ČT Šumavský skimaraton - ČT Šumavský skatemaraton - FT

Běžecké lyžování
DATUM :23.2.2019 MÍSTO :Kvilda
POŘADATEL : Ski Klub Šumava

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
1 5582 detail závodníka ROZKOŠNÁ Klára CZE 2007 KB Blansko 1. /  W12 0:04:52.5 0:00:00.0
2 5534 detail závodníka MÁNKOVÁ Emma CZE 2008 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 2. /  W12 0:04:57.6 0:00:05.0
3 5559 detail závodníka STEINBACH Hynek CZE 2007 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 1. /  M12 0:05:03.7 0:00:11.1
4 5407 detail závodníka DOLEČEK Přemysl CZE 2007 KB Letohrad 2. /  M12 0:05:04.7 0:00:12.1
5 5651 detail závodníka VONDRAŠ Petr CZE 2007 Fischer Ski klub Šumava Vimeprk 3. /  M12 0:05:14.9 0:00:22.3
6 5541 detail závodníka KOŠNAROVÁ Adriana CZE 2007 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 3. /  W12 0:05:19.8 0:00:27.2
7 5558 detail závodníka TICHOTOVÁ Michaela CZE 2008 Fisher Ski klub Šumava 4. /  W12 0:05:19.9 0:00:27.3
8 5614 detail závodníka ROMAŠKO Sofie CZE 2008 Rover 5. /  W12 0:05:21.8 0:00:29.2
9 5501 detail závodníka HUDEČKOVÁ Lucie CZE 2008 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 6. /  W12 0:05:25.6 0:00:33.0
10 5543 detail závodníka BALDRIANOVÁ Eva CZE 2007 Slovan Praha Zdravotník 7. /  W12 0:05:28.4 0:00:35.8
11 5426 detail závodníka ŠVARC Michal CZE 2007 Ski Sokol Stachy 4. /  M12 0:05:33.7 0:00:41.1
12 5588 detail závodníka ŠTEFANOVÁ Adéla CZE 2007 Ski Sokol Stachy 8. /  W12 0:05:34.4 0:00:41.8
13 5596 detail závodníka VOCELKA Matěj CZE 2008 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 5. /  M12 0:05:34.9 0:00:42.3
14 5536 detail závodníka KREJČÍ Štěpánka CZE 2008 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 9. /  W12 0:05:35.8 0:00:43.2
15 5414 detail závodníka NAGYOVÁ Zuzana CZE 2008 Sokol Skuhrov 10. /  W12 0:05:36.4 0:00:43.8
16 5630 detail závodníka PROCHÁZKA Matěj CZE 2007 IRON STARS Beroun 6. /  M12 0:05:38.2 0:00:45.6
17 5539 detail závodníka KOVÁŘ Jan CZE 2008 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 7. /  M12 0:05:39.7 0:00:47.1
18 5616 detail závodníka BOUŠKOVÁ Karolina CZE 2008 Ski Sokol Stachy 11. /  W12 0:05:43.1 0:00:50.5
19 5528 detail závodníka NOVÁ Miroslava CZE 2007 Ski Sokol Stachy 12. /  W12 0:05:44.6 0:00:52.0
20 5422 detail závodníka DOSEDĚLOVÁ Aneta CZE 2007 Ski Sokol Stachy 13. /  W12 0:05:51.4 0:00:58.8
21 5439 detail závodníka NOVOTNY Josef CZE 2007 Ski Sokol Sachy 8. /  M12 0:05:52.2 0:00:59.6
22 5434 detail závodníka LEMPERA Dan CZE 2007 SK Nové Město na Moravě 9. /  M12 0:05:52.4 0:00:59.8
23 5524 detail závodníka BÍBA Mikuláš CZE 2007 LK ŠKODA PLZEŇ 10. /  M12 0:06:01.9 0:01:09.3
24 5547 detail závodníka RADA Tobiáš CZE 2007 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 11. /  M12 0:06:02.4 0:01:09.8
25 5611 detail závodníka TOMANOVÁ Mariana CZE 2007 Tomani 14. /  W12 0:06:03.1 0:01:10.5
26 5578 detail závodníka LICHTENBERGOVÁ Zuzana CZE 2007 TJ SOKOL SENOHRABY 15. /  W12 0:06:03.9 0:01:11.3
27 5531 detail závodníka ŠRÁMEK Josef CZE 2008 HC MOTOR ČB 12. /  M12 0:06:03.9 0:01:11.3
28 5517 detail závodníka MENCL Felix CZE 2007 LK ŠKODA PLZEŇ 13. /  M12 0:06:05.2 0:01:12.6
29 5622 detail závodníka ŠÍSTEK Martin CZE 2007 LK ŠKODA PLZEŇ 14. /  M12 0:06:07.7 0:01:15.1
30 5525 detail závodníka KADLECOVÁ Barbora CZE 2007 LK ŠKODA PLZEŇ 16. /  W12 0:06:17.1 0:01:24.5
31 5549 detail závodníka VENCLÍKOVÁ Tereza CZE 2008 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 17. /  W12 0:06:17.6 0:01:25.0
32 5545 detail závodníka DOUPOVEC Ondřej CZE 2008 Ski Senohraby 15. /  M12 0:06:20.4 0:01:27.8
33 5633 detail závodníka ŠIMKOVÁ Tereza CZE 2007 sk Jeseniova 18. /  W12 0:06:23.1 0:01:30.5
34 5503 detail závodníka KRAUS Tomáš CZE 2007 LK ŠKODA PLZEŇ 16. /  M12 0:06:28.7 0:01:36.1
35 5639 detail závodníka BERÁNKOVÁ Éliška CZE 2008 --- 19. /  W12 0:06:33.4 0:01:40.8
36 5566 detail závodníka ŠINDELÁŘOVÁ Tereza CZE 2007 Žižkovský tygři 20. /  W12 0:06:33.7 0:01:41.1
37 5636 detail závodníka BERÁNKOVÁ Hedvika CZE 2008 USK CS Plzeň 21. /  W12 0:06:34.3 0:01:41.7
38 5515 detail závodníka SLAVÍKOVÁ Klára CZE 2008 LK ŠKODA PLZEŇ 22. /  W12 0:06:34.6 0:01:42.0
39 5436 detail závodníka MEIER Tomáš CZE 2007 ivar author cs team 17. /  M12 0:06:36.6 0:01:44.0
40 5509 detail závodníka TUREK Tomáš CZE 2007 LK ŠKODA PLZEŇ 18. /  M12 0:06:41.9 0:01:49.3
41 5607 detail závodníka ANDERLE Matyáš CZE 2007 Sokol Senohraby 19. /  M12 0:06:49.2 0:01:56.6
42 5421 detail závodníka GOROGRANZ Olofson GER 2008 SV Grün-Weiß Pirna 20. /  M12 0:06:53.4 0:02:00.8
43 5593 detail závodníka ŠPETA Petr CZE 2008 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 21. /  M12 0:06:58.4 0:02:05.8
44 5440 detail závodníka GAJDOVA Michaela CZE 2007 Slovan Praha Zdravotník 23. /  W12 0:06:59.6 0:02:07.0
45 5511 detail závodníka ŠPIRK Michal CZE 2008 LK ŠKODA PLZEŇ 22. /  M12 0:07:15.9 0:02:23.3
46 5514 detail závodníka SOLNAŘ Jonáš CZE 2008 LK ŠKODA PLZEŇ 23. /  M12 0:07:17.2 0:02:24.6
47 5635 detail závodníka KOLÁŘOVÁ Barbora CZE 2007 --- 24. /  W12 0:07:29.4 0:02:36.8
48 5446 detail závodníka MAŘÍK Petr CZE 2007 Bike time bulls Písek 24. /  M12 0:07:31.4 0:02:38.8
49 5424 detail závodníka ŠEMEBRA Jan CZE 2008 Biatlon Trefa 25. /  M12 0:07:34.4 0:02:41.8
50 5604 detail závodníka BERCHA Matouš CZE 2008 TJ Sokol Vráž 26. /  M12 0:07:36.2 0:02:43.6
51 5522 detail závodníka CUBROVÁ Klára CZE 2007 LK ŠKODA PLZEŇ 25. /  W12 0:07:44.4 0:02:51.8
52 5413 detail závodníka VAŠICA Teodor CZE 2007 --- 27. /  M12 0:10:56.4 0:06:03.8
53 5600 detail závodníka STROUPEK Dominik CZE 2007 Promaledobrodruhy 28. /  M12 0:11:40.4 0:06:47.8
54 5406 detail závodníka BARTAKOVA ZOFIE CZE 2008 --- 26. /  W12 0:12:54.8 0:08:02.2
55 5452 detail závodníka MLADKOVA Adina CZE 2008 --- 27. /  W12 0:16:21.9 0:11:29.3
56 5450 detail závodníka VAŇKOVÁ Kristýna CZE 2007 --- 28. /  W12 0:17:33.3 0:12:40.8
--- 5540 detail závodníka MACHOVÁ Marie CZE 2007 Fischer Ski klub Šumava Vimperk . /  W12 DNS ---
--- 5561 detail závodníka KOLAFOVÁ Karolína CZE 2007 Fischer Ski klub Šumava Vimperk . /  W12 DNS ---