König Ludwig Lauf - König Ludwig Lauf - FT

Běžecké lyžování
DATUM :2.2.2019 MÍSTO :Oberammergau

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
1 3924 detail závodníka MARIO Drescher AUT 1987 --- 1. /  H 31 0:24:09.5 0:00:00.0
2 3803 detail závodníka MAYER Fabian GER 1990 ELEVEN Eintracht Braunschweig Skimarathon Team 1. /  H 21 0:24:10.6 0:00:01.0
3 3913 detail závodníka BJERNHED NORDAHL Johan SWE 2000 --- 1. /  J 19 M 0:24:21.8 0:00:12.2
4 3891 detail závodníka DEIGENTESCH Marion GER 1995 --- 1. /  D 21 0:24:27.0 0:00:17.4
5 3801 detail závodníka SZCZOTKA Mateusz POL 1998 Ski klub Jablonec 2. /  H 21 0:24:30.5 0:00:21.0
6 3838 detail závodníka VONTOBEL Hano SUI 1964 SC am Bachtel 1. /  H 51 0:24:34.0 0:00:24.4
7 3879 detail závodníka SCHMEIß Lukas GER 2003 SC Motor Zella-Mehlis 1. /  J 16 M 0:25:10.8 0:01:01.2
8 3911 detail závodníka JURIJ Propp GER 1980 SAUERLAND SKI TEAM 1. /  H 36 0:25:13.5 0:01:04.0
9 3804 detail závodníka LÜNEBURG Paul GER 1991 BTSV Eintracht Ski 3. /  H 21 0:25:46.3 0:01:36.7
10 3802 detail závodníka MÜLLER Uwe GER 1980 ATSV Gebirge Gelobtland 2. /  H 36 0:26:19.0 0:02:09.5
11 3869 detail závodníka ZIMMERMANN Manuel GER 1995 SC Gefrees 4. /  H 21 0:26:19.9 0:02:10.3
12 3903 detail závodníka SCHMIDT Sebastian GER 1999 BTSV Eintracht Ski 2. /  J 19 M 0:26:37.3 0:02:27.7
13 3906 detail závodníka KAISER Maximilian GER 2002 SV Medizin Bad Liebenstein 1. /  J 17 M 0:26:37.5 0:02:28.0
14 3807 detail závodníka GROTZ Michael GER 1965 SC Marktoberdorf 2. /  H 51 0:27:00.6 0:02:51.1
15 3889 detail závodníka HARTMANN Till GER 2001 SC Rückershausen / SAUERLAND SKI TEAM 2. /  J 17 M 0:27:30.1 0:03:20.5
16 3885 detail závodníka SCHICKER Tim GER 1990 SV Burkhardtsgrün 5. /  H 21 0:27:34.8 0:03:25.2
17 3840 detail závodníka OESTREICH Thomas GER 1980 AHASHSEPN Ausdauernetzwerk 3. /  H 36 0:27:57.0 0:03:47.5
18 3834 detail závodníka OESTREICH Klaus GER 1982 AHASHSEPN Ausdauernetzwerk 4. /  H 36 0:28:41.8 0:04:32.2
19 3849 detail závodníka BECKERT Barbara GER 1962 SC Todtnau 1. /  D 56 0:29:21.0 0:05:11.5
20 3808 detail závodníka ZIMARE Hagen GER 1964 SG Klotzsche 3. /  H 51 0:29:22.3 0:05:12.7
21 3900 detail závodníka FISCHER Thomas GER 1973 --- 1. /  H 46 0:30:40.1 0:06:30.5
22 3810 detail závodníka ZIMARE Franziska GER 1966 SG Klotzsche 1. /  D 51 0:31:11.1 0:07:01.5
23 3813 detail závodníka TONN Ludwig GER 2002 SC Buntenbock 3. /  J 17 M 0:31:15.6 0:07:06.0
24 3928 detail závodníka FISCHER Theresa GER 1994 --- 2. /  D 21 0:31:42.3 0:07:32.7
25 3865 detail závodníka KRINER Andreas GER 1986 --- 2. /  H 31 0:31:52.8 0:07:43.2
26 3908 detail závodníka KLOBUCZEK Heinrich GER 1964 --- 4. /  H 51 0:32:02.4 0:07:52.8
27 3811 detail závodníka GUTMANN Lukas GER 1993 --- 6. /  H 21 0:32:05.1 0:07:55.5
28 3899 detail závodníka GERUM Sebastian GER 1982 --- 5. /  H 36 0:32:31.6 0:08:22.0
29 3886 detail závodníka GELFERT Lisa GER 1993 Skiverein Schönheide 3. /  D 21 0:32:33.8 0:08:24.2
30 3897 detail závodníka SCHUSTER Katrin GER 2003 TSV Altenau 1. /  J 16 W 0:32:42.3 0:08:32.7
31 3806 detail závodníka ZIMARE Rosa GER 2001 SG Klotsche e.V. 1. /  J 17 W 0:32:51.6 0:08:42.0
32 3880 detail závodníka LENGDOBLER Vroni GER 1997 SC Murnau 4. /  D 21 0:33:50.8 0:09:41.2
33 3835 detail závodníka TONN Albrecht GER 2004 SC Buntenbock 1. /  J 15 M 0:33:54.6 0:09:45.0
34 3910 detail závodníka GREBNER Diana GER 1972 SV Waakirchen 1. /  D 46 0:34:13.3 0:10:03.7
35 3868 detail závodníka KATZL Florian GER 2001 --- 4. /  J 17 M 0:34:45.1 0:10:35.5
35 3884 detail závodníka MAILÄNDER Forian GER 2002 keiner 4. /  J 17 M 0:34:45.1 0:10:35.5
37 3860 detail závodníka HUNGER Nils-Erik GER 2003 SG Klotzsche 2. /  J 16 M 0:34:54.8 0:10:45.2
38 3893 detail závodníka OSTLER Lukas GER 2002 SkiClub Oberammergau 6. /  J 17 M 0:35:00.6 0:10:51.0
39 3851 detail závodníka WRIGHT Makenzie USA 1986 --- 1. /  D 31 0:35:03.6 0:10:54.0
40 3894 detail závodníka SCHWARZ Julian GER 2003 SkiClub Oberammergau 3. /  J 16 M 0:35:07.3 0:10:57.7
41 3830 detail závodníka SCHREINER Michael GER 1983 --- 6. /  H 36 0:35:13.6 0:11:04.0
42 3863 detail závodníka SCHWARZ Benjamin GER 1981 100%Schwarzarbeit 7. /  H 36 0:35:23.1 0:11:13.5
43 3845 detail závodníka DIEMER Pia GER 2004 TG 48 Schweinfurt 1. /  J 15 W 0:35:42.1 0:11:32.5
44 3909 detail závodníka POONYANUCH Klobuczek CZE 1981 --- 1. /  D 36 0:35:49.3 0:11:39.8
45 3929 detail závodníka GAISREITER Christian GER 1972 MTB club Ohlstadt 2. /  H 46 0:35:52.8 0:11:43.3
46 3833 detail závodníka SORGJERD Oyvind GER 1967 Telenor 5. /  H 51 0:35:58.6 0:11:49.0
47 3896 detail závodníka HÄRINGER Sonja GER 1985 --- 2. /  D 31 0:36:00.1 0:11:50.6
48 3890 detail závodníka BÄTZ Udo GER 1974 VfB Steinach 1. /  H 41 0:36:00.3 0:11:50.7
49 3904 detail závodníka NOODT Karin GER 1966 SC Buntenbock 2. /  D 51 0:36:00.9 0:11:51.3
50 3823 detail závodníka ENGEL Birger GER 1961 Hike'n Bike Base 1. /  H 56 0:36:11.3 0:12:01.7
51 3814 detail závodníka KÄFLEIN Roland GER 1957 SC Baden-Baden 1. /  H 61 0:36:19.3 0:12:09.7
52 3874 detail závodníka KNAUTH Henry GER 1951 DAV-Berlin 1. /  H 66 0:36:23.1 0:12:13.6
53 3839 detail závodníka BODEN Nico GER 2003 SG Klotzsche e.V. 4. /  J 16 M 0:36:34.3 0:12:24.7
54 3907 detail závodníka TONN Friedrich GER 2007 --- 1. /  S 12 M 0:36:37.3 0:12:27.8
55 3861 detail závodníka NEUBAUER Michael GER 1989 Baltininers 7. /  H 21 0:36:49.3 0:12:39.7
56 3832 detail závodníka PECENKOVA Michaela CZE 2003 SOKOL SENOHRABY 2. /  J 16 W 0:36:52.6 0:12:43.0
57 3895 detail závodníka ZIKELI Eva GER 2002 TSV Altenau 2. /  J 17 W 0:37:16.1 0:13:06.5
58 3901 detail závodníka STÖRRINGER Thomas GER 1966 MTV Seesen 6. /  H 51 0:37:57.6 0:13:48.0
59 3858 detail závodníka WENGENMAYR Matthias GER 2005 DJK Augsburg Hochzoll 1. /  S 14 M 0:38:28.1 0:14:18.5
60 3862 detail závodníka BRAUNE Katharina GER 1983 Tri Team Freiburg 2. /  D 36 0:38:28.6 0:14:19.0
61 3831 detail závodníka MORGNER Anne-Kathleen GER 1989 --- 5. /  D 21 0:38:33.6 0:14:24.0
62 3923 detail závodníka ELLER Viktoria GER 1984 --- 3. /  D 31 0:38:56.3 0:14:46.8
63 3922 detail závodníka SCHMID Hubert GER 1970 SV Söchering 3. /  H 46 0:38:56.8 0:14:47.3
64 3819 detail závodníka PUDERBACH Alexander GER 1992 SRC Heimbach- Weis 2000 e.V. 8. /  H 21 0:39:12.6 0:15:03.0
65 3882 detail závodníka KÜNZL Fabienne GER 2004 DJK Falkenberg 2. /  J 15 W 0:39:22.6 0:15:13.0
66 3826 detail závodníka SCHUSTER Josef GER 1950 --- 2. /  H 66 0:39:53.3 0:15:43.8
67 3912 detail závodníka MEIßNER Ralf GER 1960 AC Apolda 2. /  H 56 0:40:18.4 0:16:08.8
68 3824 detail závodníka DARSCHEID Frank GER 1966 Donau Ruder Club Deggendorf 2001 e. V. 7. /  H 51 0:40:27.7 0:16:18.1
69 3841 detail závodníka VON HUBATIUS Ilka GER 1985 Altkönig Racing Team 4. /  D 31 0:40:34.1 0:16:24.5
70 3859 detail závodníka WÖHL Caroline GER 2001 SG Klotzsche 3. /  J 17 W 0:40:53.6 0:16:44.0
71 3812 detail závodníka MAAR Hubert GER 1968 Curling Zillertal 8. /  H 51 0:41:01.1 0:16:51.5
72 3864 detail závodníka KOPTON Mario GER 1975 BTSV Eintracht Ski 2. /  H 41 0:41:11.1 0:17:01.5
73 3822 detail závodníka WINKLER Florian GER 1991 --- 9. /  H 21 0:41:27.1 0:17:17.5
74 3925 detail závodníka TERLSON Adam USA 1987 --- 3. /  H 31 0:41:32.6 0:17:23.0
75 3875 detail závodníka BRAUN Tamara GER 1990 Wirfueryannic e.V. 6. /  D 21 0:41:35.6 0:17:26.0
76 3871 detail závodníka WERR Christoph GER 1951 Naturfreunde Wals 3. /  H 66 0:42:27.1 0:18:17.5
77 3881 detail závodníka KRISTI Pajo EST 1976 Sportravel 1. /  D 41 0:42:28.6 0:18:19.0
78 3905 detail závodníka SCHWEIGER Christoph GER 2003 --- 5. /  J 16 M 0:42:40.6 0:18:31.0
79 3914 detail závodníka STIMPEL Burkhard GER 1955 Uslar 2. /  H 61 0:42:42.1 0:18:32.5
80 3846 detail závodníka DIEMER Birgit GER 1965 TG 48 Schweinfurt 3. /  D 51 0:43:05.6 0:18:56.0
81 3873 detail závodníka ZICHER Sabine GER 1994 --- 7. /  D 21 0:43:15.1 0:19:05.5
82 3815 detail závodníka MEDER Reinhold GER 1949 SC Waldau 4. /  H 66 0:44:39.9 0:20:30.3
83 3848 detail závodníka LAUHOFF Andre GER 1975 Altkönig Racing Team 3. /  H 41 0:44:42.9 0:20:33.3
84 3872 detail závodníka WALLNER Annemarie AUT 1956 Naturfreunde Wals 1. /  D 61 0:45:12.9 0:21:03.3
85 3883 detail závodníka MEURER Karolin GER 2001 --- 4. /  J 17 W 0:45:37.9 0:21:28.3
86 3870 detail závodníka BÄCK Monika GER 1995 --- 8. /  D 21 0:45:48.4 0:21:38.8
87 3854 detail závodníka MARTYANOVA Ekaterina GER 1990 --- 9. /  D 21 0:46:50.4 0:22:40.8
88 3926 detail závodníka BRÄNDLE Eberhard GER 1937 SV Auingen 1. /  H 81 0:47:03.4 0:22:53.8
89 3817 detail závodníka FÖRSTER Roland GER 1950 K.V.Lößnitz 5. /  H 66 0:47:46.1 0:23:36.5
90 3918 detail závodníka EVERS Mareen SUI 1989 --- 10. /  D 21 0:48:10.9 0:24:01.3
91 3927 detail závodníka FRITZSCHE Anna GER 1983 Skiklub Dresden-Niedersedlitz 3. /  D 36 0:48:21.1 0:24:11.5
92 3828 detail závodníka KOZLEROVA Zuzana CZE 1976 beachwell 2. /  D 41 0:49:46.6 0:25:37.0
93 3892 detail závodníka WINTER Susanne AUT 1966 ULC Riverside Mödling 4. /  D 51 0:51:07.4 0:26:57.8
94 3867 detail závodníka MANGER Liane GER 1963 --- 2. /  D 56 0:51:58.9 0:27:49.3
95 3836 detail závodníka TONN Babette GER 1968 SC Buntenbock 5. /  D 51 0:52:06.6 0:27:57.1
96 3847 detail závodníka PROSKE Cathleen GER 1974 Strassenräuber Geithain 3. /  D 41 0:53:54.7 0:29:45.1
97 3930 detail závodníka WERBACH Nicolas GER 1990 --- 10. /  H 21 0:54:03.6 0:29:54.1
98 3921 detail závodníka KREIL Sabine GER 1967 --- 6. /  D 51 0:55:43.9 0:31:34.3
99 3855 detail závodníka SANNIKOVA Kseniia RUS 1985 --- 5. /  D 31 0:56:39.4 0:32:29.8
100 3844 detail závodníka EHRENPFORDT Susanne GER 1976 BTSV Eintracht Ski 4. /  D 41 1:04:31.9 0:40:22.4

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru