ČT Šumavský skimaraton - ČT Šumavský skatemaraton - FT
DATUM : | 23.2.2019 | MÍSTO : | Kvilda |
---|
POŘADATEL : | Fischer Ski klub Šumava |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 5581 | ROZKOŠNÝ Jakub | 2009 | KB Blansko | 1. / M10 | 0:02:52.3 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 5650 | NOVÁK Matěj | 2009 | SKI Klub Strakonice | 2. / M10 | 0:02:53.6 | 0:00:01.2 | ||
3 | diplom | 5627 | ŠÍMA Jakub | 2009 | SKI Klub Strakonice | 3. / M10 | 0:02:55.0 | 0:00:02.6 | ||
4 | diplom | 5550 | ŠŤASTNÝ Pavel | 2009 | TJ SOKOL SENOHRABY | 4. / M10 | 0:03:08.1 | 0:00:15.7 | ||
5 | diplom | 5565 | ŠINDELÁŘ Vít | 2009 | Žižkovský tygři | 5. / M10 | 0:03:11.4 | 0:00:19.0 | ||
6 | diplom | 5438 | NOVOTNY Jonathan | 2009 | Ski Sokol Sachy | 6. / M10 | 0:03:12.6 | 0:00:20.2 | ||
7 | diplom | 5526 | KADLECOVÁ Žofie | 2009 | LK ŠKODA PLZEŇ | 1. / W10 | 0:03:12.6 | 0:00:20.2 | ||
8 | diplom | 5620 | RANDÁKOVÁ Jana | 2011 | Ski Sokol Sachy | 1. / W8 | 0:03:13.8 | 0:00:21.4 | ||
9 | diplom | 5592 | VYSKOČIL Vítek | 2010 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 7. / M10 | 0:03:15.5 | 0:00:23.1 | ||
10 | diplom | 5595 | VOCELKA Patrik | 2011 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 1. / M8 | 0:03:16.6 | 0:00:24.2 | ||
11 | diplom | 5521 | ČERNÝ Jkub | 2009 | LK ŠKODA PLZEŇ | 8. / M10 | 0:03:16.8 | 0:00:24.4 | ||
12 | diplom | 5516 | MENCLOVÁ Luisa | 2009 | LK ŠKODA PLZEŇ | 2. / W10 | 0:03:19.1 | 0:00:26.8 | ||
13 | diplom | 5641 | KYRÁL Šimon | 2009 | Ski Sokol Stachy | 9. / M10 | 0:03:20.4 | 0:00:28.0 | ||
14 | diplom | 5629 | MORAVCOVÁ Bára | 2009 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 3. / W10 | 0:03:21.6 | 0:00:29.2 | ||
15 | diplom | 5530 | ŠRÁMKOVÁ Klára | 2010 | HC MOTOR ČB | 4. / W10 | 0:03:24.4 | 0:00:32.0 | ||
16 | diplom | 5602 | PŮBALOVÁ Silvie | 2010 | SKI Klub Strakonice | 5. / W10 | 0:03:25.1 | 0:00:32.7 | ||
17 | diplom | 5563 | KLOUDA Matyáš | 2009 | --- | 10. / M10 | 0:03:25.9 | 0:00:33.5 | ||
18 | diplom | 5419 | RÖBER Luise | 2009 | Dresdner Sportclub 1898 e.V. | 6. / W10 | 0:03:27.1 | 0:00:34.7 | ||
19 | diplom | 5441 | GAJDA Petr | 2009 | Slovan Praha Zdravotník | 11. / M10 | 0:03:28.4 | 0:00:36.0 | ||
20 | diplom | 5557 | MRÁZOVÁ Ema | 2009 | TJ Slovan Praha Zdravotník | 7. / W10 | 0:03:29.4 | 0:00:37.0 | ||
21 | diplom | 5537 | ZUB Vojtěch | 2009 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 12. / M10 | 0:03:29.9 | 0:00:37.5 | ||
22 | diplom | 5427 | MUDRAK Matous | 2009 | TJ SLOVAN LUHAČOVICE | 13. / M10 | 0:03:31.9 | 0:00:39.5 | ||
23 | diplom | 5505 | ŽIŽKOVSKÝ Čeněk | 2009 | LK ŠKODA PLZEŇ | 14. / M10 | 0:03:32.3 | 0:00:39.9 | ||
24 | diplom | 5552 | VONDRUŠKOVÁ Veronika | 2009 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 8. / W10 | 0:03:37.4 | 0:00:45.0 | ||
25 | diplom | 5506 | ZÝKOVÁ Anna | 2009 | LK ŠKODA PLZEŇ | 9. / W10 | 0:03:39.4 | 0:00:47.0 | ||
26 | diplom | 5573 | MICHÁLEK Antonín | 2009 | Žižkovský tygři | 15. / M10 | 0:03:40.8 | 0:00:48.4 | ||
27 | diplom | 5642 | WALTMAN Karolina | 2010 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 10. / W10 | 0:03:40.9 | 0:00:48.5 | ||
28 | diplom | 5527 | ŠEDIVÝ Antonín | 2011 | Bicykl Team Ústí nad Labem | 2. / M8 | 0:03:43.1 | 0:00:50.7 | ||
29 | diplom | 5632 | HAVLÍČEK Ondřej | 2009 | SK Lyžníci Zámyšl | 16. / M10 | 0:03:45.4 | 0:00:53.0 | ||
30 | diplom | 5634 | KOLÁŘ Šimon | 2009 | --- | 17. / M10 | 0:03:45.8 | 0:00:53.4 | ||
31 | diplom | 5583 | ŘEŽÁBOVÁ Nikola | 2010 | TJ Sokol Stachy | 11. / W10 | 0:03:48.6 | 0:00:56.2 | ||
32 | diplom | 5624 | ŠTĚRBA Jan | 2009 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 18. / M10 | 0:03:49.1 | 0:00:56.7 | ||
33 | diplom | 5637 | BERÁNKOVÁ Julie | 2010 | USK CS Plzeň | 12. / W10 | 0:03:49.9 | 0:00:57.5 | ||
34 | diplom | 5628 | MALEČOVÁ Lucie | 2009 | SKI Klub Strakonice | 13. / W10 | 0:03:51.6 | 0:00:59.2 | ||
35 | diplom | 5626 | ŠÍMOVÁ Viktorie | 2011 | SKI Klub Strakonice | 2. / W8 | 0:03:52.1 | 0:00:59.7 | ||
36 | diplom | 5423 | DOSEDĚLOVÁ Eva | 2011 | Ski Sokol Stachy | 3. / W8 | 0:03:59.9 | 0:01:07.5 | ||
37 | diplom | 5589 | ŠOULA Jakub | 2011 | Skiklub Borová Lada | 3. / M8 | 0:04:01.1 | 0:01:08.7 | ||
38 | diplom | 5507 | ZÝKA Jan | 2011 | LK ŠKODA PLZEŇ | 4. / M8 | 0:04:01.9 | 0:01:09.5 | ||
39 | diplom | 5580 | ROZKOŠNÁ Erika | 2011 | KB Blansko | 4. / W8 | 0:04:02.1 | 0:01:09.7 | ||
40 | diplom | 5544 | BALDRIAN Josef | 2011 | Slovan Praha Zdravotník | 5. / M8 | 0:04:10.6 | 0:01:18.2 | ||
41 | diplom | 5644 | EIGNEROVÁ Eliška | 2009 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 14. / W10 | 0:04:10.9 | 0:01:18.5 | ||
42 | diplom | 5553 | SKOŘEPOVÁ Eliška | 2011 | TJ SOKOL SENOHRABY | 5. / W8 | 0:04:16.1 | 0:01:23.7 | ||
43 | diplom | 5618 | HEIDE Lucie | 2010 | SKI Klub Strakonice | 15. / W10 | 0:04:17.9 | 0:01:25.5 | ||
44 | diplom | 5513 | SOLNAŘ Matouš | 2010 | LK ŠKODA PLZEŇ | 19. / M10 | 0:04:20.6 | 0:01:28.2 | ||
45 | diplom | 5623 | ŠÍSTKOVÁ Markéta | 2010 | LK ŠKODA PLZEŇ | 16. / W10 | 0:04:25.6 | 0:01:33.2 | ||
46 | diplom | 5574 | MICHÁLKOVÁ Daniela | 2012 | Žižkovský tygři | 6. / W8 | 0:04:31.1 | 0:01:38.7 | ||
47 | diplom | 5519 | HAVEL Štěpán | 2009 | LK ŠKODA PLZEŇ | 20. / M10 | 0:04:31.1 | 0:01:38.7 | ||
48 | diplom | 5411 | ŠIMEČKOVÁ Anička | 2010 | TJ SOKOL SENOHRABY | 17. / W10 | 0:04:34.8 | 0:01:42.4 | ||
49 | diplom | 5621 | STEHLÍKOVÁ Aneta | 2010 | SKI Klub Strakonice | 18. / W10 | 0:04:38.4 | 0:01:46.0 | ||
50 | diplom | 5416 | JAKŠOVÁ Šarlota | 2012 | Skiklub Šumava | 7. / W8 | 0:04:43.4 | 0:01:51.0 | ||
51 | diplom | 5510 | ŠPIRK Martin | 2010 | LK ŠKODA PLZEŇ | 21. / M10 | 0:04:50.0 | 0:01:57.7 | ||
52 | diplom | 5508 | TUREK Jan | 2010 | LK ŠKODA PLZEŇ | 22. / M10 | 0:04:54.8 | 0:02:02.4 | ||
53 | diplom | 5576 | JANOŠÍKOVÁ Lenka | 2010 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 19. / W10 | 0:04:57.6 | 0:02:05.2 | ||
54 | diplom | 5546 | RADA Vít | 2011 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 6. / M8 | 0:05:05.5 | 0:02:13.2 | ||
55 | diplom | 5512 | SOLNAŘ Šimon | 2010 | LK ŠKODA PLZEŇ | 23. / M10 | 0:05:06.9 | 0:02:14.5 | ||
56 | diplom | 5425 | ŠEMBEROVA Anna | 2010 | Biatlon Trefa | 20. / W10 | 0:05:14.1 | 0:02:21.7 | ||
57 | diplom | 5603 | BERCHA Jonáš | 2010 | TJ Sokol Vráž | 24. / M10 | 0:05:14.8 | 0:02:22.4 | ||
58 | diplom | 5533 | PATEROVÁ Anna | 2011 | --- | 8. / W8 | 0:05:19.1 | 0:02:26.7 | ||
59 | diplom | 5572 | PASTUSZEK Lukáš | 2010 | Slovan Zdravotník Praha | 25. / M10 | 0:05:23.3 | 0:02:30.9 | ||
60 | diplom | 5523 | BÍBA Tadeáš | 2010 | LK ŠKODA PLZEŇ | 26. / M10 | 0:05:27.1 | 0:02:34.7 | ||
61 | diplom | 5567 | PAVEL Tomáš | 2009 | Hlásná Třebaň | 27. / M10 | 0:05:29.3 | 0:02:36.9 | ||
62 | diplom | 5613 | MEJDŘICKÁ Barbora sarah | 2011 | --- | 9. / W8 | 0:05:33.1 | 0:02:40.7 | ||
63 | diplom | 5420 | RÖBER Johanna | 2012 | Dresdner Sportclub 1898 e.V. | 10. / W8 | 0:05:33.1 | 0:02:40.7 | ||
64 | diplom | 5579 | LICHTENBERGOVÁ Denisa | 2010 | TJ SOKOL SENOHRABY | 21. / W10 | 0:05:46.1 | 0:02:53.7 | ||
65 | diplom | 5417 | JAKŠOVÁ Dorota | 2014 | Skiklub Šumava | 11. / W8 | 0:05:57.4 | 0:03:05.0 | ||
66 | diplom | 5587 | TOLAR Jakub | 2009 | --- | 28. / M10 | 0:05:59.1 | 0:03:06.7 | ||
67 | diplom | 5584 | RABIŇÁK Nela | 2011 | Borová Lada | 12. / W8 | 0:06:00.3 | 0:03:07.9 | ||
68 | diplom | 5442 | LISKOVEC Zdenek | 2009 | Pisek | 29. / M10 | 0:06:05.6 | 0:03:13.2 | ||
69 | diplom | 5601 | STROUPKOVÁ Nikola | 2011 | Promaledobrodruhy | 13. / W8 | 0:06:16.1 | 0:03:23.7 | ||
70 | diplom | 5606 | ANDERLE Tobiáš | 2010 | Sokol Senohraby | 30. / M10 | 0:06:19.1 | 0:03:26.7 | ||
71 | diplom | 5445 | MAŘÍK Lukáš | 2010 | --- | 31. / M10 | 0:06:23.6 | 0:03:31.2 | ||
72 | diplom | 5564 | ŠINDELÁŘ Eduard | 2012 | Žižkovský tygři | 7. / M8 | 0:06:24.4 | 0:03:32.0 | ||
73 | diplom | 5556 | MRÁZOVÁ Lucie | 2012 | TJ Slovan Praha Zdravotník | 14. / W8 | 0:06:24.6 | 0:03:32.2 | ||
74 | diplom | 5568 | PAVEL Vit | 2010 | Hlásná Třebaň | 32. / M10 | 0:06:35.1 | 0:03:42.7 | ||
75 | diplom | 5520 | ČERNÝ Jan | 2012 | LK ŠKODA PLZEŇ | 8. / M8 | 0:06:39.9 | 0:03:47.5 | ||
76 | diplom | 5529 | ROUSOVÁ Justýna | 2011 | ASPV Dýšina | 15. / W8 | 0:06:43.6 | 0:03:51.2 | ||
77 | diplom | 5449 | VANKOVA Lucie | 2009 | --- | 22. / W10 | 0:06:52.1 | 0:03:59.7 | ||
78 | diplom | 5571 | TUČIMOVÁ Dominika marie | 2011 | --- | 16. / W8 | 0:06:55.1 | 0:04:02.7 | ||
79 | diplom | 5448 | TOSNEROVA Magdalena | 2010 | --- | 23. / W10 | 0:06:55.9 | 0:04:03.5 | ||
80 | diplom | 5409 | ZELINKOVÁ Ema | 2011 | --- | 17. / W8 | 0:07:19.5 | 0:04:27.1 | ||
81 | diplom | 5599 | STROUPKOVÁ Aneta | 2011 | Promaledobrodruhy | 18. / W8 | 0:07:19.8 | 0:04:27.4 | ||
82 | diplom | 5619 | HEIDE Adam | 2012 | SKI Klub Strakonice | 9. / M8 | 0:07:31.1 | 0:04:38.7 | ||
83 | diplom | 5431 | PECANEK Matěj | 2013 | Tempo Praha | 10. / M8 | 0:08:03.6 | 0:05:11.2 | ||
84 | diplom | 5429 | HAVLOVÁ Vanesa | 2009 | --- | 24. / W10 | 0:08:08.6 | 0:05:16.2 | ||
85 | diplom | 5597 | DOLEČKOVÁ Eva | 2010 | --- | 25. / W10 | 0:08:13.9 | 0:05:21.5 | ||
86 | diplom | 5444 | LISKOVEC Matej | 2012 | Pisek | 11. / M8 | 0:08:19.4 | 0:05:27.0 | ||
87 | diplom | 5585 | RABIŇÁK Filip | 2012 | Borová Lada | 12. / M8 | 0:08:49.1 | 0:05:56.7 | ||
88 | diplom | 5437 | NOVOTNA Lydia | 2014 | --- | 19. / W8 | 0:08:58.6 | 0:06:06.2 | ||
89 | diplom | 5608 | LUKÁŠ Heřman | 2012 | --- | 13. / M8 | 0:09:06.6 | 0:06:14.2 | ||
90 | diplom | 5430 | HAVLOVÁ Nicol | 2012 | --- | 20. / W8 | 0:09:13.1 | 0:06:20.7 | ||
91 | diplom | 5638 | HOLÁ Amálie | 2013 | Rejštejn | 21. / W8 | 0:09:13.3 | 0:06:20.9 | ||
92 | diplom | 5447 | TOSNER Jakub | 2013 | --- | 14. / M8 | 0:09:15.4 | 0:06:23.0 | ||
93 | diplom | 5432 | PECANKOVA Barca | 2014 | Tempo Praha | 22. / W8 | 0:10:10.7 | 0:07:18.3 | ||
94 | diplom | 5617 | TODOROVA Tina | 2011 | --- | 23. / W8 | 0:11:04.7 | 0:08:12.3 | ||
95 | diplom | 5598 | DOLEČEK Mikuláš | 2012 | --- | 15. / M8 | 0:11:38.8 | 0:08:46.4 | ||
96 | diplom | 5605 | BERCHA Šimon | 2013 | TJ Sokol Vráž | 16. / M8 | 0:11:58.6 | 0:09:06.2 | ||
97 | diplom | 5535 | HAVEL Aleš | 2012 | --- | 17. / M8 | 0:12:32.3 | 0:09:39.9 | ||
98 | diplom | 5451 | MLADEK Cenek | 2012 | --- | 18. / M8 | 0:13:31.9 | 0:10:39.5 | ||
99 | diplom | 5410 | ZELINKA Jáchym | 2013 | --- | 19. / M8 | 0:17:22.1 | 0:14:29.7 | ||
--- | 5504 | DEZORT Antonín | 2010 | LK ŠKODA PLZEŇ | . / M10 | DNS | --- |