Zimní sportovní hry Kooperativa

Sjezdové lyžování
DATUM :1.2.2019 MÍSTO :Zadov, Churáňov

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Čistý čas
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta Čistý čas
1 128 detail závodníka ŠUBRT Marek 1975 GŘ Praha 1. /  Muži 1968 - 1975 0:01:59.4 0:00:00.0 0:01:59.4
2 143 detail závodníka KURZ Pavel 1974 GŘ Brno 2. /  Muži 1968 - 1975 0:02:01.6 0:00:02.1 0:02:01.6
3 104 detail závodníka MÁŠA Pavel 1967 CLPU MV 1. /  Muži do 1967 0:02:02.6 0:00:03.2 0:02:02.6
4 102 detail závodníka MANDL David 1985 AG Střední Čechy 1. /  Muži 1976 - 1985 0:02:02.7 0:00:03.3 0:02:02.7
5 145 detail závodníka PETR Martin 1988 GŘ Praha 1. /  Muži nad 1999 0:02:03.7 0:00:04.2 0:02:03.7
6 118 detail závodníka PŘÍHODA Lukáš 1981 AG Střední Čechy 2. /  Muži 1976 - 1985 0:02:04.2 0:00:04.8 0:02:04.2
7 112 detail závodníka PILAŘ Ondřej 1975 GŘ Praha 3. /  Muži 1968 - 1975 0:02:04.3 0:00:04.8 0:02:04.3
8 96 detail závodníka KRAUS Pavel 1989 GŘ Praha 2. /  Muži nad 1999 0:02:04.5 0:00:05.1 0:02:04.5
9 78 detail závodníka BULAVA Aleš 1988 AG JM 3. /  Muži nad 1999 0:02:05.3 0:00:05.8 0:02:05.3
10 39 detail závodníka JELÍNKOVÁ Eva 1978 GŘ Brno 1. /  Ženy 1976 - 1985 0:02:05.7 0:00:06.3 0:02:05.7
11 89 detail závodníka KAVŘÍK Václav 1953 Liberec 2. /  Muži do 1967 0:02:06.3 0:00:06.9 0:02:06.3
12 32 detail závodníka GIESELOVÁ Pavlína 1973 Severní Morava 1. /  Ženy 1968 - 1975 0:02:07.0 0:00:07.5 0:02:07.0
13 100 detail závodníka LIŠKA Radek 1975 Jížní Čechy 4. /  Muži 1968 - 1975 0:02:07.5 0:00:08.1 0:02:07.5
14 79 detail závodníka ČERMÁK Pavel 1964 Východní Čechy+CSPS Pardubice 3. /  Muži do 1967 0:02:07.6 0:00:08.2 0:02:07.6
15 141 detail závodníka DLABÁČEK Martin 1985 GŘ Brno 3. /  Muži 1976 - 1985 0:02:07.7 0:00:08.3 0:02:07.7
16 125 detail závodníka SULDOVSKÝ Petr 1980 AG Střední Čechy 4. /  Muži 1976 - 1985 0:02:08.1 0:00:08.7 0:02:08.1
17 35 detail závodníka HAJNÁ Dita 1985 AG JM 2. /  Ženy 1976 - 1985 0:02:08.4 0:00:08.9 0:02:08.4
18 82 detail závodníka ECLER Martin 1964 GŘ Brno 4. /  Muži do 1967 0:02:08.4 0:00:09.0 0:02:08.4
19 31 detail závodníka EDEROVÁ Michaela 1991 ZAČ 1. /  Ženy nad 1986 0:02:08.5 0:00:09.1 0:02:08.5
20 129 detail závodníka ŠVÁB Zdeněk 1972 AG JM 5. /  Muži 1968 - 1975 0:02:08.5 0:00:09.1 0:02:08.5
21 123 detail závodníka SOUKUP Jaroslav 1969 Jížní Čechy 6. /  Muži 1968 - 1975 0:02:09.1 0:00:09.7 0:02:09.1
22 133 detail závodníka VAŠEK Pavel 1968 AIS 7. /  Muži 1968 - 1975 0:02:09.3 0:00:09.9 0:02:09.3
23 22 detail závodníka BRADNOVÁ Marcela 1980 AG severní Čechy 3. /  Ženy 1976 - 1985 0:02:10.3 0:00:10.9 0:02:10.3
24 99 detail závodníka KUBÁT Petr 1972 AG severní Čechy 8. /  Muži 1968 - 1975 0:02:10.8 0:00:11.4 0:02:10.8
25 127 detail závodníka ŠPAČEK Lukáš 1983 GŘ Praha 5. /  Muži 1976 - 1985 0:02:11.9 0:00:12.5 0:02:11.9
26 107 detail závodníka NAJMAN Jaromír 1963 Jížní Čechy 5. /  Muži do 1967 0:02:12.2 0:00:12.8 0:02:12.2
27 33 detail závodníka GLOZLOVÁ Dana 1966 Praha 1. /  Ženy do 1967 0:02:12.8 0:00:13.4 0:02:12.8
28 84 detail závodníka FIJALA Jiří 1976 AG Střední Čechy 6. /  Muži 1976 - 1985 0:02:13.0 0:00:13.5 0:02:13.0
29 105 detail závodníka MIKULECKÝ Jan 1976 GŘ Brno 7. /  Muži 1976 - 1985 0:02:13.3 0:00:13.9 0:02:13.3
30 83 detail závodníka FIBICH Martin 1971 GŘ Praha 9. /  Muži 1968 - 1975 0:02:14.7 0:00:15.2 0:02:14.7
31 75 detail závodníka BÍZA Jan 1989 AG Střední Čechy 4. /  Muži nad 1999 0:02:14.7 0:00:15.2 0:02:14.7
32 146 detail závodníka ŠIMÁK Martin 1961 GŘ Brno 6. /  Muži do 1967 0:02:14.7 0:00:15.3 0:02:14.7
33 56 detail závodníka ROUDNICKÁ Michaela 1979 Jížní Čechy 4. /  Ženy 1976 - 1985 0:02:15.6 0:00:16.1 0:02:15.6
34 81 detail závodníka DUFEK Libor 1969 AG JM 10. /  Muži 1968 - 1975 0:02:16.6 0:00:17.1 0:02:16.6
35 90 detail závodníka KLÍMA Petr 1992 Jížní Čechy 5. /  Muži nad 1999 0:02:16.7 0:00:17.3 0:02:16.7
36 142 detail závodníka FIDRMUC Aleš 1984 Praha 8. /  Muži 1976 - 1985 0:02:17.7 0:00:18.3 0:02:17.7
37 132 detail závodníka TUBL Jan 1986 CLPU MV 6. /  Muži nad 1999 0:02:18.1 0:00:18.7 0:02:18.1
38 126 detail závodníka ŠORF Jan 1994 Praha 7. /  Muži nad 1999 0:02:19.1 0:00:19.7 0:02:19.1
39 130 detail závodníka ŠVENDA Tibor 1988 AG JM 8. /  Muži nad 1999 0:02:19.3 0:00:19.9 0:02:19.3
40 80 detail závodníka ČULÍK Roman 1960 GŘ Praha 7. /  Muži do 1967 0:02:19.9 0:00:20.5 0:02:19.9
41 85 detail závodníka GRUS Jan 1980 Východní Čechy+CSPS Pardubice 9. /  Muži 1976 - 1985 0:02:20.9 0:00:21.4 0:02:20.9
42 51 detail závodníka NETOLICKÁ Alena 1988 GŘ Praha 2. /  Ženy nad 1986 0:02:21.6 0:00:22.2 0:02:21.6
43 73 detail závodníka MÁŠA Máša 1997 Praha 3. /  Ženy nad 1986 0:02:22.3 0:00:22.8 0:02:22.3
44 93 detail závodníka KORSELT Filip 1974 AG severní Čechy 11. /  Muži 1968 - 1975 0:02:22.7 0:00:23.2 0:02:22.7
45 86 detail závodníka HENDRYCH Jiří 1983 AG severní Čechy 10. /  Muži 1976 - 1985 0:02:22.8 0:00:23.4 0:02:22.8
46 144 detail závodníka NOVÁK Lukáš 1994 Praha 9. /  Muži nad 1999 0:02:23.2 0:00:23.7 0:02:23.2
47 140 detail závodníka BOHATEC Tadeáš 1988 CLPU MV 10. /  Muži nad 1999 0:02:23.4 0:00:23.9 0:02:23.4
48 124 detail závodníka SUDEK Jan 1969 Jížní Čechy 12. /  Muži 1968 - 1975 0:02:23.4 0:00:23.9 0:02:23.4
49 117 detail závodníka PRAŽAN Daniel 1967 Severní Morava 8. /  Muži do 1967 0:02:24.5 0:00:25.0 0:02:24.5
50 135 detail závodníka VÍTEK Michal 1985 CLPU MV 11. /  Muži 1976 - 1985 0:02:24.7 0:00:25.3 0:02:24.7
51 122 detail závodníka SOBEK Filip 1996 Severní Morava 11. /  Muži nad 1999 0:02:25.0 0:00:25.5 0:02:25.0
52 120 detail závodníka SKÁLA jakub 1985 Jížní Čechy 12. /  Muži 1976 - 1985 0:02:26.1 0:00:26.6 0:02:26.1
53 111 detail závodníka PEJZL Michal 1987 Praha 12. /  Muži nad 1999 0:02:26.6 0:00:27.1 0:02:26.6
54 28 detail závodníka DONÁTOVÁ Martina 1992 Východní Čechy+CSPS Pardubice 4. /  Ženy nad 1986 0:02:28.1 0:00:28.6 0:02:28.1
55 119 detail závodníka PYŠ René 1962 Praha 9. /  Muži do 1967 0:02:28.9 0:00:29.5 0:02:28.9
56 67 detail závodníka VRÁGOVÁ Petra 1979 AG JM 5. /  Ženy 1976 - 1985 0:02:29.2 0:00:29.7 0:02:29.2
57 58 detail závodníka SLANINKOVÁ Jitka 1965 ZAČ 2. /  Ženy do 1967 0:02:29.7 0:00:30.2 0:02:29.7
58 147 detail závodníka ŽÁČEK Petr 1988 GŘ Praha 13. /  Muži nad 1999 0:02:29.9 0:00:30.4 0:02:29.9
59 59 detail závodníka SRPOVÁ Taťána 1987 GŘ Praha 5. /  Ženy nad 1986 0:02:29.9 0:00:30.4 0:02:29.9
60 91 detail závodníka KNAPP Lubor 1976 Severní Morava 13. /  Muži 1976 - 1985 0:02:30.3 0:00:30.9 0:02:30.3
61 46 detail závodníka LOUČKOVÁ Lucie 1989 GŘ Praha 6. /  Ženy nad 1986 0:02:30.4 0:00:31.0 0:02:30.4
62 41 detail závodníka KEŠNEROVÁ Tereza 1982 GŘ Brno 6. /  Ženy 1976 - 1985 0:02:30.6 0:00:31.1 0:02:30.6
63 116 detail závodníka POTĚŠIL Michal 1973 Východní Čechy+CSPS Pardubice 13. /  Muži 1968 - 1975 0:02:32.3 0:00:32.9 0:02:32.3
64 77 detail závodníka BRADLER Radek 1974 AG Střední Čechy 14. /  Muži 1968 - 1975 0:02:32.7 0:00:33.2 0:02:32.7
65 114 detail závodníka POLÍVKA Milan 1951 Jížní Čechy 10. /  Muži do 1967 0:02:33.6 0:00:34.2 0:02:33.6
66 43 detail závodníka KUBÍČKOVÁ Hana 1964 CLPU MV 3. /  Ženy do 1967 0:02:34.7 0:00:35.2 0:02:34.7
67 136 detail závodníka VYTRHLÍK Pavel 1974 AG Střední Čechy 15. /  Muži 1968 - 1975 0:02:34.7 0:00:35.3 0:02:34.7
68 26 detail závodníka ČERŇAVSKÁ Věra 1974 AG Střední Čechy 2. /  Ženy 1968 - 1975 0:02:36.5 0:00:37.0 0:02:36.5
69 71 detail závodníka DLOUHÁ Michaela 1964 GŘ Praha 4. /  Ženy do 1967 0:02:36.8 0:00:37.4 0:02:36.8
70 34 detail závodníka GOLDMANOVÁ Jarmila 1976 CLPU MV 7. /  Ženy 1976 - 1985 0:02:37.1 0:00:37.7 0:02:37.1
71 138 detail závodníka ZEMAN Tomáš 1969 ZAČ 16. /  Muži 1968 - 1975 0:02:37.3 0:00:37.8 0:02:37.3
72 139 detail závodníka ŽOUDLÍK Stanislav 1978 Východní Čechy+CSPS Pardubice 14. /  Muži 1976 - 1985 0:02:37.3 0:00:37.9 0:02:37.3
73 113 detail závodníka PINĎÁK Jiří 1960 GŘ Praha 11. /  Muži do 1967 0:02:37.5 0:00:38.1 0:02:37.5
74 27 detail závodníka DĚDKOVÁ Pavla 1973 AG JM 3. /  Ženy 1968 - 1975 0:02:38.4 0:00:39.0 0:02:38.4
75 62 detail závodníka TÁBORSKÁ Marta 1970 Severní Morava 4. /  Ženy 1968 - 1975 0:02:39.6 0:00:40.2 0:02:39.6
76 134 detail závodníka VINDEMAN Marek 1969 Východní Čechy+CSPS Pardubice 17. /  Muži 1968 - 1975 0:02:40.5 0:00:41.1 0:02:40.5
77 76 detail závodníka BRABEC Tomáš 1980 CLPU MV 15. /  Muži 1976 - 1985 0:02:43.5 0:00:44.0 0:02:43.5
78 94 detail závodníka KOSTKA Jiří 1982 GŘ Brno 16. /  Muži 1976 - 1985 0:02:44.0 0:00:44.5 0:02:44.0
79 101 detail závodníka MACEK Jiří 1975 Jížní Čechy 18. /  Muži 1968 - 1975 0:02:44.2 0:00:44.8 0:02:44.2
80 109 detail závodníka PARÝZEK Jiří 1965 CLPU MV 12. /  Muži do 1967 0:02:44.3 0:00:44.9 0:02:44.3
81 131 detail závodníka TOMANÍČEK Vladimír 1966 AIS 13. /  Muži do 1967 0:02:45.1 0:00:45.7 0:02:45.1
82 148 detail závodníka MATINSKÝ Jan 1988 --- 14. /  Muži nad 1999 0:02:46.3 0:00:46.9 0:02:46.3
83 69 detail závodníka ZATLOUKALOVÁ Lydie 1969 Severní Morava 5. /  Ženy 1968 - 1975 0:02:47.7 0:00:48.3 0:02:47.7
84 115 detail závodníka POŠMŮRNÝ Vladimír 1970 AIS 19. /  Muži 1968 - 1975 0:02:48.8 0:00:49.3 0:02:48.8
85 98 detail závodníka KŘÍŽ Karel 1968 Jížní Čechy 20. /  Muži 1968 - 1975 0:02:50.5 0:00:51.0 0:02:50.5
86 95 detail závodníka KOZLOVSKÝ Martin 1989 CLPU MV 15. /  Muži nad 1999 0:02:52.1 0:00:52.7 0:02:52.1
87 40 detail závodníka KALINOVÁ Dana 1966 Praha 5. /  Ženy do 1967 0:02:52.8 0:00:53.4 0:02:52.8
88 53 detail závodníka PROCHÁZKOVÁ Petra 1969 ZAČ 6. /  Ženy 1968 - 1975 0:02:55.1 0:00:55.6 0:02:55.1
89 110 detail závodníka KOTAČKA Martin 1982 AG Střední Čechy 17. /  Muži 1976 - 1985 0:02:55.5 0:00:56.1 0:02:55.5
90 20 detail závodníka BENKOVIČOVÁ Nikola 1988 AG JM 7. /  Ženy nad 1986 0:02:56.7 0:00:57.3 0:02:56.7
91 87 detail závodníka HŘIBA Lukáš 1988 AIS 16. /  Muži nad 1999 0:02:56.8 0:00:57.3 0:02:56.8
92 149 detail závodníka MOHELOVÁ Silvie 1985 GŘ Praha 8. /  Ženy 1976 - 1985 0:02:59.9 0:01:00.4 0:02:59.9
93 70 detail závodníka ZAUŠKOVÁ Zuzana 1977 AIS 9. /  Ženy 1976 - 1985 0:03:02.7 0:01:03.2 0:03:02.7
94 108 detail závodníka OBST Miroslav 1960 Severní Morava 14. /  Muži do 1967 0:03:05.5 0:01:06.0 0:03:05.5
95 57 detail závodníka SKÁLOVÁ Barbora 1990 Jížní Čechy 8. /  Ženy nad 1986 0:03:05.6 0:01:06.1 0:03:05.6
96 37 detail závodníka HUDEČKOVÁ Petra 1973 CLPU MV 7. /  Ženy 1968 - 1975 0:03:12.8 0:01:13.4 0:03:12.8
97 103 detail závodníka MAROUŠEK Jan 1985 CLPU MV 18. /  Muži 1976 - 1985 0:03:13.4 0:01:14.0 0:03:13.4
98 63 detail závodníka TETOUROVÁ Michaela 1967 Jížní Čechy 6. /  Ženy do 1967 0:03:14.2 0:01:14.7 0:03:14.2
99 42 detail závodníka KNĚŽOUROVÁ Michaela 1981 Východní Čechy+CSPS Pardubice 10. /  Ženy 1976 - 1985 0:03:20.7 0:01:21.3 0:03:20.7
100 44 detail závodníka LACKOVÁ Petra 1969 AG Střední Čechy 8. /  Ženy 1968 - 1975 0:03:20.9 0:01:21.4 0:03:20.9

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru