König Ludwig Lauf - König Ludwig Lauf - FT

Běžecké lyžování
DATUM :2.2.2019 MÍSTO :Oberammergau

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 9 km # 17 km #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 9 km # 17 km #
1 4401 detail závodníka LOHSCHMIDT Sven GER 1997 Ski Club Willingen 1. /  H 21 0:58:51.4 0:00:00.0 0:24:52.3 1 0:52:48.2 1
2 4405 detail závodníka ZOBEL David GER 1996 SC Partenkirchen 2. /  H 21 0:59:17.4 0:00:26.0 0:24:52.6 3 0:53:12.4 2
3 4001 detail závodníka OLEX Max GER 1989 Adidas XCS-Team 3. /  H 21 0:59:51.9 0:01:00.5 0:24:55.8 4 0:53:38.0 4
4 4010 detail závodníka HARTIG Fabian GER 1996 ELEVEN Eintracht Braunschweig Skimarathon Team 4. /  H 21 0:59:57.7 0:01:06.2 0:24:52.3 2 0:53:36.7 3
5 4033 detail závodníka SVARC Martin CZE 1994 Ski klub Jablonec nad Nisou 5. /  H 21 1:06:05.4 0:07:14.0 0:27:41.9 6 0:59:11.7 5
6 4019 detail závodníka WEISHÄUPL Andreas GER 1992 Adidas XCS-Team 6. /  H 21 1:06:11.9 0:07:20.5 0:26:55.8 5 0:59:27.5 6
7 4032 detail závodníka CIPRIAN Stefano ITA 1972 sport auer obertilliach 1. /  H 46 1:06:14.5 0:07:23.0 0:27:45.5 8 0:59:27.7 7
8 4038 detail závodníka GÖTZ Daniel GER 1989 SV Bergdorf-Höhn / Team Wohlleben 7. /  H 21 1:08:26.5 0:09:35.0 0:27:44.4 7 1:01:01.5 8
9 6003 detail závodníka FISCHER Andreas GER 1989 --- 8. /  H 21 1:09:01.9 0:10:10.5 0:28:55.5 10 1:01:33.2 9
10 4028 detail závodníka FRÄSDORF Michel GER 2000 Skiverein Hasselfelde 1. /  J 19 M 1:09:18.9 0:10:27.5 0:28:22.9 9 1:02:12.5 10
11 4011 detail závodníka NEUMEIER Frank GER 1968 --- 1. /  H 51 1:09:34.5 0:10:43.0 0:29:03.1 11 1:02:15.7 11
12 6064 detail závodníka VASILEV Maksim RUS 1974 BODRYE 1. /  H 41 1:10:03.0 0:11:11.5 0:29:12.5 13 1:02:22.5 12
13 4392 detail závodníka DITTRICH Gregor GER 2002 WSV Schömberg 1. /  J 17 M 1:11:30.2 0:12:38.7 0:29:11.9 12 1:04:14.2 16
14 4368 detail závodníka JÖRG Martin GER 1989 SSV Wertach 9. /  H 21 1:11:35.0 0:12:43.5 0:29:29.1 14 1:04:12.8 14
15 4457 detail závodníka GRASSMAIR Wolfgang AUT 1967 sv rinn 2. /  H 51 1:11:38.5 0:12:47.0 0:29:34.6 16 1:04:14.7 17
16 4321 detail závodníka HOLLAND Marcel GER 1980 NSV Wernigerode 1. /  H 36 1:11:40.0 0:12:48.5 0:29:35.0 17 1:04:12.2 13
17 4037 detail závodníka DEHNE Nils GER 1984 TB Cannstatt 1. /  H 31 1:11:40.2 0:12:48.8 0:29:31.9 15 1:04:13.7 15
18 4041 detail závodníka VOGLER Michael GER 1977 SG Einheit Berliner Bär 2. /  H 41 1:12:43.7 0:13:52.3 0:29:35.8 18 1:05:13.7 18
19 4370 detail závodníka JÖRG Florian GER 1991 SSV Wertach 10. /  H 21 1:12:45.3 0:13:53.8 0:30:20.3 32 1:05:21.7 21
20 4334 detail závodníka BICOVA Karolina CZE 1978 Vltava Fund Ski Team 1. /  D 41 1:12:52.2 0:14:00.7 0:29:57.8 24 1:05:23.5 24
21 4364 detail závodníka VETTERL Philipp GER 1996 --- 11. /  H 21 1:12:55.0 0:14:03.5 0:29:41.9 21 1:05:16.7 20
22 4027 detail závodníka PAWEL Mirko GER 1974 MADSHUS Racing Team 3. /  H 41 1:12:55.5 0:14:04.0 0:30:19.0 30 1:05:22.7 23
23 4399 detail závodníka RÄSS Christian GER 1978 --- 4. /  H 41 1:12:56.0 0:14:04.5 0:30:19.0 30 1:05:22.7 22
24 4016 detail závodníka THEINE Stefan GER 1968 SC Siedlinghausen 3. /  H 51 1:12:57.0 0:14:05.5 0:29:38.6 20 1:05:15.0 19
25 4381 detail závodníka VOGL Lara GER 2000 SC Partenkirchen 1. /  J 19 W 1:13:10.7 0:14:19.2 0:29:57.3 23 1:05:25.0 25
26 4382 detail závodníka KALTENHAUSER Vroni GER 1998 SC Gaißach 1. /  D 21 1:14:01.2 0:15:09.8 0:29:37.1 19 1:06:00.2 26
27 4003 detail závodníka GAFFAL Peter GER 1971 SK Berchtesgaden 2. /  H 46 1:14:49.2 0:15:57.8 0:30:18.5 29 1:07:25.7 30
28 4034 detail závodníka PREVITALI Thomas Francesco ITA 1998 us carisolo 12. /  H 21 1:14:51.5 0:16:00.1 0:29:44.8 22 1:07:24.7 28
29 4463 detail závodníka WIESER Aron AUT 1975 LCA Arlberg 5. /  H 41 1:14:56.0 0:16:04.5 0:31:53.3 55 1:07:24.0 27
30 6100 detail závodníka STENEDER Manuel GER 1995 --- 13. /  H 21 1:14:56.2 0:16:04.8 0:31:31.1 43 1:07:27.2 32
31 4455 detail závodníka WEIß Stefan GER 1970 TSV Roßhauzpten 3. /  H 46 1:14:56.3 0:16:04.8 0:31:05.5 40 1:07:26.0 31
32 4058 detail závodníka PÖHLMANN Gunnar GER 1974 Ski-Club Lauf 6. /  H 41 1:14:58.7 0:16:07.3 0:31:55.8 56 1:07:25.2 29
33 4007 detail závodníka NAGILLER Clemens AUT 1990 --- 14. /  H 21 1:15:04.0 0:16:12.5 0:30:09.5 27 1:07:29.7 34
34 4006 detail závodníka NAGILLER Roman AUT 1990 --- 15. /  H 21 1:15:04.7 0:16:13.3 0:31:04.3 39 1:07:30.5 35
35 4394 detail závodníka TOLD Thomas AUT 1962 Schiclub Tannheimertal 1. /  H 56 1:15:04.8 0:16:13.3 0:31:38.6 48 1:07:29.0 33
36 6006 detail závodníka KOCH Viktor GER 1972 trierer Mannschaft 4. /  H 46 1:15:29.2 0:16:37.8 0:31:00.3 36 1:07:39.7 36
37 4330 detail závodníka HENRIO-SYZ Annette SUI 1976 --- 2. /  D 41 1:15:35.7 0:16:44.3 0:31:59.6 57 1:07:48.5 37
38 4315 detail závodníka MALTSEV Dmitrij GER 2001 --- 2. /  J 17 M 1:15:36.5 0:16:45.1 0:30:00.3 25 1:08:18.7 44
39 4040 detail závodníka SCHLIERENZAUER Martin AUT 1970 LLC Längenfeld 5. /  H 46 1:15:36.8 0:16:45.3 0:30:17.5 28 1:07:49.0 38
40 4051 detail závodníka GEISSLER Roland GER 1960 SWV Lauchhammer 2. /  H 56 1:15:37.0 0:16:45.6 0:31:02.5 38 1:07:49.3 39
41 4347 detail závodníka PECHER Anton GER 1999 --- 2. /  J 19 M 1:15:44.0 0:16:52.5 0:31:39.8 49 1:08:08.0 40
42 6004 detail závodníka SAHM Daniel GER 1984 Ironmanhilfe Kinderrheuma 2. /  H 31 1:15:56.0 0:17:04.5 0:31:27.5 41 1:08:13.5 41
43 4050 detail závodníka WIESNER Klaus GER 1959 Team Schelter Ohrdruf 3. /  H 56 1:15:59.0 0:17:07.5 0:31:31.6 44 1:08:13.7 42
44 4061 detail závodníka KÜNZLER Markus AUT 1976 SC Bezau 7. /  H 41 1:16:12.0 0:17:20.5 0:30:54.0 35 1:08:15.2 43
45 6083 detail závodníka CHRISTIAN Hoser Und AUT 1966 Gelenkpunkt 4. /  H 51 1:16:26.2 0:17:34.8 0:33:13.6 79 1:08:50.5 49
46 4305 detail závodníka GANTER Benedikt GER 1990 Ski-Club Waldau 16. /  H 21 1:16:28.0 0:17:36.5 0:31:29.8 42 1:08:47.2 48
47 4046 detail závodníka REJZKOVA Helena GER 1972 ELEVEN Eintracht Braunschweig Skimarathon Team 1. /  D 46 1:16:28.7 0:17:37.3 0:31:02.3 37 1:08:21.0 46
48 4242 detail závodníka EWALD Christian GER 1972 Highland Nordic 6. /  H 46 1:16:47.7 0:17:56.3 0:32:03.1 60 1:08:45.5 47
49 4031 detail závodníka EICHBERGER Marco GER 2000 Madshus Racing Team Allgäu 3. /  J 19 M 1:16:54.7 0:18:03.3 0:30:32.3 33 1:09:02.7 53
50 4380 detail závodníka HANSES Lena GER 1999 DAV Ulm 2. /  J 19 W 1:16:59.7 0:18:08.3 0:30:46.8 34 1:09:01.0 51
51 4049 detail závodníka SIMEONI Federica ITA 1972 Sport Auer Obertillach 2. /  D 46 1:17:05.7 0:18:14.3 0:31:36.3 47 1:09:02.0 52
52 4299 detail závodníka ARSAN Florian GER 2001 --- 3. /  J 17 M 1:17:10.5 0:18:19.0 0:30:09.3 26 1:08:19.5 45
53 4459 detail závodníka MAYR Andreas GER 1966 --- 5. /  H 51 1:17:12.7 0:18:21.3 0:31:51.8 54 1:08:51.5 50
54 4063 detail závodníka DANNER Christian GER 1958 --- 1. /  H 61 1:17:33.7 0:18:42.3 0:32:10.3 63 1:09:19.7 54
55 4073 detail závodníka VEIT Egbert GER 1962 --- 4. /  H 56 1:17:38.5 0:18:47.1 0:32:04.6 62 1:09:25.5 55
56 4035 detail závodníka URBAN Rostislav CZE 1973 Ski klub Šumperk 7. /  H 46 1:18:00.5 0:19:09.0 0:32:01.3 58 1:10:16.5 60
57 4261 detail závodníka VASILEV Maksim RUS 2002 BODRYE 4. /  J 17 M 1:18:02.2 0:19:10.8 0:32:03.1 59 1:09:46.7 57
58 4091 detail závodníka VOLGGER Johann ITA 1982 Long-Vonn-Distance 2. /  H 36 1:18:05.0 0:19:13.5 0:31:35.3 46 1:09:28.3 56
59 4045 detail závodníka KÖRBS Peter GER 1959 TSV Ausbach 5. /  H 56 1:18:08.5 0:19:17.0 0:32:34.1 71 1:09:47.5 58
60 6085 detail závodníka LAUBER Frank GER 1964 VfL Bad Berleburg / SAUERLAND SKI TEAM 6. /  H 51 1:18:09.2 0:19:17.8 0:32:25.1 67 1:10:13.0 59
61 4233 detail závodníka FRITZSCHE Markus GER 1986 Skiklub Dresden-Niedersedlitz 3. /  H 31 1:18:40.7 0:19:49.3 0:31:51.0 53 1:10:41.5 62
62 4055 detail závodníka WEIS Eric LUX 1977 Loisir Nordique 8. /  H 41 1:19:00.0 0:20:08.5 0:31:34.6 45 1:10:22.2 61
63 4388 detail závodníka MARKART Simon ITA 2000 --- 4. /  J 19 M 1:19:22.8 0:20:31.3 0:31:47.5 51 1:11:13.7 64
64 4293 detail závodníka DUC Sébastien FRA 1979 Ski club douanes haute savoie 3. /  H 36 1:19:28.2 0:20:36.8 0:32:23.8 65 1:11:42.5 66
64 6055 detail závodníka PULT Jonas GER 1994 BTSV Eintracht Ski 17. /  H 21 1:19:28.2 0:20:36.8 0:32:24.8 66 1:11:42.8 67
66 4357 detail závodníka MESSNER Frederic GER 2002 SC Murnau 5. /  J 17 M 1:19:28.5 0:20:37.1 0:32:34.8 72 1:11:43.3 68
67 4361 detail závodníka JURANEK Lukas CZE 2002 X-Team BaNo K. Vary 6. /  J 17 M 1:19:29.0 0:20:37.5 0:32:12.3 64 1:11:46.0 70
68 6073 detail závodníka YOSHIMURA Kazuki JPN 1990 --- 18. /  H 21 1:19:29.3 0:20:37.8 0:33:14.8 82 1:11:45.3 69
69 4043 detail závodníka ŠTÁDLEROVÁ Šárka CZE 1994 --- 2. /  D 21 1:19:33.0 0:20:41.5 0:31:40.1 50 1:10:55.0 63
70 4044 detail závodníka DORILLE Alain FRA 1966 SC Immenstadt Masters 7. /  H 51 1:19:34.0 0:20:42.5 0:32:26.3 69 1:11:31.8 65
71 6005 detail závodníka CORVIN Stefan GER 1966 LG Mettenheim 8. /  H 51 1:19:34.7 0:20:43.3 0:33:16.1 83 1:11:46.5 71
72 4060 detail závodníka ROCKSTROH Anna GER 1998 SV Trebsen 3. /  D 21 1:19:46.7 0:20:55.3 0:32:25.3 68 1:11:47.3 72
73 4419 detail závodníka SELGE Sten EST 1990 --- 19. /  H 21 1:19:55.5 0:21:04.0 0:33:24.6 95 1:12:11.5 75
74 4008 detail závodníka ENDERS Katrin GER 1968 SWV Goldlauter-Heidersbach 1. /  D 51 1:20:06.0 0:21:14.5 0:33:13.6 79 1:11:52.5 74
75 6016 detail závodníka PIETSCH Marianne GER 1968 --- 2. /  D 51 1:20:06.5 0:21:15.0 0:33:12.1 78 1:11:49.0 73
76 6019 detail závodníka MERTLIK Jens GER 1963 --- 6. /  H 56 1:20:39.7 0:21:48.3 0:34:32.1 124 1:12:19.0 76
77 4389 detail závodníka PIRCHER Christoph GER 2000 --- 5. /  J 19 M 1:20:41.7 0:21:50.3 0:31:49.5 52 1:12:48.0 81
78 4269 detail závodníka BÖTTCHER Rika GER 1998 SC Buntenbock 4. /  D 21 1:20:45.0 0:21:53.5 0:33:40.8 101 1:12:41.8 78
79 4312 detail závodníka TOCEK Michal SUI 1968 --- 9. /  H 51 1:20:48.5 0:21:57.0 0:33:28.1 96 1:12:34.7 77
80 4036 detail závodníka CIPRIAN Fausto ITA 1978 sport auer obertilliach 9. /  H 41 1:20:51.7 0:22:00.3 0:33:18.6 85 1:12:58.3 84
81 4322 detail závodníka GADILHE Constantin GER 1994 --- 20. /  H 21 1:20:53.3 0:22:01.8 0:33:21.8 88 1:12:45.5 79
82 4012 detail závodníka KÖLBEL Sandra GER 1973 SC Norweger Annaberg 3. /  D 46 1:20:54.3 0:22:02.8 0:33:20.6 86 1:12:46.7 80
83 4048 detail závodníka BRUNNER Robert ITA 1973 Long-Vonn-Distance 8. /  H 46 1:20:58.5 0:22:07.0 0:33:04.6 74 1:12:49.3 82
84 6081 detail závodníka JACHMANN Michael GER 1993 SC Partenkirchen 21. /  H 21 1:21:08.5 0:22:17.0 0:33:17.8 84 1:12:57.5 83
85 6017 detail závodníka STERNEDER Christian GER 1961 WSV Aschau 7. /  H 56 1:21:08.7 0:22:17.3 0:34:04.3 113 1:13:05.5 91
86 6008 detail závodníka VOGEL Tom GER 1982 --- 4. /  H 36 1:21:14.3 0:22:22.8 0:33:34.1 98 1:13:04.0 90
87 4021 detail závodníka SCHWARZ Andrea GER 1995 --- 5. /  D 21 1:21:21.7 0:22:30.3 0:32:04.1 61 1:13:02.5 89
88 6015 detail závodníka WEIKERT Steffen GER 1970 Bikerts Berlin 9. /  H 46 1:21:23.7 0:22:32.3 0:33:34.8 99 1:13:06.3 92
89 6012 detail závodníka MORITZ Lukas GER 1988 München 4. /  H 31 1:21:28.2 0:22:36.8 0:33:24.4 94 1:13:06.8 94
90 4013 detail závodníka CORTE SUALON Marco ITA 1967 Sci Fondo Treviso 10. /  H 51 1:21:28.8 0:22:37.3 0:33:12.1 77 1:13:00.5 86
91 4230 detail závodníka SCHÄFER Arne GER 2004 SG Klotzsche e.V. 1. /  J 15 M 1:21:28.8 0:22:37.3 0:32:32.1 70 1:13:01.3 87
92 4465 detail závodníka ANGER Felix GER 1986 \hbar racing 5. /  H 31 1:21:29.3 0:22:37.8 0:33:13.8 81 1:12:59.3 85
93 6051 detail závodníka LAZUR Luděk CZE 1979 Ski nordic Mariánské lázně 5. /  H 36 1:21:30.3 0:22:38.8 0:32:36.3 73 1:13:02.3 88
94 4004 detail závodníka WELZ Anton GER 1962 --- 8. /  H 56 1:21:30.5 0:22:39.0 0:33:20.8 87 1:13:06.8 93
95 6074 detail závodníka KORZAN Marek POL 1978 Jaworze XC 10. /  H 41 1:21:31.5 0:22:40.0 0:33:44.8 107 1:13:07.8 96
96 4383 detail závodníka ENZENHOFER Gertraud AUT 1970 SU Eidenberg 4. /  D 46 1:21:32.0 0:22:40.5 0:33:24.1 92 1:13:08.3 97
97 4253 detail závodníka LORINO Giuseppe SUI 1969 --- 10. /  H 46 1:21:34.3 0:22:42.8 0:33:57.1 112 1:13:07.5 95
98 4014 detail závodníka SEDLMAIER Bernd GER 1966 Oberammergau 11. /  H 51 1:21:35.5 0:22:44.0 0:33:43.6 105 1:13:11.8 101
99 4259 detail závodníka KUBIAK Bernd GER 1970 MADSHUS Racing Team 11. /  H 46 1:21:36.8 0:22:45.3 0:33:32.3 97 1:13:08.8 98
100 6087 detail závodníka DAVIDSON Georg GER 1970 --- 12. /  H 46 1:21:37.0 0:22:45.6 0:33:22.3 90 1:13:10.0 100

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru