ČT Šumavský skimaraton - ČT Šumavský skatemaraton - FT

Běžecké lyžování
DATUM :23.2.2019 MÍSTO :Kvilda
POŘADATEL : Ski Klub Šumava

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
1 5591 detail závodníka VYSKOČIL David CZE 2005 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 1. /  M14 0:08:20.1 0:00:00.0
2 5560 detail závodníka STEINBACH Jakub CZE 2005 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 2. /  M14 0:08:31.7 0:00:11.5
3 5575 detail závodníka CHALUPNÝ David CZE 2005 Fischer Ski klub Šumava Vimeprk 3. /  M14 0:08:35.9 0:00:15.8
4 5415 detail závodníka PRIBYL Elias CZE 2005 Stachy 4. /  M14 0:08:37.4 0:00:17.3
5 5640 detail závodníka KYRÁL Matěj CZE 2005 Ski Sokol Stachy 5. /  M14 0:08:52.1 0:00:32.0
6 5609 detail závodníka BŘEZNA Matěj CZE 2005 TJ Spartak Třebíč 6. /  M14 0:08:58.4 0:00:38.3
7 5615 detail závodníka DUCHÁČOVÁ Ema CZE 2006 BKL Machov 1. /  W14 0:09:03.9 0:00:43.8
8 5594 detail závodníka BÖHM Jan CZE 2006 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 7. /  M14 0:09:10.4 0:00:50.3
9 5548 detail závodníka RADOVÁ Daniela CZE 2005 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 2. /  W14 0:09:14.9 0:00:54.8
10 5647 detail závodníka TISCHLER Jan CZE 2005 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 8. /  M14 0:09:17.4 0:00:57.3
11 5645 detail závodníka TUHÁČEK Pavel CZE 2006 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 9. /  M14 0:09:18.8 0:00:58.7
12 5570 detail závodníka SVOBODA Dominik CZE 2005 --- 10. /  M14 0:09:18.9 0:00:58.8
13 5418 detail závodníka NOVAK Hynek CZE 2005 SKI Klub Strakonice 11. /  M14 0:09:21.7 0:01:01.5
14 5408 detail závodníka KAIFEROVA Iva CZE 2005 Ski Sokol Sachy 3. /  W14 0:09:49.4 0:01:29.3
15 5643 detail závodníka JIROUŠKOVÁ Sabča CZE 2005 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 4. /  W14 0:10:07.4 0:01:47.3
16 5562 detail závodníka MRÁZOVÁ Julie CZE 2006 Slovan Praha Zdravotník 5. /  W14 0:10:19.0 0:01:58.8
17 5625 detail závodníka VLASÁKOVÁ Tereza CZE 2005 SKI Klub Strakonice 6. /  W14 0:10:28.1 0:02:08.0
18 5502 detail závodníka ŠROUBOVÁ Adéla CZE 2005 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 7. /  W14 0:10:46.4 0:02:26.3
19 5538 detail závodníka ŠIMEČKOVÁ Kateřina CZE 2006 TJ SOKOL SENOHRABY 8. /  W14 0:11:10.9 0:02:50.8
20 5569 detail závodníka SVOBODOVÁ Laura CZE 2005 TJ SOKOL SENOHRABY 9. /  W14 0:11:14.4 0:02:54.2
21 5577 detail závodníka LICHTENBERGOVÁ Tereza CZE 2005 TJ SOKOL SENOHRABY 10. /  W14 0:11:16.4 0:02:56.2
22 5551 detail závodníka ŠŤASTNÁ Lucie CZE 2006 TJ SOKOL SENOHRABY 11. /  W14 0:11:16.4 0:02:56.3
23 5610 detail závodníka RICHTR Metoděj CZE 2006 --- 12. /  M14 0:11:38.9 0:03:18.8
24 5532 detail závodníka ŠRÁMEK Vojtěch CZE 2005 FBC Štíři ČB 13. /  M14 0:12:01.1 0:03:41.0
25 5443 detail závodníka HOREJŠ Jan CZE 2006 Skiklub Šumava 14. /  M14 0:12:02.7 0:03:42.5
26 5412 detail závodníka VAŠICOVÁ Daniela CZE 2005 --- 12. /  W14 0:12:23.4 0:04:03.2
27 5435 detail závodníka KUŽELOVÁ Barbora CZE 2005 --- 13. /  W14 0:12:26.1 0:04:06.0
28 5428 detail závodníka MUDRAK Simon CZE 2006 TJ SLOVAN LUHAČOVICE 15. /  M14 0:13:01.1 0:04:41.0
29 5518 detail závodníka HAVLOVÁ Kristýna CZE 2005 LK ŠKODA PLZEŇ 14. /  W14 0:13:21.6 0:05:01.5
30 5631 detail závodníka HAVLÍČEK Vojtěch CZE 2006 SK Lyžníci Zámyšl 16. /  M14 0:14:11.4 0:05:51.3
--- 5612 detail závodníka NAROVCOVÁ Beáta CZE 2005 Fischer Ski klub Šumava Vimperk . /  W14 DNS ---
--- 5646 detail závodníka TISCHLER Jan CZE 2005 Fischer Ski klub Šumava Vimperk . /  M14 DNS ---
--- 5648 detail závodníka WALTMAN Jeff CZE 2005 Fischer Ski Klub Šumava Vimperk . /  M14 DNS ---
--- 5649 detail závodníka BRAND Kryštof CZE 2006 SKI Klub Strakonice . /  M14 DNS ---