CARDION Karlův běh - Karlův běh - memoriál Jiřího Čáslavského

Běžecké lyžování
DATUM :17.2.2019 MÍSTO :Boží Dar

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 7 km # 21 km #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 7 km # 21 km #
1 1123 detail závodníka SAJDLOVÁ Jana CZE 1983 Žižkovský tygři 1. /  WK30-39 1:16:24.1 0:00:00.0 22:54.9 2 1:10:28.2 1
2 1097 detail závodníka MÜLLEROVÁ Barbora CZE 1996 Skimaraton team Austria 1. /  WK15-29 1:16:55.9 0:00:31.7 23:10.1 3 1:10:46.5 2
3 1022 detail závodníka KNOPOVÁ Kamila CZE 1992 Rossignol racing team 2. /  WK15-29 1:17:36.6 0:01:12.5 22:25.9 1 1:11:33.5 3
4 1076 detail závodníka SCHNEIDER Lydia GER 1996 Psv Schwarzenberg 3. /  WK15-29 1:21:30.9 0:05:06.7 24:31.1 5 1:15:21.5 4
5 1024 detail závodníka WÜRZOVÁ Anna CZE 1994 GLEDE Team 4. /  WK15-29 1:21:31.9 0:05:07.7 24:44.4 7 1:15:33.0 5
6 1066 detail závodníka UHLIG Insa GER 2003 Skiklub Dresden Niedersedlitz 5. /  WK15-29 1:23:07.1 0:06:43.0 23:45.1 4 1:16:40.7 6
7 1135 detail závodníka MORGENSTEIN Sabine GER 1961 --- 1. /  WK50+ 1:23:23.6 0:06:59.5 24:33.4 6 1:16:48.2 7
8 1032 detail závodníka GELFERT Lisa GER 1993 Skiverein Schönheide 6. /  WK15-29 1:25:04.4 0:08:40.2 26:14.4 16 1:18:46.2 8
9 1138 detail závodníka JINDŘIŠKOVÁ Alena CZE 1961 GLEDE Team 2. /  WK50+ 1:25:37.1 0:09:13.0 24:53.1 8 1:18:57.5 9
10 1041 detail závodníka GREßMANN Wiebke GER 1995 FC Wüstenselbitz 7. /  WK15-29 1:26:47.2 0:10:23.0 25:43.1 14 1:19:59.5 10
11 1146 detail závodníka HAVLOVÁ Marie CZE 1976 Olfin Car Ski Team 1. /  WK40-49 1:28:28.4 0:12:04.2 25:06.2 11 1:20:53.7 11
12 1131 detail závodníka SOUKUPOVÁ Petra CZE 1978 LK Slovan K. Vary 2. /  WK40-49 1:29:52.4 0:13:28.2 25:47.1 15 1:22:28.7 12
13 1136 detail závodníka ŠTEJNAROVÁ Radka CZE 1975 Horoklub Chomutov 3. /  WK40-49 1:30:11.1 0:13:47.0 25:25.6 13 1:22:56.0 13
14 1144 detail závodníka BRANTLOVÁ Jana CZE 1995 VELOSPORT Domažlice 8. /  WK15-29 1:31:48.9 0:15:24.7 27:05.1 18 1:24:18.0 14
15 1030 detail závodníka HRADECKÁ Petra CZE 1968 OK Doksy 3. /  WK50+ 1:31:52.9 0:15:28.7 26:27.1 17 1:24:37.2 15
16 1099 detail závodníka HARAKALOVÁ Kateřina CZE 2005 LK Slovan K. Vary z.s. 9. /  WK15-29 1:34:30.4 0:18:06.2 25:03.4 9 1:28:13.8 18
17 1102 detail závodníka KOLOVRATOVÁ Adéla CZE 2004 LK Slovan K. Vary z.s. 10. /  WK15-29 1:34:30.7 0:18:06.5 25:05.4 10 1:28:11.3 16
18 1128 detail závodníka ZATLOUKALOVÁ Linda CZE 2005 LK Slovan K.Vary 11. /  WK15-29 1:34:30.9 0:18:06.8 25:06.2 11 1:28:11.5 17
19 1038 detail závodníka PÁVKOVÁ Jana CZE 1957 Ski KlubŘevnice 4. /  WK50+ 1:38:35.9 0:22:11.8 29:49.9 19 1:30:48.5 19
20 1137 detail závodníka MACHOLDOVÁ Lenka CZE 1962 SK Kořenov 5. /  WK50+ 1:53:26.7 0:37:02.6 32:24.7 20 1:43:42.0 20
21 1046 detail závodníka BÍLÁ Jarmila CZE 1968 --- 6. /  WK50+ 2:00:20.2 0:43:56.1 35:23.2 22 1:50:38.3 22
22 1054 detail závodníka KROBOVÁ Hana CZE 2004 --- 12. /  WK15-29 2:00:44.5 0:44:20.3 33:10.7 21 1:50:36.1 21
23 1067 detail závodníka ŠKALOUDOVÁ Petra CZE 1974 --- 4. /  WK40-49 2:02:49.5 0:46:25.3 36:24.4 24 1:52:53.8 23
24 1141 detail závodníka MACHOLDOVÁ Kateřina CZE 1993 --- 13. /  WK15-29 2:09:27.5 0:53:03.3 35:57.2 23 1:57:10.1 24
25 1085 detail závodníka PILC SMRŽOVÁ Kristýna CZE 1989 SK SKI SPORT Praděd 2. /  WK30-39 2:12:48.5 0:56:24.4 39:09.9 25 2:02:02.6 25
--- 1010 detail závodníka POKORNÁ Věnceslava CZE 1948 Atletika Hostivař . /  WK50+ DNS --- --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru