ČT Šumavský skimaraton - ČT Šumavský skatemaraton - FT

Běžecké lyžování
DATUM :23.2.2019 MÍSTO :Kvilda
POŘADATEL : Ski Klub Šumava

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 14km # 21.5km # 27.6km # 45.1km #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 14km # 21.5km # 27.6km # 45.1km #
1 2001 detail závodníka KRISTEJN Lukáš CZE 1989 Rossignol racing team 1. /  M30-39F 2:01:24.5 0:00:00.0 0:34:46.7 5 0:56:10.6 1 1:35:38.9 3 1:57:11.5 1
2 2046 detail závodníka WEISHÄUPL Andreas GER 1992 adidas xcs team 1. /  M19-29F 2:01:48.8 0:00:24.2 0:34:41.5 1 0:56:11.9 2 1:35:37.9 1 1:57:35.3 2
3 2002 detail závodníka JAVŮREK Petr CZE 1977 Kasper-Swix Team 1. /  M40-49F 2:02:19.5 0:00:54.9 0:34:45.0 3 0:56:12.4 3 1:35:38.9 2 1:57:55.5 3
4 2050 detail závodníka PROPP Jurij GER 1980 SAUERLAND SKI TEAM 2. /  M30-39F 2:04:42.3 0:03:17.7 0:34:42.7 2 0:56:46.6 4 1:36:37.9 4 2:00:14.3 4
5 2004 detail závodníka POLÁŠEK Jan ferdinand CZE 1988 VSK MFF UK 3. /  M30-39F 2:06:19.5 0:04:55.0 0:35:06.5 8 0:58:03.1 8 1:38:27.1 5 2:01:47.6 5
6 2009 detail závodníka ŠRŮTEK David CZE 1980 Rossignol racing team 4. /  M30-39F 2:07:22.0 0:05:57.5 0:34:48.7 6 0:57:37.9 6 1:38:27.9 6 2:02:47.1 6
7 2098 detail závodníka KALIBA Stepan CZE 1993 Mercedes-Benz Salomon Team 2. /  M19-29F 2:07:35.5 0:06:11.0 0:34:45.7 4 0:57:40.9 7 1:38:37.1 7 2:03:04.6 7
8 2089 detail závodníka PAULŮ Jan CZE 1974 --- 2. /  M40-49F 2:08:06.0 0:06:41.5 0:35:18.5 10 0:58:36.9 10 1:40:04.4 10 2:03:35.1 8
9 2014 detail závodníka FIEDLER Marcel GER 1997 WSV Eppenschlag 3. /  M19-29F 2:08:37.0 0:07:12.5 0:34:54.2 7 0:57:33.6 5 1:39:13.4 8 2:03:48.1 9
10 2003 detail závodníka SCHAUBMAYR Günter AUT 1965 Union Oepping 1. /  M50-59F 2:09:46.0 0:08:21.5 0:35:18.0 9 0:58:33.7 9 1:39:59.4 9 2:05:03.3 10
11 2007 detail závodníka SZLUFCIK Zibi GER 1967 CHALLENGE FAMILY 2. /  M50-59F 2:12:30.1 0:11:05.5 0:35:50.0 11 1:00:25.9 12 1:40:30.0 11 2:07:41.8 11
12 2036 detail závodníka BOKOVIKOV Alexey RUS 1984 --- 5. /  M30-39F 2:12:59.3 0:11:34.7 0:36:42.0 12 1:00:51.4 15 1:43:04.2 12 2:08:16.3 12
13 2030 detail závodníka JIRÁK Jan CZE 1978 Olfin Car Ski Team Trutnov 3. /  M40-49F 2:13:20.8 0:11:56.2 0:36:48.0 17 1:00:52.9 16 1:43:12.2 13 2:08:39.8 13
14 2027 detail závodníka SUCHY Jiri CZE 1976 FEL Praha 4. /  M40-49F 2:14:19.8 0:12:55.2 0:36:42.0 13 1:00:53.2 17 1:43:52.4 15 2:09:35.6 14
15 2035 detail závodníka REGER Christoph GER 1980 SC Neubau 6. /  M30-39F 2:14:32.6 0:13:08.0 0:36:43.5 14 1:00:51.2 14 1:43:50.9 14 2:09:54.1 15
16 2138 detail závodníka MORAVEK Vlasta CZE 1976 Mercedes-Benz Salomon Atomic team 5. /  M40-49F 2:14:37.3 0:13:12.7 0:36:45.4 16 1:01:41.9 18 1:45:21.4 18 2:09:55.6 16
17 2045 detail závodníka RUPNIK Marko SLO 1968 --- 3. /  M50-59F 2:15:33.8 0:14:09.2 0:36:45.2 15 1:00:48.7 13 1:44:14.4 16 2:10:58.6 18
18 2043 detail závodníka FIALA Tomáš CZE 1995 GAPP System - Cabtech 4. /  M19-29F 2:15:52.3 0:14:27.7 0:37:46.7 19 1:01:45.2 19 1:45:10.7 17 2:10:54.8 17
19 2024 detail závodníka MARHOUN Petr CZE 1981 VSK MFF UK 7. /  M30-39F 2:17:19.8 0:15:55.2 0:38:13.2 22 1:03:05.7 21 1:46:30.9 19 2:12:33.3 19
20 2090 detail závodníka MEDVED Peter SLO 1975 TSK Rogla 6. /  M40-49F 2:18:17.8 0:16:53.3 0:38:20.7 24 1:03:08.9 23 1:47:11.7 20 2:13:21.8 20
21 2041 detail závodníka ŠKABRADA Jan CZE 1973 --- 7. /  M40-49F 2:18:41.1 0:17:16.5 0:38:46.2 28 1:03:27.7 25 1:47:40.9 22 2:13:45.6 21
22 2010 detail závodníka ŠVARC Petr CZE 1966 Žižkovský tygři 4. /  M50-59F 2:18:52.8 0:17:28.3 0:38:20.5 23 1:03:28.7 26 1:47:30.7 21 2:14:00.1 22
23 2161 detail závodníka TOMKA Martin CZE 1968 Atletiko Frymburk 5. /  M50-59F 2:20:24.3 0:18:59.7 0:38:54.2 29 1:04:14.9 28 1:48:55.4 27 2:15:47.6 25
24 2160 detail závodníka TRSTENJAK Branko SLO 1964 SD Kranjska Gora 6. /  M50-59F 2:20:38.6 0:19:14.0 0:39:12.2 32 1:04:42.9 31 1:49:22.9 29 2:15:59.1 28
25 2031 detail závodníka MEISCHNER Rene GER 1975 SC NORWEGER Annaberg 8. /  M40-49F 2:20:40.1 0:19:15.5 0:38:08.0 21 1:03:25.9 24 1:48:34.2 23 2:15:51.9 26
26 2048 detail závodníka APPELHANS Aaron GER 1995 SAUERLAND SKI TEAM 5. /  M19-29F 2:20:44.3 0:19:19.8 0:38:07.0 20 1:03:03.9 20 1:48:50.0 26 2:15:29.1 23
27 2097 detail závodníka THOMAS Schmid GER 1981 Spvgg Lam Ski Nordisch 8. /  M30-39F 2:20:50.3 0:19:25.8 0:39:10.7 31 1:04:21.7 29 1:48:43.7 24 2:15:40.0 24
28 2107 detail závodníka PYŠEK Jiří CZE 1990 Javornik ski racing 6. /  M19-29F 2:20:55.6 0:19:31.0 0:39:24.7 38 1:04:46.7 36 1:49:29.9 31 2:15:58.3 27
29 2083 detail závodníka TÁBORSKÝ Michal CZE 1987 MJ Magla 9. /  M30-39F 2:21:32.6 0:20:08.0 0:38:23.5 25 1:03:43.4 27 1:49:02.9 28 2:16:36.1 29
30 2198 detail závodníka VYSKOČIL Pavel CZE 1976 SKI Vimperk 9. /  M40-49F 2:21:51.6 0:20:27.0 0:39:19.2 34 1:04:48.7 37 1:49:47.7 32 2:16:59.3 31
31 2038 detail závodníka COUFAL Bohumil CZE 1971 HO Obora 10. /  M40-49F 2:21:52.1 0:20:27.5 0:39:20.2 36 1:04:44.9 34 1:49:53.2 33 2:17:07.8 32
32 2008 detail závodníka WALCHER Heinz AUT 1961 WSV RAMSAU AM DACHSTEIN 7. /  M50-59F 2:21:54.6 0:20:30.0 0:37:40.7 18 1:03:07.4 22 1:48:49.4 25 2:16:51.6 30
33 2154 detail závodníka HUMENBERGER Max AUT 1961 Union ÖPPING 8. /  M50-59F 2:22:29.3 0:21:04.8 0:39:16.7 33 1:04:46.4 35 1:49:58.7 35 2:17:21.1 33
34 2075 detail závodníka MÜLLER Marcus GER 1989 WSV Schmiedefeld 10. /  M30-39F 2:22:31.6 0:21:07.0 0:39:19.2 34 1:04:40.9 30 1:49:56.4 34 2:17:29.8 34
35 2094 detail závodníka KOUDELKA Filip BRA 1991 Koustyle 7. /  M19-29F 2:22:47.6 0:21:23.0 0:40:04.0 45 1:05:57.9 40 1:52:04.2 38 2:18:04.1 35
36 2162 detail závodníka GAJDA Jan CZE 2000 Slovan Praha Zdravotník 8. /  M19-29F 2:24:07.3 0:22:42.8 0:39:29.2 40 1:04:51.4 38 1:49:28.9 30 2:18:40.6 36
37 2044 detail závodníka PRUNER Petr CZE 1982 SPORTICUS team 11. /  M30-39F 2:24:29.3 0:23:04.8 0:40:47.2 51 1:07:05.7 48 1:52:38.7 39 2:19:53.6 38
38 2019 detail závodníka BULAVA František CZE 1966 AČR 5810 9. /  M50-59F 2:24:33.6 0:23:09.0 0:38:38.2 26 1:04:44.7 33 1:51:34.4 36 2:19:32.1 37
39 2124 detail závodníka POHL Miloslav CZE 1981 NYMBURK 12. /  M30-39F 2:26:09.8 0:24:45.3 0:40:16.7 47 1:06:33.7 43 1:53:08.4 41 2:21:26.9 41
40 2011 detail závodníka MINAR Jan CZE 1981 --- 13. /  M30-39F 2:26:17.6 0:24:53.0 0:39:24.0 37 1:06:25.2 42 1:53:15.9 42 2:21:33.6 42
41 2152 detail závodníka ŘEHÁK Jiří CZE 1967 Lokomotiva Nymburk 10. /  M50-59F 2:26:20.1 0:24:55.5 0:40:44.0 50 1:06:38.7 46 1:53:34.4 43 2:21:35.6 43
42 2088 detail závodníka DOLEŽAL Marek CZE 1980 MST Jihlava 14. /  M30-39F 2:26:25.1 0:25:00.5 0:38:41.2 27 1:04:44.2 32 1:51:44.4 37 2:21:25.1 40
43 2049 detail závodníka APPELHANS Lukas GER 1985 SAUERLAND SKI TEAM 15. /  M30-39F 2:27:20.6 0:25:56.0 0:39:10.0 30 1:00:24.9 11 1:52:50.3 40 2:21:07.4 39
44 2123 detail závodníka KLÍMA Martin CZE 1982 --- 16. /  M30-39F 2:27:29.6 0:26:05.0 0:40:38.7 49 1:07:26.7 49 1:54:31.4 48 2:22:12.1 44
45 2096 detail závodníka LECHNER Klaus GER 1963 TSV Marquartstein 11. /  M50-59F 2:27:32.4 0:26:07.8 0:40:51.2 53 1:07:29.2 50 1:54:42.0 49 2:22:35.6 46
46 2078 detail závodníka HOPPE Hermann GER 1962 SC Rosenheim 12. /  M50-59F 2:27:44.1 0:26:19.5 0:40:59.7 55 1:07:29.9 51 1:54:28.2 47 2:22:31.4 45
47 2025 detail závodníka KOVÁŘ Miroslav CZE 1981 SC Jičín - BT 17. /  M30-39F 2:27:58.1 0:26:33.5 0:39:28.7 39 1:06:04.2 41 1:54:00.9 45 2:23:08.1 48
48 2119 detail závodníka HAVLÍČEK Rostislav CZE 1977 --- 11. /  M40-49F 2:28:01.4 0:26:36.8 0:39:55.8 42 1:05:53.4 39 1:53:35.2 44 2:22:47.9 47
49 2033 detail závodníka MRÁZ Antonín CZE 1972 VSK Elektro 12. /  M40-49F 2:28:44.1 0:27:19.5 0:39:47.5 41 1:06:37.9 45 1:54:17.7 46 2:23:42.9 49
50 2017 detail závodníka LUKEŠ Vratislav CZE 1984 Prazdroj Plzeň 18. /  M30-39F 2:28:58.6 0:27:34.0 0:40:33.5 48 1:06:59.7 47 1:55:31.4 50 2:24:06.6 50
51 2072 detail závodníka SKALSKÝ Roman CZE 1975 Mizuno team 13. /  M40-49F 2:29:44.6 0:28:20.0 0:40:50.0 52 1:08:54.4 57 1:55:43.5 51 2:24:36.9 51
52 2157 detail závodníka ČERNÝ Václav CZE 1974 LK ŠKODA PLZEŇ 14. /  M40-49F 2:29:55.4 0:28:30.8 0:42:06.7 64 1:08:56.7 58 1:56:21.7 56 2:24:46.4 52
53 2165 detail závodníka DVOŘÁK Šimon CZE 1999 --- 9. /  M19-29F 2:30:02.6 0:28:38.0 0:40:01.2 44 1:06:35.9 44 1:56:16.8 53 2:25:14.4 54
54 2103 detail závodníka WITKE Thomas GER 1965 DRESDEN 13. /  M50-59F 2:30:07.4 0:28:42.8 0:41:04.5 58 1:08:20.4 55 1:56:16.9 54 2:25:06.1 53
55 2163 detail závodníka POKORNY Jiri CZE 1985 Žižkovský tygři 19. /  M30-39F 2:30:46.6 0:29:22.0 0:40:00.0 43 1:07:44.9 53 1:56:17.4 55 2:25:42.4 55
56 2013 detail závodníka BLAŽEK Jiří CZE 1961 Ski nordic Mariánské Lázně 14. /  M50-59F 2:31:00.4 0:29:35.8 0:40:09.0 46 1:07:34.9 52 1:56:12.7 52 2:25:48.6 56
57 2037 detail závodníka HAAS Jan CZE 1984 Kasper Swix Team 20. /  M30-39F 2:31:52.4 0:30:27.8 0:41:02.0 56 1:07:45.4 54 1:57:08.7 57 2:26:37.4 57
58 2146 detail závodníka HOSNEDL Marek CZE 1991 Café Racers 10. /  M19-29F 2:32:06.6 0:30:42.0 0:42:19.7 68 1:09:24.4 62 1:58:03.7 59 2:26:42.9 58
59 2018 detail závodníka STRNAD Tomáš CZE 1969 3D Fitness Race Team 15. /  M50-59F 2:33:23.4 0:31:58.8 0:40:56.0 54 1:08:47.4 56 1:57:42.7 58 2:28:23.4 59
60 2200 detail závodníka CHRIEN Milan SVK 1958 Riečka 1. /  M60+F 2:34:10.6 0:32:46.1 0:41:40.0 59 1:09:18.4 60 1:59:19.0 61 2:28:43.6 60
61 2113 detail závodníka POKORNÝ Marek CZE 1976 FC Vidličky Písek 15. /  M40-49F 2:34:26.4 0:33:01.8 0:42:08.2 66 1:09:21.2 61 1:58:47.0 60 2:29:02.9 61
62 2026 detail závodníka BEDNÁŘ Pavel CZE 1970 --- 16. /  M40-49F 2:34:36.1 0:33:11.6 0:42:04.5 63 1:09:42.9 64 1:59:49.7 62 2:29:35.6 63
63 2099 detail závodníka PECHEK Vladimir CZE 1957 pechek team vlasenice 2. /  M60+F 2:34:45.1 0:33:20.6 0:44:13.7 87 1:12:05.2 77 2:01:10.7 70 2:29:31.1 62
64 2106 detail závodníka ARLT Karel CZE 2000 --- 11. /  M19-29F 2:35:09.1 0:33:44.6 0:43:10.5 76 1:11:07.2 71 1:59:52.7 63 2:29:43.9 64
65 2029 detail závodníka MALEČEK Martin CZE 1975 Žižkovský tygři 17. /  M40-49F 2:36:12.9 0:34:48.3 0:41:55.5 62 1:09:43.7 65 2:00:13.0 65 2:30:51.1 65
66 2060 detail závodníka PRŮŠA Michal CZE 1973 Slovan Zdravotník Praha 18. /  M40-49F 2:36:19.1 0:34:54.6 0:41:02.7 57 1:09:11.7 59 1:59:55.2 64 2:31:18.1 67
67 2093 detail závodníka RUPNIK BENO SLO 1957 --- 3. /  M60+F 2:36:23.1 0:34:58.6 0:42:53.2 75 1:11:40.2 75 2:01:09.7 69 2:31:10.1 66
68 2015 detail závodníka HERMANN Georg GER 1964 --- 16. /  M50-59F 2:36:49.4 0:35:24.8 0:42:12.5 67 1:10:52.4 68 2:01:38.0 72 2:31:43.9 68
69 2131 detail závodníka DOLEČEK Martin CZE 1973 SK Žamberk 19. /  M40-49F 2:36:59.6 0:35:35.1 0:41:50.5 60 1:10:16.7 66 2:00:15.2 66 2:32:08.1 71
70 2092 detail závodníka DUBA Peter GER 1954 SV-Tanne Thalheim 4. /  M60+F 2:37:00.4 0:35:35.8 0:42:50.7 74 1:11:09.4 72 2:01:42.8 73 2:31:46.9 69
71 2159 detail závodníka MÚLLER Frank GER 1965 SV-Grún Weiss Pirna 17. /  M50-59F 2:37:12.9 0:35:48.3 0:43:42.7 78 1:11:52.7 76 2:02:13.2 75 2:32:17.6 74
72 2066 detail závodníka PREKOP Ladislav SVK 1963 RKs trenčín 18. /  M50-59F 2:37:13.9 0:35:49.3 0:42:30.5 69 1:11:10.9 73 2:01:19.2 71 2:32:04.4 70
73 2023 detail závodníka TOKÁR Pavol SVK 1981 ŠUŠKY-HRUŠKY 21. /  M30-39F 2:37:14.9 0:35:50.3 0:41:51.2 61 1:09:37.2 63 2:00:28.7 68 2:32:13.6 72
74 2012 detail závodníka KREJSA Tomáš CZE 1977 Mercedes Benz Salomon team 20. /  M40-49F 2:37:41.9 0:36:17.3 0:42:33.2 70 1:10:50.4 67 2:00:23.2 67 2:32:16.6 73
75 2085 detail závodníka HACKL Gerhard AUT 1962 WSV Puchberg 19. /  M50-59F 2:38:14.9 0:36:50.3 0:42:40.2 73 1:10:55.7 69 2:02:09.7 74 2:32:53.9 75
76 2156 detail závodníka KOSTELNÍK Viliam SVK 1965 --- 20. /  M50-59F 2:39:14.4 0:37:49.8 0:43:52.7 81 1:12:24.7 82 2:04:28.7 80 2:34:12.9 77
77 2016 detail závodníka LEPERLIER Timothée FRA 1982 Triathlon cote emeraude 22. /  M30-39F 2:39:20.4 0:37:55.8 0:43:54.0 82 1:11:33.2 74 2:03:12.0 77 2:34:09.1 76
78 2021 detail závodníka SKLEPNÍK Jiří CZE 1969 Nehvizdy 21. /  M50-59F 2:39:30.6 0:38:06.1 0:43:30.5 77 1:12:23.4 80 2:02:49.0 76 2:34:22.6 78
79 2020 detail závodníka SLAMA Jozef SVK 1962 CK Witzenmann Vlkanová 22. /  M50-59F 2:40:32.9 0:39:08.3 0:44:04.7 85 1:13:25.7 87 2:04:43.2 81 2:35:35.9 81
80 2126 detail závodníka VOGEL Karol SVK 1969 Respect Slovakia 23. /  M50-59F 2:40:40.6 0:39:16.1 0:43:51.0 80 1:12:24.7 82 2:04:27.7 79 2:35:21.6 79
81 2022 detail závodníka ŽITNIK Radoslav SVK 1971 5.pŠU Žilina 21. /  M40-49F 2:40:45.2 0:39:20.6 0:42:06.7 64 1:10:59.7 70 2:04:05.0 78 2:35:33.9 80
82 2115 detail závodníka RAINGRABER Miroslav SVK 1966 CK Svaty Jur 24. /  M50-59F 2:41:38.7 0:40:14.1 0:43:49.7 79 1:12:23.4 80 2:04:44.2 83 2:36:18.6 83
83 2108 detail závodníka TICHÝ Jiří CZE 1989 Javornik ski racing 23. /  M30-39F 2:41:49.2 0:40:24.6 0:44:31.8 91 1:13:16.4 86 2:05:53.7 84 2:36:07.4 82
84 2040 detail závodníka BEZECNY Robert CZE 1977 --- 22. /  M40-49F 2:43:38.4 0:42:13.8 0:44:58.2 93 1:13:58.9 89 2:07:26.2 88 2:37:53.9 84
85 2158 detail závodníka JIRČÍK Miroslav CZE 1976 3D Fitness Race Team 23. /  M40-49F 2:44:13.4 0:42:48.8 0:43:54.7 83 1:13:01.9 84 2:04:43.2 81 2:38:39.1 85
86 2076 detail závodníka STEINER David CZE 1981 Hakoach 24. /  M30-39F 2:44:19.9 0:42:55.3 0:44:49.0 92 1:14:35.2 90 2:07:45.0 89 2:38:59.1 86
87 2063 detail závodníka SOODLA Guido EST 1967 TARTU SKI CLUB 25. /  M50-59F 2:44:22.4 0:42:57.8 0:42:40.0 72 1:12:18.2 79 2:06:24.5 85 2:39:16.4 87
88 2065 detail závodníka HAVETTA Ľuboslav SVK 1967 Trian šk UMB 26. /  M50-59F 2:44:34.9 0:43:10.3 0:44:03.2 84 1:13:32.7 88 2:06:32.2 86 2:39:26.4 89
89 2141 detail závodníka JELÍNEK Petr CZE 1982 True Winners 25. /  M30-39F 2:44:37.0 0:43:12.4 0:45:50.5 99 1:15:19.7 93 2:07:57.2 91 2:39:23.6 88
90 2150 detail závodníka PRAŽÁK Jiří CZE 1978 SK Zbraslav 24. /  M40-49F 2:46:57.9 0:45:33.4 0:44:11.2 86 1:13:13.2 85 2:07:20.3 87 2:41:13.2 90
91 2117 detail závodníka VOJÍŘ Milan CZE 1986 --- 26. /  M30-39F 2:48:10.4 0:46:45.9 0:46:33.0 104 1:15:56.9 95 2:09:31.0 92 2:42:15.9 91
92 2062 detail závodníka VINDUŠKA Vladimír CZE 1957 PRAHA 5. /  M60+F 2:48:40.4 0:47:15.9 0:45:35.5 97 1:16:12.2 96 2:09:54.2 93 2:43:04.7 92
93 2084 detail závodníka FASCHING Gerald AUT 1966 oid und jung 27. /  M50-59F 2:49:21.4 0:47:56.9 0:42:36.2 71 1:12:06.4 78 2:07:53.0 90 2:43:55.7 94
94 2125 detail závodníka BLOUDEK Ondrej CZE 1977 --- 25. /  M40-49F 2:49:33.2 0:48:08.6 0:46:00.7 102 1:16:19.7 98 2:10:30.0 94 2:43:51.9 93
95 2114 detail závodníka HONZÁK David CZE 1999 Nevezmu tě z klubu domu 12. /  M19-29F 2:50:05.1 0:48:40.5 0:44:30.2 90 1:16:38.7 99 2:12:37.7 100 2:44:54.7 97
96 2133 detail závodníka MAREČEK Jan CZE 1978 Kladiva Pardubice 26. /  M40-49F 2:50:14.2 0:48:49.6 0:44:18.7 88 1:14:50.7 92 2:11:11.2 97 2:44:51.9 95
97 2028 detail závodníka SCHRÖGENDORFER Kurt AUT 1962 Trirun Linz 28. /  M50-59F 2:50:38.2 0:49:13.6 0:46:05.2 103 1:16:16.7 97 2:12:17.2 98 2:44:52.4 96
98 2128 detail závodníka STRMISKA Erik SVK 1972 CK Svaty Jur 27. /  M40-49F 2:50:54.4 0:49:29.9 0:45:11.0 96 1:16:53.7 101 2:11:04.0 96 2:45:29.4 99
99 2032 detail závodníka ČERNÝ Libor CZE 1969 MLOK Mariánské Lázně 29. /  M50-59F 2:51:18.4 0:49:53.9 0:44:24.7 89 1:15:26.7 94 2:10:57.7 95 2:45:24.9 98
100 2129 detail závodníka SASKA Josef CZE 1970 --- 28. /  M40-49F 2:52:18.0 0:50:53.4 0:45:57.0 101 1:17:02.0 102 2:12:21.7 99 2:46:35.2 100