König Ludwig Lauf - König Ludwig Lauf - FT

Běžecké lyžování
DATUM :2.2.2019 MÍSTO :Oberammergau

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 9 km # 23 km # 41 km #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 9 km # 23 km # 41 km #
1 3004 detail závodníka BACKSCHEIDER Adrien FRA 1992 Job Station Pro 1. /  H 21 2:07:19.1 0:00:00.0 0:22:08.2 1 1:09:25.2 1 1:48:03.0 1
2 3002 detail závodníka DEBERTIN Daniel GER 1992 ELEVEN Eintracht Braunschweig Skimarathon Team 2. /  H 21 2:09:05.4 0:01:46.2 0:22:56.7 2 1:10:16.2 2 1:50:13.0 2
3 3005 detail závodníka NOWAK Florian GER 1995 --- 3. /  H 21 2:14:43.6 0:07:24.5 0:23:12.5 5 1:13:59.2 3 1:55:44.0 3
4 3031 detail závodníka MELLERT Michael GER 1972 Team TOKO Deutschland 1. /  H 46 2:17:28.4 0:10:09.2 0:23:54.7 6 1:15:01.0 4 1:57:38.3 4
5 3507 detail závodníka KELLERER Niklas GER 1994 RSC Kelheim 4. /  H 21 2:19:47.2 0:12:28.0 0:23:10.7 3 1:15:54.0 5 1:59:09.8 5
6 3033 detail závodníka REJZEK Martin GER 1972 ELEVEN Eintracht Braunschweig Skimarathon Team 2. /  H 46 2:20:30.7 0:13:11.5 0:25:42.0 8 1:18:07.0 7 2:00:53.0 6
7 3503 detail závodníka GRAF Florian GER 1988 Team Rossignol 1. /  H 31 2:20:58.9 0:13:39.7 0:23:10.7 3 1:15:57.5 6 2:00:54.8 7
8 3012 detail závodníka MEILER Lukas GER 1995 TSV Oberammergau 5. /  H 21 2:27:19.9 0:20:00.8 0:26:13.5 14 1:22:36.0 9 2:07:51.1 9
9 3009 detail závodníka UUSITALO Tero FIN 1970 Vantaan Hiihtoseura 3. /  H 46 2:28:01.9 0:20:42.8 0:26:15.0 16 1:22:36.0 10 2:07:51.3 10
10 3035 detail závodníka FURRER Martin SUI 1962 Toko Racing Team 1. /  H 56 2:28:43.4 0:21:24.3 0:26:08.5 9 1:22:38.1 12 2:07:51.1 8
11 3011 detail závodníka MEILER Martin GER 1998 TSV Oberammergau 6. /  H 21 2:29:17.2 0:21:58.0 0:26:14.0 15 1:22:36.0 11 2:07:51.6 11
12 3001 detail závodníka WILLEITNER Michael GER 1990 TEAM ROSSIGNOL‘ 7. /  H 21 2:31:47.7 0:24:28.5 0:24:48.2 7 1:22:07.0 8 2:09:33.3 12
13 3328 detail závodníka NOSENKO Valeriy RUS 1965 --- 1. /  H 51 2:32:32.5 0:25:13.3 0:27:11.5 21 1:24:34.0 17 2:11:16.1 15
14 3036 detail závodníka PÖPPEL Swen GER 1974 --- 1. /  H 41 2:32:33.5 0:25:14.3 0:26:15.7 17 1:23:32.2 15 2:11:14.8 13
15 3039 detail závodníka STAHL Nils GER 1997 WSV Isny 8. /  H 21 2:33:13.2 0:25:54.0 0:26:11.0 11 1:23:32.1 14 2:11:14.8 13
16 3017 detail závodníka ROUK Margus EST 1983 Sporttravel Estonia 1. /  H 36 2:33:17.7 0:25:58.5 0:26:10.7 10 1:23:35.3 16 2:11:38.3 16
17 3032 detail závodníka SEIDEL Thomas GER 1983 VSC Klingenthal 2. /  H 36 2:34:49.7 0:27:30.5 0:26:18.0 18 1:24:50.0 18 2:13:24.6 21
18 3518 detail závodníka SEPP Danner GER 1970 SSC Jachenau 4. /  H 46 2:34:50.2 0:27:31.1 0:27:12.5 22 1:25:01.7 23 2:13:22.3 20
19 3043 detail závodníka SHAW Phil CAN 1966 Canada 2. /  H 51 2:34:52.0 0:27:32.8 0:27:54.5 31 1:26:30.5 28 2:13:48.8 22
20 3510 detail závodníka GIUSTI Maurizio ITA 1968 asv Prad 3. /  H 51 2:34:54.5 0:27:35.3 0:27:10.2 19 1:24:59.2 22 2:13:21.6 18
21 3048 detail závodníka SCHULER Adrian GER 1996 WSG Schluchsee 9. /  H 21 2:34:55.3 0:27:36.1 0:26:12.5 13 1:23:29.5 13 2:12:34.1 17
22 3269 detail závodníka HEIMANN Ruedi SUI 1960 SC Oberwil 2. /  H 56 2:34:55.4 0:27:36.3 0:27:57.2 35 1:26:30.0 26 2:13:50.1 23
23 3383 detail závodníka TEEARU Hans EST 1991 Sporttravel Estonia 10. /  H 21 2:34:56.2 0:27:37.0 0:27:15.0 25 1:25:04.5 25 2:13:22.1 19
24 3034 detail závodníka HENNING Michael GER 1985 Zipps Racingteam 2. /  H 31 2:34:58.5 0:27:39.3 0:27:14.7 24 1:24:56.2 20 2:13:50.6 24
25 3305 detail závodníka IVANOV Evgenii RUS 1980 BODRYE 3. /  H 36 2:37:42.0 0:30:22.8 0:27:19.7 27 1:24:59.1 21 2:14:24.6 25
26 3331 detail závodníka ABRAMOV Andrey RUS 1969 KWC 5. /  H 46 2:37:42.2 0:30:23.1 0:27:20.1 28 1:25:01.7 24 2:14:24.6 25
27 3047 detail závodníka EHRLE Frank GER 1972 SV-SZ Kniebis 6. /  H 46 2:38:13.7 0:30:54.6 0:27:26.7 30 1:26:32.2 32 2:15:45.8 30
28 3045 detail závodníka BRUNNEGGER Thomas AUT 1972 Radsport Team Gaimersheim 7. /  H 46 2:38:14.2 0:30:55.1 0:27:57.7 36 1:26:31.0 29 2:15:45.3 29
29 3007 detail závodníka HUGENTOBLER Philipp SUI 1973 --- 8. /  H 46 2:38:14.7 0:30:55.5 0:27:14.5 23 1:24:56.0 19 2:15:46.1 31
30 3040 detail závodníka FLADE Matthias GER 1979 SC Münchberg 4. /  H 36 2:38:15.7 0:30:56.6 0:27:55.2 33 1:27:01.0 34 2:16:17.6 33
31 3511 detail závodníka ANDRES Richard ITA 1961 asv Prad 3. /  H 56 2:38:16.5 0:30:57.3 0:27:11.0 20 1:26:31.5 30 2:15:47.1 32
32 3006 detail závodníka BARR Simon GBR 1985 Wirfueryannic e.V. 3. /  H 31 2:38:17.0 0:30:57.8 0:28:05.0 42 1:27:44.2 35 2:15:43.3 27
33 3332 detail závodníka BRUNNQUELL William USA 1988 --- 4. /  H 31 2:38:38.0 0:31:18.8 0:27:56.0 34 1:26:30.0 26 2:15:44.8 28
34 3247 detail závodníka BRUSOV Vasily RUS 1984 ski club Lesnaya 5. /  H 31 2:39:14.0 0:31:54.8 0:29:07.5 46 1:27:58.5 41 2:17:00.3 34
35 3506 detail závodníka GOLDBACH Oliver GER 1970 TSV Aitrang Aktiv3 9. /  H 46 2:39:40.0 0:32:20.8 0:27:54.5 31 1:27:53.3 38 2:17:09.1 35
36 3027 detail závodníka RAINER Hammerle AUT 1964 --- 4. /  H 51 2:39:42.2 0:32:23.0 0:28:01.2 40 1:27:59.0 42 2:17:11.1 39
37 3051 detail závodníka ALBRECHT Uli GER 1953 SC Murnau 1. /  H 66 2:39:42.2 0:32:23.1 0:28:00.0 39 1:27:50.1 36 2:17:09.3 36
38 3018 detail závodníka HAUG Jürgen GER 1963 TG Schömberg 4. /  H 56 2:39:47.7 0:32:28.6 0:27:59.0 37 1:28:06.2 43 2:17:10.6 38
39 3069 detail závodníka ROBALDS Arvis LAT 1988 Team Ammergauer Alpen 6. /  H 31 2:40:04.2 0:32:45.1 0:27:23.7 29 1:26:32.0 31 2:17:09.6 37
40 3606 detail závodníka VIRY Christian FRA 1970 --- 10. /  H 46 2:41:32.5 0:34:13.3 0:29:26.5 61 1:29:52.1 49 2:19:25.8 44
41 3471 detail závodníka RUCKER Gerhard AUT 1982 Team Alpenwelt Oberammergau 5. /  H 36 2:41:39.0 0:34:19.8 0:30:04.5 76 1:31:33.3 81 2:19:23.6 42
42 3046 detail závodníka HÖCK Ludwig GER 1985 WSV Schlehdorf 7. /  H 31 2:41:39.7 0:34:20.5 0:29:20.0 56 1:30:05.1 53 2:19:26.3 45
43 3493 detail závodníka WEBER Andreas GER 1966 TGV Schotten 5. /  H 51 2:41:39.7 0:34:20.5 0:29:16.5 52 1:30:16.1 55 2:19:38.3 48
44 3273 detail závodníka MIASOEDOV Daniil RUS 1996 ZM team 11. /  H 21 2:41:39.8 0:34:20.6 0:30:08.2 78 1:31:00.5 66 2:19:41.1 50
45 3026 detail závodníka LICHTENEGGER Heinz AUT 1969 Askö Villach 11. /  H 46 2:41:43.2 0:34:24.0 0:28:47.2 44 1:29:11.0 44 2:19:28.1 46
46 3561 detail závodníka BARTOŠ Viktor CZE 1958 --- 1. /  H 61 2:41:43.2 0:34:24.0 0:29:44.0 67 1:30:42.3 61 2:19:28.1 46
47 3568 detail závodníka KENNERKNECHT Matthias GER 1981 Triathlion Oberstaufen 6. /  H 36 2:41:46.0 0:34:26.8 0:31:02.2 100 1:31:26.2 76 2:19:44.6 52
48 3306 detail závodníka DATZER Fabian GER 1992 SC Rottach Egern 12. /  H 21 2:41:51.5 0:34:32.3 0:29:16.7 53 1:29:44.7 47 2:19:25.3 43
49 3458 detail závodníka SCHULZ Gregor GER 1992 SV Trebsen Abt. Ski 13. /  H 21 2:41:54.2 0:34:35.1 0:28:01.5 41 1:27:54.5 39 2:17:59.1 40
50 3325 detail závodníka DEMBOURG Lionel FRA 1970 Nordic 66 12. /  H 46 2:42:01.7 0:34:42.6 0:30:06.7 77 1:30:59.3 65 2:20:14.6 55
51 3277 detail závodníka MÄESEPP Aigar EST 1978 --- 2. /  H 41 2:42:02.0 0:34:42.8 0:29:10.5 47 1:29:22.1 46 2:19:41.7 51
52 3482 detail závodníka VON NIEDERHÄUSERN Stefan SUI 1974 --- 3. /  H 41 2:42:05.2 0:34:46.1 0:31:05.7 101 1:31:23.1 73 2:20:13.8 54
53 3292 detail závodníka HAU Heinrich GER 1961 --- 5. /  H 56 2:42:34.2 0:35:15.1 0:27:59.5 38 1:27:53.2 37 2:18:44.4 41
54 3523 detail závodníka SCHERRER Peter GER 1958 SC Partenkirchen 2. /  H 61 2:42:52.0 0:35:32.8 0:29:40.0 63 1:30:49.2 62 2:20:07.8 53
55 3061 detail závodníka UHLIG Oliver GER 1977 ATSV Gebirge-Gelobtland 4. /  H 41 2:42:55.5 0:35:36.3 0:28:59.7 45 1:29:16.0 45 2:19:39.3 49
56 3240 detail závodníka MOREAU Olivier CAN 1984 --- 8. /  H 31 2:43:58.0 0:36:38.8 0:29:29.7 62 1:29:58.1 51 2:20:53.3 61
57 3560 detail závodníka HANNSMANN Leo CZE 1964 PH KOVO RECYCLING 6. /  H 51 2:43:59.7 0:36:40.6 0:29:43.0 66 1:30:41.0 60 2:20:17.6 56
58 3414 detail závodníka SCHULZE Rico GER 1981 WSC Erzgebirge Oberwiesenthal 7. /  H 36 2:44:00.5 0:36:41.3 0:29:57.2 72 1:31:04.1 67 2:20:18.1 57
59 3057 detail závodníka ZENGER Johannes GER 1982 FC Hohenthann 8. /  H 36 2:44:01.0 0:36:41.8 0:29:11.7 49 1:29:52.1 50 2:20:20.8 58
60 3520 detail závodníka HERMANN Hoppe GER 1962 SC Rosenheim 6. /  H 56 2:44:01.2 0:36:42.1 0:32:08.7 120 1:31:42.5 86 2:21:49.6 71
61 3238 detail závodníka HOLLAND-MORITZ Sigmar GER 1988 WSV Asbach 9. /  H 31 2:44:13.0 0:36:53.8 0:29:41.0 65 1:30:35.1 59 2:20:26.1 59
62 3526 detail závodníka WANNER Stefan AUT 1980 TriTeam SC leutasch 9. /  H 36 2:44:19.5 0:37:00.3 0:29:22.7 58 1:30:49.2 62 2:21:23.3 63
63 3348 detail závodníka CULLELL Claude FRA 1972 SC FONT-ROMEU PYRENEES2000 13. /  H 46 2:44:20.5 0:37:01.3 0:29:55.0 71 1:30:58.1 64 2:21:24.1 64
64 3609 detail závodníka DENZLER Jörg SUI 1966 --- 7. /  H 51 2:44:23.0 0:37:03.8 0:31:55.3 118 1:31:39.3 84 2:21:48.1 68
65 3315 detail závodníka GÖTZ Thomas GER 1972 TriMotion Varioserv 14. /  H 46 2:44:24.5 0:37:05.3 0:29:22.5 57 1:30:02.0 52 2:21:25.1 65
66 3573 detail závodníka HECKEL Frank GER 1975 TSV Mitterfels 5. /  H 41 2:44:27.2 0:37:08.0 0:30:04.0 75 1:31:13.1 69 2:21:20.8 62
67 3037 detail závodníka PHILIPP Peter GER 1983 SC Partenkirchen 10. /  H 36 2:44:28.2 0:37:09.0 0:27:16.2 26 1:27:57.2 40 2:20:27.6 60
68 3204 detail závodníka SCHNECK Benjamin GER 1984 MRRC München 10. /  H 31 2:44:30.0 0:37:10.8 0:29:18.0 54 1:30:22.8 57 2:21:25.6 66
69 3427 detail závodníka WÜRZ Martin CZE 1963 GLEDE Team 7. /  H 56 2:44:47.0 0:37:27.8 0:29:23.7 59 1:31:31.0 80 2:22:24.6 77
70 3187 detail závodníka KOVALEV Sergey RUS 1959 --- 8. /  H 56 2:44:56.2 0:37:37.1 0:30:14.0 83 1:31:26.3 77 2:21:49.3 70
71 3377 detail závodníka MAIHÖFER Edgar GER 1965 DJK Schwäbisch Gmünd 8. /  H 51 2:44:56.7 0:37:37.5 0:30:14.5 84 1:31:31.0 79 2:21:48.1 68
72 3042 detail závodníka KORT Axel GER 1988 wirfueryannic 11. /  H 31 2:44:58.3 0:37:39.1 0:28:46.7 43 1:30:22.3 56 2:21:50.8 72
73 3062 detail závodníka THÜMMLER Frank GER 1964 SV Lok NO Leipzig e.V. 9. /  H 51 2:45:28.0 0:38:08.8 0:29:49.0 68 1:31:39.3 84 2:22:20.1 76
74 3509 detail závodníka STEEDS Justin CAN 1984 TEAMadidas 12. /  H 31 2:45:35.0 0:38:15.8 0:30:38.0 93 1:32:22.0 94 2:22:35.3 78
75 3537 detail závodníka CHALAEV Dmitry RUS 1967 --- 10. /  H 51 2:45:36.8 0:38:17.6 0:30:55.2 94 1:31:30.5 78 2:22:06.1 75
76 3318 detail závodníka MAIER Christian GER 1987 --- 13. /  H 31 2:45:42.8 0:38:23.6 0:30:09.2 79 1:31:23.3 74 2:21:47.8 67
77 3041 detail závodníka THIEM Christoph GER 1985 Skiclub Seligenstadt 14. /  H 31 2:46:27.0 0:39:07.8 0:29:13.0 50 1:30:25.1 58 2:21:52.1 73
78 3370 detail závodníka VILIM Viktar BLR 1960 --- 9. /  H 56 2:46:28.5 0:39:09.3 0:29:57.7 73 1:31:19.1 71 2:22:02.8 74
79 3411 detail závodníka STÖCKIGT Roland GER 1977 --- 6. /  H 41 2:46:41.5 0:39:22.3 0:29:40.5 64 1:29:49.0 48 2:22:54.1 79
80 3359 detail závodníka TÜCHLER Johann AUT 1966 Naturfreunde Wals 11. /  H 51 2:46:43.3 0:39:24.1 0:29:51.5 70 1:31:26.2 75 2:23:13.3 81
81 3073 detail závodníka OSSYRA Gabriel GER 1993 Team Ammergauer Alpen 14. /  H 21 2:46:45.7 0:39:26.6 0:30:34.2 89 1:32:15.8 92 2:23:13.6 82
82 3220 detail závodníka WESTERLUND Pär SWE 1987 Alnö SK 15. /  H 31 2:46:48.3 0:39:29.1 0:30:36.5 91 1:32:08.2 90 2:23:05.3 80
83 3460 detail závodníka MARKSS Kaspars LAT 1970 Smiltene 15. /  H 46 2:47:11.8 0:39:52.6 0:30:15.2 85 1:31:39.1 83 2:23:59.4 86
84 3054 detail závodníka SCHIERLINGER Andreas GER 1963 --- 10. /  H 56 2:47:51.8 0:40:32.6 0:30:00.0 74 1:31:13.0 68 2:23:59.9 87
85 3279 detail závodníka BAUER Gerhard GER 1968 DJK Falkenberg 12. /  H 51 2:48:01.8 0:40:42.6 0:30:33.2 88 1:32:14.0 91 2:24:01.1 88
86 3058 detail závodníka BLAZEK Jiri CZE 1961 Ski Nordic Marianske Lazne 11. /  H 56 2:48:03.3 0:40:44.1 0:29:18.8 55 1:31:16.3 70 2:23:58.3 85
87 3404 detail závodníka CARRILLAT Pierre FRA 1976 --- 7. /  H 41 2:48:12.5 0:40:53.3 0:30:58.0 97 1:32:15.8 92 2:23:56.3 83
88 3244 detail závodníka ZLOBIN Vitaly RUS 1967 --- 13. /  H 51 2:48:14.0 0:40:54.8 0:31:30.5 108 1:33:48.8 101 2:25:25.1 96
89 3364 detail závodníka NAVILNIKOV Anton RUS 1984 AkademSportLab 16. /  H 31 2:48:27.3 0:41:08.1 0:30:36.2 90 1:31:48.8 88 2:23:57.4 84
90 3025 detail závodníka ZIKMUND Zdenek CZE 1967 GLEDE Team 14. /  H 51 2:48:33.8 0:41:14.6 0:29:51.2 69 1:33:15.0 99 2:25:24.3 95
91 3447 detail závodníka GERGS Ralf GER 1969 Leipziger Triathlon e.V. 16. /  H 46 2:48:35.8 0:41:16.6 0:30:16.5 86 1:32:37.0 97 2:25:28.1 99
92 3483 detail závodníka BARTLOG Nikos GER 1974 tri2b.com A/N Triathlonteam /WSV Bad Tölz 8. /  H 41 2:48:41.0 0:41:21.8 0:30:58.2 99 1:33:03.0 98 2:25:20.3 93
93 3301 detail závodníka WÜNSCHE Frank GER 1969 TSV90Neukirch 17. /  H 46 2:48:43.5 0:41:24.3 0:31:26.2 105 1:33:25.0 100 2:25:27.1 98
94 3347 detail závodníka AKHMETDINOV Vitaly RUS 1961 --- 12. /  H 56 2:48:47.0 0:41:27.8 0:32:16.0 124 1:34:07.0 104 2:25:26.1 97
95 3513 detail závodníka SOMMER Manfred GER 1966 TSV Buchenberg 15. /  H 51 2:49:14.0 0:41:54.8 0:30:12.2 81 1:34:00.5 103 2:26:16.4 101
96 3044 detail závodníka SAMUELSEN Kjetil NOR 1970 Pulpit Rock 18. /  H 46 2:49:14.5 0:41:55.3 0:29:10.5 48 1:31:45.1 87 2:24:51.6 90
97 3492 detail závodníka THIERE Matthias GER 1975 TV Weiler i.d.B. 9. /  H 41 2:49:16.8 0:41:57.6 0:29:25.0 60 1:31:23.1 72 2:24:52.6 92
98 3313 detail závodníka YURPALOV Oleg RUS 1965 FIZCLUB 16. /  H 51 2:49:32.0 0:42:12.8 0:30:58.2 98 1:32:07.8 89 2:24:51.8 91
99 3329 detail závodníka KALIAGIN Mikhail RUS 1961 --- 13. /  H 56 2:49:41.0 0:42:21.8 0:32:30.2 135 --- --- 2:26:38.1 103
100 3462 detail závodníka BERGSTRÖM Max SWE 1989 Team Ammergauer Alpen 15. /  H 21 2:50:14.8 0:42:55.6 0:31:17.0 103 1:33:56.5 102 2:26:29.6 102

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru