Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | Ztráta | 9 km | # | 17 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 2047 | WIESNER Klaus | 1959 | Team Schelter Ohrdruf | 1:15:58.8 | 0:00:00.0 | 0:33:37.7 | 1 | 1:06:47.4 | 1 | ||
2 | diplom | 2044 | KÖRBS Peter | 1959 | TSV Ausbach | 1:22:13.3 | 0:06:14.4 | 0:35:58.0 | 2 | 1:12:04.4 | 2 | ||
3 | diplom | 2041 | BLAZEK Jiri | 1961 | Ski Nordic Marianske Lazne | 1:23:54.9 | 0:07:56.0 | 0:36:13.0 | 3 | 1:13:37.7 | 3 | ||
4 | diplom | 2207 | JÖRGER Roberto | 1963 | nordic team Davos | 1:37:12.4 | 0:21:13.5 | 0:41:56.7 | 5 | 1:25:13.0 | 5 | ||
5 | diplom | 2370 | RESCH Peter | 1960 | --- | 1:38:09.9 | 0:22:11.0 | 0:40:18.3 | 4 | 1:24:58.0 | 4 | ||
6 | diplom | 2060 | BÖTTCHER Michael | 1961 | DAV Speyer | 1:51:49.2 | 0:35:50.3 | 0:46:35.5 | 7 | 1:37:42.8 | 7 | ||
7 | diplom | 2321 | BRANDL Michael | 1961 | --- | 1:52:11.2 | 0:36:12.3 | 0:46:39.7 | 8 | 1:37:32.3 | 6 | ||
8 | diplom | 2277 | KAHMANN Glenn | 1963 | Leipziger Triathlon e.V. | 1:54:40.7 | 0:38:41.8 | 0:46:30.0 | 6 | 1:39:45.3 | 8 | ||
9 | diplom | 2079 | SCHREITER Peter | 1959 | Skiverein Schönheide | 1:54:57.7 | 0:38:58.8 | 0:47:43.7 | 9 | 1:40:31.0 | 9 | ||
10 | diplom | 2308 | WEHNER Ralf | 1962 | Tri-Force Fulda | 1:56:48.0 | 0:40:49.1 | 0:49:26.0 | 11 | 1:42:25.8 | 10 | ||
11 | diplom | 2221 | PÖPPERL-MACHT Jürgen | 1962 | TSV Bad Endorf | 1:57:57.4 | 0:41:58.5 | 0:48:06.7 | 10 | 1:42:44.3 | 11 | ||
12 | diplom | 2072 | SCHWEIKLE Thomas | 1963 | RRK | 1:59:05.7 | 0:43:06.8 | 0:49:33.2 | 12 | 1:43:55.8 | 12 | ||
13 | diplom | 2247 | STEIGENBERGER Johann | 1959 | --- | 2:04:25.8 | 0:48:26.9 | 0:53:19.8 | 14 | 1:48:44.8 | 13 | ||
14 | diplom | 2375 | UUSITALO Jukka | 1963 | Team Electrofit | 2:05:35.0 | 0:49:36.1 | 0:52:50.3 | 13 | 1:49:31.3 | 14 | ||
15 | diplom | 2327 | MEY Manfred | 1960 | --- | 2:14:09.0 | 0:58:10.1 | 0:57:50.5 | 18 | 1:58:52.3 | 17 | ||
16 | diplom | 2157 | RODLER Christoph | 1962 | SC Kreuth | 2:14:30.5 | 0:58:31.7 | 0:55:32.3 | 16 | 1:57:18.3 | 15 | ||
17 | diplom | 2255 | MANDELLI Alberto | 1960 | Sci Club Cunardo | 2:14:49.5 | 0:58:50.7 | 0:57:13.5 | 17 | 1:57:28.1 | 16 | ||
18 | diplom | 2256 | BARTH Erwin | 1959 | --- | 2:17:21.3 | 1:01:22.4 | 0:55:32.0 | 15 | 1:59:25.1 | 18 | ||
19 | diplom | 2373 | ZIMMERMANN Alexander | 1960 | --- | 2:25:58.1 | 1:09:59.2 | 1:04:57.3 | 20 | 2:09:02.3 | 19 | ||
20 | diplom | 2082 | VILLMANN Jörg | 1961 | Bielefelder Skiclub | 2:32:36.9 | 1:16:38.0 | 1:04:50.8 | 19 | 2:13:20.3 | 20 | ||
21 | diplom | 2195 | PEREZ Rene | 1962 | --- | 2:37:34.5 | 1:21:35.7 | 1:05:56.3 | 22 | 2:18:15.6 | 21 | ||
22 | diplom | 2167 | POPPNER Uwe | 1962 | WSV Ilmenau 1908 e.V. | 2:39:41.1 | 1:23:42.3 | 1:05:55.5 | 21 | 2:18:59.1 | 22 | ||
23 | diplom | 2158 | GRANDVAUX Franck | 1962 | Clairvaux | 2:51:50.7 | 1:35:51.8 | 1:07:14.9 | 23 | 2:21:25.4 | 23 | ||
24 | diplom | 2292 | NOVOSEL Mario | 1963 | TuS Feldbach | 3:05:41.5 | 1:49:42.6 | 1:13:03.3 | 24 | 2:39:46.7 | 24 | ||
--- | 2265 | REICHLING Hubertus | 1959 | SRC Heimbach-Weis | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 2339 | MACHNITZKE Arno | 1962 | --- | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 2364 | DIEZEL Thomas | 1960 | TSV Carlsgrün | DNS | --- | --- | --- | --- | --- |