Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | Ztráta | 11 km | # | 15 km | # | 29 km | # | 33 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 48 | KOCH Stephan | 1962 | ESV Nassau | 2:23:01.6 | 0:00:00.0 | 0:36:23.1 | 1 | 0:49:21.1 | 1 | 1:37:53.5 | 1 | 1:53:11.2 | 1 | ||
2 | diplom | 41 | GEISSLER Roland | 1960 | SWV Lauchhammer | 2:35:18.9 | 0:12:17.2 | 0:38:32.4 | 3 | 0:52:12.9 | 3 | 1:44:40.3 | 3 | 2:01:51.3 | 2 | ||
3 | diplom | 20 | HAU Heinrich | 1961 | SC Lanzenhain | 2:36:52.9 | 0:13:51.2 | 0:37:59.6 | 2 | 0:51:34.9 | 2 | 1:44:30.5 | 2 | 2:01:54.8 | 3 | ||
4 | diplom | 135 | LISKA Pavel | 1963 | CTC FORT SMC | 2:44:37.2 | 0:21:35.5 | 0:42:53.1 | 7 | 0:58:27.4 | 7 | 1:53:07.3 | 4 | 2:11:09.3 | 4 | ||
5 | diplom | 72 | HOPPE Hermann | 1962 | SC Rosenheim | 2:47:56.7 | 0:24:55.0 | 0:42:48.9 | 6 | 0:57:48.4 | 5 | 1:54:45.1 | 5 | 2:13:31.3 | 5 | ||
6 | diplom | 43 | DIEZEL Thomas | 1960 | TSV Carlsgrün | 2:49:59.2 | 0:26:57.5 | 0:42:34.9 | 5 | 0:58:25.4 | 6 | 1:56:06.8 | 7 | 2:14:46.5 | 6 | ||
7 | diplom | 76 | SEIDEL Tino | 1963 | SC Adelzhausen | 2:52:09.9 | 0:29:08.3 | 0:45:02.9 | 8 | 1:01:33.4 | 8 | 1:59:11.1 | 8 | 2:17:10.0 | 8 | ||
8 | diplom | 221 | KROISS Konrad | 1962 | Ski und Bike Deggendorf | 2:52:35.0 | 0:29:33.3 | 0:41:51.4 | 4 | 0:57:30.4 | 4 | 1:54:52.1 | 6 | 2:15:48.5 | 7 | ||
9 | diplom | 340 | BONINI Gianluca | 1960 | --- | 2:59:18.0 | 0:36:16.3 | 0:46:07.1 | 9 | 1:02:50.1 | 9 | 2:02:47.1 | 9 | 2:22:10.1 | 9 | ||
10 | diplom | 114 | SAUERWEIN Dieter | 1961 | DAV Neuburg/Donau | 3:01:13.2 | 0:38:11.6 | 0:46:16.6 | 11 | 1:02:58.6 | 10 | 2:04:20.8 | 10 | 2:23:53.1 | 10 | ||
11 | diplom | 136 | KRÜGER Thomas | 1962 | --- | 3:05:38.7 | 0:42:37.1 | 0:46:15.2 | 10 | 1:03:15.4 | 11 | 2:06:34.1 | 11 | 2:26:41.6 | 11 | ||
12 | diplom | 198 | WEIß Thomas | 1963 | WSV Ilmenau 1908 | 3:12:28.0 | 0:49:26.3 | 0:47:11.9 | 12 | 1:05:09.4 | 12 | 2:10:17.8 | 12 | 2:32:25.8 | 12 | ||
13 | diplom | 71 | PUTZ Walter | 1960 | Seckau | 3:14:35.5 | 0:51:33.9 | 0:47:35.1 | 13 | 1:06:01.4 | 13 | 2:12:21.1 | 13 | 2:34:49.8 | 13 | ||
14 | diplom | 106 | SCHÜTZ Detlef | 1961 | Hohburger SV 1990 | 3:16:58.3 | 0:53:56.6 | 0:50:19.4 | 16 | 1:09:03.9 | 16 | 2:16:06.6 | 15 | 2:37:27.8 | 15 | ||
15 | diplom | 316 | KEMPE Andreas | 1959 | Grün-Weiß Pirna | 3:18:54.1 | 0:55:52.4 | 0:49:34.2 | 14 | 1:07:23.9 | 14 | 2:13:12.6 | 14 | 2:36:38.6 | 14 | ||
16 | diplom | 100 | ARHEIT Richie | 1963 | SC Villingen | 3:19:51.8 | 0:56:50.1 | 0:50:06.2 | 15 | 1:09:15.7 | 17 | 2:16:30.4 | 16 | 2:39:19.1 | 16 | ||
17 | diplom | 158 | GOLAN Lubor | 1962 | Medic Dream Team | 3:22:19.0 | 0:59:17.4 | 0:50:29.9 | 17 | 1:08:49.2 | 15 | 2:17:26.4 | 17 | 2:40:18.3 | 17 | ||
18 | diplom | 184 | STELZNER Ulf-Peer | 1960 | FSV-Rempesgrün | 3:28:37.6 | 1:05:35.9 | 0:50:56.7 | 18 | 1:10:53.4 | 18 | 2:21:32.9 | 18 | 2:44:33.6 | 18 | ||
19 | diplom | 104 | PERNUTZ Pier | 1963 | --- | 3:35:30.1 | 1:12:28.4 | 0:55:19.7 | 19 | 1:15:40.4 | 19 | 2:29:20.6 | 19 | 2:52:26.4 | 19 | ||
20 | diplom | 180 | WEIß Steffen jörg | 1961 | WSV Ilmenau 1908 e.V. | 3:46:58.6 | 1:23:57.0 | 0:56:24.7 | 20 | 1:16:20.4 | 20 | 2:32:39.6 | 20 | 2:56:44.1 | 20 | ||
21 | diplom | 133 | OLESK Raul | 1960 | Estonian Worldloppet Club | 3:51:53.4 | 1:28:51.8 | 1:00:32.4 | 22 | 1:22:32.2 | 21 | 2:41:19.9 | 21 | 3:08:26.4 | 21 | ||
22 | diplom | 157 | PISACKA Martin | 1960 | Medic Dream Team | 4:14:25.5 | 1:51:23.8 | 1:04:41.7 | 23 | 1:29:04.7 | 23 | 2:55:45.4 | 22 | 3:25:30.2 | 22 | ||
23 | diplom | 214 | SCHREITER Steffen | 1963 | DAV Plauen-Vogtland | 4:30:24.0 | 2:07:22.4 | 1:00:19.2 | 21 | 1:26:06.4 | 22 | 3:00:42.4 | 23 | 3:34:22.9 | 23 | ||
24 | diplom | 331 | PEKAR Ladislav | 1961 | Bohemians | 4:49:18.1 | 2:26:16.4 | 1:09:55.0 | 24 | 1:37:24.2 | 24 | 3:16:29.2 | 24 | 3:50:56.0 | 24 | ||
--- | 144 | AIGNER Thomas | 1959 | NSC Dresden-Bochum | DNF | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 14 | DANNER Franz | 1960 | Skimarathon Team Austria | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |