Skadi Loppet - SUBARU Skadi Loppet

Běžecké lyžování
DATUM :17.3.2019 MÍSTO :Bodenmais

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 11 km # 15 km #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 11 km # 15 km #
1 501 detail závodníka SIEGEL Jonas GER 1991 WSV Schönsee 1. /  H21 1:15:21.6 0:00:00.0 0:36:11.5 1 0:49:09.7 1
2 526 detail závodníka SLECHTA Daniel CZE 1976 Fischer Racing Team 1. /  H41 1:15:28.3 0:00:06.7 0:36:16.7 2 0:49:10.0 2
3 506 detail závodníka FRÄSDORF Michel GER 2000 Skiverein Hasselfelde 1. /  JunH 1:17:44.4 0:02:22.8 0:37:15.5 3 0:50:49.0 3
4 523 detail závodníka KUCHL Johannes GER 2002 Löffler-Skadi Loppet Team 1. /  J17H 1:17:58.3 0:02:36.7 0:37:32.0 4 0:51:05.5 4
5 535 detail závodníka FALK Stefan GER 1997 SC Großberg 2. /  H21 1:19:54.8 0:04:33.2 0:37:32.8 5 0:51:37.2 5
6 517 detail závodníka PLIESCHNEGGER Florian AUT 2000 SK Rottenmann 2. /  JunH 1:22:08.3 0:06:46.7 0:39:55.7 9 0:54:05.2 7
7 511 detail závodníka REICHELT Arvid GER 2002 Skiklub Dresden Niedersedlitz 2. /  J17H 1:22:26.3 0:07:04.7 0:38:22.2 6 0:52:56.2 6
8 533 detail závodníka SVARC Martin CZE 1994 Ski klub Jablonec 3. /  H21 1:24:55.1 0:09:33.5 0:39:09.7 7 0:54:06.0 8
9 508 detail závodníka HARTMANN Till GER 2001 SC Rückershausen/SAUERLAND SKI TEAM 3. /  J17H 1:25:00.8 0:09:39.2 0:40:22.0 10 0:55:30.0 10
10 701 detail závodníka WERDER Patrick GER 1996 TSG Backnang Ski 4. /  H21 1:25:08.8 0:09:47.2 0:41:04.0 14 0:56:27.7 15
11 514 detail závodníka DANKL Markus AUT 2000 Skimarathon Team Austria 3. /  JunH 1:25:19.1 0:09:57.5 0:40:30.0 11 0:56:07.0 13
12 505 detail závodníka HUJEROVA Tereza CZE 1998 Ski klub Jablonec 1. /  D21 1:25:20.8 0:09:59.2 0:41:20.8 15 0:56:15.7 14
13 516 detail závodníka HÖGL Stefan GER 1989 Team Icehosue Bayreuth 5. /  H21 1:26:04.3 0:10:42.7 0:40:36.8 12 0:55:59.2 11
14 524 detail závodníka CIPRIAN Stefano ITA 1972 Ottica Mottes 1. /  H46 1:26:14.8 0:10:53.2 0:40:44.3 13 0:56:05.0 12
15 509 detail závodníka FROHMADER Paul GER 1999 WSV Weissenstadt 4. /  JunH 1:26:16.1 0:10:54.5 0:39:55.2 8 0:54:59.5 9
16 538 detail závodníka WEIHER Stefan GER 1979 Tsv Buching 1. /  H36 1:26:22.1 0:11:00.5 0:41:35.3 16 0:56:30.2 17
17 543 detail závodníka MORAVCOVA Klara CZE 1983 Ski klub Jablonec nad Nisou 1. /  D36 1:26:29.3 0:11:07.7 0:41:41.0 18 0:56:29.7 16
18 628 detail závodníka MUELLER Geri GER 1964 SC Immenstadt /Team Madshus 1. /  H51 1:27:25.8 0:12:04.2 0:41:59.8 20 0:57:26.0 20
19 658 detail závodníka DEICKE Sebastian GER 1983 WSV Elbingerode 2. /  H36 1:27:42.1 0:12:20.5 0:41:38.0 17 0:56:56.7 19
20 627 detail závodníka LAUBER Frank GER 1964 VfL Bad Berleburg/SAUERLAND SKI TEAM 2. /  H51 1:27:45.6 0:12:24.0 0:41:41.5 19 0:56:36.0 18
21 547 detail závodníka PESTA Roman CZE 1968 SKI Klub Lenora 3. /  H51 1:27:57.1 0:12:35.5 0:42:43.0 26 0:58:30.0 25
22 681 detail závodníka JILEK Petr CZE 1981 Medic Dream Team 3. /  H36 1:28:35.0 0:13:13.4 0:42:39.7 24 0:58:41.5 27
23 529 detail závodníka MUELLER Franziska GER 1995 SC Immenstadt 2. /  D21 1:28:36.1 0:13:14.5 0:42:09.3 21 0:57:56.5 22
24 733 detail závodníka BAUER Gerhard GER 1968 DJK Falkenberg 4. /  H51 1:28:44.1 0:13:22.5 0:42:14.3 23 0:57:41.0 21
25 527 detail závodníka KOUŘÍK Pavel CZE 1993 TJ Sokol Díly 6. /  H21 1:29:40.3 0:14:18.7 0:42:42.8 25 0:58:13.0 23
26 640 detail závodníka MAKOSCH Jens GER 1970 ATSV Gebirge/Gelobtland 2. /  H46 1:30:04.9 0:14:43.2 0:43:32.8 30 0:59:33.5 28
27 598 detail závodníka VATER Gerhard GER 1964 Löffler-Skadi Loppet Team 5. /  H51 1:30:13.1 0:14:51.5 0:42:43.8 27 0:58:30.0 24
28 544 detail závodníka ASCHENBRENNER Rolf GER 1988 SV Lokomotive Arnbruck 1. /  H31 1:30:27.1 0:15:05.5 0:42:09.5 22 0:58:32.2 26
29 540 detail závodníka RENNER Viktor GER 1969 TSV Mönchröden 3. /  H46 1:30:38.6 0:15:17.0 0:43:45.0 31 1:00:16.0 31
30 725 detail závodníka RIEXINGER Jochen GER 1983 SZ Römerstein 4. /  H36 1:32:10.4 0:16:48.8 0:43:25.3 28 1:00:00.2 29
31 638 detail závodníka WENIGER Andreas GER 1967 ATSV Gebirge/Gelobtland 6. /  H51 1:32:13.6 0:16:52.0 0:44:34.3 34 1:01:02.7 33
32 507 detail závodníka BUND Marcel GER 1998 SG Klotzsche e.V. 7. /  H21 1:32:43.3 0:17:21.7 0:44:03.3 32 1:00:46.2 32
33 612 detail závodníka FISCHER Lorenz GER 1993 Ski Club Prien am Chiemsee 8. /  H21 1:32:45.4 0:17:23.7 0:43:30.8 29 1:00:00.2 30
34 539 detail závodníka HALFAR Thomas GER 1969 SV Arnbruck 4. /  H46 1:32:55.1 0:17:33.5 0:44:24.3 33 1:01:26.7 34
35 597 detail závodníka EBNER Ronny GER 1982 Löffler-Skadi Loppet Team 5. /  H36 1:33:04.6 0:17:43.0 0:45:36.3 42 1:01:42.5 35
36 515 detail závodníka MAIER Viktor GER 1957 TSV Mönchröden 1. /  H61 1:33:15.0 0:17:53.4 0:45:16.0 38 1:01:52.7 36
37 518 detail závodníka DIETZE Albrecht GER 1968 Pulsschlag Neuhausen Erzgebirge 7. /  H51 1:34:41.1 0:19:19.5 0:45:07.0 37 1:02:04.2 37
38 534 detail závodníka SZCZOTKA Mateusz POL 1998 Ski klub Jablonec 9. /  H21 1:34:55.9 0:19:34.3 0:45:32.8 41 1:03:19.5 44
39 667 detail závodníka DURDEL Marcel GER 2002 Skiklub Dresden-Niedersedlitz 4. /  J17H 1:35:08.9 0:19:47.3 0:44:53.5 35 1:02:13.5 39
40 537 detail závodníka MEISCHNER Rene GER 1975 SC Norweger Annaberg 2. /  H41 1:35:20.1 0:19:58.5 0:45:49.8 44 1:02:55.2 40
41 684 detail závodníka KUPFER Erik GER 2000 SV Trebsen 5. /  JunH 1:35:28.9 0:20:07.3 0:45:03.3 36 1:02:12.8 38
42 657 detail závodníka LÖW Andreas GER 1970 SG Klotzsche e.V. 5. /  H46 1:35:32.4 0:20:10.8 0:45:36.5 43 1:02:59.5 41
43 512 detail závodníka BÖTTCHER Rika elin GER 1998 SC Buntenbock 3. /  D21 1:35:55.0 0:20:33.4 0:46:16.5 47 1:03:50.5 49
44 802 detail závodníka KÄMMLER Robert GER 1989 SV Tanne Thalheim 10. /  H21 1:36:02.6 0:20:41.0 0:46:42.5 55 1:03:26.3 46
45 631 detail závodníka VESELY Jan CZE 2002 TJ LO Zdar nad Sazavou 5. /  J17H 1:36:09.7 0:20:48.1 0:46:31.8 49 1:03:00.2 42
46 805 detail závodníka LÖSCHKE Cora GER 2004 TSV Leuna e.V. 1. /  J15D 1:36:19.4 0:20:57.8 0:45:18.1 39 1:03:09.5 43
47 719 detail závodníka SCHAUB Frank GER 1961 Rhöner WSV 1. /  H56 1:36:31.9 0:21:10.3 0:46:31.8 49 1:03:38.5 47
48 704 detail závodníka CIPRIAN Fausto ITA 1978 SPORT AUER Obertilliach 3. /  H41 1:36:45.6 0:21:24.0 0:46:59.3 58 1:04:02.3 53
49 641 detail závodníka WERNER Rico GER 1985 Skiteam Pirna 2. /  H31 1:36:53.8 0:21:32.2 0:45:24.8 40 1:03:23.5 45
50 519 detail závodníka DIETZE Alexandra GER 2002 Pulsschlag Neuhausen Erzgebirge 1. /  J17D 1:37:01.1 0:21:39.5 0:46:30.8 48 1:04:21.7 55
51 504 detail závodníka SCHMIDT André GER 1969 --- 6. /  H46 1:37:08.4 0:21:46.8 0:47:34.8 62 1:04:53.3 59
52 748 detail závodníka PRIBYL Elias CZE 2005 Ski Sokol Stachy 1. /  J15H 1:37:10.8 0:21:49.2 0:46:57.5 57 1:04:54.5 60
53 528 detail závodníka SIMEONI Federica ITA 1972 Ottica Mottes 1. /  D46 1:37:13.4 0:21:51.8 0:47:08.0 59 1:04:11.7 54
54 645 detail závodníka HEIDRICH Lucas GER 1999 Ski-Verein Triebes e.V. 6. /  JunH 1:37:15.9 0:21:54.3 0:46:12.0 46 1:03:40.0 48
55 600 detail závodníka MEDERER Josef GER 1953 SCMK Hirschau 1. /  H66 1:37:16.4 0:21:54.8 0:46:40.0 53 1:03:59.5 50
56 686 detail závodníka PREUKSCHAT Sven colin GER 1984 Rasierte Haxe Innsbruck 3. /  H31 1:37:50.1 0:22:28.5 0:46:34.3 51 1:04:01.2 52
57 659 detail závodníka REICHELT Nico GER 1976 --- 4. /  H41 1:38:05.1 0:22:43.5 0:47:16.3 60 1:05:05.0 62
58 804 detail závodníka DÖRNER Matti GER 2003 Skiklub Dresden-Niedersedlitz 1. /  J16H 1:38:37.6 0:23:16.0 0:46:06.8 45 1:04:34.5 57
59 542 detail závodníka KONIECZNY Knut GER 1960 SV TU Ilmenau 2. /  H56 1:38:38.1 0:23:16.5 0:46:41.3 54 1:04:00.3 51
60 525 detail závodníka KELLERMEIER Amelie GER 2001 Löffler-Skadi Loppet Team 2. /  J17D 1:38:55.6 0:23:34.0 0:46:50.0 56 1:04:36.2 58
61 532 detail závodníka MACHACEK Karel CZE 1968 Rockplast Rovansko 8. /  H51 1:38:55.9 0:23:34.3 0:47:40.0 63 1:05:20.5 64
62 655 detail závodníka THIEL Frank GER 1963 --- 3. /  H56 1:38:57.6 0:23:36.0 0:47:17.5 61 1:05:04.5 61
63 647 detail závodníka WEISER Andreas GER 1981 Ski-Verein Triebes e.V. 6. /  H36 1:40:01.1 0:24:39.5 0:48:44.0 72 1:06:52.0 71
64 503 detail závodníka ROCKSTROH Anna GER 1998 SV Trebsen 4. /  D21 1:40:03.4 0:24:41.8 0:47:43.9 64 1:05:19.5 63
65 691 detail závodníka SCHÄFER Leon GER 2002 Skiklub Dresden-Niedersedlitz 6. /  J17H 1:40:15.1 0:24:53.5 0:46:39.5 52 1:04:33.7 56
66 690 detail závodníka HOFSTÄTTER Josef GER 1963 Eisbär nordic team 4. /  H56 1:40:16.1 0:24:54.5 0:48:05.0 67 1:05:56.5 67
67 709 detail závodníka TROMMER Michael GER 1975 Skiclub Schwandorf 5. /  H41 1:40:21.6 0:25:00.0 0:47:44.0 65 1:05:22.0 65
68 662 detail závodníka VOGT Matthias GER 1967 SC Kottmar 9. /  H51 1:40:26.9 0:25:05.3 0:48:06.0 68 1:06:39.0 70
69 716 detail závodníka HEIN Sergej GER 1961 Heimbach-Weiss 2000 e.V. 5. /  H56 1:40:35.4 0:25:13.8 0:49:24.8 79 1:07:36.8 77
70 546 detail závodníka ZIMARE Rosa GER 2001 SG Klotzsche e.V. 3. /  J17D 1:40:49.4 0:25:27.8 0:48:04.3 66 1:05:55.8 66
71 614 detail závodníka DUBA Peter GER 1954 SV-Tanne Thalheim 2. /  H61 1:40:53.1 0:25:31.5 0:48:34.0 69 1:06:23.3 69
72 531 detail závodníka FISNAR Jan CZE 1954 Vltava Fund Ski team 3. /  H61 1:40:55.6 0:25:34.0 0:49:46.8 83 1:07:43.8 78
73 650 detail závodníka KRÁLOVEC Jiří CZE 1951 WSV SCHOENSEE 2. /  H66 1:41:22.4 0:26:00.8 0:48:34.3 70 1:06:19.0 68
74 702 detail závodníka WERDER Gerhard GER 1968 TSG Backnang Ski 10. /  H51 1:42:08.1 0:26:46.5 0:49:11.5 78 1:07:21.2 75
75 749 detail závodníka REICHEL Hannes GER 1951 TSV 1872 Pobershau 3. /  H66 1:42:42.1 0:27:20.5 0:49:58.8 85 1:08:07.0 80
76 729 detail závodníka LEBEDEV Andrej GER 1963 SV Finsterau 6. /  H56 1:42:59.9 0:27:38.3 0:49:27.8 80 1:08:21.8 81
77 545 detail závodníka ENGELHARDT Wilhelm AUT 1971 WSV RAMSAU AM DACHSTEIN 7. /  H46 1:43:05.6 0:27:44.0 0:49:43.3 82 1:08:44.3 83
78 675 detail závodníka SCHÄFER Arne GER 2004 SG Klotzsche e.V. 2. /  J15H 1:43:11.6 0:27:50.0 0:48:53.5 75 1:07:15.0 73
79 826 detail závodníka UHLIG Insa GER 2003 Skiklub Dresden-Niedersedlitz 1. /  J16D 1:43:32.2 0:28:10.6 0:49:06.8 77 1:07:44.3 79
80 663 detail závodníka KAUL Vincent GER 2002 Skiklub Dresden-Niedersedlitz 7. /  J17H 1:43:48.9 0:28:27.3 0:49:06.8 76 1:09:21.8 88
81 635 detail závodníka BAIER Manfred GER 1963 WSV-DJK Rastbüchl 7. /  H56 1:44:13.1 0:28:51.5 0:48:41.3 71 1:07:33.5 76
82 623 detail závodníka BRÜCKL Werner GER 1973 WSV-DJK Rasrbüchl 8. /  H46 1:44:16.6 0:28:55.0 0:48:52.0 74 1:07:14.2 72
83 664 detail závodníka DAUBNER Torsten GER 1964 LAC Erdgas Chemnitz 11. /  H51 1:45:01.9 0:29:40.3 0:49:37.8 81 1:08:38.5 82
84 697 detail závodníka STICH Barbara GER 1966 SG Hausham 1. /  D51 1:45:09.9 0:29:48.3 0:50:56.5 91 1:09:01.8 84
85 513 detail závodníka NEUGIRG Jörg GER 1980 SV Schönkirch 7. /  H36 1:45:13.4 0:29:51.8 0:50:17.3 87 1:09:15.8 87
86 877 detail závodníka SIEGEL Bruno GER 2003 --- 2. /  J16H 1:45:17.4 0:29:55.8 0:51:08.5 92 1:09:08.8 86
87 625 detail závodníka MÜLLER Jens GER 1968 TSV Leuna e.V. 12. /  H51 1:45:52.9 0:30:31.3 0:48:47.8 73 1:07:19.8 74
88 610 detail závodníka UNGETHÜM Jörg GER 1976 Ski-Club Carlsfeld 6. /  H41 1:45:55.6 0:30:34.0 0:49:53.0 84 1:09:07.0 85
89 699 detail závodníka SCHÖFERLE Andreas GER 1961 SC Rettenberg 8. /  H56 1:46:01.9 0:30:40.3 0:50:38.0 89 1:09:57.5 90
90 633 detail závodníka MÜNZBERG Marcel GER 1996 SV Grün -Weiß - Pirna 11. /  H21 1:46:28.7 0:31:07.1 0:51:17.0 94 1:10:30.3 93
91 651 detail závodníka PÖHLMANN Gunnar GER 1974 Ski-Club Lauf 7. /  H41 1:46:43.9 0:31:22.3 0:51:09.8 93 1:10:09.3 92
92 695 detail závodníka GOROGRANZ Björn GER 1977 SV Grün-Weiß Pirna 8. /  H41 1:46:57.4 0:31:35.8 0:50:46.0 90 1:10:05.0 91
93 604 detail závodníka BROSZINSKI Nils GER 1995 WSV Elbingerode 12. /  H21 1:47:04.7 0:31:43.1 0:50:04.0 86 1:09:39.5 89
94 740 detail závodníka MARCHETTI Simone ITA 1998 SKI CLUB Levanna 13. /  H21 1:47:14.2 0:31:52.6 0:51:48.8 95 1:10:41.3 94
95 703 detail závodníka GOERITZ Klaus-Dieter GER 1951 SC-Buntenbock 4. /  H66 1:48:34.2 0:33:12.6 0:51:51.8 96 1:11:58.0 97
96 630 detail závodníka ZWICKEL Thomas GER 1970 --- 9. /  H46 1:48:40.6 0:33:19.0 0:53:37.0 109 1:12:31.5 100
97 736 detail závodníka DEGEN Vitali GER 1966 --- 13. /  H51 1:48:54.4 0:33:32.8 0:50:34.5 88 1:11:03.8 95
98 615 detail závodníka NEBEL Antje GER 1969 --- 2. /  D46 1:49:00.2 0:33:38.6 0:52:24.8 98 1:12:06.5 98
99 606 detail závodníka SCHWENDINGER Gernot AUT 1970 SV Sulzberg 10. /  H46 1:49:05.9 0:33:44.3 0:52:16.5 97 1:12:22.8 99
100 879 detail závodníka SCHMITT Karlheinz GER 1944 SC Moosham 1. /  H71 1:49:22.6 0:34:01.0 0:53:36.0 108 1:13:11.1 104

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru