Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | Ztráta | 9 km | # | 23 km | # | 41 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 38 | TARANTOLA Damien | 1991 | E-LIBERTY SKI TEAM | 2:28:21.1 | 0:00:00.0 | 0:30:40.1 | 2 | 1:24:50.1 | 2 | 2:10:14.6 | 2 | ||
2 | diplom | 92 | FERRARI Francesco | 1994 | --- | 2:28:21.2 | 0:00:00.1 | 0:30:40.9 | 4 | 1:24:57.1 | 10 | 2:10:19.6 | 7 | ||
3 | diplom | 9 | GUIGONNET Loic | 1992 | E-LIBERTY SKI TEAM | 2:28:21.7 | 0:00:00.6 | 0:30:43.0 | 9 | 1:24:49.8 | 1 | 2:10:13.6 | 1 | ||
4 | diplom | 39 | AUGER Antoine | 1995 | E-LIBERTY SKI TEAM | 2:28:22.6 | 0:00:01.5 | 0:30:40.9 | 3 | 1:24:53.1 | 6 | 2:10:15.3 | 3 | ||
5 | diplom | 47 | THYLI Vetle | 1989 | Raufoss Ii | 2:28:22.7 | 0:00:01.6 | 0:30:44.2 | 13 | 1:24:52.6 | 5 | 2:10:21.6 | 11 | ||
6 | diplom | 8 | AGNELLET Gerard | 1992 | E-LIBERTY SKI TEAM | 2:28:24.4 | 0:00:03.3 | 0:30:45.4 | 16 | 1:24:54.6 | 7 | 2:10:17.3 | 5 | ||
7 | diplom | 36 | HÖSLI Corsin | 1992 | BSV Pro Team | 2:28:24.7 | 0:00:03.6 | 0:30:44.4 | 14 | 1:24:51.9 | 4 | 2:10:16.6 | 4 | ||
8 | diplom | 91 | BRIGADOI Mauro | 1992 | TEAM ROBINSONPETSHOP TRAINER | 2:28:26.9 | 0:00:05.8 | 0:30:41.4 | 6 | 1:24:58.1 | 11 | 2:10:21.1 | 9 | ||
9 | diplom | 22 | WEIRICH Nils | 1997 | Team Forever Nordic | 2:28:30.2 | 0:00:09.1 | 0:30:42.8 | 8 | 1:25:01.3 | 15 | 2:10:21.3 | 10 | ||
10 | diplom | 24 | LECHNER Fabio | 1994 | BSV Pro Team Nordic | 2:28:30.9 | 0:00:09.8 | 0:30:45.9 | 19 | 1:24:55.6 | 8 | 2:10:17.6 | 6 | ||
11 | diplom | 42 | VESTERHEIM Magnus | 1994 | Kvaefjord Ii | 2:28:32.2 | 0:00:11.1 | 0:30:41.4 | 5 | 1:25:00.3 | 13 | 2:10:26.4 | 16 | ||
12 | diplom | 46 | BERG Stian | 1994 | Hamar skiklubb | 2:28:32.7 | 0:00:11.6 | 0:30:45.4 | 16 | 1:24:55.6 | 8 | 2:10:23.1 | 12 | ||
13 | diplom | 16 | KORNFIELD Tyler | 1991 | APU Nordic Ski Center | 2:28:33.9 | 0:00:12.8 | 0:30:46.9 | 20 | 1:25:01.3 | 14 | 2:10:24.1 | 13 | ||
14 | diplom | 15 | SKINSTAD Petter Soleng | 1989 | Team Sport 1 Skinstad | 2:28:35.7 | 0:00:14.6 | 0:30:47.5 | 21 | 1:24:59.8 | 12 | 2:10:25.4 | 15 | ||
15 | diplom | 44 | LENTSCH Urban | 1994 | Adidas XCS-Team | 2:28:40.9 | 0:00:19.8 | 0:30:44.6 | 15 | 1:25:26.8 | 17 | 2:10:25.1 | 14 | ||
16 | diplom | 20 | KUISLE Michael | 1995 | Team Forever Nordic | 2:28:41.9 | 0:00:20.8 | 0:30:45.5 | 18 | 1:24:51.3 | 3 | 2:10:20.8 | 8 | ||
17 | diplom | 21 | FROST Robin | 1993 | Team Forever Nordic | 2:31:11.4 | 0:02:50.3 | 0:30:39.4 | 1 | 1:25:01.3 | 15 | 2:11:00.6 | 17 | ||
18 | diplom | 33 | HARTIG Fabian | 1996 | ELEVEN Eintracht Braunschweig Skimarathon Team | 2:32:38.9 | 0:04:17.8 | 0:30:43.7 | 12 | 1:25:35.1 | 19 | 2:11:37.6 | 18 | ||
19 | diplom | 124 | WETTERLING Felix | 1990 | Team Rossignol | 2:35:06.4 | 0:06:45.3 | 0:30:42.4 | 7 | 1:25:52.3 | 20 | 2:13:44.0 | 19 | ||
20 | diplom | 19 | SCHAAD Fabian | 1992 | SAS Pro Team | 2:39:43.7 | 0:11:22.6 | 0:30:43.4 | 10 | 1:25:34.8 | 18 | 2:16:12.4 | 20 | ||
21 | diplom | 120 | HEILAND Jonas | 1997 | --- | 2:43:02.0 | 0:14:40.9 | 0:30:43.7 | 11 | 1:26:10.1 | 21 | 2:19:51.4 | 21 | ||
22 | diplom | 26 | HARTIG Tobias | 1994 | ELEVEN Eintracht Braunschweig Skimarathon Team | 2:44:17.7 | 0:15:56.6 | 0:30:47.5 | 22 | 1:27:52.1 | 22 | 2:19:53.9 | 22 | ||
23 | diplom | 118 | BURGARDT Marc | 1993 | MADSHUS Racing Team | 2:44:44.2 | 0:16:23.1 | 0:30:48.4 | 23 | 1:28:38.6 | 23 | 2:21:47.9 | 23 | ||
24 | diplom | 187 | SELTER Benjamin | 1996 | TV Attendorn | 2:48:01.5 | 0:19:40.4 | 0:30:51.4 | 25 | 1:28:57.3 | 24 | 2:22:24.1 | 24 | ||
25 | diplom | 142 | OTTILINGER Patrick | 1989 | Asarna IK | 2:48:03.0 | 0:19:41.9 | 0:30:50.2 | 24 | 1:28:57.8 | 25 | 2:23:08.6 | 25 | ||
26 | diplom | 210 | CIHA Jan | 1991 | SKG-Gersfeld | 2:52:02.8 | 0:23:41.7 | 0:32:15.6 | 27 | 1:34:38.3 | 27 | 2:28:01.6 | 27 | ||
27 | diplom | 200 | SCHULER Adrian | 1996 | WSG Schluchsee | 2:52:49.8 | 0:24:28.7 | 0:31:17.4 | 26 | 1:30:44.8 | 26 | 2:27:49.4 | 26 | ||
28 | diplom | 696 | WEBER Hannes | 1993 | SC St. Peter | 2:58:56.3 | 0:30:35.2 | 0:32:40.9 | 31 | 1:36:06.6 | 31 | 2:32:48.1 | 28 | ||
29 | diplom | 690 | DILGER Michael | 1991 | SC St. Peter | 2:59:31.3 | 0:31:10.2 | 0:32:39.1 | 29 | 1:36:07.8 | 32 | 2:32:50.4 | 29 | ||
30 | diplom | 1247 | DARGATZ Tobias | 1990 | xc-ski.de AHASHSEPN Skimarathon Team | 3:00:00.0 | 0:31:38.9 | 0:32:50.4 | 32 | 1:36:00.8 | 29 | 2:33:51.4 | 30 | ||
31 | diplom | 186 | STANGE Nicklas | 1998 | SWV Goldlauter-Heidersbach | 3:03:58.3 | 0:35:37.2 | 0:32:39.1 | 29 | 1:34:45.1 | 28 | 2:36:04.4 | 31 | ||
32 | diplom | 1208 | WERDER Patrick | 1996 | TSG Backnang Ski | 3:04:37.6 | 0:36:16.5 | 0:34:25.1 | 35 | 1:38:51.8 | 34 | 2:37:08.4 | 32 | ||
33 | diplom | 196 | SCHWORMSTÄDT Johannes | 1994 | SC St. Peter | 3:08:23.8 | 0:40:02.7 | 0:32:36.6 | 28 | 1:37:24.6 | 33 | 2:39:31.4 | 33 | ||
34 | diplom | 261 | HOFSTÄTTER Lukas | 1989 | SU Eidenberg | 3:09:02.6 | 0:40:41.5 | 0:35:49.9 | 38 | 1:41:06.9 | 36 | 2:41:25.9 | 36 | ||
35 | diplom | 190 | DAUDERT Felix | 1997 | WSV Bad Lobenstein | 3:09:45.8 | 0:41:24.7 | 0:35:23.9 | 37 | 1:41:08.4 | 37 | 2:41:03.2 | 35 | ||
36 | diplom | 107 | MAYER Fabian | 1990 | ELEVEN Eintracht Braunschweig Skimarathon Team | 3:10:38.8 | 0:42:17.7 | 0:32:52.4 | 33 | 1:36:04.3 | 30 | 2:40:04.2 | 34 | ||
37 | diplom | 493 | VALGE Indrek | 1991 | Saku Olletehase Spordiklubi | 3:13:36.1 | 0:45:15.0 | 0:34:32.1 | 36 | 1:41:04.1 | 35 | 2:46:22.2 | 39 | ||
38 | diplom | 561 | YANNICK Vögele | 1995 | TV Buchberg Rüdlingen | 3:13:40.3 | 0:45:19.2 | 0:36:15.6 | 40 | 1:44:46.9 | 40 | 2:45:32.7 | 38 | ||
39 | diplom | 226 | LÜNEBURG Paul | 1991 | BTSV Eintracht Ski | 3:13:41.3 | 0:45:20.2 | 0:36:12.9 | 39 | 1:43:51.1 | 39 | 2:45:14.7 | 37 | ||
40 | diplom | 1024 | BEER Marvin | 1992 | Sport Conrad | 3:15:33.6 | 0:47:12.5 | 0:34:11.6 | 34 | 1:42:31.1 | 38 | 2:47:34.4 | 40 | ||
41 | diplom | 279 | SCHÖTTES Manuel | 1993 | SC Oberhundem/SAUERLAND SKI TEAM | 3:18:42.6 | 0:50:21.5 | 0:36:56.1 | 41 | 1:47:19.4 | 42 | 2:49:29.2 | 41 | ||
42 | diplom | 1136 | SCHULZ Gregor | 1992 | SV Trebsen Abt. Ski | 3:20:09.4 | 0:51:48.3 | 0:36:59.1 | 42 | 1:46:40.1 | 41 | 2:50:43.7 | 42 | ||
43 | diplom | 666 | STÜHN Lennart | 1996 | SVS Emmerzhausen | 3:21:22.9 | 0:53:01.8 | 0:37:24.7 | 43 | 1:47:37.6 | 43 | 2:51:37.7 | 43 | ||
44 | diplom | 1231 | SELGE Sten | 1990 | --- | 3:21:27.6 | 0:53:06.5 | 0:37:37.4 | 46 | 1:49:04.1 | 44 | 2:51:39.7 | 44 | ||
45 | diplom | 562 | FEHR Lars | 1995 | TV Buchberg-Rüdlingen | 3:25:38.1 | 0:57:17.0 | 0:37:31.6 | 44 | 1:50:54.4 | 46 | 2:55:31.0 | 45 | ||
46 | diplom | 1218 | CARL Carl | 1997 | SV Großwaltersdorf | 3:25:49.4 | 0:57:28.3 | 0:38:33.6 | 49 | 1:50:32.4 | 45 | 2:55:45.0 | 46 | ||
47 | diplom | 1031 | ZIMMERMANN Manuel | 1995 | SC Gefrees | 3:28:24.1 | 1:00:03.0 | 0:37:33.7 | 45 | 1:50:59.1 | 47 | 2:59:04.2 | 48 | ||
48 | diplom | 1121 | STADLMANN Markus | 1991 | WSV Strobl | 3:29:34.9 | 1:01:13.8 | 0:38:17.1 | 48 | 1:51:15.7 | 48 | 2:57:30.5 | 47 | ||
49 | diplom | 5052 | PULT Jonas | 1994 | BTSV Eintracht Ski | 3:39:22.7 | 1:11:01.6 | 0:39:24.2 | 50 | 1:56:08.7 | 50 | 3:07:59.7 | 49 | ||
50 | diplom | 292 | SACHS David | 1993 | --- | 3:44:51.0 | 1:16:29.9 | 0:38:14.1 | 47 | 1:52:27.1 | 49 | 3:09:33.5 | 50 | ||
51 | diplom | 657 | VAVRYS Johan | 1993 | --- | 3:48:08.2 | 1:19:47.1 | 0:43:25.7 | 54 | 2:05:25.4 | 51 | 3:16:39.8 | 51 | ||
52 | diplom | 964 | TEEARU Hans | 1991 | Sporttravel Estonia | 3:49:26.7 | 1:21:05.6 | 0:43:23.9 | 53 | 2:07:02.7 | 53 | 3:19:57.1 | 52 | ||
53 | diplom | 5046 | RODLER Severin | 1993 | SC Kreuth | 3:54:32.7 | 1:26:11.6 | 0:44:32.4 | 56 | 2:10:25.2 | 55 | 3:21:09.5 | 54 | ||
54 | diplom | 770 | PIZZINI Lorenzo | 1997 | S.C.LEDRENSE | 3:55:28.0 | 1:27:06.9 | 0:42:57.7 | 52 | 2:06:24.2 | 52 | 3:21:08.8 | 53 | ||
55 | diplom | 348 | SIMANOWSKI Eric | 1992 | --- | 3:57:50.0 | 1:29:28.9 | 0:43:31.4 | 55 | 2:07:04.7 | 54 | 3:22:18.8 | 55 | ||
56 | diplom | 942 | GEIER Preben | 1989 | Schultz Ski Team | 4:00:09.7 | 1:31:48.6 | 0:47:09.7 | 61 | 2:13:01.7 | 61 | 3:26:36.8 | 56 | ||
57 | diplom | 1129 | KRACMAR Jan | 1992 | --- | 4:00:16.3 | 1:31:55.2 | 0:46:26.7 | 59 | 2:11:57.7 | 60 | 3:27:05.1 | 58 | ||
58 | diplom | 1177 | LANGER Patrick | 1991 | Skiklub Dresden-Niedersedlitz | 4:02:27.5 | 1:34:06.4 | 0:39:36.7 | 51 | 2:11:49.5 | 58 | 3:27:36.8 | 59 | ||
59 | diplom | 1039 | NÜRNBERGER Henrik | 1990 | Botschafter MECKLENBURGER SEEN RUNDE | 4:03:51.0 | 1:35:29.9 | 0:46:41.7 | 60 | 2:10:29.9 | 56 | 3:27:03.3 | 57 | ||
60 | diplom | 1020 | BRACKLOW Franz | 1991 | --- | 4:04:00.3 | 1:35:39.2 | 0:53:44.2 | 77 | 2:19:12.7 | 64 | 3:31:03.1 | 61 | ||
61 | diplom | 389 | KRISZELEIT Leon | 1989 | SCOberursel | 4:06:44.5 | 1:38:23.4 | 0:48:12.4 | 64 | 2:16:17.7 | 62 | 3:30:49.6 | 60 | ||
62 | diplom | 587 | FLICKER Olivier | 1997 | TV Buchberg Rüdlingen | 4:09:47.5 | 1:41:26.4 | 0:47:41.7 | 63 | 2:17:01.5 | 63 | 3:34:23.1 | 62 | ||
63 | diplom | 1042 | EHRIG Simeon | 1993 | ATSV Gebirge Gelobtland | 4:10:47.1 | 1:42:26.0 | 0:50:53.7 | 72 | 2:20:37.7 | 66 | 3:38:06.1 | 63 | ||
64 | diplom | 5064 | YOSHIMURA Kazuki | 1990 | --- | 4:11:32.8 | 1:43:11.7 | 0:48:56.7 | 65 | 2:21:16.5 | 67 | 3:38:20.8 | 64 | ||
65 | diplom | 160 | WEBER Klement | 1995 | --- | 4:15:57.3 | 1:47:36.2 | 0:49:49.2 | 68 | 2:22:21.0 | 69 | 3:40:43.1 | 67 | ||
66 | diplom | 738 | WOSCHNIK Phillip Gunnar | 1996 | --- | 4:17:43.8 | 1:49:22.7 | 0:45:06.2 | 57 | 2:11:20.5 | 57 | 3:39:43.6 | 66 | ||
67 | diplom | 5061 | KEINER Robin | 1990 | SWV Goldlauter-Heidersbach | 4:18:53.6 | 1:50:32.5 | 0:45:47.7 | 58 | 2:11:51.0 | 59 | 3:38:43.8 | 65 | ||
68 | diplom | 1202 | POSTAL Marco | 1998 | FONDOMONADE | 4:20:33.0 | 1:52:11.9 | 0:50:03.9 | 69 | 2:22:13.0 | 68 | 3:44:06.8 | 69 | ||
69 | diplom | 560 | SIPPEL Michael | 1989 | --- | 4:20:47.1 | 1:52:26.0 | 0:47:39.7 | 62 | 2:20:36.5 | 65 | 3:43:12.3 | 68 | ||
70 | diplom | 1295 | WEBER Quirin-Thomas | 1991 | --- | 4:23:54.6 | 1:55:33.5 | 0:49:41.7 | 67 | 2:28:45.5 | 72 | 3:49:01.9 | 70 | ||
71 | diplom | 621 | JÓSTEINSSON Björn Áki | 1996 | Ullur | 4:29:32.4 | 2:01:11.3 | 0:49:28.4 | 66 | 2:25:15.0 | 70 | 3:49:25.4 | 71 | ||
72 | diplom | 1245 | LUNDBERG Albert | 1989 | Dararna | 4:30:06.1 | 2:01:45.0 | 0:56:13.0 | 80 | 2:33:18.8 | 75 | 3:53:45.1 | 73 | ||
73 | diplom | 784 | BARTH Tobias | 1989 | --- | 4:33:20.1 | 2:04:59.0 | 0:50:03.9 | 69 | 2:28:54.3 | 73 | 3:54:39.9 | 74 | ||
74 | diplom | 5036 | THOMPSON Jack | 1993 | None | 4:34:49.6 | 2:06:28.5 | 0:57:31.2 | 81 | 2:33:54.6 | 76 | 3:58:25.1 | 75 | ||
75 | diplom | 898 | TÜNNERMANN Felix | 1993 | MTV Seesen | 4:35:52.8 | 2:07:31.7 | 0:50:26.2 | 71 | 2:28:23.0 | 71 | 3:53:40.9 | 72 | ||
76 | diplom | 5017 | HEMLING Marcus | 1992 | --- | 4:38:47.9 | 2:10:26.8 | 0:53:07.2 | 75 | 2:31:39.5 | 74 | 3:59:01.6 | 76 | ||
77 | diplom | 997 | OPPERMANN Mattis | 1989 | Carl Friedrik Black Marlins | 4:39:09.4 | 2:10:48.3 | 0:53:18.5 | 76 | 2:35:53.3 | 78 | 4:02:36.9 | 77 | ||
78 | diplom | 1307 | HOLMBERG Olle | 1991 | - | 4:46:36.4 | 2:18:15.3 | 0:58:07.0 | 82 | 2:36:06.0 | 79 | 4:04:04.4 | 78 | ||
79 | diplom | 519 | WAGNER Moritz | 1993 | Laufteam Wolfhagen | 4:54:48.0 | 2:26:26.9 | 0:55:19.0 | 78 | 2:37:21.3 | 80 | 4:10:26.4 | 79 | ||
80 | diplom | 5037 | GOODALL Richard | 1992 | None | 4:55:50.0 | 2:27:28.9 | 0:53:01.7 | 74 | 2:38:39.3 | 81 | 4:14:26.9 | 80 | ||
81 | diplom | 702 | ZAPIÓR Maciej | 1991 | COLD BEER TEAM | 5:01:01.7 | 2:32:40.6 | 0:52:05.2 | 73 | 2:34:04.3 | 77 | 4:15:10.9 | 81 | ||
82 | diplom | 965 | KIMMEL Madis | 1989 | Sporttravel Estonia | 5:07:37.7 | 2:39:16.6 | 1:04:25.5 | 87 | 2:54:48.1 | 85 | 4:28:18.2 | 83 | ||
83 | diplom | 1043 | KASSIK Steffen | 1998 | --- | 5:11:14.8 | 2:42:53.7 | 1:02:33.0 | 86 | 2:55:43.8 | 86 | 4:28:31.2 | 84 | ||
84 | diplom | 823 | HELLER Jakob | 1993 | SV Wildsteig | 5:12:05.5 | 2:43:44.4 | 0:58:55.2 | 83 | 2:49:08.3 | 83 | 4:27:18.0 | 82 | ||
85 | diplom | 781 | FOCHTNER Michael | 1990 | --- | 5:19:47.6 | 2:51:26.5 | 0:55:55.7 | 79 | 2:48:41.8 | 82 | 4:30:56.5 | 85 | ||
86 | diplom | 996 | NEUBAUER Michael | 1989 | Baltininers | 5:22:09.5 | 2:53:48.4 | 1:00:12.0 | 85 | 2:52:10.1 | 84 | 4:35:51.2 | 86 | ||
87 | diplom | 930 | GEROLD Sven | 1995 | TuS Velmede-Bestwig | 5:31:21.1 | 3:03:00.0 | 1:13:33.0 | 91 | 3:14:21.2 | 90 | 4:50:08.3 | 87 | ||
88 | diplom | 809 | CROSTA Simone | 1989 | Sci Club Gallarate | 5:40:06.4 | 3:11:45.3 | 1:11:43.5 | 90 | 2:57:46.1 | 87 | 4:52:40.1 | 88 | ||
89 | diplom | 1077 | LEWENHAUPT Adam | 1989 | --- | 5:40:52.1 | 3:12:31.0 | 0:59:01.2 | 84 | 3:05:30.6 | 89 | 4:54:28.3 | 89 | ||
90 | diplom | 967 | KOIT Mirjo | 1989 | Sporttravel Estonia | 5:56:59.2 | 3:28:38.1 | 1:09:46.0 | 89 | 3:21:23.2 | 91 | 5:06:44.6 | 90 | ||
91 | diplom | 1085 | WATTS Daniel | 1990 | RAF Nordic | 6:21:50.5 | 3:53:29.4 | 1:05:30.0 | 88 | 3:04:10.1 | 88 | 5:27:25.1 | 91 | ||
92 | diplom | 755 | SCHUBERT Fabian | 1990 | --- | 6:38:15.3 | 4:09:54.2 | 1:17:07.8 | 93 | 3:43:18.0 | 92 | 5:46:37.7 | 92 | ||
93 | diplom | 1064 | SCHÖNE Philipp | 1996 | SFC Kurstädter Haie | 7:06:31.2 | 4:38:10.1 | 1:16:00.8 | 92 | 4:07:45.3 | 93 | 6:07:46.0 | 93 | ||
--- | 13 | WEISHÄUPL Andreas | 1992 | Adidas XCS-Team | DNF | --- | 0:30:50.4 | --- | 1:28:42.8 | --- | 2:26:29.9 | --- | |||
--- | 845 | HELLGREN Max | 1996 | --- | DNF | --- | 0:56:51.0 | --- | 2:51:49.3 | --- | --- | --- | |||
--- | 1010 | PEDERSEN Joachim | 1989 | --- | DNF | --- | 1:27:49.1 | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 1 | OLEX Max | 1989 | Adidas XCS-Team | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 7 | AGNELLET Antoine | 1994 | E-LIBERTY SKI TEAM | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 14 | DESWAZIERE Theo | 1995 | E-LIBERTY SKI TEAM | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 17 | BECKER Manuel | 1990 | Adidas XCS-Team | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |