Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 9 km | # | 17 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 2002 | LEUPOLD Richard | 1997 | --- | 1. / H 21 | 1:08:47.7 | 0:00:00.0 | 0:30:03.7 | 1 | 1:00:28.1 | 1 | ||
2 | diplom | 2034 | SVARC Martin | 1994 | Ski klub Jablonec nad Nisou | 2. / H 21 | 1:10:44.1 | 0:01:56.3 | 0:30:30.9 | 3 | 1:02:18.6 | 2 | ||
3 | diplom | 2001 | GROß Lukas | 1995 | --- | 3. / H 21 | 1:10:44.8 | 0:01:57.0 | 0:30:30.7 | 2 | 1:02:19.4 | 3 | ||
4 | diplom | 2294 | SKINSTAD Aage | 1964 | Team Sport 1 Skinstad | 1. / H 51 | 1:12:16.0 | 0:03:28.2 | 0:31:43.7 | 4 | 1:03:43.9 | 5 | ||
5 | diplom | 2343 | ALEKSEEV Alexey | 1967 | --- | 2. / H 51 | 1:12:20.3 | 0:03:32.5 | 0:31:43.7 | 5 | 1:03:41.9 | 4 | ||
6 | diplom | 2032 | CIPRIAN Stefano | 1972 | sport auer obertilliach | 1. / H 46 | 1:12:51.0 | 0:04:03.2 | 0:31:44.2 | 6 | 1:03:51.1 | 6 | ||
7 | diplom | 2035 | PREVITALI Thomas Francesco | 1998 | us carisolo | 4. / H 21 | 1:13:29.3 | 0:04:41.5 | 0:31:46.2 | 7 | 1:04:10.2 | 7 | ||
8 | diplom | 2033 | SZCZOTKA Mateusz | 1998 | Ski klub Jablonec | 5. / H 21 | 1:14:59.3 | 0:06:11.5 | 0:32:27.7 | 8 | 1:06:01.2 | 8 | ||
9 | diplom | 2263 | KUCHL Johannes | 2002 | WSV Skadi Bodenmais | 1. / J 17 M | 1:15:29.8 | 0:06:42.0 | 0:34:36.7 | 21 | 1:06:42.7 | 9 | ||
10 | diplom | 2047 | WIESNER Klaus | 1959 | Team Schelter Ohrdruf | 1. / H 56 | 1:15:58.8 | 0:07:11.0 | 0:33:37.7 | 12 | 1:06:47.4 | 10 | ||
11 | diplom | 2075 | ZOBIREI Jörg | 1978 | SWV Goldlauter-Heidersbach | 1. / H 41 | 1:15:59.3 | 0:07:11.5 | 0:33:37.7 | 11 | 1:06:48.2 | 11 | ||
12 | diplom | 2003 | HEINRICH Tom | 1998 | --- | 6. / H 21 | 1:17:32.8 | 0:08:45.0 | 0:32:47.7 | 9 | 1:07:47.5 | 12 | ||
13 | diplom | 2278 | LUSTI Manuel | 2000 | Salomon Nordic Team Switzerland | 1. / J 19 M | 1:18:08.1 | 0:09:20.3 | 0:33:46.4 | 15 | 1:08:41.4 | 13 | ||
14 | diplom | 2038 | RAPPENSBERGER Christian | 1964 | --- | 3. / H 51 | 1:19:01.3 | 0:10:13.5 | 0:34:24.9 | 18 | 1:09:15.4 | 16 | ||
15 | diplom | 2344 | WALTER Karlheinz | 1972 | LCA Arlberg | 2. / H 46 | 1:19:01.3 | 0:10:13.5 | 0:33:45.9 | 14 | 1:09:03.9 | 14 | ||
16 | diplom | 2008 | MEILER Lukas | 1995 | TSV Oberammergau | 7. / H 21 | 1:19:01.8 | 0:10:14.0 | 0:32:49.7 | 10 | 1:09:05.4 | 15 | ||
17 | diplom | 2040 | VOGLER Michael | 1977 | SG Einheit Berliner Bär | 2. / H 41 | 1:19:12.8 | 0:10:25.0 | 0:34:00.9 | 16 | 1:09:30.7 | 19 | ||
18 | diplom | 2036 | URBAN Rostislav | 1973 | Ski klub Šumperk | 3. / H 46 | 1:19:13.6 | 0:10:25.8 | 0:33:44.7 | 13 | 1:09:24.4 | 17 | ||
19 | diplom | 2267 | BICOVA Karolina | 1978 | Vltava Fund Ski Team | 1. / D 41 | 1:19:14.6 | 0:10:26.8 | 0:34:23.7 | 17 | 1:09:30.2 | 18 | ||
20 | diplom | 2128 | NEUMEIER Michael | 1969 | SC Murnau | 4. / H 46 | 1:19:45.8 | 0:10:58.0 | 0:34:27.2 | 19 | 1:09:54.4 | 21 | ||
21 | diplom | 2279 | KLEE Moritz | 2002 | Nordic Team Absam | 2. / J 17 M | 1:20:01.0 | 0:11:13.2 | 0:34:28.2 | 20 | 1:09:52.9 | 20 | ||
22 | diplom | 2286 | SCHICKER Tim | 1990 | SV Burkhardtsgrün | 8. / H 21 | 1:21:53.0 | 0:13:05.3 | 0:34:42.2 | 22 | 1:11:40.4 | 22 | ||
23 | diplom | 2044 | KÖRBS Peter | 1959 | TSV Ausbach | 2. / H 56 | 1:22:13.3 | 0:13:25.5 | 0:35:58.0 | 25 | 1:12:04.4 | 24 | ||
24 | diplom | 2004 | BECKER Linda | 1990 | Sc Vöhrenbach | 1. / D 21 | 1:22:18.3 | 0:13:30.5 | 0:34:59.2 | 23 | 1:11:56.7 | 23 | ||
25 | diplom | 2041 | BLAZEK Jiri | 1961 | Ski Nordic Marianske Lazne | 3. / H 56 | 1:23:54.9 | 0:15:07.1 | 0:36:13.0 | 32 | 1:13:37.7 | 25 | ||
26 | diplom | 2056 | DEGEN Vitali | 1966 | --- | 4. / H 51 | 1:23:56.8 | 0:15:09.1 | 0:36:04.5 | 30 | 1:13:39.9 | 27 | ||
27 | diplom | 2043 | ŠTÁDLEROVÁ Šárka | 1994 | --- | 2. / D 21 | 1:23:58.1 | 0:15:10.3 | 0:36:04.5 | 29 | 1:13:39.7 | 26 | ||
28 | diplom | 2037 | CIPRIAN Fausto | 1978 | sport auer obertilliach | 3. / H 41 | 1:24:34.6 | 0:15:46.8 | 0:36:02.7 | 27 | 1:14:10.4 | 30 | ||
29 | diplom | 2342 | BASKLEEV Iakov | 1999 | --- | 2. / J 19 M | 1:24:37.9 | 0:15:50.1 | 0:35:25.4 | 24 | 1:13:54.4 | 28 | ||
30 | diplom | 2046 | SIMEONI Federica | 1972 | Sport Auer Obertillach | 1. / D 46 | 1:24:41.1 | 0:15:53.3 | 0:36:04.0 | 28 | 1:14:13.4 | 31 | ||
31 | diplom | 2173 | BAUER Gerhard | 1968 | DJK Falkenberg | 5. / H 51 | 1:24:47.1 | 0:15:59.3 | 0:36:12.7 | 31 | 1:14:09.7 | 29 | ||
32 | diplom | 2284 | GUNDOLF Lorenz | 2002 | Nordic Team Absam | 3. / J 17 M | 1:26:51.6 | 0:18:03.8 | 0:36:00.5 | 26 | 1:14:57.7 | 32 | ||
33 | diplom | 2166 | ALBRECHT Klaus | 1957 | SC Murnau | 1. / H 61 | 1:26:53.6 | 0:18:05.8 | 0:36:29.0 | 37 | 1:15:47.4 | 33 | ||
34 | diplom | 2324 | EWALD Christian | 1972 | Highland Nordic | 5. / H 46 | 1:27:15.6 | 0:18:27.8 | 0:38:03.7 | 39 | 1:16:48.7 | 36 | ||
35 | diplom | 2009 | MEILER Martin | 1998 | TSV Oberammergau | 9. / H 21 | 1:27:16.8 | 0:18:29.0 | 0:36:20.2 | 35 | 1:16:26.4 | 34 | ||
36 | diplom | 2246 | GANTER Benedikt | 1990 | Ski-Club Waldau | 10. / H 21 | 1:27:34.8 | 0:18:47.0 | 0:36:29.7 | 38 | 1:16:48.2 | 35 | ||
37 | diplom | 2010 | NEUMEIER Frank | 1968 | --- | 6. / H 51 | 1:29:06.9 | 0:20:19.1 | 0:36:17.7 | 33 | 1:17:16.7 | 37 | ||
38 | diplom | 2280 | KLEE Nils | 2003 | Nordic Team Absam | 1. / J 16 M | 1:30:08.6 | 0:21:20.8 | 0:36:19.0 | 34 | 1:17:36.5 | 38 | ||
39 | diplom | 2335 | MEURER Jan-Philipp | 1997 | --- | 11. / H 21 | 1:31:21.3 | 0:22:33.5 | 0:36:24.2 | 36 | 1:18:51.0 | 39 | ||
40 | diplom | 2315 | HUBER Thomas | 1968 | Sc Villingen | 7. / H 51 | 1:32:04.4 | 0:23:16.6 | 0:39:54.5 | 42 | 1:20:34.7 | 40 | ||
41 | diplom | 2218 | BROJ Marcel | 2000 | BROJ TEAM ŹLINICE | 3. / J 19 M | 1:34:29.1 | 0:25:41.3 | 0:38:41.2 | 41 | 1:21:35.4 | 41 | ||
42 | diplom | 2151 | HUGENTOBLER Philipp | 1973 | --- | 6. / H 46 | 1:35:26.3 | 0:26:38.5 | 0:40:10.2 | 43 | 1:23:26.5 | 43 | ||
43 | diplom | 2057 | RAPPENSBERGER Anneliese | 1965 | --- | 1. / D 51 | 1:35:31.3 | 0:26:43.5 | 0:41:51.5 | 50 | 1:24:09.0 | 46 | ||
44 | diplom | 2054 | HÖFLER Ludwig | 1947 | Concordia Burggen | 1. / H 71 | 1:35:34.1 | 0:26:46.3 | 0:42:04.7 | 54 | 1:24:07.7 | 45 | ||
45 | diplom | 2299 | OLLERT Tobias | 1990 | --- | 12. / H 21 | 1:35:39.1 | 0:26:51.4 | 0:40:49.7 | 46 | 1:23:48.2 | 44 | ||
46 | diplom | 2285 | SCHÄFER Leon | 2002 | Skiklub Dresden-Niedersedlitz | 4. / J 17 M | 1:36:11.6 | 0:27:23.9 | 0:38:27.0 | 40 | 1:22:42.5 | 42 | ||
47 | diplom | 2322 | FREILIBS Edgars | 1972 | Paul Strychnins University Hospital | 7. / H 46 | 1:36:50.4 | 0:28:02.6 | 0:41:05.7 | 47 | 1:24:41.0 | 47 | ||
48 | diplom | 2244 | LEITSCHUH Kilian | 1998 | TSV Poppenhausen | 13. / H 21 | 1:36:57.4 | 0:28:09.6 | 0:41:15.2 | 48 | 1:25:16.5 | 52 | ||
49 | diplom | 2184 | KAUL Vincent | 2002 | Skiklub Dresden-Niedersedlitz | 5. / J 17 M | 1:37:09.6 | 0:28:21.9 | 0:42:02.2 | 53 | 1:25:13.7 | 51 | ||
50 | diplom | 2133 | VON CHAMIER Julia | 1967 | Walchensee | 2. / D 51 | 1:37:11.1 | 0:28:23.3 | 0:41:52.5 | 51 | 1:25:00.7 | 49 | ||
51 | diplom | 2207 | JÖRGER Roberto | 1963 | nordic team Davos | 4. / H 56 | 1:37:12.4 | 0:28:24.6 | 0:41:56.7 | 52 | 1:25:13.0 | 50 | ||
52 | diplom | 2053 | HOFMEIER Jonas | 1989 | Ski-Club Waldau e.V. | 14. / H 21 | 1:37:19.8 | 0:28:32.0 | 0:41:49.5 | 49 | 1:25:24.0 | 53 | ||
53 | diplom | 2370 | RESCH Peter | 1960 | --- | 5. / H 56 | 1:38:09.9 | 0:29:22.1 | 0:40:18.3 | 45 | 1:24:58.0 | 48 | ||
54 | diplom | 2012 | CORTE SUALON Marco | 1967 | Sci Fondo Treviso | 8. / H 51 | 1:40:07.4 | 0:31:19.6 | 0:40:11.0 | 44 | 1:25:47.0 | 54 | ||
55 | diplom | 2058 | RAUH Josef | 1951 | --- | 1. / H 66 | 1:40:15.9 | 0:31:28.1 | 0:43:58.2 | 62 | 1:27:46.2 | 57 | ||
56 | diplom | 2048 | MAAR Frank | 1971 | Curling Zillertal | 8. / H 46 | 1:40:25.7 | 0:31:37.9 | 0:42:59.7 | 58 | 1:27:38.5 | 55 | ||
57 | diplom | 2336 | LANG Christian | 1966 | TSV-Roßhaupten | 9. / H 51 | 1:40:32.4 | 0:31:44.6 | 0:42:05.7 | 56 | 1:27:43.7 | 56 | ||
58 | diplom | 2291 | LANDOLT Karl | 1952 | --- | 2. / H 66 | 1:40:45.2 | 0:31:57.4 | 0:43:28.0 | 61 | 1:28:03.0 | 58 | ||
59 | diplom | 2078 | TONN Ludwig | 2002 | SC Buntenbock | 6. / J 17 M | 1:41:21.4 | 0:32:33.6 | 0:42:54.0 | 57 | 1:28:07.0 | 59 | ||
60 | diplom | 2188 | DURDEL Marcel | 2002 | Skiklub Dresden-Niedersedlitz | 7. / J 17 M | 1:41:53.7 | 0:33:05.9 | 0:42:05.2 | 55 | 1:28:51.0 | 60 | ||
61 | diplom | 2372 | SCHUBERT Dietrich | 1969 | MSC Niederschlesien | 9. / H 46 | 1:42:50.4 | 0:34:02.6 | 0:44:28.5 | 63 | 1:30:25.7 | 62 | ||
62 | diplom | 2192 | BANI Sina | 1998 | SC Buntenbock | 3. / D 21 | 1:42:55.4 | 0:34:07.6 | 0:43:06.5 | 59 | 1:29:54.5 | 61 | ||
63 | diplom | 2357 | GÜNTHER Ingo | 1967 | FC Erzgebirge Aue Abteilung Ski | 10. / H 51 | 1:43:30.4 | 0:34:42.6 | 0:45:10.0 | 73 | 1:31:06.5 | 64 | ||
64 | diplom | 2176 | SCHÄFER Arne | 2004 | SG Klotzsche e.V. | 2. / J 16 M | 1:43:45.4 | 0:34:57.6 | 0:43:09.2 | 60 | 1:30:44.5 | 63 | ||
65 | diplom | 2045 | MAJER Jan | 1973 | Silvini Madshus Team | 10. / H 46 | 1:43:51.6 | 0:35:03.8 | 0:45:59.0 | 79 | 1:31:36.7 | 68 | ||
66 | diplom | 2194 | BERETTA Giuliana | 2000 | Sci club Ledrense | 1. / J 19 W | 1:43:54.6 | 0:35:06.8 | 0:44:55.5 | 71 | 1:31:12.7 | 65 | ||
67 | diplom | 2202 | GIACOMETTI Sofia | 1999 | Sci club Ledrense | 2. / J 19 W | 1:43:56.4 | 0:35:08.6 | 0:44:46.7 | 66 | 1:31:16.2 | 67 | ||
68 | diplom | 2200 | ZENDRI Anita | 1999 | --- | 3. / J 19 W | 1:43:56.9 | 0:35:09.1 | 0:44:49.0 | 67 | 1:31:15.0 | 66 | ||
69 | diplom | 2051 | RAU Nico | 1973 | --- | 11. / H 46 | 1:44:43.2 | 0:35:55.4 | 0:45:31.2 | 76 | 1:31:55.5 | 70 | ||
70 | diplom | 2259 | PRIESTER Ulf | 1967 | SK Iserlohn | 11. / H 51 | 1:44:54.4 | 0:36:06.6 | 0:45:12.5 | 74 | 1:32:03.5 | 71 | ||
71 | diplom | 2063 | GÜNTHER Susann | 1975 | FC Erzgebirge Aue Abteilung Ski | 2. / D 41 | 1:45:17.9 | 0:36:30.1 | 0:44:38.5 | 64 | 1:31:45.0 | 69 | ||
72 | diplom | 2282 | KRUPPA Clemens | 2003 | Skiclub Dresden Niedersedlitz | 3. / J 16 M | 1:45:47.4 | 0:36:59.6 | 0:44:52.5 | 69 | 1:32:55.2 | 73 | ||
73 | diplom | 2261 | MÜLLER Erik | 1977 | Leipziger Triathlon e.V. | 4. / H 41 | 1:45:55.9 | 0:37:08.1 | 0:44:42.7 | 65 | 1:32:54.2 | 72 | ||
74 | diplom | 2287 | GELFERT Lisa | 1993 | Skiverein Schönheide | 4. / D 21 | 1:48:54.9 | 0:40:07.1 | 0:46:35.5 | 84 | 1:35:48.5 | 76 | ||
75 | diplom | 2309 | AAS Jens | 1990 | --- | 15. / H 21 | 1:49:14.9 | 0:40:27.1 | 0:46:08.0 | 81 | 1:35:42.2 | 74 | ||
76 | diplom | 2077 | GREGUS Anton | 1955 | Ski Nordic Marianske Lazne | 2. / H 61 | 1:49:18.2 | 0:40:30.4 | 0:46:55.0 | 88 | 1:35:45.0 | 75 | ||
77 | diplom | 2055 | TŮMA Martin | 1964 | CH.O. Myší Díra | 12. / H 51 | 1:49:36.2 | 0:40:48.4 | 0:45:46.0 | 77 | 1:36:14.3 | 78 | ||
78 | diplom | 2250 | BÜHLER Kathrin | 2004 | Nordic Team Absam | 1. / J 16 W | 1:49:36.4 | 0:40:48.6 | 0:45:55.2 | 78 | 1:36:02.0 | 77 | ||
79 | diplom | 2316 | SCHMIDT Georg | 1975 | --- | 5. / H 41 | 1:50:20.6 | 0:41:32.8 | 0:44:59.5 | 72 | 1:36:14.7 | 79 | ||
80 | diplom | 2076 | MAAR Hubert | 1968 | Curling Zillertal | 13. / H 51 | 1:50:27.2 | 0:41:39.4 | 0:45:21.7 | 75 | 1:36:29.5 | 80 | ||
81 | diplom | 2304 | LÖSCHE Christoph | 1975 | --- | 6. / H 41 | 1:51:06.9 | 0:42:19.2 | 0:44:50.0 | 68 | 1:36:43.5 | 82 | ||
82 | diplom | 2212 | DÖRNER Matti | 2003 | Skiklub Dresden-Niedersedlitz | 4. / J 16 M | 1:51:09.2 | 0:42:21.4 | 0:46:44.2 | 87 | 1:37:07.0 | 83 | ||
83 | diplom | 2066 | MEURER Martin | 1958 | --- | 3. / H 61 | 1:51:12.1 | 0:42:24.3 | 0:46:02.5 | 80 | 1:36:34.5 | 81 | ||
84 | diplom | 2060 | BÖTTCHER Michael | 1961 | DAV Speyer | 6. / H 56 | 1:51:49.2 | 0:43:01.4 | 0:46:35.5 | 84 | 1:37:42.8 | 87 | ||
85 | diplom | 2321 | BRANDL Michael | 1961 | --- | 7. / H 56 | 1:52:11.2 | 0:43:23.4 | 0:46:39.7 | 86 | 1:37:32.3 | 86 | ||
86 | diplom | 2064 | VODICKA Radek | 1990 | Ski nordic Mariánské lázně | 16. / H 21 | 1:52:12.7 | 0:43:24.9 | 0:46:09.3 | 82 | 1:37:28.3 | 85 | ||
87 | diplom | 2345 | PIRKER Hans | 1955 | LCA Arlberg | 4. / H 61 | 1:52:36.0 | 0:43:48.2 | 0:48:44.0 | 105 | 1:38:19.3 | 88 | ||
88 | diplom | 2281 | KLEE Johannes | 1970 | Nordic Team Absam | 12. / H 46 | 1:53:08.0 | 0:44:20.2 | 0:44:55.0 | 70 | 1:37:23.5 | 84 | ||
89 | diplom | 2348 | FLASAR Jan | 1957 | SKI Klet | 5. / H 61 | 1:53:47.6 | 0:44:59.8 | 0:48:43.0 | 104 | 1:39:56.0 | 92 | ||
90 | diplom | 2073 | SCHMIDT Marten | 1972 | Insel Rügen | 13. / H 46 | 1:54:08.9 | 0:45:21.1 | 0:47:16.7 | 92 | 1:39:47.8 | 91 | ||
91 | diplom | 2102 | SCHMID Martin | 1970 | Q-Racing Team | 14. / H 46 | 1:54:14.4 | 0:45:26.6 | 0:47:06.2 | 90 | 1:39:30.3 | 89 | ||
92 | diplom | 2277 | KAHMANN Glenn | 1963 | Leipziger Triathlon e.V. | 8. / H 56 | 1:54:40.7 | 0:45:52.9 | 0:46:30.0 | 83 | 1:39:45.3 | 90 | ||
93 | diplom | 2311 | NORDERHAUG Truls | 1951 | Furnes Skiloperforening | 3. / H 66 | 1:54:43.2 | 0:45:55.4 | 0:49:05.2 | 106 | 1:40:08.5 | 93 | ||
94 | diplom | 2079 | SCHREITER Peter | 1959 | Skiverein Schönheide | 9. / H 56 | 1:54:57.7 | 0:46:09.9 | 0:47:43.7 | 94 | 1:40:31.0 | 95 | ||
95 | diplom | 2206 | JÖRGER Jeannette | 1967 | nordic team Davos | 3. / D 51 | 1:55:14.2 | 0:46:26.4 | 0:48:08.5 | 97 | 1:41:04.3 | 96 | ||
96 | diplom | 2081 | SCHABER Albert | 1980 | --- | 1. / H 36 | 1:55:15.9 | 0:46:28.1 | 0:47:14.5 | 91 | 1:40:30.5 | 94 | ||
97 | diplom | 2131 | PROSKE Jan | 1971 | Strassenräuber Geithain | 15. / H 46 | 1:55:19.0 | 0:46:31.2 | 0:48:32.7 | 100 | 1:41:35.3 | 99 | ||
98 | diplom | 2203 | BUTERA Elizabeth | 1958 | Nordic Ski Association of Anchorage | 1. / D 61 | 1:55:20.0 | 0:46:32.2 | 0:48:36.8 | 102 | 1:41:35.8 | 100 | ||
99 | diplom | 2251 | BÜHLER Franziska | 2003 | Nordic Team Absam | 2. / J 16 W | 1:55:51.4 | 0:47:03.6 | 0:46:59.0 | 89 | 1:41:31.3 | 98 | ||
100 | diplom | 2270 | FAERBER Lothar | 1948 | SG TU Ilmenau | 2. / H 71 | 1:55:53.9 | 0:47:06.1 | 0:48:21.0 | 98 | 1:41:09.3 | 97 |