 25:47.1 96 1:22:28.7 89
90 1136 detail závodníka ŠTEJNAROVÁ Radka CZE 1975 Horoklub Chomutov 3. /  WK40-49 1:30:11.1 0:34:32.6 25:25.6 92 1:22:56.0 91
91 1079 detail závodníka NOVOTNÝ Pavel CZE 1976 HK VYŠEHRAD 26. /  MK40-49 1:30:13.6 0:34:35.1 25:03.6 83 1:22:33.5 90
92 1090 detail závodníka KUJICEK Tomas CZE 1975 Bezecky klub sporice 27. /  MK40-49 1:31:11.4 0:35:32.8 27:21.1 104 1:23:57.2 92
93 1144 detail závodníka BRANTLOVÁ Jana CZE 1995 VELOSPORT Domažlice 8. /  WK15-29 1:31:48.9 0:36:10.3 27:05.1 102 1:24:18.0 93
94 1030 detail závodníka HRADECKÁ Petra CZE 1968 OK Doksy 3. /  WK50+ 1:31:52.9 0:36:14.3 26:27.1 99 1:24:37.2 94
95 1074 detail závodníka KEPRT Josef CZE 1957 Kola Hnízdil Kadan 9. /  MK60+ 1:32:39.4 0:37:00.8 27:04.9 101 1:25:07.8 95
96 1114 detail závodníka BERGER Filip CZE 1972 Pupkani K.Vary 28. /  MK40-49 1:33:21.9 0:37:43.3 28:08.6 111 1:26:04.8 96
97 1087 detail závodníka MOKRUSCH Rudolf CZE 1969 --- 16. /  MK50-59 1:33:36.2 0:37:57.6 27:25.4 105 1:26:06.0 97
98 1109 detail závodníka SCHMIDT Mathias GER 1970 RSV Chemnitz 29. /  MK40-49 1:33:46.4 0:38:07.8 27:04.1 100 1:26:14.0 99
99 1133 detail závodníka DUŠEK Vladimír CZE 1951 HS Měděnec 10. /  MK60+ 1:33:47.2 0:38:08.6 27:42.9 106 1:26:06.8 98
100 1099 detail závodníka HARAKALOVÁ Kateřina CZE 2005 LK Slovan K. Vary z.s. 9. /  WK15-29 1:34:30.4 0:38:51.8 25:03.4 82 1:28:13.8 106

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru