König Ludwig Lauf - König Ludwig Lauf - CT

Běžecké lyžování
DATUM :3.2.2019 MÍSTO :Oberammergau

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 9 km # 23 km # 41 km #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 9 km # 23 km # 41 km #
1 45 detail závodníka PEDERSEN Morten Eide NOR 1987 Lillehammer Skiklub 1. /  H 31 2:28:18.9 0:00:00.0 0:30:44.4 16 1:24:49.3 1 2:10:18.6 10
2 32 detail závodníka ŘEZÁČ Stanislav CZE 1973 Slavia Pojistovna Sport Team 1. /  H 46 2:28:20.7 0:00:01.7 0:30:49.4 41 1:24:55.1 11 2:10:06.3 1
3 38 detail závodníka TARANTOLA Damien FRA 1991 E-LIBERTY SKI TEAM 1. /  H 21 2:28:21.1 0:00:02.1 0:30:40.1 2 1:24:50.1 3 2:10:14.6 3
4 92 detail závodníka FERRARI Francesco ITA 1994 --- 2. /  H 21 2:28:21.2 0:00:02.2 0:30:40.9 4 1:24:57.1 14 2:10:19.6 12
5 9 detail závodníka GUIGONNET Loic FRA 1992 E-LIBERTY SKI TEAM 3. /  H 21 2:28:21.7 0:00:02.7 0:30:43.0 10 1:24:49.8 2 2:10:13.6 2
6 39 detail závodníka AUGER Antoine FRA 1995 E-LIBERTY SKI TEAM 4. /  H 21 2:28:22.6 0:00:03.6 0:30:40.9 3 1:24:53.1 8 2:10:15.3 5
7 47 detail závodníka THYLI Vetle NOR 1989 Raufoss Ii 5. /  H 21 2:28:22.7 0:00:03.7 0:30:44.2 15 1:24:52.6 6 2:10:21.6 16
8 31 detail závodníka CHAUVET Benoit FRA 1981 JOB STATION ROSSIGNOL 1. /  H 36 2:28:23.9 0:00:05.0 0:30:46.1 27 1:24:57.6 15 2:10:14.9 4
9 8 detail závodníka AGNELLET Gerard FRA 1992 E-LIBERTY SKI TEAM 6. /  H 21 2:28:24.4 0:00:05.4 0:30:45.4 20 1:24:54.6 10 2:10:17.3 8
10 36 detail závodníka HÖSLI Corsin SUI 1992 BSV Pro Team 7. /  H 21 2:28:24.7 0:00:05.7 0:30:44.4 18 1:24:51.9 5 2:10:16.6 7
11 91 detail závodníka BRIGADOI Mauro ITA 1992 TEAM ROBINSONPETSHOP TRAINER 8. /  H 21 2:28:26.9 0:00:07.9 0:30:41.4 6 1:24:58.1 16 2:10:21.1 14
12 2 detail závodníka MOUGEL Adrien FRA 1988 JOB STATION ROSSIGNOL 2. /  H 31 2:28:27.9 0:00:08.9 0:30:43.9 14 1:25:00.3 18 2:10:22.8 17
13 35 detail závodníka POIRRIER Bastien ITA 1988 JOB STATION ROSSIGNOL 3. /  H 31 2:28:29.9 0:00:10.9 0:30:47.2 32 1:24:53.8 9 2:10:19.0 11
14 22 detail závodníka WEIRICH Nils GER 1997 Team Forever Nordic 9. /  H 21 2:28:30.2 0:00:11.2 0:30:42.8 9 1:25:01.3 21 2:10:21.3 15
15 24 detail závodníka LECHNER Fabio SUI 1994 BSV Pro Team Nordic 10. /  H 21 2:28:30.9 0:00:11.9 0:30:45.9 25 1:24:55.6 12 2:10:17.6 9
16 42 detail závodníka VESTERHEIM Magnus NOR 1994 Kvaefjord Ii 11. /  H 21 2:28:32.2 0:00:13.2 0:30:41.4 5 1:25:00.3 19 2:10:26.4 23
17 43 detail závodníka VOELZ Christian GER 1986 Adidas XCS-Team 4. /  H 31 2:28:32.4 0:00:13.5 0:30:41.6 7 1:24:52.6 6 2:10:15.8 6
18 46 detail závodníka BERG Stian NOR 1994 Hamar skiklubb 12. /  H 21 2:28:32.7 0:00:13.7 0:30:45.4 20 1:24:55.6 12 2:10:23.1 18
19 16 detail závodníka KORNFIELD Tyler USA 1991 APU Nordic Ski Center 13. /  H 21 2:28:33.9 0:00:14.9 0:30:46.9 31 1:25:01.3 20 2:10:24.1 19
20 15 detail závodníka SKINSTAD Petter Soleng NOR 1989 Team Sport 1 Skinstad 14. /  H 21 2:28:35.7 0:00:16.7 0:30:47.5 34 1:24:59.8 17 2:10:25.4 22
21 44 detail závodníka LENTSCH Urban AUT 1994 Adidas XCS-Team 15. /  H 21 2:28:40.9 0:00:21.9 0:30:44.6 19 1:25:26.8 26 2:10:25.1 21
22 20 detail závodníka KUISLE Michael GER 1995 Team Forever Nordic 16. /  H 21 2:28:41.9 0:00:22.9 0:30:45.5 24 1:24:51.3 4 2:10:20.8 13
23 642 detail závodníka KJOLHAMAR Vegard NOR 1985 Team Milslukern Driv Trening 5. /  H 31 2:29:18.1 0:00:59.1 0:30:45.5 23 1:25:05.1 25 2:10:41.1 27
24 68 detail závodníka KORSGREN Lina SWE 1988 Aare Laengdskidklubb 1. /  D 31 2:29:18.2 0:00:59.2 0:30:45.4 22 1:25:31.3 27 2:10:32.8 24
25 1302 detail závodníka REICHART Hans-Werner GER 1971 Team TOKO Deutschland 2. /  H 46 2:29:22.9 0:01:04.0 0:30:46.4 29 1:25:32.1 28 2:10:24.4 20
26 57 detail závodníka GRÄFNINGS Maria SWE 1985 SAS Pro Team 2. /  D 31 2:29:25.2 0:01:06.2 0:30:48.2 37 1:25:32.3 29 2:10:33.1 25
27 1264 detail závodníka SPIRIN Sergey RUS 1971 --- 3. /  H 46 2:30:31.2 0:02:12.2 0:30:46.0 26 1:25:03.6 24 2:10:40.6 26
28 21 detail závodníka FROST Robin GER 1993 Team Forever Nordic 17. /  H 21 2:31:11.4 0:02:52.5 0:30:39.4 1 1:25:01.3 21 2:11:00.6 28
29 33 detail závodníka HARTIG Fabian GER 1996 ELEVEN Eintracht Braunschweig Skimarathon Team 18. /  H 21 2:32:38.9 0:04:20.0 0:30:43.7 13 1:25:35.1 31 2:11:37.6 29
30 34 detail závodníka SUTTER Martin AUT 1980 Fischer Racing Team 2. /  H 36 2:33:24.4 0:05:05.5 0:30:46.2 28 1:25:03.1 23 2:11:47.8 30
31 124 detail závodníka WETTERLING Felix GER 1990 Team Rossignol 19. /  H 21 2:35:06.4 0:06:47.4 0:30:42.4 8 1:25:52.3 32 2:13:44.0 31
32 189 detail závodníka KUHN Matthias AUT 1988 Salomon Nordic Team Austria 6. /  H 31 2:35:18.2 0:06:59.2 0:30:48.4 39 1:26:09.8 35 2:13:49.8 32
33 30 detail závodníka SUTTER Stefan AUT 1982 Skimarathon Team Austria 3. /  H 36 2:38:45.7 0:10:26.7 0:30:47.2 33 1:26:04.8 33 2:16:46.9 34
34 19 detail závodníka SCHAAD Fabian SUI 1992 SAS Pro Team 20. /  H 21 2:39:43.7 0:11:24.7 0:30:43.4 11 1:25:34.8 30 2:16:12.4 33
35 112 detail závodníka DEBERTIN Dirk GER 1967 ELEVEN Eintracht Braunschweig Skimarathon Team 1. /  H 51 2:39:44.0 0:11:25.0 0:30:47.6 36 1:28:31.8 43 2:17:47.6 35
36 58 detail závodníka MANNIMA Tatjana EST 1980 SAS Pro Team 1. /  D 36 2:40:02.0 0:11:43.0 0:30:52.9 55 1:28:31.6 42 2:17:47.9 36
37 1266 detail závodníka DRUGIN Konstantin RUS 1973 --- 4. /  H 46 2:43:01.5 0:14:42.5 0:30:49.7 44 1:27:54.1 40 2:19:54.1 40
38 120 detail závodníka HEILAND Jonas GER 1997 --- 21. /  H 21 2:43:02.0 0:14:43.0 0:30:43.7 12 1:26:10.1 36 2:19:51.4 38
39 18 detail závodníka STEURER Thomas AUT 1977 Tom`s coaching 1. /  H 41 2:43:08.5 0:14:49.5 0:30:49.9 45 1:28:33.6 44 2:21:46.1 46
40 193 detail závodníka PEDEVILLA Robert AUT 1978 WSV Neustift 2. /  H 41 2:43:08.7 0:14:49.7 0:30:51.5 51 1:28:37.3 45 2:19:49.4 37
41 191 detail závodníka HAAS Erwin GER 1957 RC Allgäu 1. /  H 61 2:44:09.5 0:15:50.5 0:30:50.6 49 1:28:50.6 51 2:21:48.9 49
42 26 detail závodníka HARTIG Tobias GER 1994 ELEVEN Eintracht Braunschweig Skimarathon Team 22. /  H 21 2:44:17.7 0:15:58.8 0:30:47.5 35 1:27:52.1 39 2:19:53.9 39
43 40 detail závodníka FISCHER Simon GER 1981 Sv Oberreute 4. /  H 36 2:44:28.0 0:16:09.0 0:30:44.4 17 1:26:47.3 37 2:19:58.9 41
44 67 detail závodníka BOUDÍKOVÁ Adéla CZE 1986 --- 3. /  D 31 2:44:29.7 0:16:10.7 0:30:48.2 38 1:28:28.8 41 2:19:59.4 42
45 118 detail závodníka BURGARDT Marc GER 1993 MADSHUS Racing Team 23. /  H 21 2:44:44.2 0:16:25.3 0:30:48.4 40 1:28:38.6 46 2:21:47.9 47
46 122 detail závodníka TREUDE Jürgen GER 1983 Ski Run and Bike Wildsteig 5. /  H 36 2:44:57.7 0:16:38.8 0:30:50.2 47 1:26:50.1 38 2:20:32.9 43
47 1106 detail závodníka GERSTENGARBE Jörg GER 1973 SC Willingen 5. /  H 46 2:45:12.0 0:16:53.0 0:30:50.1 46 1:28:50.1 50 2:21:00.7 45
48 60 detail závodníka MORAVCOVA Klara CZE 1983 Ski klub Jablonec nad Nisou 2. /  D 36 2:45:31.5 0:17:12.5 0:30:49.4 41 1:28:47.3 49 2:21:48.1 48
49 1056 detail závodníka LOGACHEV Aleksandr RUS 1976 --- 3. /  H 41 2:45:39.5 0:17:20.5 0:30:52.6 54 1:28:58.3 54 2:22:16.1 51
50 756 detail závodníka BARANOV Evgeny RUS 1979 Zelenograd 6. /  H 36 2:45:58.5 0:17:39.5 0:30:51.5 51 1:28:43.1 48 2:22:09.1 50
51 1023 detail závodníka FRÄSDORF Michel GER 2000 Skiverein Hasselfelde 1. /  J 19 M 2:46:33.2 0:18:14.3 0:30:46.7 30 1:26:06.1 34 2:20:58.1 44
52 736 detail závodníka LEUPOLD Jörg GER 1970 VfA endLOS Dresden 6. /  H 46 2:47:04.0 0:18:45.0 0:32:30.6 78 1:34:03.3 65 2:25:30.1 57
53 37 detail závodníka ENDRST Pavel CZE 1976 --- 4. /  H 41 2:47:11.2 0:18:52.3 0:30:52.1 53 1:29:49.8 56 2:23:53.1 54
54 197 detail závodníka VANNINEN Matti-Pekka FIN 1969 --- 7. /  H 46 2:47:39.0 0:19:20.0 0:31:10.1 60 1:31:30.8 60 2:24:27.1 55
55 221 detail závodníka BRÜNNEL Silvio GER 1968 SC Norweger Annaberg 2. /  H 51 2:47:46.5 0:19:27.5 0:32:22.4 75 1:34:03.6 66 2:25:33.9 58
56 199 detail závodníka GEHRKE Tobias GER 1979 Birke ID 199637 7. /  H 36 2:47:57.0 0:19:38.0 0:31:16.9 62 1:31:33.1 61 2:24:28.1 56
57 187 detail závodníka SELTER Benjamin GER 1996 TV Attendorn 24. /  H 21 2:48:01.5 0:19:42.5 0:30:51.4 50 1:28:57.3 52 2:22:24.1 52
58 142 detail závodníka OTTILINGER Patrick GER 1989 Asarna IK 25. /  H 21 2:48:03.0 0:19:44.0 0:30:50.2 47 1:28:57.8 53 2:23:08.6 53
59 1305 detail závodníka EIDEM Ola Morten NOR 1958 Selbustrand IL 2. /  H 61 2:49:19.0 0:21:00.0 0:32:38.1 83 1:34:15.3 71 2:25:58.3 59
60 27 detail závodníka VOGLER Matthias GER 1999 SC Pfronten 2. /  J 19 M 2:50:32.8 0:22:13.8 0:30:54.1 56 1:29:02.1 55 2:26:20.4 61
61 114 detail závodníka MÜLLER Geri GER 1964 SC Immenstadt Team Madshus 3. /  H 51 2:50:33.0 0:22:14.0 0:31:12.6 61 1:30:50.6 59 2:26:35.1 63
62 212 detail závodníka EGGERSBERGER Josef GER 1956 SV Waakirchen 3. /  H 61 2:50:35.0 0:22:16.0 0:32:33.6 81 1:34:26.3 74 2:26:36.4 64
63 625 detail závodníka GARVIK Morten NOR 1966 Team Milslukern 4. /  H 51 2:50:35.8 0:22:16.8 0:32:32.9 80 1:34:07.8 69 2:27:26.1 65
64 63 detail závodníka STIFFLER Tatjana SUI 1988 SAS Pro Team 4. /  D 31 2:50:37.0 0:22:18.0 0:32:12.1 69 1:34:34.1 76 2:27:26.6 66
65 102 detail závodníka JURIJ Propp GER 1980 SAUERLAND SKI TEAM 8. /  H 36 2:51:18.5 0:22:59.5 0:30:49.5 43 1:28:41.8 47 2:26:21.9 62
66 198 detail závodníka HOFER Georg AUT 1974 WSV Neustift 5. /  H 41 2:51:19.5 0:23:00.5 0:31:01.6 58 1:30:43.3 57 2:26:18.9 60
67 210 detail závodníka CIHA Jan GER 1991 SKG-Gersfeld 26. /  H 21 2:52:02.8 0:23:43.8 0:32:15.6 72 1:34:38.3 78 2:28:01.6 74
68 109 detail závodníka UUSITALO Tero FIN 1970 Vantaan Hiihtoseura 8. /  H 46 2:52:03.0 0:23:44.0 0:33:24.9 100 1:35:43.6 84 2:28:00.7 72
69 146 detail závodníka VIRTANEN Teemu FIN 1967 Finlandia-hiihto Team 5. /  H 51 2:52:05.8 0:23:46.8 0:31:01.9 59 1:32:05.8 62 2:27:48.1 67
70 5001 detail závodníka BUBULA Pawel POL 1980 Skipol.pl Team 9. /  H 36 2:52:11.5 0:23:52.5 0:32:07.4 66 1:34:41.1 80 2:28:01.6 74
71 217 detail závodníka WOJTYLA Jozef POL 1968 Lks Pogorze/Skipol.pl 6. /  H 51 2:52:11.5 0:23:52.5 0:32:14.6 71 1:34:41.1 80 2:28:01.1 73
72 209 detail závodníka EICHHOLZER Gert GER 1974 SAUERLAND SKI TEAM 6. /  H 41 2:52:12.0 0:23:53.0 0:32:54.6 93 1:36:00.3 87 2:28:38.1 77
73 1182 detail závodníka GROß Sebastian GER 1974 SC Norweger Annaberg 7. /  H 41 2:52:12.3 0:23:53.3 0:32:19.1 74 1:34:01.6 64 2:27:49.6 70
74 203 detail závodníka KREJZA Luboš CZE 1971 ATLETIKO FRYMBURK 9. /  H 46 2:52:13.3 0:23:54.3 0:32:31.9 79 1:34:41.1 79 2:28:53.6 78
75 674 detail závodníka PAVLENKOV Oleg RUS 1970 Endurance67 10. /  H 46 2:52:19.0 0:24:00.0 0:32:27.9 77 1:34:25.8 73 2:27:48.9 68
76 1161 detail závodníka MÜLLER Uwe GER 1980 ATSV Gebirge Gelobtland 10. /  H 36 2:52:31.8 0:24:12.8 0:32:14.1 70 1:34:10.1 70 2:27:51.6 71
77 51 detail závodníka DONZALLAZ Nicole SUI 1981 Team First Caution 3. /  D 36 2:52:37.5 0:24:18.5 0:33:23.9 99 1:35:45.1 85 2:28:02.9 76
78 200 detail závodníka SCHULER Adrian GER 1996 WSG Schluchsee 27. /  H 21 2:52:49.8 0:24:30.8 0:31:17.4 63 1:30:44.8 58 2:27:49.4 69
79 192 detail závodníka SHAW Phil CAN 1966 Canada 7. /  H 51 2:54:48.0 0:26:29.0 0:34:11.4 111 1:38:10.3 103 2:31:51.4 89
80 5066 detail závodníka TANNERT Andreas GER 1969 SKG Gersfeld 11. /  H 46 2:55:27.5 0:27:08.5 0:31:55.4 65 1:34:32.6 75 2:30:45.6 82
81 65 detail závodníka VIRTANEN Nina FIN 1991 --- 1. /  D 21 2:55:32.3 0:27:13.3 0:32:09.6 68 1:34:17.6 72 2:29:55.1 80
82 1140 detail závodníka BIERI Beat SUI 1963 SC Zweisimmen 1. /  H 56 2:55:33.5 0:27:14.5 0:32:23.1 76 1:34:05.8 67 2:29:47.4 79
83 981 detail závodníka FLAVYANOV Igor RUS 1970 Sporttravel Estonia 12. /  H 46 2:55:33.5 0:27:14.6 0:33:26.1 102 1:36:07.6 93 2:31:14.9 85
84 242 detail závodníka PAULU Jan CZE 1974 --- 8. /  H 41 2:55:47.8 0:27:28.8 0:32:51.9 90 1:36:04.8 91 2:30:46.1 83
85 1079 detail závodníka HOLLAND Marcel GER 1980 NSV Wernigerode 11. /  H 36 2:56:03.8 0:27:44.8 0:32:18.4 73 1:34:06.3 68 2:29:56.9 81
86 211 detail závodníka BLOCH Filip CZE 1974 ATLETIKO FRYMBURK 9. /  H 41 2:56:12.3 0:27:53.3 0:33:25.6 101 1:36:10.6 97 2:31:50.1 87
87 224 detail závodníka GEISSLER Roland GER 1960 SWV Lauchhammer 2. /  H 56 2:56:23.0 0:28:04.0 0:33:23.4 98 1:36:10.3 96 2:31:49.1 86
88 208 detail závodníka PENNER Paolo ITA 1987 Sci club Ledrense 7. /  H 31 2:56:23.3 0:28:04.3 0:32:08.9 67 1:34:37.6 77 2:31:51.2 88
89 1100 detail závodníka HELBIG Steffen GER 1966 SC Norweger Annaberg 8. /  H 51 2:56:38.0 0:28:19.0 0:33:37.4 105 1:36:11.4 98 2:31:12.6 84
90 207 detail závodníka BESENDORFER Robert GER 1975 TSV Natternberg e.V. 1968 10. /  H 41 2:58:21.8 0:30:02.8 0:36:21.6 166 1:38:11.9 104 2:33:25.6 93
91 223 detail závodníka RALF Stejskal GER 1964 WSV Goldlauter 9. /  H 51 2:58:31.8 0:30:12.8 0:32:46.9 87 1:37:30.1 102 2:33:23.9 92
92 696 detail závodníka WEBER Hannes GER 1993 SC St. Peter 28. /  H 21 2:58:56.3 0:30:37.3 0:32:40.9 86 1:36:06.6 92 2:32:48.1 90
93 690 detail závodníka DILGER Michael GER 1991 SC St. Peter 29. /  H 21 2:59:31.3 0:31:12.3 0:32:39.1 84 1:36:07.8 94 2:32:50.4 91
94 716 detail závodníka VERSEN Lennert GER 1985 SC Girkhausen / SAUERLAND SKI TEAM 8. /  H 31 2:59:38.1 0:31:19.1 0:32:56.1 94 1:36:09.1 95 2:33:52.7 96
95 1265 detail závodníka SEDLENIEKS Ivars LAT 1958 Rollertour Cesis 4. /  H 61 2:59:43.8 0:31:24.8 0:35:31.6 139 1:39:01.1 107 2:35:00.2 99
96 1247 detail závodníka DARGATZ Tobias GER 1990 xc-ski.de AHASHSEPN Skimarathon Team 30. /  H 21 3:00:00.0 0:31:41.0 0:32:50.4 89 1:36:00.8 88 2:33:51.4 95
97 66 detail závodníka MÜLLER Franziska GER 1995 Team Forever Nordic 2. /  D 21 3:00:24.3 0:32:05.3 0:33:13.1 97 1:35:56.8 86 2:34:21.4 98
98 1183 detail závodníka KACENA Vojtech CZE 1979 SMT 12. /  H 36 3:01:12.5 0:32:53.6 0:35:32.6 140 1:41:20.1 121 2:36:53.2 106
99 895 detail závodníka LASTOCHKIN Vladislav RUS 1979 Endurance67 13. /  H 36 3:01:12.8 0:32:53.8 0:32:53.4 92 1:36:04.1 89 2:34:20.1 97
100 665 detail závodníka FRÖHLICH Mike GER 1963 SSV 1863 Sayda 3. /  H 56 3:01:12.8 0:32:53.8 0:34:24.6 114 1:38:56.6 106 2:35:58.4 101

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru