König Ludwig Lauf - König Ludwig Lauf - CT

Běžecké lyžování
DATUM :3.2.2019 MÍSTO :Oberammergau

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 6 km #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 6 km #
1 1682 detail závodníka KAISER Maximilian GER 2002 SV Medizin Bad Liebenstein 1. /  J 17 M 0:30:50.4 0:00:00.0 0:21:32.0 1
2 1602 detail závodníka ROBALDS Arvis LAT 1988 Team Ammergauer Alpen 1. /  H 31 0:31:01.6 0:00:11.2 0:21:33.0 2
3 1658 detail závodníka BERGSTRÖM Max SWE 1989 Team Ammergauer Alpen 1. /  H 21 0:31:43.9 0:00:53.4 0:22:14.3 3
4 1667 detail závodníka JURANEK Lukas CZE 2002 X-Team BaNo K. Vary 2. /  J 17 M 0:32:12.2 0:01:21.7 0:22:17.0 4
5 1623 detail závodníka NICHOLAS Michael GER 1992 Edinburgh University Boat Club 2. /  H 21 0:33:42.7 0:02:52.2 0:23:19.3 5
6 1601 detail závodníka FÜHRLER Severin GER 1994 WSV Schlehdorf 3. /  H 21 0:35:15.9 0:04:25.5 0:24:43.5 7
7 1679 detail závodníka HOLIK Amos GER 2005 Ski Club Heidelberg 1. /  S 14 M 0:35:20.1 0:04:29.7 0:24:28.3 6
8 1645 detail závodníka RECHENBERG Trutz Von GER 2004 RSC Lüneburg 1. /  J 15 M 0:37:03.9 0:06:13.5 0:25:55.6 8
9 1668 detail závodníka JURANKOVA Heidi CZE 2002 X-Team BaNo K. Vary 1. /  J 17 W 0:37:29.7 0:06:39.2 0:26:12.5 9
10 1640 detail závodníka ELFERS Marielle GER 2005 BTSV Eintracht Ski 1. /  S 14 W 0:37:48.9 0:06:58.4 0:26:39.3 10
11 1680 detail závodníka GERUM Sebastian GER 1982 --- 1. /  H 36 0:39:05.9 0:08:15.5 0:27:17.3 13
12 1634 detail závodníka KUZNETSOV Stanislav CZE 1981 --- 2. /  H 36 0:39:20.4 0:08:30.0 0:27:21.8 14
13 1666 detail závodníka JURANEK Tomas CZE 1972 X-Team BaNo K. Vary 1. /  H 46 0:40:01.7 0:09:11.2 0:27:03.0 12
14 1691 detail závodníka GREßMANN Wiebke GER 1995 xc-ski.de AHASHSEPN Skimarathon Team 1. /  D 21 0:40:31.9 0:09:41.5 0:28:00.8 16
15 1749 detail závodníka KELLER Diana GER 1973 SWV Goldlauter-Heidersbach 1. /  D 46 0:40:32.4 0:09:42.0 0:28:02.1 17
16 1684 detail závodníka SZCZOTKA Dorota POL 1978 --- 1. /  D 41 0:41:48.9 0:10:58.5 0:29:25.6 20
17 1603 detail závodníka PFLEGER Simon GER 1992 FSV Wehringen 4. /  H 21 0:42:04.7 0:11:14.2 0:29:19.1 19
18 1636 detail závodníka HUNGER Nils-Erik GER 2003 SG Klotzsche 1. /  J 16 M 0:42:10.2 0:11:19.7 0:29:18.3 18
19 1626 detail závodníka YURPALOV Oleg RUS 1965 FIZCLUB 1. /  H 51 0:42:28.2 0:11:37.7 0:29:35.1 21
20 1701 detail závodníka NOODT Karin GER 1966 SC Buntenbock 1. /  D 51 0:42:43.4 0:11:53.0 0:30:02.3 23
21 1624 detail závodníka KUPFER Lena GER 2004 SV Trebsen 1. /  J 15 W 0:42:46.9 0:11:56.5 0:29:58.3 22
22 1705 detail závodníka ORGIS Fynn GER 2005 TSV Oberammergau 2. /  S 14 M 0:42:56.9 0:12:06.5 0:30:30.3 24
23 1607 detail závodníka WINKLER Florian GER 1991 --- 5. /  H 21 0:44:49.7 0:13:59.2 0:31:01.3 26
24 1750 detail závodníka VOGLER Barbara GER 1982 SG Einheit Berliner Bär 1. /  D 36 0:44:54.0 0:14:03.5 0:31:04.3 27
25 1614 detail závodníka TONN Albrecht GER 2004 SC Buntenbock 2. /  J 15 M 0:45:08.0 0:14:17.5 0:30:58.3 25
26 1651 detail závodníka LAIMER Filippa AUT 2004 Nordic Team Absam 2. /  J 15 W 0:45:21.0 0:14:30.5 0:31:21.3 28
27 1625 detail závodníka MOROZOV Evgeniy RUS 1980 BODRYE 3. /  H 36 0:46:01.0 0:15:10.5 0:32:48.6 31
28 1633 detail závodníka AITOV Askar RUS 1982 BODRYE 4. /  H 36 0:46:03.4 0:15:13.0 0:31:46.6 29
29 1632 detail závodníka GOERITZ Leonie GER 2001 SC Buntenbock 2. /  J 17 W 0:47:23.2 0:16:32.8 0:31:52.3 30
30 1627 detail závodníka POPKOV Maksim RUS 1988 BODRYE 2. /  H 31 0:47:38.9 0:16:48.5 0:33:24.7 32
31 1637 detail závodníka HUNGER Frank GER 1968 SG Klotzsche 2. /  H 51 0:48:59.2 0:18:08.8 0:33:29.3 33
32 1639 detail závodníka BRAUNE Katharina GER 1983 Tri Team Freiburg 2. /  D 36 0:50:33.0 0:19:42.5 0:35:34.8 37
33 1690 detail závodníka MEURER Karolin GER 2001 --- 3. /  J 17 W 0:51:17.5 0:20:27.0 0:35:05.8 35
34 1663 detail závodníka SCHERER Kathrin GER 1982 --- 3. /  D 36 0:51:19.0 0:20:28.5 0:35:45.8 38
35 1608 detail závodníka SCHIMMEL Brigitte GER 1962 --- 1. /  D 56 0:51:26.7 0:20:36.3 0:35:06.8 36
36 1635 detail závodníka MÜLLER-KUCKELBERG Katja GER 2000 SG Klotzsche 1. /  J 19 W 0:51:28.5 0:20:38.0 0:35:50.3 39
37 1673 detail závodníka CYRON Jutta GER 1968 --- 2. /  D 51 0:53:50.0 0:22:59.5 0:37:18.8 40
38 1695 detail závodníka STIMPEL Burkhard GER 1955 Uslar 1. /  H 61 0:55:03.0 0:24:12.5 0:38:37.3 44
39 1698 detail závodníka LÖW Jakob GER 2005 SG Klotzsche 3. /  S 14 M 0:55:07.5 0:24:17.0 0:42:04.3 54
40 1662 detail závodníka PFLEGER Johann GER 1958 FSV Wehringen 2. /  H 61 0:55:14.5 0:24:24.0 0:38:30.6 43
41 1700 detail závodníka BARTHEL Wolfgang GER 1955 SG Klotsche e.V. 3. /  H 61 0:55:21.7 0:24:31.3 0:40:42.1 50
42 1672 detail závodníka SCHMIDT-MÖßINGER Anissa GER 1990 --- 2. /  D 21 0:55:34.7 0:24:44.3 0:38:18.6 42
43 1619 detail závodníka DIEMER Pia GER 2004 TG 48 Schweinfurt 3. /  J 15 W 0:56:28.2 0:25:37.8 0:38:14.3 41
44 1671 detail závodníka SCHMIDT Paul GER 2006 --- 1. /  S 13 M 0:56:32.0 0:25:41.5 0:39:48.3 46
45 1646 detail závodníka ILLICHMANN Leonie GER 1990 --- 3. /  D 21 0:56:50.7 0:26:00.3 0:39:36.1 45
46 1641 detail závodníka SCHULZE Rico GER 1981 WSC Erzgebirge Oberwiesenthal 5. /  H 36 0:56:54.0 0:26:03.6 0:26:46.6 11
47 1681 detail závodníka EWALD Ida GBR 2004 --- 4. /  J 15 W 0:56:55.5 0:26:05.0 0:27:59.1 15
48 1670 detail závodníka SCHMIDT Katharina GER 1974 --- 2. /  D 41 0:56:59.0 0:26:08.5 0:39:51.1 47
49 1628 detail závodníka DURDEL Pascal GER 2006 Skiklub Dresden-Niedersedlitz 2. /  S 13 M 0:57:05.8 0:26:15.3 0:40:03.8 49
50 1747 detail závodníka MATERNE Klaus GER 1967 --- 3. /  H 51 0:57:52.0 0:27:01.5 0:39:55.1 48
51 1618 detail závodníka BODEN Nico GER 2003 SG Klotzsche e.V. 2. /  J 16 M 0:58:31.7 0:27:41.3 0:41:00.1 52
52 1649 detail závodníka TRITTA Manfred GER 1957 SV Söchtenau 4. /  H 61 0:59:21.8 0:28:31.3 0:40:56.8 51
53 1674 detail závodníka BERNDT Karoline GER 1966 --- 3. /  D 51 1:00:10.3 0:29:19.8 0:42:00.8 53
54 1675 detail závodníka MACKOVJAK David GER 1962 --- 1. /  H 56 1:03:03.0 0:32:12.6 0:44:30.6 60
55 1643 detail závodníka GLOCKER Peter GER 1954 --- 5. /  H 61 1:03:23.3 0:32:32.8 0:45:14.6 61
56 1605 detail závodníka ARNOLD Jana GER 1964 team bella vista beucha 4. /  D 51 1:03:24.0 0:32:33.6 0:44:20.8 58
57 1620 detail závodníka DIEMER Birgit GER 1965 TG 48 Schweinfurt 5. /  D 51 1:04:16.5 0:33:26.1 0:44:26.4 59
58 1629 detail závodníka ESTERL Karlheinz GER 1960 LV Deggendorf 2. /  H 56 1:06:20.5 0:35:30.1 0:47:13.9 64
59 1656 detail závodníka RYAZANOVA Elena RUS 1983 GoldFinch Team 4. /  D 36 1:06:25.5 0:35:35.0 0:45:26.8 62
60 1615 detail závodníka TONN Babette GER 1968 SC Buntenbock 6. /  D 51 1:06:50.8 0:36:00.3 0:47:07.9 63
61 1612 detail závodníka MAAR Ralf GER 1977 TSV Wolfratshausen 1. /  H 41 1:08:01.7 0:37:11.3 0:47:22.1 65
62 1683 detail závodníka TONN Friedrich GER 2007 --- 1. /  S 12 M 1:08:10.7 0:37:20.3 0:34:24.6 34
63 1699 detail závodníka BARTHEL Lena GER 2009 SG Klotzsche 1. /  S 10 W 1:09:59.6 0:39:09.1 0:44:11.6 57
64 1650 detail závodníka BRACK Robert GER 1963 --- 3. /  H 56 1:10:12.0 0:39:21.6 0:50:00.6 67
65 1654 detail závodníka MALER Manfred GER 1963 --- 4. /  H 56 1:10:13.3 0:39:22.8 0:49:43.4 66
66 1653 detail závodníka NEUNER Thomas GER 1964 --- 4. /  H 51 1:10:14.1 0:39:23.6 0:50:05.9 69
67 1638 detail závodníka BRAUN Nadine GER 1975 --- 3. /  D 41 1:10:57.6 0:40:07.1 0:50:00.6 67
68 2362 detail závodníka FRITZ Theo GER 1949 --- 1. /  H 66 1:13:07.8 0:42:17.3 0:51:24.6 71
69 1678 detail závodníka SCHULTE Brigitte GER 1971 Team M + B 2. /  D 46 1:13:40.0 0:42:49.6 0:51:22.4 70
70 1689 detail závodníka CHABROL Bertrand FRA 1947 --- 1. /  H 71 1:14:19.8 0:43:29.4 0:53:13.6 74
71 1665 detail závodníka KELLY Rosemary USA 1953 --- 1. /  D 66 1:14:34.1 0:43:43.6 0:52:25.9 72
72 1685 detail závodníka MEY Kathrin GER 1963 --- 2. /  D 56 1:15:31.6 0:44:41.1 0:53:02.6 73
73 1647 detail závodníka SKUCHILOVA Polina RUS 1988 --- 1. /  D 31 1:20:14.0 0:49:23.6 0:57:47.1 77
74 1686 detail závodníka ARNDT Bärbel GER 1956 --- 1. /  D 61 1:22:06.6 0:51:16.1 0:58:18.4 78
75 1606 detail závodníka BECKER Harald GER 1946 SF Windach 2. /  H 71 1:22:49.3 0:51:58.9 0:59:16.9 80
76 1703 detail závodníka DOBROVSKA Renata CZE 1984 --- 2. /  D 31 1:22:53.6 0:52:03.1 0:58:40.4 79
77 1706 detail závodníka JILEK Peter CZE 1954 ski team Heralec 6. /  H 61 1:23:43.1 0:52:52.6 0:56:31.1 76
78 1687 detail závodníka PROSKE Cathleen GER 1974 Strassenräuber Geithain 4. /  D 41 1:33:31.1 1:02:40.7 0:43:50.3 56
79 1622 detail závodníka PROSKE Helene GER 2008 Strassenräuber Geithain 1. /  S 11 W 1:34:52.8 1:04:02.4 0:43:45.6 55
80 1648 detail závodníka PYASETSKY Valentin RUS 1988 --- 3. /  H 31 1:41:01.2 1:10:10.7 0:55:48.6 75
81 1631 detail závodníka RICHARZ Peter GER 1948 1.WSV 3. /  H 71 1:41:03.6 1:10:13.1 1:09:26.4 81
82 1617 detail závodníka WENNERFELDT Susanna SWE 1960 Himmeta IF 3. /  D 56 1:41:30.9 1:10:40.5 1:10:15.2 83
83 1616 detail závodníka ERIKSSON Eva SWE 1958 Himmeta IF 2. /  D 61 1:45:42.7 1:14:52.2 1:10:08.2 82
--- 1688 detail závodníka MÜLLER Lothar GER 1939 --- . /  H 76 DSQ --- --- ---
--- 1702 detail závodníka FÖRMER Markus AUT 1965 --- . /  H 51 DNF --- 0:27:44.1 ---
--- 1604 detail závodníka HOMYER Roger GBR 1954 Highland Nordic . /  H 61 DNS --- --- ---
--- 1609 detail závodníka KUENNE Christoph GER 1980 --- . /  H 36 DNS --- --- ---
--- 1610 detail závodníka DARSCHEID Frank GER 1966 Donau Ruder Club Deggendorf 2001 e. V. . /  H 51 DNS --- --- ---
--- 1611 detail závodníka REICHERT-FACILIDES Tim Rayan Frederik GER 2001 --- . /  J 17 M DNS --- --- ---
--- 1613 detail závodníka REICHERT-FACILIDES Tania GER 1964 --- . /  D 51 DNS --- --- ---
--- 1630 detail závodníka LINDNER Birgit GER 1969 --- . /  D 46 DNS --- --- ---
--- 1642 detail závodníka WÖHL Annett GER 1970 SG Klotzsche . /  D 46 DNS --- --- ---
--- 1644 detail závodníka PAUL Angela GER 1959 --- . /  D 56 DNS --- --- ---
--- 1652 detail závodníka NEUNER Petra GER 1966 --- . /  D 51 DNS --- --- ---
--- 1657 detail závodníka HELMSCHROTT Nina GER 1990 Team Ammergauer Alpen . /  D 21 DNS --- --- ---
--- 1659 detail závodníka STADLER Claudia GER 1969 Team Ammergauer Alpen . /  D 46 DNS --- --- ---
--- 1660 detail závodníka LANDERER Dominik GER 1990 Team Ammergauer Alpen . /  H 21 DNS --- --- ---
--- 1661 detail závodníka HOLLENSTEIN Lea GER 2005 SAUERLAND SKI TEAM/SK Wunderthausen . /  S 14 W DNS --- --- ---
--- 1664 detail závodníka ILJINE Diana GER 1964 --- . /  H 51 DNS --- --- ---
--- 1669 detail závodníka JURANKOVA Dagmar CZE 1970 X-Team BaNo K. Vary . /  D 46 DNS --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru