ČT Šumavský skimaraton - ČT Šumavský skimaraton - CT
DATUM : | 24.2.2019 | MÍSTO : | Kvilda |
---|
POŘADATEL : | Fischer Ski klub Šumava |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | Ztráta | 14km | # | 21.5km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 1057 | VATER Gerhard | 1964 | Löffler Skadi Loppet Team | 1:13:51.4 | 0:00:00.0 | 0:41:57.3 | 1 | 1:08:56.6 | 1 | ||
2 | diplom | 1296 | TANNERT Andreas | 1969 | SKG Gersfeld | 1:15:57.4 | 0:02:06.0 | 0:43:03.8 | 2 | 1:11:10.4 | 2 | ||
3 | diplom | 1290 | ŠOUREK Libor | 1966 | Olympic | 1:16:00.9 | 0:02:09.5 | 0:43:08.1 | 3 | 1:11:13.6 | 3 | ||
4 | diplom | 1081 | PRAHER Stefan | 1964 | SU Eidenberg | 1:19:01.7 | 0:05:10.2 | 0:44:52.8 | 4 | 1:14:19.6 | 4 | ||
5 | diplom | 1011 | BLAŽEK Jiří | 1961 | Ski nordic Mariánské Lázně | 1:21:37.0 | 0:07:45.5 | 0:46:05.1 | 5 | 1:16:44.2 | 5 | ||
6 | diplom | 1150 | ZOUREK Pavel | 1960 | PBV MTB Brno | 1:22:13.2 | 0:08:21.7 | 0:46:16.1 | 6 | 1:17:00.4 | 6 | ||
7 | diplom | 1288 | THIEL Frank+ | 1963 | Olbernhau | 1:23:02.7 | 0:09:11.2 | 0:46:46.1 | 7 | 1:17:44.1 | 7 | ||
8 | diplom | 1073 | LEBEDEV Andrej | 1963 | SV Finsterau | 1:26:19.0 | 0:12:27.5 | 0:48:35.1 | 9 | 1:21:20.4 | 9 | ||
9 | diplom | 1058 | SCHÖNBERGER Stefan | 1962 | Löffler Skadi Loppet Team | 1:26:22.5 | 0:12:31.0 | 0:47:17.8 | 8 | 1:20:37.2 | 8 | ||
10 | diplom | 1241 | JINDRA David | 1960 | --- | 1:27:20.7 | 0:13:29.2 | 0:48:52.1 | 10 | 1:21:56.9 | 10 | ||
11 | diplom | 1063 | BAIER Manfred | 1963 | WSV-DJK Rastbüchl | 1:27:45.2 | 0:13:53.7 | 0:49:32.6 | 11 | 1:22:16.4 | 11 | ||
12 | diplom | 1294 | VALENTA Michal | 1962 | ski tuzin | 1:29:11.0 | 0:15:19.5 | 0:49:35.3 | 12 | 1:23:39.7 | 12 | ||
13 | diplom | 1236 | MAREŠ Miroslav | 1961 | Ski klub Šumava | 1:29:36.7 | 0:15:45.3 | 0:50:15.1 | 14 | 1:24:30.9 | 13 | ||
14 | diplom | 1221 | LENZI Giacomo | 1962 | Acquadela Bologna | 1:30:07.7 | 0:16:16.3 | 0:50:04.1 | 13 | 1:24:52.4 | 14 | ||
15 | diplom | 1229 | ČECH Petr | 1966 | --- | 1:34:50.5 | 0:20:59.0 | 0:51:25.8 | 15 | 1:29:15.9 | 15 | ||
16 | diplom | 1284 | HACKL Gerhard | 1962 | WSV POuchberg | 1:36:54.2 | 0:23:02.8 | 0:54:48.6 | 16 | 1:31:17.2 | 16 | ||
17 | diplom | 1244 | MIČAN David | 1963 | --- | 1:40:11.5 | 0:26:20.0 | 0:56:14.1 | 18 | 1:34:22.7 | 18 | ||
18 | diplom | 1136 | NEUDEL Jörg | 1960 | LATV Plauen | 1:40:27.5 | 0:26:36.0 | 0:56:10.1 | 17 | 1:34:19.9 | 17 | ||
19 | diplom | 1090 | LANG Christian | 1966 | Halblech | 1:43:22.3 | 0:29:30.8 | 0:56:39.1 | 19 | 1:36:23.2 | 19 | ||
20 | diplom | 1131 | KRATOCHVÍL Jaroslav | 1963 | Run Archery Czech | 1:44:18.1 | 0:30:26.6 | 0:57:54.6 | 21 | 1:38:27.7 | 20 | ||
21 | diplom | 1287 | HAVELKA Jan | 1963 | KPC Praha | 1:45:39.0 | 0:31:47.6 | 0:58:29.1 | 24 | 1:39:13.0 | 21 | ||
22 | diplom | 1123 | MIKO Josef | 1966 | Obec Borová Lada | 1:45:50.6 | 0:31:59.1 | 0:58:25.4 | 23 | 1:39:16.7 | 22 | ||
23 | diplom | 1052 | PECH Roman | 1962 | Ski klub Šumava | 1:46:18.0 | 0:32:26.6 | 0:58:13.1 | 22 | 1:39:44.0 | 24 | ||
24 | diplom | 1166 | ŠESTAUBER Petr | 1966 | VHS | 1:46:27.6 | 0:32:36.1 | 1:00:20.6 | 27 | 1:39:41.2 | 23 | ||
25 | diplom | 1164 | SEDLÁČEK Kamil | 1969 | mako color team | 1:48:31.8 | 0:34:40.3 | 0:59:50.6 | 26 | 1:42:29.0 | 25 | ||
26 | diplom | 1119 | ŠATRA Jiří | 1969 | --- | 1:49:54.3 | 0:36:02.8 | 0:59:42.6 | 25 | 1:43:07.5 | 26 | ||
27 | diplom | 5479 | FRIEDRICH Udo | 1967 | --- | 1:50:22.0 | 0:36:30.6 | 1:02:56.6 | 30 | 1:43:12.0 | 27 | ||
28 | diplom | 1211 | NOVÁK Květoslav | 1966 | REDFROG | 1:50:56.8 | 0:37:05.3 | 1:00:25.9 | 28 | 1:44:44.7 | 28 | ||
29 | diplom | 1021 | UTECHT Marcus | 1963 | WSV Mannheim-Sandhofen e.V. | 1:54:31.8 | 0:40:40.3 | 0:57:45.9 | 20 | 1:47:49.2 | 29 | ||
30 | diplom | 1173 | HLAVIČKA Milan | 1967 | Tj Dolní Lhota z.s. | 1:55:31.1 | 0:41:39.6 | 1:04:34.8 | 31 | 1:48:28.2 | 30 | ||
31 | diplom | 1208 | JAROŠ Jan | 1967 | VHS | 1:57:32.8 | 0:43:41.4 | 1:05:50.4 | 32 | 1:50:35.5 | 32 | ||
32 | diplom | 1142 | KELBLER František | 1962 | AČR 4312 | 1:57:38.3 | 0:43:46.8 | 1:07:00.1 | 35 | 1:49:59.2 | 31 | ||
33 | diplom | 1176 | CHRASTIL Libor | 1960 | Endomedica | 1:59:12.4 | 0:45:20.9 | 1:02:34.4 | 29 | 1:52:06.5 | 33 | ||
34 | diplom | 1172 | ŠIML Jan | 1967 | Novis TK Praha | 2:03:33.1 | 0:49:41.6 | 1:06:47.4 | 34 | 1:56:52.0 | 34 | ||
35 | diplom | 1182 | BOŘ Richard | 1966 | Ski klub Otice | 2:05:11.9 | 0:51:20.4 | 1:06:43.6 | 33 | 1:57:55.5 | 35 | ||
36 | diplom | 1144 | ESTERL Karlheinz | 1960 | LV Deggendorf | 2:05:17.3 | 0:51:25.9 | 1:10:38.1 | 37 | 1:57:57.2 | 36 | ||
37 | diplom | 1198 | ŠALDA Miroslav | 1966 | Scorpio Beroun | 2:08:29.6 | 0:54:38.1 | 1:12:41.1 | 39 | 2:00:57.5 | 37 | ||
38 | diplom | 1022 | DITTRICH Immanuel | 1965 | --- | 2:09:25.6 | 0:55:34.1 | 1:16:16.9 | 43 | 2:02:37.0 | 38 | ||
39 | diplom | 1159 | HŮLA Luboš | 1960 | SKI Rakovník | 2:09:29.1 | 0:55:37.6 | 1:11:40.9 | 38 | 2:02:42.0 | 39 | ||
40 | diplom | 1192 | VIERTHALER Fritz | 1961 | Schiclub Neukirchen | 2:10:13.9 | 0:56:22.4 | 1:08:07.1 | 36 | 2:03:04.0 | 40 | ||
41 | diplom | 1205 | PETRUŽELA Václav | 1963 | Ski klub Otice | 2:11:33.6 | 0:57:42.1 | 1:13:01.4 | 40 | 2:04:26.5 | 41 | ||
42 | diplom | 1289 | BŘEZINA PETR | 1967 | TJ SENCI OLOMOUC1967 | 2:15:06.6 | 1:01:15.1 | 1:15:44.9 | 42 | 2:06:45.5 | 42 | ||
43 | diplom | 1134 | FAJSTL Lubomír | 1963 | --- | 2:17:08.1 | 1:03:16.6 | 1:17:25.6 | 44 | 2:08:36.8 | 43 | ||
44 | diplom | 1124 | ČAPEK František | 1966 | --- | 2:20:53.9 | 1:07:02.4 | 1:14:46.4 | 41 | 2:12:40.5 | 44 | ||
45 | diplom | 1156 | CHVÁTAL Vladimír | 1967 | --- | 2:23:36.6 | 1:09:45.2 | 1:18:43.2 | 45 | 2:15:26.0 | 45 | ||
46 | diplom | 1120 | CAJTHAML Jaroslav | 1969 | --- | 2:33:45.2 | 1:19:53.7 | 1:22:48.6 | 46 | 2:24:17.6 | 46 | ||
47 | diplom | 1183 | FULÍN Josef | 1962 | --- | 2:40:36.7 | 1:26:45.2 | 1:27:11.2 | 48 | 2:30:23.3 | 47 | ||
48 | diplom | 1282 | MUSOLESI Ciro | 1966 | Acquadela Bologna | 2:51:32.5 | 1:37:41.0 | 1:36:56.2 | 49 | 2:39:58.6 | 48 | ||
49 | diplom | 1034 | NATTKE Karsten | 1966 | Fsv Eilenburg | 2:58:02.7 | 1:44:11.3 | 1:37:22.7 | 50 | 2:44:43.1 | 49 | ||
50 | diplom | 1297 | LITVAJ Eduard | 1964 | Prazdroj Kanoe | 3:02:45.5 | 1:48:54.0 | 1:26:31.4 | 47 | 2:54:16.6 | 50 | ||
--- | 1281 | KOCOUREK Ludek | 1968 | -xxx | DSQ | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 1133 | SRŠEŇ Pepe | 1963 | --- | DNS | --- | --- | --- | --- | --- |