ČT Šumavský skimaraton - ČT Šumavský skimaraton - CT
DATUM : | 24.2.2019 | MÍSTO : | Kvilda |
---|
POŘADATEL : | Fischer Ski klub Šumava |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | Ztráta | 14km | # | 25km | # | 42.3km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 15 | SVOBODA Jan | 1966 | Silvini Madshus team | 2:11:29.3 | 0:00:00.0 | 0:38:17.5 | 1 | 1:11:13.7 | 1 | 2:06:47.0 | 1 | ||
2 | diplom | 16 | PROVOD Ladislav | 1968 | USK CS Plzeň | 2:13:23.3 | 0:01:54.0 | 0:39:40.5 | 2 | 1:13:19.7 | 2 | 2:08:57.5 | 2 | ||
3 | diplom | 17 | TEPLY Robin | 1967 | Rolnici | 2:15:21.5 | 0:03:52.2 | 0:40:45.5 | 5 | 1:14:04.2 | 3 | 2:10:44.5 | 3 | ||
4 | diplom | 21 | TAUSSIG Jan | 1964 | Slavia Pojišťovna Sport Team | 2:15:51.5 | 0:04:22.2 | 0:40:10.8 | 4 | 1:14:23.0 | 4 | 2:11:24.8 | 4 | ||
5 | diplom | 18 | MÜLLER Martin | 1968 | --- | 2:18:24.3 | 0:06:55.0 | 0:39:58.0 | 3 | 1:14:45.7 | 5 | 2:13:53.3 | 5 | ||
6 | diplom | 19 | ŠVARC Petr | 1966 | Žižkovský tygři | 2:21:56.5 | 0:10:27.2 | 0:41:26.0 | 7 | 1:16:06.5 | 6 | 2:17:08.8 | 6 | ||
7 | diplom | 14 | PĚSTA Roman | 1968 | SKI KLUB LENORA | 2:22:59.0 | 0:11:29.7 | 0:41:42.3 | 8 | 1:18:18.7 | 8 | 2:18:22.3 | 7 | ||
8 | diplom | 36 | STRNAD Tomáš | 1969 | 3D Fitness Race Team | 2:24:04.8 | 0:12:35.5 | 0:41:01.0 | 6 | 1:16:36.7 | 7 | 2:19:24.3 | 8 | ||
9 | diplom | 61 | LIŠKA Pavel | 1963 | FORT SMC | 2:27:28.1 | 0:15:58.8 | 0:43:02.1 | 11 | 1:19:26.5 | 10 | 2:22:41.8 | 10 | ||
10 | diplom | 176 | NOVOTNÝ Luděk | 1962 | 3D Fitness Race Team | 2:27:28.1 | 0:15:58.8 | 0:42:57.3 | 10 | 1:19:25.2 | 9 | 2:22:41.0 | 9 | ||
11 | diplom | 101 | MODLITBA Jan | 1969 | H.M.SPORT Č.Krumlov | 2:28:32.1 | 0:17:02.8 | 0:42:40.3 | 9 | 1:19:53.7 | 11 | 2:23:29.3 | 11 | ||
12 | diplom | 308 | HAVEL Luboš | 1965 | Mercedes-Benz Atomic Salomon team | 2:30:28.1 | 0:18:58.8 | 0:43:51.3 | 15 | 1:22:05.5 | 15 | 2:25:35.0 | 12 | ||
13 | diplom | 50 | DUCHÁČ Michal | 1968 | BKL Machov | 2:30:43.1 | 0:19:13.8 | 0:43:10.8 | 12 | 1:20:18.2 | 12 | 2:25:51.3 | 13 | ||
14 | diplom | 364 | POSPÍŠIL Vítek | 1968 | Slovan Zdravotník Praha | 2:32:29.6 | 0:21:00.3 | 0:43:41.3 | 14 | 1:21:27.5 | 14 | 2:27:25.1 | 14 | ||
15 | diplom | 63 | TŮMA Jaroslav | 1963 | --- | 2:32:37.3 | 0:21:08.0 | 0:43:58.0 | 16 | 1:22:13.0 | 16 | 2:27:36.1 | 15 | ||
16 | diplom | 24 | LÁCHA Pavel | 1969 | RESOLUTION TEAM | 2:34:01.3 | 0:22:32.0 | 0:43:33.1 | 13 | 1:21:13.0 | 13 | 2:28:51.3 | 16 | ||
17 | diplom | 122 | SVAB Petr | 1962 | RSC Marktredwitz | 2:34:06.3 | 0:22:37.0 | 0:45:57.6 | 22 | 1:24:31.8 | 19 | 2:28:51.8 | 17 | ||
18 | diplom | 120 | VESELÝ Jan | 1965 | TJ SOKOL SENOHRABY | 2:34:55.3 | 0:23:26.0 | 0:45:11.6 | 18 | 1:24:16.0 | 17 | 2:30:13.3 | 18 | ||
19 | diplom | 31 | TIŠER Robert | 1962 | BITTERS SUPERIOR CYKLOFIT TEAM | 2:36:19.6 | 0:24:50.3 | 0:45:52.6 | 21 | 1:25:41.5 | 23 | 2:31:25.3 | 19 | ||
20 | diplom | 147 | TUŠL Martin | 1968 | Mercedes-Benz Atomic Salomon team | 2:37:12.6 | 0:25:43.3 | 0:45:22.8 | 19 | 1:24:26.0 | 18 | 2:32:05.1 | 20 | ||
21 | diplom | 92 | PALATA Miroslav | 1963 | VSK FEL Praha | 2:38:08.3 | 0:26:39.0 | 0:46:07.8 | 23 | 1:24:40.8 | 20 | 2:32:41.6 | 21 | ||
22 | diplom | 70 | KAUFMANN Johannes | 1961 | VfL Reumtengrün | 2:38:59.1 | 0:27:29.8 | 0:46:08.8 | 24 | 1:25:34.5 | 22 | 2:33:25.1 | 22 | ||
23 | diplom | 396 | WÜRZ Martin | 1963 | GLEDE Team | 2:39:50.1 | 0:28:20.8 | 0:47:18.8 | 28 | 1:26:56.3 | 25 | 2:35:01.3 | 24 | ||
24 | diplom | 237 | NOVOTNÝ Jiří | 1960 | --- | 2:39:57.9 | 0:28:28.6 | 0:45:40.3 | 20 | 1:26:20.3 | 24 | 2:34:34.1 | 23 | ||
25 | diplom | 111 | BOUBELÍK Jan | 1964 | Slavia Pojišťovna Sport Team | 2:40:08.6 | 0:28:39.3 | 0:46:43.8 | 26 | 1:27:36.0 | 27 | 2:35:05.3 | 25 | ||
26 | diplom | 105 | PETROU Jan | 1964 | Ski Velešín | 2:40:34.1 | 0:29:04.8 | 0:45:08.1 | 17 | 1:25:22.5 | 21 | 2:35:10.8 | 26 | ||
27 | diplom | 355 | SEIDEL Tino | 1963 | SC Adelzhausen | 2:41:34.6 | 0:30:05.3 | 0:46:13.1 | 25 | 1:27:33.3 | 26 | 2:36:24.1 | 27 | ||
28 | diplom | 134 | BLANÍK Jan | 1961 | Rossignol racing team | 2:42:42.6 | 0:31:13.3 | 0:49:32.6 | 37 | 1:30:07.5 | 32 | 2:37:23.6 | 28 | ||
29 | diplom | 112 | HÖLZL Wolfgang | 1969 | TSV Regen | 2:44:33.9 | 0:33:04.6 | 0:47:54.6 | 29 | 1:28:44.5 | 28 | 2:39:02.3 | 29 | ||
30 | diplom | 340 | MUDRAK Stanislav | 1967 | TJ SLOVAN LUHAČOVICE | 2:45:34.4 | 0:34:05.1 | 0:47:13.6 | 27 | 1:28:48.8 | 29 | 2:40:12.3 | 30 | ||
31 | diplom | 242 | HAŠEK Ondřej | 1969 | USK CS Plzeň | 2:46:13.4 | 0:34:44.1 | 0:48:12.6 | 31 | 1:30:04.3 | 31 | 2:40:44.3 | 31 | ||
32 | diplom | 132 | GOLLER Felix | 1965 | WSV Vomp | 2:46:16.4 | 0:34:47.1 | 0:48:47.6 | 33 | 1:31:02.8 | 34 | 2:41:05.1 | 32 | ||
33 | diplom | 384 | MAUN Petrr+ | 1966 | --- | 2:47:39.1 | 0:36:09.8 | 0:49:31.1 | 36 | 1:29:42.0 | 30 | 2:42:06.6 | 33 | ||
34 | diplom | 83 | HAVEL Aleš | 1969 | --- | 2:49:30.6 | 0:38:01.3 | 0:49:34.3 | 38 | 1:33:00.5 | 37 | 2:44:02.9 | 34 | ||
35 | diplom | 314 | SEMÍK Luboš | 1962 | OK Kamenice | 2:49:41.1 | 0:38:11.8 | 0:52:21.6 | 52 | 1:34:47.6 | 45 | 2:44:23.3 | 35 | ||
36 | diplom | 104 | JECKEL Klaus | 1965 | WSV Schwoich | 2:50:52.1 | 0:39:22.8 | 0:49:08.3 | 35 | 1:35:27.8 | 49 | 2:45:27.1 | 36 | ||
37 | diplom | 381 | PLATENIK Ladislav | 1966 | Ski Velesin | 2:51:55.9 | 0:40:26.6 | 0:51:55.8 | 50 | 1:34:39.3 | 43 | 2:46:03.1 | 37 | ||
38 | diplom | 123 | SOODLA Guido | 1967 | TARTU SKI CLUB | 2:52:01.9 | 0:40:32.6 | 0:48:15.1 | 32 | 1:33:02.0 | 38 | 2:46:50.9 | 38 | ||
39 | diplom | 272 | JIRÁSEK Pavel | 1962 | Šerlich 830 | 2:52:34.6 | 0:41:05.3 | 0:47:55.6 | 30 | 1:30:37.0 | 33 | 2:47:03.1 | 40 | ||
40 | diplom | 204 | MICHNA Miroslav | 1967 | --- | 2:52:48.1 | 0:41:18.8 | 0:50:39.6 | 46 | 1:34:39.3 | 44 | 2:47:13.4 | 41 | ||
41 | diplom | 142 | PAVEL Fojtu | 1969 | Orel Valašské Klobouky | 2:52:51.4 | 0:41:22.1 | 0:49:37.1 | 39 | 1:32:05.3 | 35 | 2:46:52.8 | 39 | ||
42 | diplom | 106 | SEEMAN Tomáš | 1968 | Medicína Praha | 2:53:00.4 | 0:41:31.1 | 0:48:49.1 | 34 | 1:32:40.8 | 36 | 2:47:53.1 | 42 | ||
43 | diplom | 177 | HEGER Zbyněk | 1966 | 3D Fitness Race Team | 2:53:39.9 | 0:42:10.6 | 0:49:52.8 | 40 | 1:34:07.1 | 41 | 2:48:17.9 | 43 | ||
44 | diplom | 91 | SKLEPNÍK Jiří | 1969 | Nehvizdy | 2:53:51.9 | 0:42:22.6 | 0:50:01.8 | 41 | 1:34:16.3 | 42 | 2:48:37.4 | 44 | ||
45 | diplom | 366 | ŠVÁB Petr | 1965 | Mádrteam | 2:54:44.4 | 0:43:15.1 | 0:50:32.6 | 44 | 1:33:35.1 | 39 | 2:49:01.6 | 45 | ||
46 | diplom | 131 | PACLT Josef | 1967 | Sokol Hřivice | 2:54:58.2 | 0:43:28.9 | 0:50:25.8 | 43 | 1:35:54.1 | 51 | 2:49:37.1 | 46 | ||
47 | diplom | 271 | NEKOLA Martin | 1969 | Atletiko Frymburk | 2:55:17.4 | 0:43:48.1 | 0:52:03.3 | 51 | 1:35:53.1 | 50 | 2:49:53.6 | 47 | ||
48 | diplom | 67 | KAVALÍR Karel | 1965 | OK99 Hradec Králové | 2:55:18.2 | 0:43:48.8 | 0:50:11.6 | 42 | 1:33:55.8 | 40 | 2:50:14.9 | 48 | ||
49 | diplom | 30 | KAMENICKÝ Jan | 1966 | OK99 Hradec Králové | 2:55:37.4 | 0:44:08.1 | 0:51:14.6 | 48 | 1:35:20.6 | 47 | 2:50:16.9 | 49 | ||
50 | diplom | 23 | KLAŠKA Pavel | 1965 | Slavia Pojišťovna Sport Team | 2:56:50.9 | 0:45:21.6 | 0:50:38.3 | 45 | 1:35:23.0 | 48 | 2:51:14.4 | 50 | ||
51 | diplom | 318 | DUBNIČKA Boris | 1966 | Ševětín | 2:57:39.7 | 0:46:10.4 | 0:54:14.6 | 60 | 1:38:22.1 | 54 | 2:51:58.1 | 51 | ||
52 | diplom | 113 | PROCHÁZKA Pavel | 1965 | HOŘOVICE | 2:57:59.4 | 0:46:30.1 | 0:51:00.1 | 47 | 1:35:03.1 | 46 | 2:52:35.4 | 52 | ||
53 | diplom | 351 | PELC Vit | 1962 | TOITOI Cykloklub Slaný | 2:58:23.9 | 0:46:54.6 | 0:51:38.8 | 49 | 1:38:36.3 | 55 | 2:53:00.4 | 53 | ||
54 | diplom | 5458 | HANUŠ Jan | 1968 | Řepy | 2:59:14.4 | 0:47:45.1 | 0:52:43.6 | 53 | 1:37:11.1 | 52 | 2:53:44.9 | 54 | ||
55 | diplom | 199 | TERINGL Radek | 1965 | TJ OB České Budějovice | 3:00:17.9 | 0:48:48.6 | 0:53:42.6 | 58 | 1:38:12.3 | 53 | 2:54:29.4 | 55 | ||
56 | diplom | 373 | VACLÍK Jan | 1969 | TJ Tennis Club Borek | 3:01:29.7 | 0:50:00.4 | 0:53:27.3 | 57 | 1:40:27.1 | 57 | 2:55:58.1 | 56 | ||
57 | diplom | 326 | ŠIMEK Tomáš | 1963 | FEL Praha | 3:05:58.4 | 0:54:29.1 | 0:53:13.6 | 56 | 1:40:23.3 | 56 | 3:00:17.9 | 57 | ||
58 | diplom | 380 | JANÍČEK Jan | 1968 | Nové Město na Moravě | 3:07:14.2 | 0:55:44.9 | 0:53:02.3 | 54 | 1:40:53.6 | 58 | 3:02:04.4 | 59 | ||
59 | diplom | 230 | ŠTEFEK Jaroslav | 1962 | AČR 7935 | 3:07:39.9 | 0:56:10.6 | 0:56:14.8 | 66 | 1:45:10.1 | 67 | 3:01:47.9 | 58 | ||
60 | diplom | 368 | GERHARD Mayrhofer | 1962 | Naturfreunde Gallneukirchen | 3:08:07.7 | 0:56:38.4 | 0:55:22.6 | 62 | 1:41:41.1 | 60 | 3:02:30.1 | 60 | ||
61 | diplom | 287 | BŘEZNA Jiří | 1966 | TJ Spartak Třebíč | 3:09:16.0 | 0:57:46.6 | 0:57:37.8 | 72 | 1:46:03.6 | 70 | 3:03:43.6 | 62 | ||
62 | diplom | 186 | NĚMEČEK Jan | 1962 | USK Praha | 3:09:25.4 | 0:57:56.1 | 0:56:08.1 | 64 | 1:43:36.8 | 63 | 3:03:08.9 | 61 | ||
63 | diplom | 169 | ZEMAN Petr | 1965 | Sokol Weissberg | 3:09:49.4 | 0:58:20.1 | 0:53:10.8 | 55 | 1:41:33.8 | 59 | 3:03:55.4 | 63 | ||
64 | diplom | 324 | MRÁZIK Lubomír | 1967 | Atletiko Frymburk | 3:11:36.0 | 1:00:06.6 | 0:56:11.1 | 65 | 1:44:30.6 | 65 | 3:05:24.9 | 64 | ||
65 | diplom | 185 | MACEK Martin | 1964 | SK Finisher | 3:13:30.5 | 1:02:01.2 | 0:56:59.6 | 71 | 1:44:06.1 | 64 | 3:07:07.7 | 65 | ||
66 | diplom | 130 | SCHMIDT Michael | 1969 | Ski-Verein Triebes e.V. / Team Erdinger Alkoholfre | 3:13:43.2 | 1:02:13.9 | 0:55:48.3 | 63 | 1:44:31.3 | 66 | 3:07:08.6 | 66 | ||
67 | diplom | 137 | GRÜNER Bodo | 1966 | WEHRSDORF | 3:15:14.7 | 1:03:45.4 | 0:54:54.6 | 61 | 1:42:38.8 | 62 | 3:09:14.7 | 67 | ||
68 | diplom | 224 | ONDERKA Martin | 1963 | Scorpio Beroun | 3:16:04.0 | 1:04:34.7 | 0:59:01.8 | 78 | 1:47:24.4 | 72 | 3:09:51.7 | 68 | ||
69 | diplom | 283 | SMATANA Lubomír | 1967 | Běžecký klub Přeštice | 3:16:56.5 | 1:05:27.2 | 0:56:19.6 | 67 | 1:45:14.3 | 68 | 3:11:06.9 | 69 | ||
70 | diplom | 306 | TRDLA Tomáš | 1969 | HEXENSCHOOS | 3:18:15.5 | 1:06:46.2 | 0:57:45.8 | 73 | 1:47:20.6 | 71 | 3:12:24.4 | 70 | ||
71 | diplom | 128 | KRÁSA David | 1961 | Sokol Malá strana | 3:19:12.8 | 1:07:43.4 | 0:53:51.9 | 59 | 1:41:59.8 | 61 | 3:13:22.7 | 71 | ||
72 | diplom | 281 | ČECH Pavel | 1964 | SKI PAX Horní Maxov | 3:19:49.5 | 1:08:20.2 | 0:56:27.3 | 69 | 1:54:05.4 | 79 | 3:14:14.4 | 73 | ||
73 | diplom | 155 | BOHONĚK Miloš | 1962 | Ski Klub Neratovice | 3:19:49.7 | 1:08:20.4 | 0:56:22.6 | 68 | 1:46:03.6 | 69 | 3:13:36.9 | 72 | ||
74 | diplom | 233 | VLČEK Jiří | 1969 | --- | 3:20:23.5 | 1:08:54.2 | 0:58:41.1 | 77 | 1:49:07.3 | 74 | 3:14:43.9 | 74 | ||
75 | diplom | 158 | JANDA Martin | 1963 | Sokol Křemže | 3:24:18.7 | 1:12:49.4 | 0:56:52.8 | 70 | 1:47:24.6 | 73 | 3:17:45.4 | 76 | ||
76 | diplom | 346 | NOVOTNÝ Pavel | 1967 | TJ Chyšky z.s. | 3:24:21.8 | 1:12:52.5 | 1:05:47.1 | 89 | 1:55:10.4 | 81 | 3:17:29.9 | 75 | ||
77 | diplom | 333 | MEYER Heiko | 1963 | Team FangtDasGnu | 3:25:48.5 | 1:14:19.2 | 1:01:16.3 | 83 | 1:52:22.1 | 77 | 3:19:38.4 | 77 | ||
78 | diplom | 196 | VAN VUCHT Geert | 1962 | Rouleurs | 3:27:59.0 | 1:16:29.7 | 0:58:40.1 | 76 | 1:51:05.4 | 76 | 3:21:33.7 | 78 | ||
79 | diplom | 372 | FILIP Pavel | 1966 | Žižkovka | 3:29:13.5 | 1:17:44.2 | 1:02:22.1 | 85 | 1:53:35.6 | 78 | 3:22:32.4 | 79 | ||
80 | diplom | 221 | MACHÁČEK Pavel | 1969 | --- | 3:29:53.0 | 1:18:23.7 | 0:58:29.8 | 74 | 1:50:45.9 | 75 | 3:23:24.2 | 80 | ||
81 | diplom | 215 | BOUDA Jan | 1964 | --- | 3:34:38.8 | 1:23:09.5 | 1:02:49.3 | 86 | 1:56:25.9 | 85 | 3:28:15.5 | 81 | ||
82 | diplom | 391 | CILEK Miroslav | 1965 | KTP Tabor | 3:40:11.8 | 1:28:42.5 | 1:03:27.6 | 88 | 1:56:05.6 | 82 | 3:33:11.2 | 82 | ||
83 | diplom | 5462 | GLEICH Heimo | 1968 | --- | 3:41:15.8 | 1:29:46.5 | 1:06:35.1 | 90 | 2:02:38.1 | 88 | 3:34:54.5 | 83 | ||
84 | diplom | 229 | HADRAVA Stanislav | 1965 | Skisokolstachy | 3:42:32.3 | 1:31:03.0 | 1:00:50.3 | 81 | 1:56:10.9 | 84 | 3:36:24.5 | 84 | ||
85 | diplom | 146 | FUKSA Ivan | 1963 | Oxygen Příbram | 3:43:04.3 | 1:31:35.0 | 1:00:42.4 | 80 | 1:56:09.6 | 83 | 3:36:28.5 | 85 | ||
86 | diplom | 218 | DOBEŠ Martin | 1963 | SK Slavia Javorná | 3:43:35.1 | 1:32:05.8 | 0:58:38.3 | 75 | 1:59:21.6 | 86 | 3:37:08.5 | 86 | ||
87 | diplom | 302 | LANIK Miroslav | 1966 | --- | 3:46:50.1 | 1:35:20.8 | 1:02:03.1 | 84 | 1:54:36.1 | 80 | 3:40:15.7 | 87 | ||
88 | diplom | 219 | KOHOUT Aleš | 1960 | Ski klub Otice | 3:53:05.4 | 1:41:36.1 | 1:06:56.4 | 91 | 2:03:42.6 | 89 | 3:45:52.7 | 88 | ||
89 | diplom | 378 | DVOŘÁK Jiří | 1966 | --- | 3:53:23.9 | 1:41:54.6 | 1:02:59.1 | 87 | 2:08:28.9 | 91 | 3:46:28.2 | 89 | ||
90 | diplom | 157 | CHVAL Stanislav | 1962 | --- | 3:57:11.3 | 1:45:42.0 | 1:00:36.1 | 79 | 2:05:07.4 | 90 | 3:50:55.8 | 90 | ||
91 | diplom | 165 | MUSIL Jiří | 1962 | --- | 4:02:45.1 | 1:51:15.8 | 1:01:12.6 | 82 | 2:00:32.6 | 87 | 3:55:36.0 | 91 | ||
92 | diplom | 162 | PAZDERKA Hynek | 1968 | --- | 4:11:53.4 | 2:00:24.1 | 1:11:18.6 | 94 | 2:13:21.3 | 94 | 4:03:56.8 | 92 | ||
93 | diplom | 304 | PLÁŠEK Milan | 1960 | --- | 4:14:25.7 | 2:02:56.4 | 1:08:46.4 | 92 | 2:10:30.7 | 92 | 4:06:39.3 | 93 | ||
94 | diplom | 193 | MRSKOŠ Petr | 1967 | RESOLUTION TEAM | 4:15:42.7 | 2:04:13.4 | 1:15:47.9 | 96 | 2:21:02.0 | 96 | 4:08:05.8 | 95 | ||
95 | diplom | 251 | KOJAN Pavel | 1963 | --- | 4:16:14.4 | 2:04:45.1 | 1:10:41.4 | 93 | 2:12:39.9 | 93 | 4:07:20.3 | 94 | ||
96 | diplom | 374 | KOVÁRNA Bohumil | 1964 | VSpVP pobočka České Budějovice | 4:23:36.7 | 2:12:07.4 | 1:12:12.6 | 95 | 2:15:30.4 | 95 | 4:15:19.1 | 96 | ||
97 | diplom | 362 | STIBÚREK Michal | 1961 | --- | 4:29:15.7 | 2:17:46.4 | 1:20:21.4 | 97 | 2:28:29.5 | 97 | 4:21:11.3 | 97 | ||
98 | diplom | 183 | VČELIČKA Jaroslav | 1965 | --- | 4:44:02.1 | 2:32:32.8 | 1:22:30.4 | 98 | 2:32:53.5 | 98 | 4:34:45.4 | 98 | ||
--- | 159 | KOVÁŘ Karel | 1961 | TEPLICE | DNF | --- | 1:17:40.1 | --- | --- | --- | 2:17:14.0 | --- | |||
--- | 353 | ZASTERA Tomas | 1964 | Sokol Pisek | DNF | --- | 0:52:30.1 | --- | --- | --- | --- | --- |