ČT Šumavský skimaraton - ČT Šumavský skimaraton - CT

Běžecké lyžování
DATUM :24.2.2019 MÍSTO :Kvilda
POŘADATEL : Ski Klub Šumava

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 14km # 25km # 42.3km #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 14km # 25km # 42.3km #
1 5 detail závodníka KALIVODA Tomáš CZE 1998 Fischer Ski kub Šumava Vimperk 1. /  M19-29 2:01:08.7 0:00:00.0 0:36:42.5 4 1:06:50.5 3 1:56:56.0 1
2 13 detail závodníka FRANCKE Michal CZE 1986 Žižkovský tygři 1. /  M30-39 2:01:47.2 0:00:38.4 0:36:39.8 3 1:06:49.0 1 1:57:26.7 2
3 12 detail závodníka ALBRECHT Matyáš CZE 1999 Silvini Madshus team 2. /  M19-29 2:03:43.5 0:02:34.7 0:36:39.3 2 1:06:49.2 2 1:59:15.5 3
4 3 detail závodníka VEBER Tomáš CZE 1974 Kasper-Swix Team 1. /  M40-49 2:04:43.5 0:03:34.7 0:36:43.0 5 1:07:09.2 4 2:00:17.2 4
5 6 detail závodníka NOVOTNÝ Viktor CZE 1982 Rossignol racing team 2. /  M30-39 2:06:08.0 0:04:59.2 0:36:45.0 7 1:07:50.5 7 2:01:58.5 6
6 356 detail závodníka SAJDL Martin GER 1981 Žižkovský tygři 3. /  M30-39 2:06:11.7 0:05:03.0 0:36:44.3 6 1:07:15.7 5 2:01:49.5 5
7 363 detail závodníka JURIJ Propp GER 1980 SAUERLAND SKI TEAM 4. /  M30-39 2:06:14.5 0:05:05.7 0:36:38.3 1 1:07:37.2 6 2:02:01.0 7
8 51 detail závodníka VANC Petr CZE 1970 Mercedes-Benz Salomon Team 2. /  M40-49 2:07:12.0 0:06:03.2 0:36:59.5 10 1:09:40.0 10 2:02:51.5 8
9 52 detail závodníka KAŇKA Adam CZE 1988 Žižkovský tygři 5. /  M30-39 2:08:29.7 0:07:20.9 0:37:28.0 11 1:09:39.7 9 2:04:15.7 10
10 39 detail závodníka MAŠEK Jan CZE 1978 Mercedes-Benz Salomon Team 3. /  M40-49 2:08:29.7 0:07:21.0 0:36:59.3 9 1:09:43.0 11 2:04:11.0 9
11 37 detail závodníka EHL Jaroslav CZE 1981 SKI Skuhrov nad Bělou 6. /  M30-39 2:10:39.3 0:09:30.5 0:38:13.8 14 1:11:06.2 13 2:06:15.5 11
12 15 detail závodníka SVOBODA Jan CZE 1966 Silvini Madshus team 1. /  M50-59 2:11:29.3 0:10:20.5 0:38:17.5 16 1:11:13.7 14 2:06:47.0 12
13 2 detail závodníka KRISTEJN Lukáš CZE 1989 Rossignol racing team 7. /  M30-39 2:13:20.5 0:12:11.7 0:36:55.8 8 1:09:27.5 8 2:08:22.3 13
14 16 detail závodníka PROVOD Ladislav CZE 1968 USK CS Plzeň 2. /  M50-59 2:13:23.3 0:12:14.5 0:39:40.5 22 1:13:19.7 21 2:08:57.5 14
15 8 detail závodníka TUČEK Martin CZE 1975 Silvini Madshus team 4. /  M40-49 2:13:43.0 0:12:34.2 0:39:07.0 18 1:12:47.5 16 2:09:14.0 15
16 100 detail závodníka MOLVA František CZE 1994 ACR 5153 3. /  M19-29 2:13:59.5 0:12:50.7 0:38:11.8 13 1:11:54.0 15 2:09:33.3 16
17 55 detail závodníka HOFFMANN Peter GER 1989 sportcollection racing team 8. /  M30-39 2:14:16.8 0:13:08.0 0:38:16.8 15 1:12:56.0 19 2:09:41.0 17
18 143 detail závodníka STARLINGER Christian AUT 1972 SU Eidenberg 5. /  M40-49 2:15:12.8 0:14:04.0 0:37:50.5 12 1:09:45.0 12 2:10:17.3 18
19 17 detail závodníka TEPLY Robin CZE 1967 Rolnici 3. /  M50-59 2:15:21.5 0:14:12.7 0:40:45.5 29 1:14:04.2 23 2:10:44.5 19
20 7 detail závodníka POLÁŠEK Jan ferdinand CZE 1988 VSK MFF UK 9. /  M30-39 2:15:24.3 0:14:15.5 0:39:35.0 21 1:14:20.5 25 2:11:08.5 22
21 5454 detail závodníka PELA Zbyněk CZE 1973 Zizkovsky Tygri 6. /  M40-49 2:15:33.0 0:14:24.2 0:39:25.0 20 1:12:57.7 20 2:10:46.0 20
22 387 detail závodníka NIKLAS Martin CZE 1982 Gymnazium Postupicka 10. /  M30-39 2:15:37.0 0:14:28.2 0:39:13.5 19 1:12:55.7 18 2:11:01.5 21
23 40 detail závodníka MARHOUN Petr CZE 1981 VSK MFF UK 11. /  M30-39 2:15:39.5 0:14:30.7 0:40:07.3 25 1:14:00.1 22 2:11:09.8 23
24 21 detail závodníka TAUSSIG Jan CZE 1964 Slavia Pojišťovna Sport Team 4. /  M50-59 2:15:51.5 0:14:42.7 0:40:10.8 26 1:14:23.0 27 2:11:24.8 24
25 44 detail závodníka TRNAVSKY Miroslav CZE 1975 Silvini Madshus team 7. /  M40-49 2:16:14.8 0:15:06.0 0:40:01.0 24 1:14:18.0 24 2:11:43.3 25
26 150 detail závodníka HOUŠKA Jakub CZE 1974 ADR rock 8. /  M40-49 2:17:08.5 0:15:59.7 0:39:02.8 17 1:12:53.0 17 2:12:30.3 26
27 261 detail závodníka MORAVEK Vlasta CZE 1976 Mercedes-Benz Salomon Atomic team 9. /  M40-49 2:17:16.8 0:16:08.0 0:41:56.8 43 1:15:45.5 35 2:12:30.5 27
28 114 detail závodníka ŠLAJS Petr CZE 1990 Sport Club Plzeň 4. /  M19-29 2:17:27.0 0:16:18.2 0:40:47.5 31 1:14:21.0 26 2:12:37.3 28
29 11 detail závodníka KALAL Tomas CZE 1985 Žižkovský tygři 12. /  M30-39 2:18:00.5 0:16:51.7 0:41:20.5 37 1:15:29.0 33 2:13:25.8 31
30 41 detail závodníka KOŽÍŠKOVÁ Anna CZE 1986 Salomon-Atomic Mercedes-Benz tym 1. /  W30-39 2:18:01.3 0:16:52.5 0:40:15.8 27 1:15:00.0 31 2:13:24.5 30
31 9 detail závodníka BERÁNEK Jan CZE 1972 USK CS Plzeň 10. /  M40-49 2:18:02.8 0:16:54.0 0:40:53.0 32 1:14:51.5 29 2:13:24.0 29
32 18 detail závodníka MÜLLER Martin CZE 1968 --- 5. /  M50-59 2:18:24.3 0:17:15.5 0:39:58.0 23 1:14:45.7 28 2:13:53.3 32
33 54 detail závodníka ŠOULA Oldřich CZE 1978 Skiklub Borová Lada 11. /  M40-49 2:18:52.0 0:17:43.2 0:40:47.0 30 1:14:57.0 30 2:14:10.3 34
34 87 detail závodníka ČERNÝ Ondřej CZE 1985 Žižkovský tygři 13. /  M30-39 2:18:54.3 0:17:45.5 0:41:19.8 36 1:15:31.0 34 2:14:09.0 33
35 298 detail závodníka KALIVODA Lukáš CZE 2003 Fischer Ski kub Šumava Vimperk 5. /  M19-29 2:20:56.5 0:19:47.8 0:42:07.5 44 1:16:57.0 39 2:16:10.0 35
36 148 detail závodníka RANDAK Karel CZE 1971 --- 12. /  M40-49 2:21:40.0 0:20:31.3 0:40:56.8 33 1:15:28.2 32 2:16:54.8 36
37 19 detail závodníka ŠVARC Petr CZE 1966 Žižkovský tygři 6. /  M50-59 2:21:56.5 0:20:47.8 0:41:26.0 38 1:16:06.5 36 2:17:08.8 37
38 14 detail závodníka PĚSTA Roman CZE 1968 SKI KLUB LENORA 7. /  M50-59 2:22:59.0 0:21:50.3 0:41:42.3 41 1:18:18.7 44 2:18:22.3 38
39 48 detail závodníka KOŽÍŠEK Karel CZE 1977 Prazdroj Kanoistika 13. /  M40-49 2:23:17.0 0:22:08.3 0:41:04.8 35 1:17:10.2 40 2:18:36.8 39
40 22 detail závodníka ŠIMURDA Richard CZE 1971 USK CS Plzeň 14. /  M40-49 2:23:42.8 0:22:34.0 0:41:29.3 39 1:17:15.7 41 2:19:03.5 40
41 385 detail závodníka ZNOJEMSKÝ Karel CZE 1977 LK Ledeč n.S. 15. /  M40-49 2:23:45.3 0:22:36.5 0:40:38.3 28 1:16:14.7 37 2:19:03.5 40
42 20 detail závodníka ŠIMURDA Martin CZE 1972 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 16. /  M40-49 2:23:50.8 0:22:42.0 0:41:31.8 40 1:17:18.5 42 2:19:03.5 40
43 36 detail závodníka STRNAD Tomáš CZE 1969 3D Fitness Race Team 8. /  M50-59 2:24:04.8 0:22:56.0 0:41:01.0 34 1:16:36.7 38 2:19:24.3 43
44 357 detail závodníka ŠTROBL Luboš CZE 1990 --- 6. /  M19-29 2:24:19.8 0:23:11.0 0:43:13.4 57 1:18:39.2 45 2:19:38.5 44
45 43 detail závodníka HÁJEK Jan CZE 1980 AC Čimelice 14. /  M30-39 2:25:14.1 0:24:05.3 0:43:16.5 58 1:19:15.5 46 2:20:33.0 45
46 89 detail závodníka LECHERMANN Thomas GER 1984 Hopfen und Malz Racing 15. /  M30-39 2:26:11.6 0:25:02.8 0:42:58.0 50 1:19:19.0 47 2:21:01.5 46
47 247 detail závodníka REICH Michal CZE 1973 Atletiko Frymburk 17. /  M40-49 2:27:24.1 0:26:15.3 0:42:58.3 51 1:20:18.5 54 2:22:42.5 49
48 61 detail závodníka LIŠKA Pavel CZE 1963 FORT SMC 9. /  M50-59 2:27:28.1 0:26:19.3 0:43:02.1 52 1:19:26.5 49 2:22:41.8 48
49 176 detail závodníka NOVOTNÝ Luděk CZE 1962 3D Fitness Race Team 10. /  M50-59 2:27:28.1 0:26:19.3 0:42:57.3 49 1:19:25.2 48 2:22:41.0 47
50 33 detail závodníka TEPLÝ Ondřej CZE 1978 HISPORT Team 18. /  M40-49 2:27:43.8 0:26:35.0 0:41:49.8 42 1:20:28.0 55 2:22:54.5 51
51 46 detail závodníka PACHOLÍK Jan CZE 1980 Roprachtice 16. /  M30-39 2:27:44.1 0:26:35.3 0:44:29.1 69 1:21:35.3 61 2:23:05.5 52
52 85 detail závodníka DUŠEK Luboš CZE 1975 Mercedes - Benz Salomon team 19. /  M40-49 2:27:52.8 0:26:44.0 0:43:37.3 61 1:21:33.0 60 2:22:53.6 50
53 49 detail závodníka COUFAL Bohumil CZE 1971 HO Obora 20. /  M40-49 2:28:09.8 0:27:01.0 0:42:53.3 48 1:20:07.0 52 2:23:16.8 53
54 101 detail závodníka MODLITBA Jan CZE 1969 H.M.SPORT Č.Krumlov 11. /  M50-59 2:28:32.1 0:27:23.3 0:42:40.3 46 1:19:53.7 51 2:23:29.3 54
55 57 detail závodníka GABRIEL Carl GER 1997 SSV 1863 Sayda 7. /  M19-29 2:28:49.8 0:27:41.0 0:43:11.8 55 1:20:51.3 56 2:23:52.5 55
56 286 detail závodníka ALTMAN Martin CZE 1976 LezeTop Písek 21. /  M40-49 2:29:11.3 0:28:02.5 0:43:07.8 53 1:20:57.3 57 2:24:19.3 56
57 117 detail závodníka ŠKABRADA Jan CZE 1973 --- 22. /  M40-49 2:30:17.1 0:29:08.3 0:44:56.8 76 1:23:07.5 69 2:25:13.5 58
58 291 detail závodníka ŠVEJDA Jakub CZE 2000 Fischer Ski kub Šumava Vimperk 8. /  M19-29 2:30:25.6 0:29:16.8 0:45:51.3 92 1:25:02.0 90 2:25:53.6 64
59 295 detail závodníka PAVLÁSEK Šimon CZE 2002 Fischer Ski kub Šumava Vimperk 9. /  M19-29 2:30:25.8 0:29:17.0 0:45:55.6 96 1:25:04.5 91 2:25:53.1 63
60 308 detail závodníka HAVEL Luboš CZE 1965 Mercedes-Benz Atomic Salomon team 12. /  M50-59 2:30:28.1 0:29:19.3 0:43:51.3 63 1:22:05.5 64 2:25:35.0 59
61 66 detail závodníka TEPLÝ Ondřej CZE 1976 SKI TEAM HERÁLEC 23. /  M40-49 2:30:29.1 0:29:20.3 0:43:31.0 59 1:21:53.3 63 2:25:36.8 60
62 50 detail závodníka DUCHÁČ Michal CZE 1968 BKL Machov 13. /  M50-59 2:30:43.1 0:29:34.3 0:43:10.8 54 1:20:18.2 53 2:25:51.3 62
63 27 detail závodníka BARTŮNĚK Michal CZE 1993 AČR 10. /  M19-29 2:30:45.6 0:29:36.8 0:42:39.3 45 1:18:15.7 43 2:24:47.8 57
64 388 detail závodníka FRANKENBERGER Axel GER 1984 SC-Ruhpolding 17. /  M30-39 2:30:46.1 0:29:37.3 0:44:36.3 71 1:23:07.1 68 2:26:00.0 65
65 53 detail závodníka DIVIŠ Adam CZE 1977 Stožec 24. /  M40-49 2:30:47.8 0:29:39.0 0:43:13.1 56 1:19:33.0 50 2:25:46.0 61
66 189 detail závodníka HOLUB Karel CZE 1977 --- 25. /  M40-49 2:31:33.8 0:30:25.0 0:44:31.8 70 1:23:25.0 72 2:26:54.6 66
67 38 detail závodníka ŠIMEK Pavel CZE 1971 PRAHA 3 26. /  M40-49 2:31:52.2 0:30:43.4 0:44:40.6 72 1:22:49.5 66 2:27:01.1 68
68 25 detail závodníka HOVORKA Jan CZE 1979 Fanaticus 27. /  M40-49 2:32:09.6 0:31:00.8 0:44:00.0 65 1:21:44.8 62 2:27:00.3 67
69 303 detail závodníka ČERMÁK Martin CZE 1993 SK Skol Brno 11. /  M19-29 2:32:28.3 0:31:19.5 0:46:25.8 110 1:24:06.0 77 2:27:30.3 70
70 364 detail závodníka POSPÍŠIL Vítek CZE 1968 Slovan Zdravotník Praha 14. /  M50-59 2:32:29.6 0:31:20.8 0:43:41.3 62 1:21:27.5 59 2:27:25.1 69
71 282 detail závodníka ČIHÁK Pavel CZE 1972 LBTeam 28. /  M40-49 2:32:34.1 0:31:25.3 0:44:08.5 66 1:23:13.5 71 2:27:37.8 72
72 63 detail závodníka TŮMA Jaroslav CZE 1963 --- 15. /  M50-59 2:32:37.3 0:31:28.5 0:43:58.0 64 1:22:13.0 65 2:27:36.1 71
73 329 detail závodníka KADEŘÁBEK Michal CZE 1993 KČT Slavoj Praha 12. /  M19-29 2:33:00.8 0:31:52.0 0:45:58.8 102 1:23:36.3 73 2:27:49.6 73
74 24 detail závodníka LÁCHA Pavel CZE 1969 RESOLUTION TEAM 16. /  M50-59 2:34:01.3 0:32:52.6 0:43:33.1 60 1:21:13.0 58 2:28:51.3 74
75 122 detail závodníka SVAB Petr CZE 1962 RSC Marktredwitz 17. /  M50-59 2:34:06.3 0:32:57.5 0:45:57.6 101 1:24:31.8 84 2:28:51.8 75
76 379 detail závodníka JANÍČEK Jakub CZE 1994 Nové Město na Moravě 13. /  M19-29 2:34:40.3 0:33:31.5 0:44:59.3 78 1:23:53.3 75 2:29:52.1 76
77 290 detail závodníka TISCHLER Josef CZE 2000 Fischer Ski kub Šumava Vimperk 14. /  M19-29 2:34:43.8 0:33:35.1 0:45:57.3 100 1:25:28.5 101 2:30:03.6 78
78 294 detail závodníka KADLEC Josef CZE 2002 Fischer Ski kub Šumava Vimperk 15. /  M19-29 2:34:44.1 0:33:35.3 0:45:52.8 95 1:24:45.0 87 2:30:03.3 77
79 296 detail závodníka HONSA Antonín CZE 2003 Fischer Ski kub Šumava Vimperk 16. /  M19-29 2:34:47.1 0:33:38.3 0:46:01.8 103 1:25:05.5 93 2:30:04.8 80
80 289 detail závodníka VACHUTA Matěj CZE 2000 Fischer Ski kub Šumava Vimperk 17. /  M19-29 2:34:47.3 0:33:38.5 0:45:50.1 90 1:25:05.3 92 2:30:04.1 79
81 120 detail závodníka VESELÝ Jan CZE 1965 TJ SOKOL SENOHRABY 18. /  M50-59 2:34:55.3 0:33:46.5 0:45:11.6 81 1:24:16.0 79 2:30:13.3 82
82 190 detail závodníka TOLVANEN Hemmo FIN 1958 --- 1. /  M60-64 2:35:04.1 0:33:55.3 0:45:24.3 85 1:24:39.5 85 2:30:06.1 81
83 316 detail závodníka RUSÝ Tomáš CZE 1993 VSK MFF UK 18. /  M19-29 2:36:16.3 0:35:07.6 0:44:29.0 68 1:23:04.3 67 2:30:43.6 83
84 31 detail závodníka TIŠER Robert CZE 1962 BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM 19. /  M50-59 2:36:19.6 0:35:10.8 0:45:52.6 94 1:25:41.5 104 2:31:25.3 84
85 178 detail závodníka CAPOUŠEK Miroslav CZE 1970 3D Fitness Race Team 29. /  M40-49 2:36:37.6 0:35:28.8 0:45:29.0 86 1:24:31.0 83 2:31:35.6 85
86 98 detail závodníka SUCHÝ Jiří CZE 1970 --- 30. /  M40-49 2:37:07.3 0:35:58.6 0:44:41.5 74 1:24:04.0 76 2:32:02.6 86
87 147 detail závodníka TUŠL Martin CZE 1968 Mercedes-Benz Atomic Salomon team 20. /  M50-59 2:37:12.6 0:36:03.8 0:45:22.8 84 1:24:26.0 81 2:32:05.1 88
88 115 detail závodníka KEJMAR Martin CZE 1977 --- 31. /  M40-49 2:37:18.1 0:36:09.3 0:45:51.1 91 1:24:48.3 88 2:32:09.8 89
89 297 detail závodníka TOMÁNEK Kryštof CZE 2003 Fischer Ski kub Šumava Vimperk 19. /  M19-29 2:37:19.8 0:36:11.1 0:45:56.1 97 1:25:16.3 94 2:32:16.6 91
90 88 detail závodníka FRIČEK Martin CZE 1979 VSK FEL Praha 32. /  M40-49 2:37:20.6 0:36:11.8 0:44:21.6 67 1:23:41.0 74 2:32:11.1 90
91 99 detail závodníka ŠINDELÁŘ Karel CZE 1977 Žižkovský tygři 33. /  M40-49 2:37:20.8 0:36:12.1 0:45:56.6 99 1:24:26.0 81 2:32:03.6 87
92 206 detail závodníka KOZLER Vladimír CZE 1975 Beachwell 34. /  M40-49 2:37:42.1 0:36:33.3 0:46:52.1 116 1:25:45.0 105 2:32:41.6 93
93 92 detail závodníka PALATA Miroslav CZE 1963 VSK FEL Praha 21. /  M50-59 2:38:08.3 0:36:59.6 0:46:07.8 104 1:24:40.8 86 2:32:41.6 92
94 70 detail závodníka KAUFMANN Johannes GER 1961 VfL Reumtengrün 22. /  M50-59 2:38:59.1 0:37:50.3 0:46:08.8 105 1:25:34.5 103 2:33:25.1 94
95 175 detail závodníka OBERLANDER Jan CZE 1975 Sokol Senohraby 35. /  M40-49 2:39:10.8 0:38:02.1 0:46:10.1 106 1:25:26.0 100 2:33:43.3 95
96 348 detail závodníka MAREŠ Jiří CZE 1973 Silvini Madshus team 36. /  M40-49 2:39:25.4 0:38:16.6 0:44:41.3 73 1:23:12.5 70 2:34:05.3 96
97 396 detail závodníka WÜRZ Martin CZE 1963 GLEDE Team 23. /  M50-59 2:39:50.1 0:38:41.3 0:47:18.8 120 1:26:56.3 108 2:35:01.3 99
98 361 detail závodníka KOLÁŘ Petr CZE 1972 SKK Mor. Krumlov 37. /  M40-49 2:39:54.1 0:38:45.3 0:46:29.6 111 1:27:28.8 110 2:34:47.3 98
99 237 detail závodníka NOVOTNÝ Jiří CZE 1960 --- 24. /  M50-59 2:39:57.9 0:38:49.1 0:45:40.3 87 1:26:20.3 106 2:34:34.1 97
100 345 detail závodníka KUCERA Jiri CZE 1998 TJ Roprachtice 20. /  M19-29 2:40:02.9 0:38:54.1 0:46:32.6 112 1:25:22.8 99 2:35:02.8 100