ČT Šumavský skimaraton - ČT Šumavský skimaraton - CT
DATUM : | 24.2.2019 | MÍSTO : | Kvilda |
---|
POŘADATEL : | Fischer Ski klub Šumava |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 14km | # | 21.5km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 5480 | FREIMUTH Thomas | 1980 | xc-ski.de/AIN-Skimarathon Team | 1. / M30-39 | 1:04:25.9 | 0:00:00.0 | 0:37:00.3 | 1 | 1:00:20.4 | 1 | ||
2 | diplom | 1199 | ŠKODA Jakub | 1988 | Mercedes-Benz Salomon Atomic team | 2. / M30-39 | 1:08:12.4 | 0:03:46.5 | 0:38:56.1 | 3 | 1:04:03.4 | 3 | ||
3 | diplom | 1094 | ŠMAUS Antonín | 2000 | GLEDE Team | 1. / M19-29 | 1:08:12.9 | 0:03:47.0 | 0:38:29.8 | 2 | 1:04:03.6 | 4 | ||
4 | diplom | 1060 | KUCHL Johannes | 2002 | Löffler Skadi Loppet Team | 1. / M17-18 | 1:08:35.7 | 0:04:09.7 | 0:38:57.6 | 4 | 1:04:02.4 | 2 | ||
5 | diplom | 1053 | PROVAZNÍK Josef | 1999 | ČKS SKI Jilemnice | 2. / M19-29 | 1:09:32.2 | 0:05:06.2 | 0:39:47.8 | 5 | 1:05:03.9 | 5 | ||
6 | diplom | 1006 | HUŠEK Martin | 1990 | Mercedes-Benz Salomon Team | 3. / M19-29 | 1:10:28.7 | 0:06:02.7 | 0:39:50.8 | 6 | 1:06:02.4 | 6 | ||
7 | diplom | 1002 | ŠRŮTEK David | 1980 | Rossignol racing team | 3. / M30-39 | 1:10:30.7 | 0:06:04.7 | 0:39:52.1 | 7 | 1:06:03.9 | 9 | ||
8 | diplom | 1202 | LACIGA Radek | 1982 | Zdravotník Praha | 4. / M30-39 | 1:10:30.9 | 0:06:05.0 | 0:39:59.3 | 9 | 1:06:03.9 | 7 | ||
9 | diplom | 5465 | FALK Stefan | 1997 | SC Großberg | 4. / M19-29 | 1:10:31.2 | 0:06:05.2 | 0:40:11.8 | 10 | 1:06:03.9 | 7 | ||
10 | diplom | 1007 | ŠIMEK Pavel | 1980 | OLFIN-CAR SKI TEAM | 5. / M30-39 | 1:11:36.2 | 0:07:10.2 | 0:39:55.8 | 8 | 1:07:00.9 | 10 | ||
11 | diplom | 1242 | JINDRA Adam | 1990 | VSK Humanita Praha | 5. / M19-29 | 1:12:11.7 | 0:07:45.7 | 0:40:16.1 | 11 | 1:07:40.1 | 11 | ||
12 | diplom | 1135 | SVIDER Oto | 1994 | Žižkovský tygři | 6. / M19-29 | 1:12:49.2 | 0:08:23.2 | 0:41:54.1 | 12 | 1:08:15.1 | 12 | ||
13 | diplom | 1057 | VATER Gerhard | 1964 | Löffler Skadi Loppet Team | 1. / M50-59 | 1:13:51.4 | 0:09:25.5 | 0:41:57.3 | 13 | 1:08:56.6 | 13 | ||
14 | diplom | 1012 | HÁJEK Ondřej | 1989 | LOKO TEPLICE | 6. / M30-39 | 1:15:40.2 | 0:11:14.2 | 0:43:01.3 | 14 | 1:11:08.4 | 15 | ||
15 | diplom | 1189 | LEPKA Martin | 1985 | Yellow House | 7. / M30-39 | 1:15:41.0 | 0:11:15.0 | 0:43:12.1 | 17 | 1:11:07.9 | 14 | ||
16 | diplom | 1296 | TANNERT Andreas | 1969 | SKG Gersfeld | 2. / M50-59 | 1:15:57.4 | 0:11:31.5 | 0:43:03.8 | 15 | 1:11:10.4 | 16 | ||
17 | diplom | 1290 | ŠOUREK Libor | 1966 | Olympic | 3. / M50-59 | 1:16:00.9 | 0:11:35.0 | 0:43:08.1 | 16 | 1:11:13.6 | 17 | ||
18 | diplom | 1080 | KOUŘÍK Pavel | 1993 | TJ Sokol Díly | 7. / M19-29 | 1:16:49.2 | 0:12:23.2 | 0:43:27.1 | 18 | 1:12:03.1 | 18 | ||
19 | diplom | 1299 | HOLOUBEK Jakub | 2002 | Fischer Ski kub Šumava Vimperk | 2. / M17-18 | 1:17:02.7 | 0:12:36.7 | 0:43:46.3 | 21 | 1:12:03.1 | 18 | ||
20 | diplom | 5467 | HOF Armin | 1993 | Löffler Skadi Loppet Team | 8. / M19-29 | 1:17:08.9 | 0:12:43.0 | 0:43:35.3 | 19 | 1:12:31.6 | 20 | ||
21 | diplom | 1141 | WURST Milan | 1982 | AČR 4423 | 8. / M30-39 | 1:17:16.7 | 0:12:50.8 | 0:44:49.3 | 22 | 1:12:31.9 | 21 | ||
22 | diplom | 1171 | ŠPILÁČEK Dominik | 1983 | --- | 9. / M30-39 | 1:17:36.2 | 0:13:10.2 | 0:43:43.6 | 20 | 1:12:52.6 | 22 | ||
23 | diplom | 1081 | PRAHER Stefan | 1964 | SU Eidenberg | 4. / M50-59 | 1:19:01.7 | 0:14:35.7 | 0:44:52.8 | 23 | 1:14:19.6 | 24 | ||
24 | diplom | 1043 | MALEČEK Martin | 1975 | Žižkovský tygři | 1. / M40-49 | 1:19:03.0 | 0:14:37.1 | 0:44:55.1 | 24 | 1:14:17.6 | 23 | ||
25 | diplom | 1068 | PRUNER Petr | 1982 | SPORTICUS team | 10. / M30-39 | 1:21:11.7 | 0:16:45.8 | 0:46:09.8 | 27 | 1:16:33.4 | 26 | ||
26 | diplom | 1089 | PRIBYL Elias | 2005 | Stachy | 3. / M17-18 | 1:21:26.2 | 0:17:00.2 | 0:45:57.1 | 25 | 1:16:35.9 | 27 | ||
27 | diplom | 1011 | BLAŽEK Jiří | 1961 | Ski nordic Mariánské Lázně | 5. / M50-59 | 1:21:37.0 | 0:17:11.0 | 0:46:05.1 | 26 | 1:16:44.2 | 29 | ||
28 | diplom | 1082 | APPELHANS Aaron | 1995 | SAUERLAND SKI TEAM | 9. / M19-29 | 1:21:43.5 | 0:17:17.5 | 0:46:30.3 | 29 | 1:16:41.9 | 28 | ||
29 | diplom | 1251 | PROCHÁZKA Jiří | 1996 | Atletika Klatovy | 10. / M19-29 | 1:21:47.5 | 0:17:21.5 | 0:46:31.1 | 30 | 1:16:21.0 | 25 | ||
30 | diplom | 1150 | ZOUREK Pavel | 1960 | PBV MTB Brno | 6. / M50-59 | 1:22:13.2 | 0:17:47.3 | 0:46:16.1 | 28 | 1:17:00.4 | 30 | ||
31 | diplom | 1059 | EBNER Ronny | 1982 | Löffler Skadi Loppet Team | 11. / M30-39 | 1:22:47.2 | 0:18:21.3 | 0:46:42.8 | 32 | 1:17:35.4 | 32 | ||
32 | diplom | 5474 | CAPEK Daniel | 1991 | LK ŠKODA PLZEŇ | 11. / M19-29 | 1:22:54.7 | 0:18:28.8 | 0:47:02.6 | 35 | 1:17:44.2 | 34 | ||
33 | diplom | 5696 | VYSKOČIL David | 2005 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 4. / M17-18 | 1:22:56.0 | 0:18:30.0 | 0:46:45.6 | 33 | 1:17:08.6 | 31 | ||
34 | diplom | 1288 | THIEL Frank+ | 1963 | Olbernhau | 7. / M50-59 | 1:23:02.7 | 0:18:36.8 | 0:46:46.1 | 34 | 1:17:44.1 | 33 | ||
35 | diplom | 1295 | VOLDŘICH Petr | 1958 | TJ Praga | 1. / M60-64 | 1:23:39.2 | 0:19:13.3 | 0:46:35.8 | 31 | 1:18:19.0 | 35 | ||
36 | diplom | 1277 | HONES Sepp | 1954 | Union Liebenau | 1. / M65-69 | 1:23:50.5 | 0:19:24.5 | 0:47:19.8 | 41 | 1:18:30.4 | 36 | ||
37 | diplom | 1036 | STEINBACH Jakub | 2000 | Fischer Ski klub Šumava Vimeprk | 12. / M19-29 | 1:23:57.5 | 0:19:31.5 | 0:47:12.6 | 36 | 1:18:34.7 | 37 | ||
38 | diplom | 1067 | WEISER Andreas | 1981 | Ski-Verein Triebes e.V. | 12. / M30-39 | 1:24:18.7 | 0:19:52.8 | 0:47:17.1 | 38 | 1:19:08.4 | 39 | ||
39 | diplom | 1138 | PFOFF Jan | 1980 | Kanoistika Poděbrady | 13. / M30-39 | 1:24:35.5 | 0:20:09.5 | 0:47:15.3 | 37 | 1:19:06.2 | 38 | ||
40 | diplom | 5457 | KUČERA Michal | 1992 | Karel je nejlepší | 13. / M19-29 | 1:24:35.7 | 0:20:09.8 | 0:47:32.8 | 42 | 1:19:18.9 | 40 | ||
41 | diplom | 1040 | BEDNÁŘ Pavel | 1970 | --- | 2. / M40-49 | 1:25:01.2 | 0:20:35.3 | 0:47:47.8 | 43 | 1:20:15.4 | 42 | ||
42 | diplom | 1096 | ZELLER Zbyněk | 1955 | ČSK VYSOKÉ NAD JIZEROU | 2. / M60-64 | 1:25:09.7 | 0:20:43.8 | 0:48:26.8 | 47 | 1:20:10.2 | 41 | ||
43 | diplom | 1069 | FIALA Tomáš | 1995 | GAPP System - Cabtech | 14. / M19-29 | 1:26:14.5 | 0:21:48.5 | 0:47:58.1 | 44 | 1:20:54.4 | 44 | ||
44 | diplom | 1073 | LEBEDEV Andrej | 1963 | SV Finsterau | 8. / M50-59 | 1:26:19.0 | 0:21:53.0 | 0:48:35.1 | 48 | 1:21:20.4 | 45 | ||
45 | diplom | 1058 | SCHÖNBERGER Stefan | 1962 | Löffler Skadi Loppet Team | 9. / M50-59 | 1:26:22.5 | 0:21:56.5 | 0:47:17.8 | 39 | 1:20:37.2 | 43 | ||
46 | diplom | 1014 | HOLÝ Vladimír | 1976 | Rejštejn | 3. / M40-49 | 1:26:34.0 | 0:22:08.0 | 0:47:18.9 | 40 | 1:21:47.4 | 48 | ||
47 | diplom | 1292 | KOPAČKA Václav | 1956 | SKP Sušice | 3. / M60-64 | 1:26:36.0 | 0:22:10.0 | 0:48:15.8 | 46 | 1:21:22.9 | 46 | ||
48 | diplom | 1149 | NOVOTNÝ Jan | 1978 | TTT | 4. / M40-49 | 1:26:59.7 | 0:22:33.8 | 0:49:21.3 | 52 | 1:21:30.2 | 47 | ||
49 | diplom | 5470 | REICHEL Hannes | 1951 | TSV 1872 Pobershau | 2. / M65-69 | 1:27:12.0 | 0:22:46.0 | 0:49:39.1 | 55 | 1:21:50.7 | 49 | ||
50 | diplom | 1241 | JINDRA David | 1960 | --- | 10. / M50-59 | 1:27:20.7 | 0:22:54.8 | 0:48:52.1 | 49 | 1:21:56.9 | 50 | ||
51 | diplom | 5478 | MARTTUNEN Pentti | 1981 | --- | 14. / M30-39 | 1:27:23.2 | 0:22:57.3 | 0:47:59.8 | 45 | 1:22:02.4 | 51 | ||
52 | diplom | 1063 | BAIER Manfred | 1963 | WSV-DJK Rastbüchl | 11. / M50-59 | 1:27:45.2 | 0:23:19.3 | 0:49:32.6 | 53 | 1:22:16.4 | 52 | ||
53 | diplom | 1291 | SEMÍK Ondřej | 1994 | OK Kamenice | 15. / M19-29 | 1:28:11.2 | 0:23:45.3 | 0:49:44.8 | 56 | 1:22:54.4 | 54 | ||
54 | diplom | 1032 | HAVLÍČEK Petr | 1979 | SK Lyžníci Zámyšl | 5. / M40-49 | 1:28:12.7 | 0:23:46.8 | 0:50:56.1 | 66 | 1:22:56.7 | 56 | ||
55 | diplom | 1087 | TÜNNERMANN Dirk | 1955 | MTV Seesen | 4. / M60-64 | 1:28:16.0 | 0:23:50.0 | 0:49:04.8 | 50 | 1:22:55.4 | 55 | ||
56 | diplom | 1050 | LACIGA Zdeněk | 1952 | TJ Slovan Praha Zdravotník | 3. / M65-69 | 1:28:19.7 | 0:23:53.8 | 0:49:51.1 | 57 | 1:23:09.4 | 57 | ||
57 | diplom | 1066 | HEIDRICH Lucas | 1999 | Ski-Verein Triebes e.V. | 16. / M19-29 | 1:28:23.2 | 0:23:57.3 | 0:49:09.8 | 51 | 1:22:48.9 | 53 | ||
58 | diplom | 5463 | PAVLÁSEK Jirka | 1975 | Rolníci - TJ ČZU Praha | 6. / M40-49 | 1:28:53.2 | 0:24:27.3 | 0:50:25.1 | 62 | 1:23:27.7 | 58 | ||
59 | diplom | 1294 | VALENTA Michal | 1962 | ski tuzin | 12. / M50-59 | 1:29:11.0 | 0:24:45.0 | 0:49:35.3 | 54 | 1:23:39.7 | 60 | ||
60 | diplom | 5473 | BERND Reichel | 1949 | TSV 1872 Pobershau | 1. / M70+ | 1:29:17.2 | 0:24:51.3 | 0:50:27.6 | 63 | 1:23:32.2 | 59 | ||
61 | diplom | 1236 | MAREŠ Miroslav | 1961 | Ski klub Šumava | 13. / M50-59 | 1:29:36.7 | 0:25:10.8 | 0:50:15.1 | 61 | 1:24:30.9 | 62 | ||
62 | diplom | 1077 | BRÜCKL Werner | 1973 | WSV-DJK Rastbüchl | 7. / M40-49 | 1:29:37.0 | 0:25:11.0 | 0:50:09.1 | 60 | 1:23:59.9 | 61 | ||
63 | diplom | 1221 | LENZI Giacomo | 1962 | Acquadela Bologna | 14. / M50-59 | 1:30:07.7 | 0:25:41.8 | 0:50:04.1 | 58 | 1:24:52.4 | 63 | ||
64 | diplom | 1027 | CHICHIRIN Dmitry | 1976 | CycloSport-Vologda | 8. / M40-49 | 1:30:20.5 | 0:25:54.5 | 0:51:11.1 | 70 | 1:24:58.7 | 65 | ||
65 | diplom | 1210 | NOVÁK Marek | 2003 | REDFROG | 5. / M17-18 | 1:30:46.2 | 0:26:20.3 | 0:50:27.6 | 64 | 1:24:55.2 | 64 | ||
66 | diplom | 1013 | ALTMAN Petr | 1979 | AČR VÚ 6069 | 9. / M40-49 | 1:30:53.0 | 0:26:27.0 | 0:50:58.3 | 67 | 1:25:06.9 | 66 | ||
67 | diplom | 1038 | SMETANKA Aleš | 1976 | Ski Team Jinočany | 10. / M40-49 | 1:31:02.5 | 0:26:36.5 | 0:50:51.3 | 65 | 1:25:24.2 | 67 | ||
68 | diplom | 5476 | LENC JAROSLAV | 1979 | --- | 11. / M40-49 | 1:31:52.2 | 0:27:26.3 | 0:50:06.6 | 59 | 1:26:14.2 | 68 | ||
69 | diplom | 5697 | PAUL Roman | 1973 | --- | 12. / M40-49 | 1:31:59.7 | 0:27:33.8 | 0:51:56.6 | 74 | 1:26:15.4 | 69 | ||
70 | diplom | 1102 | SKOŘEPA Matěj | 2004 | TJ SOKOL SENOHRABY | 6. / M17-18 | 1:32:07.2 | 0:27:41.3 | 0:51:09.1 | 69 | 1:26:26.2 | 70 | ||
71 | diplom | 5472 | MRAZ Vaclav | 1983 | Mercedes-Benz Atomic Salomon team | 15. / M30-39 | 1:32:24.5 | 0:27:58.6 | 0:52:22.3 | 77 | 1:26:32.7 | 71 | ||
72 | diplom | 1018 | LENC Jiří | 1954 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 4. / M65-69 | 1:32:30.8 | 0:28:04.8 | 0:51:05.1 | 68 | 1:26:52.2 | 73 | ||
73 | diplom | 1024 | ZHUKOV Sergei | 1973 | CycloSport-Vologda | 13. / M40-49 | 1:32:37.0 | 0:28:11.0 | 0:52:10.1 | 76 | 1:26:34.4 | 72 | ||
74 | diplom | 5469 | REICHEL Gunter | 1952 | TSV 1872 Pobershau | 5. / M65-69 | 1:32:44.8 | 0:28:18.8 | 0:52:06.3 | 75 | 1:27:16.7 | 74 | ||
75 | diplom | 1235 | DOUBEK Martin | 1970 | ACR 4312 | 14. / M40-49 | 1:33:44.7 | 0:29:18.8 | 0:51:29.1 | 73 | 1:27:50.4 | 75 | ||
76 | diplom | 1204 | HOLÝ Luděk | 1977 | TJ Svornost Hvozd | 15. / M40-49 | 1:33:51.7 | 0:29:25.8 | 0:52:31.1 | 78 | 1:28:19.4 | 77 | ||
77 | diplom | 1031 | VILÍMEK Ondřej | 1996 | --- | 17. / M19-29 | 1:34:13.5 | 0:29:47.5 | 0:51:13.8 | 71 | 1:28:18.9 | 76 | ||
78 | diplom | 1229 | ČECH Petr | 1966 | --- | 15. / M50-59 | 1:34:50.5 | 0:30:24.5 | 0:51:25.8 | 72 | 1:29:15.9 | 78 | ||
79 | diplom | 1101 | KUNA Alois | 1988 | --- | 16. / M30-39 | 1:35:04.5 | 0:30:38.5 | 0:53:08.3 | 81 | 1:29:18.2 | 79 | ||
80 | diplom | 1099 | DVOŘÁK František | 1947 | --- | 2. / M70+ | 1:35:07.7 | 0:30:41.8 | 0:52:52.3 | 79 | 1:29:37.9 | 81 | ||
81 | diplom | 1188 | DUBEN Jiří | 1988 | ASK DĚČÍN | 17. / M30-39 | 1:35:13.0 | 0:30:47.0 | 0:52:58.1 | 80 | 1:29:36.2 | 80 | ||
82 | diplom | 1178 | ŠIMEČEK Zdeněk | 1977 | Tinkoff Sedlčany | 16. / M40-49 | 1:35:40.3 | 0:31:14.3 | 0:54:02.3 | 87 | 1:30:05.2 | 85 | ||
83 | diplom | 1300 | NETREBA Karl | 1949 | --- | 3. / M70+ | 1:35:41.3 | 0:31:15.3 | 0:53:56.6 | 86 | 1:30:07.7 | 86 | ||
84 | diplom | 1249 | ZUSKA Marcel | 2004 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 7. / M17-18 | 1:35:44.2 | 0:31:18.3 | 0:53:24.8 | 82 | 1:30:01.7 | 83 | ||
85 | diplom | 1091 | CHALUPNÝ David | 2005 | Fisher Ski klub Šumava Vimperk | 8. / M17-18 | 1:35:44.5 | 0:31:18.6 | 0:53:25.1 | 83 | 1:30:01.7 | 84 | ||
86 | diplom | 1223 | ČAJČÍK Karel | 1957 | Yacht Pardubice | 5. / M60-64 | 1:35:46.0 | 0:31:20.0 | 0:53:56.3 | 85 | 1:30:10.9 | 87 | ||
87 | diplom | 1104 | TONCAR Jan | 1986 | AČR 4312 | 18. / M30-39 | 1:35:52.8 | 0:31:26.8 | 0:54:38.8 | 90 | 1:29:49.4 | 82 | ||
88 | diplom | 1284 | HACKL Gerhard | 1962 | WSV POuchberg | 16. / M50-59 | 1:36:54.2 | 0:32:28.3 | 0:54:48.6 | 92 | 1:31:17.2 | 89 | ||
89 | diplom | 1262 | POBOŘIL Pavel | 1974 | --- | 17. / M40-49 | 1:37:02.3 | 0:32:36.3 | 0:54:17.6 | 88 | 1:31:03.5 | 88 | ||
90 | diplom | 1298 | DOBIAS David | 1977 | CSG TRI Team | 18. / M40-49 | 1:37:03.8 | 0:32:37.8 | 0:53:54.3 | 84 | 1:31:19.7 | 90 | ||
91 | diplom | 1279 | COUFAL Tomáš | 1985 | --- | 19. / M30-39 | 1:39:43.3 | 0:35:17.3 | 0:54:58.1 | 94 | 1:33:46.0 | 91 | ||
92 | diplom | 1051 | FLAŠAR Jan | 1957 | Ski Kleť | 6. / M60-64 | 1:40:02.8 | 0:35:36.8 | 0:54:26.6 | 89 | 1:33:57.4 | 92 | ||
93 | diplom | 1244 | MIČAN David | 1963 | --- | 17. / M50-59 | 1:40:11.5 | 0:35:45.6 | 0:56:14.1 | 98 | 1:34:22.7 | 94 | ||
94 | diplom | 1136 | NEUDEL Jörg | 1960 | LATV Plauen | 18. / M50-59 | 1:40:27.5 | 0:36:01.6 | 0:56:10.1 | 97 | 1:34:19.9 | 93 | ||
95 | diplom | 1195 | KOŠTEL Jakub | 1994 | --- | 18. / M19-29 | 1:40:39.3 | 0:36:13.3 | 0:55:38.8 | 95 | 1:34:45.9 | 95 | ||
96 | diplom | 1074 | WEINBERGER Manfred | 1979 | WSV Rabenstein | 19. / M40-49 | 1:40:44.8 | 0:36:18.8 | 0:54:44.1 | 91 | 1:35:01.4 | 96 | ||
97 | diplom | 1286 | MUSIL Lukas | 1979 | --- | 20. / M40-49 | 1:41:10.3 | 0:36:44.3 | 0:56:01.6 | 96 | 1:35:17.2 | 97 | ||
98 | diplom | 1064 | WALLNER Jonas | 2000 | WSV Rabenstein | 19. / M19-29 | 1:41:45.3 | 0:37:19.3 | 0:54:49.4 | 93 | 1:35:45.5 | 98 | ||
99 | diplom | 1230 | FIALA Václav | 1947 | Brčálník | 4. / M70+ | 1:42:35.6 | 0:38:09.6 | 0:58:44.4 | 115 | 1:36:19.7 | 99 | ||
100 | diplom | 1041 | MACH Jan | 1956 | TJ Slavoj Teplice nad Metují | 7. / M60-64 | 1:43:18.3 | 0:38:52.3 | 0:57:18.6 | 101 | 1:36:59.9 | 101 |