ČT Šumavský skimaraton - ČT Šumavský skatemaraton - FT

Běžecké lyžování
DATUM :23.2.2019 MÍSTO :Kvilda
POŘADATEL : Ski Klub Šumava

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
1 4034 detail závodníka VEBER Tomáš CZE 1974 Kasper-Swix Team 1. /  Muži 0:18:23.7 0:00:00.0
2 4044 detail závodníka POSPÍŠIL Vítek CZE 1968 Slovan Praha Zdravotník 2. /  Muži 0:19:11.7 0:00:47.9
3 4012 detail závodníka PRŮŠA Dominik CZE 2004 Slovan Praha Zdravotník 1. /  M16 0:19:55.8 0:01:32.1
4 4009 detail závodníka KAUFMANN Johannes GER 1961 VfL Reumtengrün 3. /  Muži 0:20:48.3 0:02:24.5
5 4035 detail závodníka ZUSKA Marcel CZE 2004 Ski klub Šumava Vimperk 2. /  M16 0:22:21.9 0:03:58.2
6 4037 detail závodníka JAŠEK Petr CZE 1993 --- 4. /  Muži 0:22:22.5 0:03:58.7
7 4022 detail závodníka KODEJŠOVÁ Markéta CZE 2004 TJ Slovan Praha Zdravotník 1. /  W16 0:23:18.7 0:04:54.9
8 4028 detail závodníka DVOŘÁK Tomáš CZE 1999 --- 5. /  Muži 0:23:37.5 0:05:13.7
9 4023 detail závodníka LACIGOVÁ Marie CZE 2000 TJ Slovan Praha Zdravotník 1. /  Ženy 0:23:53.7 0:05:30.0
10 4100 detail závodníka KOLÍNOVÁ Michaela CZE 1979 Triatlon MB 2. /  Ženy 0:25:26.5 0:07:02.7
11 4017 detail závodníka BALDRIAN Tomáš CZE 2004 Slovan Praha Zdravotník 3. /  M16 0:25:50.8 0:07:27.0
12 4036 detail závodníka VOLFOVÁ Aneta CZE 1982 --- 3. /  Ženy 0:25:56.3 0:07:32.5
13 4032 detail závodníka NAGYOVÁ Zuzana CZE 2008 Sokol Skuhrov 2. /  W16 0:26:03.3 0:07:39.5
14 4024 detail závodníka PICKOVÁ Barbora CZE 2003 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 3. /  W16 0:26:28.8 0:08:05.0
15 4020 detail závodníka PRCHLÍK Marek CZE 2004 --- 4. /  M16 0:26:29.5 0:08:05.7
16 4042 detail závodníka MARTINKA Jiří CZE 1969 TTT 6. /  Muži 0:27:05.5 0:08:41.7
17 4029 detail závodníka HOLÁ Lucie CZE 1983 Rejštejn 4. /  Ženy 0:27:56.0 0:09:32.2
18 4021 detail závodníka LICHTENBERGOVÁ Andrea CZE 1975 TJ SOKOL SENOHRABY 5. /  Ženy 0:28:23.2 0:09:59.4
19 4033 detail závodníka NAGY Josef CZE 1967 HEXENSCHOOS 7. /  Muži 0:29:11.0 0:10:47.2
20 4030 detail závodníka HASENÖHRLOVÁ Tereza CZE 1996 --- 6. /  Ženy 0:29:34.5 0:11:10.7
21 4027 detail závodníka HLÁSKOVÁ Barbora CZE 1992 CRAFT Team 7. /  Ženy 0:29:38.3 0:11:14.5
22 4025 detail závodníka STROUPKOVÁ Eva CZE 1976 Promaledobrodruhy 8. /  Ženy 0:29:42.5 0:11:18.7
23 4039 detail závodníka DRNKOVÁ Anna CZE 2003 VK Vajgar 4. /  W16 0:30:45.5 0:12:21.7
24 4015 detail závodníka HÖRHOLD Claudia GER 1970 Leipzig 9. /  Ženy 0:31:03.8 0:12:40.0
25 4026 detail závodníka ANDERLOVÁ Barbora CZE 1976 Sokol Senohraby 10. /  Ženy 0:32:01.3 0:13:37.5
26 4038 detail závodníka DRNKOVÁ Kateřina CZE 2004 VK Vajgar 5. /  W16 0:33:06.3 0:14:42.5
27 4040 detail závodníka DRNEK Tomáš CZE 1976 VK Vajgar 8. /  Muži 0:33:07.3 0:14:43.5
28 4010 detail závodníka BRADA Adam CZE 2001 --- 9. /  Muži 0:33:27.8 0:15:04.0
29 4019 detail závodníka PRCHLÍKOVÁ Jana CZE 1975 Sokol Prosek 11. /  Ženy 0:36:55.7 0:18:32.0
30 4041 detail závodníka FAINA Michal CZE 1981 --- 10. /  Muži 0:36:57.8 0:18:34.0
31 4014 detail závodníka HÖRHOLD Clara GER 2002 --- 12. /  Ženy 0:41:08.6 0:22:44.8
32 4043 detail závodníka HREBENÁR Petr CZE 2000 --- 11. /  Muži 0:41:27.3 0:23:03.5
33 4031 detail závodníka PETRISKOVÁ Jana SVK 1968 --- 13. /  Ženy 0:42:16.3 0:23:52.5
34 4013 detail závodníka SOODLA Merle EST 1970 --- 14. /  Ženy 0:42:36.6 0:24:12.8
35 4006 detail závodníka HOŠKOVÁ Jana CZE 1973 --- 15. /  Ženy 0:43:17.6 0:24:53.8
36 4016 detail závodníka ZINNECKER Carsten GER 1972 Leipzig 12. /  Muži 0:44:40.3 0:26:16.5
37 4007 detail závodníka SAMEK Jaroslav CZE 1972 --- 13. /  Muži 0:47:30.8 0:29:07.1
38 4002 detail závodníka VINŠOVÁ Ivana CZE 1980 --- 16. /  Ženy 0:47:38.6 0:29:14.8
39 4011 detail závodníka ŠUHOVÁ Ivana CZE 1970 --- 17. /  Ženy 0:49:13.3 0:30:49.6
40 4004 detail závodníka KONVALINKOVÁ Kristýna CZE 1986 --- 18. /  Ženy 0:49:53.8 0:31:30.1
41 4008 detail závodníka HOŠKOVÁ Jana CZE 1999 --- 19. /  Ženy 0:50:39.8 0:32:16.1
42 4005 detail závodníka JANKÁSKOVÁ Barbora CZE 1981 --- 20. /  Ženy 0:52:58.9 0:34:35.1
43 4003 detail závodníka HYKA Jiří CZE 1989 --- 14. /  Muži 0:54:39.1 0:36:15.3
--- 4001 detail závodníka SUCHÁ Monika CZE 2000 --- . /  Ženy DNS ---
--- 4018 detail závodníka KOČÍ Mikuláš CZE 2002 KB Kapslovna . /  Muži DNS ---